Reżim kontra T. Rydzyk?

pantg
Posty: 1016
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Reżim kontra T. Rydzyk?

Postautor: pantg » 18 gru 2017, 0:05

Przez lata Rydzyk był dla pisu osobą najważniejszą, bo imperium medialne Rydzyka zapewniało pisowi co najmniej 20 procent fanatycznego elektoratu! Jednak dzisiaj, gdy reżim już do końca zniszczył demokrację i ma władzę autorytarną, to bardzo szybko Rydzyk dla pisu staje się niepotrzebny a nawet... niebezpieczny!
.
Dla pisowskiego reżimu jest to już nie do przyjęcia, aby co najmniej kilka ministerstw było zupełnie niezależnych od rząd i niezależnych od prezesa. Oto dzisiaj to TYLKO od Rydzyka zależy, kto jest ministrem kilku resortów i co w tych ministerstwach się dzieje. Dla przykładu podam choćby ministerstwo Obrony Narodowej czy Ochrony Środowiska.
.
Dlatego pisowski reżim za pomocą państwowych służb zrobi wszystko, aby zneutralizować wpływy polityczne Rydzyka. Jednak znając bezwzględnośc Rydzyka i jego zwolenników, oraz znając również bezwzględnośc pisowskiego reżimu, to należy przewidywać wiele wiórów, siniaków i krwi. Oj, będzie się działo!
.
Pierwszy ruch reżimu przeciw Rydzykowi? Oto CBA bada interesy Rydzyka.
https://polskieinformacje.pl/index.php/ ... a-rydzyka/

Awatar użytkownika
HarryBrown
Posty: 2410
Rejestracja: 28 lis 2016, 17:51

Re: Reżim kontra T. Rydzyk?

Postautor: HarryBrown » 18 gru 2017, 2:51

Primo, jest to pokazówka dla mas w związku z licznymi publikacjami w telewizorni i mediach pisanych. Kontrole wykażą, że nic złego nie miało miejsca. No i że wszyscy są równi wobec prawa - taka dęta popelina ;)
Secundo, nawet jeżeli jest jak twierdzisz to i tak w ostatecznym rozrachunku pislamiści się przejadą bo Ojciec Dyrektor ma ze 2 miliony wiernych wojowników, którzy i tak nie pobierają "górala +" i nie będą mieli nic do stracenia.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Podet
Posty: 481
Rejestracja: 27 lis 2016, 16:46
Lokalizacja: Myślenice

Re: Reżim kontra T. Rydzyk?

Postautor: Podet » 22 gru 2017, 20:52

HarryBrown pisze:Primo, jest to pokazówka dla mas w związku z licznymi publikacjami w telewizorni i mediach pisanych. Kontrole wykażą, że nic złego nie miało miejsca. No i że wszyscy są równi wobec prawa - taka dęta popelina ;)
Secundo, nawet jeżeli jest jak twierdzisz to i tak w ostatecznym rozrachunku pislamiści się przejadą bo Ojciec Dyrektor ma ze 2 miliony wiernych wojowników, którzy i tak nie pobierają "górala +" i nie będą mieli nic do stracenia.

Jednak patrząc z zewnątrz na towarzystwo i obserwując media, widać gołym okiem, że TW Trwam Ojca Dyrektora przy TVPiS, to wręcz ultra obiektywne źródło informacji. Daleko im do tego ślepego fanatyzmu, jazdy bez trzymanki i szczucia ledzi niewygodnych dla PiSu w stylu Goebelsa. Ostatnio oglądałem reportaż wymierzony w sędziego (wiadomo o kogo chodzi), który publicznie wykazał swe niekaczystowskie poglądy. Był to reportaż na poziomie stanu wojennego, gdzie wartość dowodowa była tak ujmująca, że stalinowski sędzia byłby zmuszony prosić o uzupełnienie akt. Inaczej adresatem był pisowski fanatyk, a nie telewidz-Polak. Cóż w tym padole dobro publiczne traktowane jest po bizantyjsku, demokratycznego państwa prawa bolszewik nigdy nie zrozumie.
PanTG ma jednak trochę racji, od kiedy PiS objął władzę z TVP zrobił TVPiS Padre Dyrektor przestał im być potrzebny.
Aha korzystając z okazji, bo święta idą w stylu Ojca Tadeusza - Alleluja i do przodu. Po dymisji Szydło, której prosty, pisowski wyborca za nic pojąć nie może punkt krytyczny został przekroczony, a w styczniu przy rządowych roszadach dojdzie do kolejnej, wewnętrznej wendety.
I always get what I want

pantg
Posty: 1016
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Re: Reżim kontra T. Rydzyk?

Postautor: pantg » 22 gru 2017, 23:17

Allejuja i do przodu- jak to mówi T. Rydzyk :) Allejuja w imię obrony ojczyzny przed reżimem, tego wszyscy musimy sobie życzyć. Moi kochani, bądźmy zdrowi, bądźmy szczęśliwi, bądźmy wszyscy nawzajem życzliwi i wyrozumiali


Wróć do „Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości