Media niezależne od pisu...

pantg
Posty: 1016
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Media niezależne od pisu...

Postautor: pantg » 10 gru 2017, 21:55

Często propaganda pisowska kłamie, że wszystkie media niezależne od pisu są silnie proPlatformerskie, czy wręcz są w rękach platformy... Często też różni pożyteczni idioci (np. w TOK FM) też głoszą opinie, że wolne media jakoby zwalczają pis i są proplatformerskie. Prawda jest jednak taka, że właśnie pis wygrał dzięki temu, że media niezależne przez lata waliły w liberałów, w tym przez cały okres rządów PO-PSL niezależne media jak debile atakowały polski rząd- często za sprawy nieistotne czy nawet za rzeczy nieprawdziwe.
.
Ale dzisiaj, gdy z powodu pisowskiego reżimu ojczyzna ginie w oceanie zdrady i złodziejstwa, to wręcz idiotyzmem czy nawet zdradą jest wspieranie reżimu i atakowanie opozycji za razy nieistotne czy wręcz za kłamstwa wymyślone przez zakłamaną propagandę. Oto artykuł z Gazety Wyborczej
.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... go-16.html
.
W tym artykule są oczywiste kłamstwa i manipulacje. Ja tylko przez przypadek poznałem niektóre fakty, dlatego o tym wiem, że w artykule napisano wiele kłamstw. Albo autor artykułu jest idiotą, albo świadomie manipuluje faktami, by propagować pisowską propagandę. Czyżby już to były objawy samocenzury lub objawy podlizywania się reżimowi??? Tak szybko reżim wziął pod but publicystów?
.
Sprawa prywatyzacja jest od trzech lat wykorzystywana przez reżimową propagandę. Sprawa bulwersuje ludzi, więc jestem ciekawy, czy chociaż użytkownicy tego forum znają na tyle fakty, że potrafią wykazać kłamstwa i manipulacje autora artykułu.
.
Tutaj na forum bez przerwy brutalnie krytykuje się platformę, że przegrała wybory a teraz nie potrafi powstrzymać reżimu. Przy takich "niezależnych od pisu mediach", to platforma musiała przegrać z pisem. Ja pamiętam jakie podłe informacje nadawały owe "niezależne" media przed wyborami! Pamiętam najbardziej podły artykuł na stronie głównej onet.pl w dniu wyborów! Na tym forum przed wyborami, zwolennicy pisu bez przerwy podawali nam linki do artykułów na gw, na onet.pl, na wp.pl, oraz na inne "niezależne" media, a w artykułach tych wszystkie pisowskie ataki na rząd PO-PSL i na polityków PO.
.
Czyżby polski naród te naprawdę lemingi i idioci? Założe się, że nawet tutaj ten artykuł zyska aprobatę.

pantg
Posty: 1016
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Re: Media niezależne od pisu...

Postautor: pantg » 11 gru 2017, 16:22

Czyli nikt tutaj nie wie, na czym polegały manipulacje autora artykuły, oraz jakie w tej sprawie są kłamstwa?

Awatar użytkownika
HarryBrown
Posty: 2410
Rejestracja: 28 lis 2016, 17:51

Re: Media niezależne od pisu...

Postautor: HarryBrown » 12 gru 2017, 0:33

Jeśli nikt nie wie to wytłumacz.

Uważam, że HGW jest olbrzymim obciążeniem dla PO. Za Tuska to każda nawet najmniejsza wpadka albo cień wątpliwości kończył się utratą posady publicznej a także odejściem z partii. Wystarczy przypomnieć Nowaka, Chlebowskiego, Sienkiewicza, Sikorskiego i wielu innych. Po Tusku zaczęły obowiązywać chyba inne zasady.
Homo erectus = jansen21

pantg
Posty: 1016
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Re: Media niezależne od pisu...

Postautor: pantg » 12 gru 2017, 9:47

Po 1, owa afera reprywatyzacyjna zaczęła się pod rządami Lecha Kaczyńskiego. Wtedy pis miał ostry dogmat, że trzeba oddać wszystko prawowitym właścicielem. Po 2. Mąż Gronkiewicz odziedziczył tylko ułamek tej kamienicy (1/8 czy nawet mniej). Po 3. Mąż Gronkiewicz otrzymał ten spadek gdy Warszawą rządził pis. Po 4. Lokatorzy aby opuścić tamtą kamienice, mieli dostać gdzie indziej lepsze mieszkania. Jednak jedna czy dwa rodziny się na to nie zgodziły i administrator kamienicy miał potem związane ręce. Po 4. Od samego początku swych rządów w stolicy, Gronkiewicz ostro walczyła o rozwiązanie tego problemu! Od początku w każdym wywiadzie Gronkiewicz mocno poruszała ten problem. To ona doprowadziła do uchwały w stolicy, że każdy lokator którego nowy właściciel chce wyrzucić, musi z mocy prawa otrzymać od Warszawy nowe mieszkanie! To też Gronkiewicz doprowadziła do ustawy w sejmie o tzw Małej Ustawy Reprywatyzacyjnej w Warszawie. Po 6. To Gronkiewicz doprowadziła na samym początku do tego, że w sejmie miała powstać ogólnopolska ustawa reprywatyzacyjna, ale wybuch światowego kryzysu spowodował, że minister finansu się na tą ustawę nie zgodził.
.
To tylko NIEKTÓRE fakty. Bo tych faktów jest więcej, np. sprawa J. Brzeskiej to afera pisu i Lech Kaczyńskiego, a potem jego komisarzy.
.
Mnie ta sprawa nie interesuje, ale o tych faktach dowiedziałem się całkiem przypadkowo. Nie wiem dlaczego te fakty nie są znane ogółu narodu. Zresztą, o tym moźna by pisać więcej.

