Z pisowskich mediów...

pantg

Z pisowskich mediów...

Postautor: pantg » 27 sie 2017, 18:26

Dawid Wildstein uważa siebie za intelektualistę i pisarza... Oto co napisa w niezalezna.pl:
" Dawid Wildstein Spotkałem Geremka Ostatnio okazało się, że
rozmawiam z duchami. Tak
wyszło. Trochę kadzidełek i
już. Wśród dymu przybywają
do mnie najróżniejsze
postacie. Nie myślałem, że będę miał akurat takich
gości. Ale gdy okazało się, co
zaświaty miały mi do
przekazania, wszystko stało
się wręcz oczywiste.
Pierwszym moim gościem – zakołatał cicho i jakby
nerwowo do moich drzwi –
okazał się Bronisław
Geremek. Nie czekając nawet, aż mu
otworzę, przecisnął się przez
dziurkę od klucza i swobodnie
unosząc się nade mną w
oparach kadzidła, zaczął swoją
przemowę cichym, profesorskim głosem: „Dawid, stary… muszę
komuś to powiedzieć. A
przez próg Czerskiej moja
dusza już nigdy nie
przestąpi! To, co się tam
odwala! Wroński – podłość i wstyd. Jeśli
istnieje definicja tępego
dresa dziennikarskiego,
to on ją uosabia. Kłamie,
kłamie i kłamie! To już
lepszy zwyczajny dres, ten przynajmniej swoich
kompleksów na innych
nie przerzuca, zbyt zajęty
sępieniem na flaszkę pod
monopolowym. A
Wielowieyska? Średnio rozgarnięty przedszkolak
z ADHD lepiej rozeznaje
rzeczywistość niż ona.
Nie kumam, Dawid. To
dla kasy? Mam nadzieję,
bo inaczej tłumaczyć to muszę ciężką chorobą. A
lubię dziewczynę.
Michnik? Wiesz, nam,
duchom, nie wypada już
używać wulgaryzmów. A
inaczej tego specjalisty od crocsów określić się
nie da”. I pyk. Nagle zniknął.
Zostawiając mnie
oszołomionego… A tu nagle
łomot i dzikie sapanie. Duchy
sapią? A to Bartoszewski
próbuje się do mnie dostać. Ten prostszy miał przekaz...
pod sufit podleciał i kręcąc się
tam, jak oszalały zawodził:
„Bydło, bydło, bydło, myliłem
się, jednak Platforma to
bydło!”. I znowu pyk. Wszystko
zniknęło i sam zostałem w
dymie kadzideł. To oczywiście żart. Żadnych
duchów nie widziałem.
Wątpię zresztą, by Geremek i
Bartoszewski dyskutowali o
takich sprawach w
zaświatach, nie znam też ich opinii o wspomnianych
postaciach. To wszystko fikcja. Ale pokazuje ona, jak żenujące jest to, że dotychczasowi wrogowie Lecha Kaczyńskiego dziś mówią o tym, jak byłby niezadowolony z PiS. Albo regularny styl „GW”, wywiady
z nieżyjącymi ludźmi.
Uważajcie, Panowie. Kto
mieczem wojuje, od miecza
ginie." Bez mojego komentarza. Jak coś dziwnego znajdziecie to dajcie tutaj

Awatar użytkownika
Zulus

Re: Z pisowskich mediów...

Postautor: Zulus » 02 paź 2017, 10:54

Są dobrzy komuniści np. Piotrowicz, Kazimierz Bartosik kierowca szefa MON, Jasiński, TW Wolfgang i źli jak ci z Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Co za obłuda. :lol: :lol: :lol:

DLGlII0XUAET7iE.jpg

Waldemar Kozicki i Maciej Czulicki, to kolejne osoby z komunistyczną przeszłością, które obecnie pracują w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego - czytamy w dzisiejszym wydaniu "Gazety Polskiej Codziennie".

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gpc-kole ... cs&utm_v=2
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 02 paź 2017, 11:37

Czytelników tego pisowskiego medium musi boleć głowa. :lol: :lol: :lol:

DLDwUwkUMAExBbC.jpg

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 04 paź 2017, 19:25

Tomasz Sakiewicz przeprasza Adama Michnika. Pewnie Sakiewicza żółć zalewała gdy musiał opublikować te przeprosiny w swoim szmatławcu. :lol: :lol: :lol:

DLTS_tMWsAcxcCV.jpg

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 04 paź 2017, 19:34

Ciekawe, gdzie to wydrukował. Petitem na przedostatniej stronie ?

Poza tym, to będzie dla pisowatych kolejny argument, uzasadniający konieczność przejęcia sądów :lol:

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 04 paź 2017, 19:47

oldHorse pisze:Ciekawe, gdzie to wydrukował. Petitem na przedostatniej stronie ?

Nie wiem na której stronie przeprosiny Sakiewicz wydrukował. O ile się nie mylę, to sąd chyba wskazuje na której stronie przeprosiny mają się ukazać. ;)

oldHorse pisze: Poza tym, to będzie dla pisowatych kolejny argument, uzasadniający konieczność przejęcia sądów :lol:

Chyba tak. Raczej można spodziewać się artykułu lub cyklu tekstów w tym szmatławcu na temat sędziów będących na pasku "lewactwa". Bo bez teorii spiskowych ci kretyni nie wyobrażają sobie życia. :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 10 paź 2017, 11:52

I jak ich nie lubić - potrafią połączyć ośmiorniczki, mafię, vat, czarny protest i Donalda Tuska na jednym obrazku. :lol: :lol: :lol:

DLxIQhsW0AAk4Z7.jpg

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 16 paź 2017, 20:48

Teraz bez memów, zostawmy obrazki pisowskiej gawiedzi, bo ona tą formę przekazu jedynie rozumie. Zajmijmy się braćmi K i ich gadzinówce W Sieci, która teraz bolszewickim wzorem dodała sobie slogan Prawda. Ujawniła ona dzisiaj stenogramy z podsłuchu Kasi P. żony Marcina P. "szefa" Amber Gold. Materiały te zdobyła z ABW drogą legalną odsłuchując je.
Cel propisowskiej Trybuny Ludu jest jasny, upupić PO, bo wszak ona za tym wszystkim stała, no allbo przynajmniej swój beton utwardzić nową karmą.
Ja się tylko pytam, jak u licha jest to możliwe w demokratycznym państwie prawa, aby gazeta publikowała materiały operacyjne tajnych służb, w sytuacji kiedy nawet nie rozpoczął się właściwy proces, dostęp do nich mmiała od ręki, a nie jest stroną postępowania, ani pełnomocnikiem? Odpowiedź jest jedna, PRL wraca w pełnej krasie. Proreżimowa gadzinówka, ociekająca chamstwem i toksynami, dostaje karmę, aby upupić opozycję i wyżiwić własnych wyznawców.
Wyobrażacie sobie coś podobnego w czasach rządów PO, kiedy nawet prokuratura była ciałem od rządu niezależnym? Gdyby coś podobnego spotkało PiS? O jeju ile byłoby litani o wolności. Nie ma to jak prawi o niej totalitarny oprawca o mentalności Kalego.
I always get what I want

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 17 paź 2017, 0:52

W normalnym kraju taką sprawą powinna natychmiast zająć się prokuratura. Natomiast co do wycieku, to obstawiam komisję. Oni tam wszak mają dostęp do wszystkich materiałów w sprawie.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 17 paź 2017, 20:29

HarryBrown pisze:W normalnym kraju taką sprawą powinna natychmiast zająć się prokuratura. Natomiast co do wycieku, to obstawiam komisję. Oni tam wszak mają dostęp do wszystkich materiałów w sprawie.

