Mówi Andrzej Saramonowicz

Awatar użytkownika
kruk

Mówi Andrzej Saramonowicz

Postautor: kruk » 05 wrz 2017, 15:55

Obrazek
"Bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień"

pantg

Re: Mówi Andrzej Saramonowicz

Postautor: pantg » 06 wrz 2017, 2:01

Do bólu prawdziwe, bo pokazuje cały koszmar tego reżimu. Mnie też aż serce pęka, że sprawa Stachowiaka została zatuszowana i już nikt o jego rodzinę się nie upomina!

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 06 wrz 2017, 19:05

Kruku ten tekst Jerzego Sawki o Igorze Stachowiaku w czerwcu przytaczałeś i założyłeś nawet temat. ;)

http://www.platforma.org/forum/viewtopi ... WICZ#p9351
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

pantg

Postautor: pantg » 06 wrz 2017, 21:12

Nigdy dość przypominania o tej strasznej sprawie. Ja dziękuję Krukowi za przypomnienie tej strasznej sprawy. Oto policjanci z układu władzy "Syców", mogą bezkarnie - nieomal na oczach opini publicznej- bestialsko zamęczyć niewinnego i przypadkowego człowieka.
.
W tej sprawie dziwi mnie to, że bestie w policyjnych mundurach bestialsko zamęczyli swoją ofiarę mimo wielu świadków pośrednich i bezpośrednich. To nie działo się w nocy na odludziu, tylko ofiarę zatrzymano na rynku przy protestach przechodniów, potem ofiarę widział cały komisariat, a na koniec ofiarę zamęczyło aż 6-ciu policjantów! Czyli po 1) całe to środowisko jest złe, oraz po 2) sprawcy czuli się pewnie i bezkarnie,

Wróć do „Polska”