pantg
Posty: 1016
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Re: Media niezależne od pisu...

Postautor: pantg » 12 gru 2017, 13:00

Harry Brown napisał:
"Za Tuska to każda nawet
najmniejsza wpadka albo cień wątpliwości kończył się utratą
posady publicznej a także
odejściem z partii. Wystarczy
przypomnieć Nowaka,
Chlebowskiego, Sienkiewicza,
Sikorskiego i wielu innych". No, do tej listy należy dodać postać najważniejszą- śp. Zytę Gilowską! Jakoś pis nie martwił się tymi "wątpliwościami" i zatrudnił ją na stanowisko ministra finansów!.

.
Ale to był idiotyczny, oraz strategiczny błąd Tuska i całej Platformy, że z wręcz idiotycznych i z absurdalnych powodów wyrzucano z PO najbardziej zdolnych i najlepszych ludzi. Platforma do tego stopnia bała się ataków zakłamanej pisowskiej propagandy, że PO natychmiast w panice pozbywała się najlepszych swoich ludzi, gdy tylko pisowska propaganda zaczynała kogoś atakować.
.

Ale ta iracjonalna reakcja PO brała się z postawy wszystkich mediów niezależnych od pisu, bo PO była bezradna wobec ich ataków. Przecież miesiącami cały kraj emocjonował się np. "aferą Nowaka", gdy wyszło na jaw, że przez parę lat Nowak nie płacił podatku od drogiego zegarka. Sprawa wyszła, bo Nowak gdy tylko się zorientował, to sam zgłosił to urzędowi skarbowemu i... już w mediach była mega afera. Albo sprawa podsłuchów... Szybko w mediach zapomniano o szczegółach z tych podsłuchów, za to teraz w mediach funkcjonuje zbitka pojęć- "wielka afera, bo nagrano rozmowy polityków PO z biznesmenami, naród w końcu poznał prawdę!!!". Mamy dzisiaj sprawę Gronkiewicz, która od samego początku swego urzędowania walczyła z całą mocą z ujemnymi zjawiskami tzw. "dzikiej prywatyzacji" (już sam ten termin jest zakłamany), a dzisiaj Gronkiewicz jest główną winowajczynią tego, co tak naprawdę zrobił pis i Lech Kaczyński!

Awatar użytkownika
HarryBrown
Posty: 2410
Rejestracja: 28 lis 2016, 17:51

Re: Media niezależne od pisu...

Postautor: HarryBrown » 12 gru 2017, 14:01

Ale w polityce w normalnych krajach tak to działa. Najmniejsza wątpliwość, najmniejszy błąd to albo out albo wypad z pierwszych szeregów. A to, że ekipa pislamistów to w dużej mierze zgraja najgorszego autoramentu gotowa zrobić wszystko by dostać albo utrzymać się koryta, to inna para kaloszy. Ta hołota już dwa razy próbowała dorwać się do władzy. Raz pod szyldem Tymińskiego, potem pod szyldem Leppera. Ale dopiero Jarosław Zbawca poprowadził ich do wielkiego zwycięstwa. Jako społeczeństwo i naród musimy przejść przez tę lekcję. Komuniści i hitlerowcy swoje zrobili i skutecznie wytrzebili nasze społeczeństwo z ludzi, którzy tworzyliby elity gospodarcze, polityczne, naukowe i społeczne. Takich strat w 3-4 pokoleniach nie odbudujesz.

PanTG, pamiętaj że i tak na końcu zawsze wygrywa dobro i przyzwoitość. Potrzeba tylko cierpliwości.
Homo erectus = jansen21

pantg
Posty: 1016
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Re: Media niezależne od pisu...

Postautor: pantg » 12 gru 2017, 19:50

Dobro i przyzwoitość wygrywa, ale już po chwili zło i podłość znowu się pojawia. Tak też jest i dzisiaj! Ja straciłem nadzieję, że jeszcze w moim życiu odrodzi się Polska jako państwo prawa, taka jaka była do 2015r. Jeżeli w roku 2018 Polacy nie obalą pisowski reżim, to ten reżim będzie trwał jeszcze minimum 20 lat. Rok 2018 będzie przełomem- albo, albo


Wróć do „Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości