Żegnaj Europo ?...

Miejsce Polski w Unii Europejskiej
pantg

Re: Żegnaj Europo ?...

Postautor: pantg » 31 sie 2017, 16:15

Po prostu, to już nie pierwszy raz pisowska propaganda skutecznie narzuciła całym polskim mediom swoją zakłamaną narrację. Pis doszedł tylko dlatego do władzy, że pisowska narracja była powielana w tvn, polsat, onet.pl, wp.pl, oraz gw i w innych polskich gazetach. Nawet gdy w danej sprawie prawda wyjdzie na jaw, to nikt tym już się nie interesuje.
.
Pamiętam jak wszystkie polskie media żyły małą grupką emerytów "broniących krzyża". W każdych wiadomościach musiały być relacje, a publicyści mieli co pisać w felietonach. Nic dziwnego, że z biegiem czasu tych obrońców krzyża przybywało... Potem były powielane kłamstwa, jak to owi obrońcy krzyża są szykanowani i bicia, a nawet oddaje się mocz na modlących! Przez cały okres rządów PO, główne media w kraju żyły tym, co sądzi pis i co znowu złego/głupiego zrobiła PO. A dzisiaj jeszcze bardziej pis narzucił swoją narrację i publicyści jak idioci bez przerwy powtarzają idiotyzmy z pisowskiej propagandy.

Marian

Postautor: Marian » 31 sie 2017, 16:19

HarryBrown pisze:A to przeciętny Niemiec będzie za 2 lata wybierać ludzi do parlamentu i w następstwie do rządu?

No to po jaki jasny gwint przenosisz na polski grunt treść wywiadu przeznaczoną dla Niemca,dla Niemca który zrozumiał tak jak tłumacz przetłumaczył i dla którego nie było w tym wywiadzie nic zdrożnego. Niemiecki czytelnik zrozumiał,że polski poseł apeluje do rządu niemieckiego o wywarcie presji na rząd podłej zmiany by ta zachowała sie zgodnie z europejskimi standardami i równocześnie nie chce by Polskę dotknęły sankcje...
Zum teufel :!: Czy Ty jesteś CKM czy piszesz to co Ci ślina na język przyniesie :?:
Mienisz się przeciwnikiem podłej zmiany a prowadzisz agitacje na jej konto...
W tym temacie z Tobą więcej nie dyskutuję... Szkoda czasu .
Życzę Ci dobrego wieczoru.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 31 sie 2017, 17:49

To dobrze, że to pierwszy napisałeś bo również nosiłem się z zamiarem zakończenia tej dyskusji. Masz rację, że szkoda czasu bo ciężko jest dyskutować z kimś kto nie rozumie istoty problemu. Również pozdrawiam.
Homo erectus = jansen21

pantg

Postautor: pantg » 31 sie 2017, 18:11

To pis podniósł problem wypowiedzi posła PO do niemieckiej gazety, ale... reszta mediów natychmiast podjęła ten temat wraz z całą pisowską zakłamaną narracją. Media powinny olać ten pisowski podły przekaz.
.
Trudno mieć pretensje do podłego pisu, że kłamie i narzuca w kraju fałszywą narrację, ale mam ogromne pretensje do reszty mediów, że jak idioci pozwalają sobie narzucić pisowską narrację.
.
Marian i Harry, dziwi mnie Wasz spór, bo nawet różnice zdań nie powinny być źródłem sporów w naszym środowisku.

Marian

Postautor: Marian » 31 sie 2017, 23:01

pantg pisze:To pis podniósł problem wypowiedzi posła PO do niemieckiej gazety, ale... reszta mediów natychmiast podjęła ten temat wraz z całą pisowską zakłamaną narracją. Media powinny olać ten pisowski podły przekaz.
.
Trudno mieć pretensje do podłego pisu, że kłamie i narzuca w kraju fałszywą narrację, ale mam ogromne pretensje do reszty mediów, że jak idioci pozwalają sobie narzucić pisowską narrację.
.
Marian i Harry, dziwi mnie Wasz spór, bo nawet różnice zdań nie powinny być źródłem sporów w naszym środowisku.

Pantgu,my tak dla podgrzania atmosfery...
Harry jest po dobrej stronie barykady ,szanuję Go - tego bądź pewien. Wymiana opinii pomiędzy nami nie skończy się mordobiciem - nie bój żaby .
Każdy z nas czasami myli się w opiniach. Ja jeszcze nie tak dawno broniłem Adriana a dzisiaj widzę ,że myliłem się okrutnie. To Harry miał rację.
Mylić się to rzecz ludzka a trwać w błędzie - ośla.

Marian

Postautor: Marian » 31 sie 2017, 23:47

To tylko prognoza ,autorska fantazja ... Dzisiaj ?... A jutro ?

Dobrobyt klanu Putina zależy od stabilności Europy Zachodniej. Polska mogła być częścią tego układu. Z osobistościami formatu Dudy, Kaczyńskiego, Szydło, Jędraszewskiego, Dorna, który teraz udaje niewiniątko, jest to nie do pomyślenia. Nie będziemy częścią silnika, będziemy przedpolem maszynowni.

http://studioopinii.pl/krzysztof-mrozie ... ikomiczna/

Marian

Postautor: Marian » 01 wrz 2017, 10:49

Panie TG,
nie jesteśmy sami ,którzy alarmujemy...

- To jest rodzaj zdrady interesów narodowych. Gdybym chciał używać języka PiS-owskiego (...) , to bym powiedział, że to jest rząd zdrady narodowej. Faktycznie wyprowadza nas z Unii Europejskiej .

http://www.tvn24.pl/borowski-to-rzad-zd ... 051,s.html

pantg

Postautor: pantg » 01 wrz 2017, 17:53

O cholera, tego się nie spodziewałem po naszym Adrianie! -Dzisiaj w radiu był jakiś fragment wystąpienia Dudy, w tym wystąpieniu Duda brawurowo i w mocnych słowach bronił Uni! Tego się nie spodziewałem. Duda mówił twardym i pewnym głosem. Jak ktoś zna to wystąpienie to proszę o jakiś fragment.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 01 wrz 2017, 18:50

Której unii bronił? Może tej Warszawa - Kreml?
Homo erectus = jansen21

Marian

Postautor: Marian » 01 wrz 2017, 22:19

pantg pisze:O cholera, tego się nie spodziewałem po naszym Adrianie! -Dzisiaj w radiu był jakiś fragment wystąpienia Dudy, w tym wystąpieniu Duda brawurowo i w mocnych słowach bronił Uni! Tego się nie spodziewałem. Duda mówił twardym i pewnym głosem. Jak ktoś zna to wystąpienie to proszę o jakiś fragment.

A może to była powtórka tego wywiadu radiowego ?... ;)

Jego ekscelencja ksiądz arcybiskup ma absolutną rację, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Dla mnie to ma ogromne znaczenie. Jestem prezydentem Rzeczypospolitej, mam w uszach cały czas słowa, które powiedział do nas Ojciec Święty Jan Paweł II, kiedy wchodziliśmy do Unii Europejskiej. Powiedział wtedy, żebyśmy my, Polacy, szli do Unii Europejskiej, niosąc tam nasze wielkie katolickie i chrześcijańskie dziedzictwo. To dziedzictwo tysiąca lat polskiej historii, Polski jako państwa chrześcijańskiego i nas jako ludzi wierzących. Staram się to czynić, przypominając, że Europa wyrosła z cywilizacji antycznej, ale przede wszystkim z cywilizacji judeochrześcijańskiej. To siła, na której Europa się zbudowała. I jeżeli dzisiaj się jej wyrzeka, to w moim przekonaniu będzie to prowadziło ją do zguby.
http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wyp ... rakow.html

Leszek

Postautor: Leszek » 03 wrz 2017, 10:17

PiS otwiera kolejne puszki Pandory jakby mu płacili za to że im będzie gorzej to będzie lepiej..
Narracja ,że to Rosja odpowiada za to że nie występowaliśmy o reparacje wojenne do Niemiec sam się prosi o to żeby dzisiaj Niemcy przypomnieli że to ZSRR zagarnął część Niemiec dla Polski a dzisiaj nie powinniśmy zatem wspierać tej decyzji?

Leszek

Postautor: Leszek » 03 wrz 2017, 10:51

W ogóle metoda opluwania i pomawiania wszystkich to sprawdzona w Polsce metoda walki z opozycją, sami nic nie potrafią to trzeba za wszelką cenę kłamać i zmyślać że inni nic nie potrafią i nic nie robili lub robili źle ,takie szarżowanie ma osłabić ewentualne konsekwencje własnego działanie niezgodnego z prawem polskim i europejskim ,w UE takie metody małego Kazia z Trzebiatowa się nie sprawdzą..

Wróć do „Europa”