Zaznaczyłem, że oni wyraźnie napisali, że przesłuchiwali taśmy operacyjne ABW legalnie! Normalnie schemat z PRLu. Kiszczak dzwoni do Urbana i mówi - Jurek moje chłopaki mają coś ciekawego nagrane na taśmach, wpadbyś ze swoimi i sprawdziłbyś, czy nie da się z tego zrobić jakiegoś materiału, żeby upupić Solidarność. Wystarczy, żeby aktyw robotniczy chociaż to łyknął.

A dziś Beata Mazurek oznajmiła jako fake news informacje o wewnętrznym sondażu PiS, odnośnie kandydata na prezydenta Wawy. A zapodał to portal 300polityka.pl. Popatrz jakie czasy, dziennikarze sami fakty tworzą! Po kiego w takim razie politycy?
I always get what I want

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 17 paź 2017, 20:38

Zulus pisze:Tomasz Sakiewicz przeprasza Adama Michnika. Pewnie Sakiewicza żółć zalewała gdy musiał opublikować te przeprosiny w swoim szmatławcu. :lol: :lol: :lol:

DLTS_tMWsAcxcCV.jpg

Skądże, on w ogóle nie kontaktuje, co się dzieje. Chłopa dawno sytuacja polityczna przerosła. On żyje czasami sprzed 20 lat, kiedy tkwił w kokonie, a jego pierdółki kilku zaczadzonych czytało. Plutł i pisał, co mu ślina na język przyniosła i efektem się nie przejmował. Tak mu do tej pory zostało i gościu nie przestawił się na nurt główny, mimo że na 100 egzemplarzy jego wypocin 4 się sprzedają, resztę partia sponsoruje. Satrapa w końcu jak furrer III Rzeszy, nie lubi nowych ludzi wokół siebie i woli jak towarzysz Stalin głupich, ale posłusznych.
I always get what I want

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 25 lis 2017, 18:59

Tym razem bez munduru SS, ale koszula w odpowiednim kolorze jest. I nie zapomnieli o owczarkach niemieckich. :lol: :lol: :lol:

DPfpuunWAAEG3rA.jpg

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 27 lis 2017, 16:05

Lubię księdza Lemańskiego. ;)

Bez tytułu.png

Bez tytułu.png
Bez tytułu.png (8.7 KiB) Przejrzano 1048 razy

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ednym.html

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 28 lis 2017, 20:18

Skoro mowa o mediach pisowskich, to taka mała dygresja, krótka nota dla potomności.
W niedzielę wieczór tak przez kilka minut oglądałem na TVInfo w TVPiS program "Bez retuszu". Tak mi się akurat włączyło. Była wtedy rozmowa z ministrem Ziobrą, jednak ja nie o nim. Zainteresowała mnie publika. Dobór jej był taki, że dr Goebels swoją mógł uważać za ultrapluralistyczną, a Jerzy Urban to wręcz promował w PRLu wolne media. 100% PiS i to z odcieniem talibanu. Najlepsze były pytania od publiczności w liczbie dwóch. Dla mnie palce lizać. Najpierw dziadunio spod znaku ministra Antoniego Smoleńskiego zaczął w stylu masówki PZPR, w zakładzie pracy wygłaszać panegiryk za jedynie słuszną władzą i ganić media za krytykę rządu ( w TVPiS i TV Trwam zdarza się coś takiego? Wątpię, aby dziadunio coś innego oglądał) i w efekcie żadnego pytania nie zadał, mimo nalegań prowadzącego. Ziobro nie miał na co odpowiadać, tylko podtrzymał jedynie słuszną linię. Drugi zawodnik spod znaku zaginionego w akcji, ze skrzywieniem spec służb i sił tajemnych, który przedstawił się jako spółdzielca, zaczął tłumaczyć ministrowi o eSBekach, którzy są prezesami spółdzielni i których kryją powiązani z nimi prokuratorzy. W końcu spytał ministra ( ojciec sekretarz PZPR w Krynicy), co zamierza z tym uczynić? Pomijając to, że gościu nie podał konkretnego przykładu, ani faktu pomylił ministra sprawiedliwości z IPN.
O co mi chodzi? W czasach TVP nie było mowy, aby takie dwa mutanty robiły cyrk z pogrzebu i obciach całemu zgromadzeniu. To po prostu kpina, aby tacy osobnicy, których suma ilorazu inteligencji równa się jednemu człowiekowi, a do tego żyją w rzeczywistości równoległej zadawali pytania ( tylko jednemu udało się uzyskać formę pytającą) ministrowi Rzeczypospolitej. Przecież to nie był program kabaretowy, względnie edukacyjny, tylko publicystyczny!
Ciekaw jestem, czy pracownicy nurka szambowego, obojętnie czy spod znaku talibanu, czy karierowicze wezmą tą oczywistą wtopę pod uwagę przy organizacji następnego programu? Ot trzy krótkie pytania plus własna wypowiedź w kilku zdaniach.
BTW
Mi o estetykę jedynie chodzi. Lud prosty woli jednak inteligentów i mundrych oglądać, zawsze coś się nauczy.
I always get what I want

pantg

Postautor: pantg » 29 lis 2017, 9:20

Ten wpis jest naprawdę super, czytałem to jak ciekawy felieton

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 30 lis 2017, 0:17

@Podet
A mnie to nie dziwi. Przecież Kurwizji nie ogląda nikt normalny. Także przytoczone przez Ciebie przykłady wystąpień przedstawicieli publiczności na pewno zostały przyjęte ciepło, ze zrozumieniem a także przed wieloma telewizorami okraszone serią soczystych przekleństw skierowanych w stronę Tuska, PO itd. itp.
Homo erectus = jansen21

pantg

Postautor: pantg » 30 lis 2017, 10:11

Niestety, ale są regiony w Polsce, gdzie odbierana jest tylko telewizja publiczna. Natomiast ja mieszkań na Górnym Śląsku i w moim bloku antena zbiorcza dostarcza tylko telewizję publiczną (pr. 1, 2, tv Katowice, tvp INFO, trwam, republiką), oraz kilka telewizji rozrywkowo- muzycznych jak Polo, Rozrywka, Eska; a z telewizji tzw opozycyjnych jest wielkie nic, zero. Są tylko dwa Polsty- Polsat (filmy, seriale społeczniosciowe i chyba tylko dwa wydania wiadomości) oraz Polsat Sport; do tego jest jeden TVN. Za to nie ma pozostałych licznych telewizji Polsatu i TVN, w których są najważniejsze audycje polityczno- społeczne, ekonomia, wywiady, rozmowy.
.
Reasumując, jak ktoś chce obiektywne wiadomości w Polsce, to musi mieć kablówkę lub antenę satelitarną, natomiast antena zbiorcza w moim bloku nie odbiera ani jednej telewizji niezależnej od reżimu o profilu polityczno- społecznej.

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 30 lis 2017, 18:29

HarryBrown pisze:@Podet
A mnie to nie dziwi. Przecież Kurwizji nie ogląda nikt normalny. Także przytoczone przez Ciebie przykłady wystąpień przedstawicieli publiczności na pewno zostały przyjęte ciepło, ze zrozumieniem a także przed wieloma telewizorami okraszone serią soczystych przekleństw skierowanych w stronę Tuska, PO itd. itp.

Oj nie nie. Prowadzący jak i minister Ziobro byli wyraźnie zniesmaczeni. Pomijając żenująco niskie walory intelektualne, problemy z dykcją, brak sformułowania myśli przewodniej, to w przypadku dziadunia widać obycie w pzprowskich masówkach i akcjach poparcia, a zawodnik nr 2 musiał dostać przepustkę z oz. To nawet jak na klub GuPola byłoby dno. To strzał w stopę. Ratunkiem była niska oglądalność. Kto normalny w niedziele o 21.00 zawraca sobie głowę TVInfo i publicystyką? Babunie wybiorą Ojca Dyrektora i Apel jasnogórski.
I always get what I want

Wróć do „Polska”