Uwaga na dyktatora Dudę!

pantg
Posty: 1018
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Uwaga na dyktatora Dudę!

Postautor: pantg » 27 sie 2017, 15:23

Pan mecenas Giertych wskazał na zaskakujący problem, bo oto nagle tak się porobiło, że dzisiaj w Polsce już bez zgody prezydenta Dudy nic większego się nie może wydarzyć. I tak oto nagle Kaczyński sam się zdał na łaskę prezydenta!
. https://m.facebook.com/story.php?story_ ... n__=%2As-R
.
Pod tekstem pana Giertycha jest ten oto mój komentarz:
Pan mecenas Giertych jak zwykle genialnie trafia w sam środek problemu, ale... UWAGA! -tym gorzej dla naszej ojczyzny! Pan mecenas nam udowodnił, że oto teraz ojczyźnie zagrażają już dwie bezwzględne siły- pisowski reżim, oraz prezydencki cwaniak! Polacy muszą zrozumieć, że Duda nie ze strachu przed pisem łamał konstytucję, bo to nie pis posługiwał się Dudą, tylko Duda posłużył się pisem. Pis zniszczył nam demokrację i państwo prawa, a teraz Duda to wszystko zagarnie i będzie naszym polskim Łukaszenką. Te wszystkie kanalie skupione dzisiaj wokół prezesa, bardzo szybko zostawią starego dziada i zaczną służyć prezydentowi! Przecież nie przez przypadek od kilku dni Szydło zaczęła publiczne chwalić Dudę.
.
Moje analizy przeważnie się (niestety) sprawdzają. Oby już za chwilę nie było tak, że będziemy kibicować Kaczyńskiemu, aby powstrzymał bezwzględnego Dudę. Pamiętajmy, że wszystko na to wskazuje, że Duda z radością łamał konstytucję, bo przecież to też jemu przynosiło korzyści.

pantg
Posty: 1018
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Re: Uwaga na dyktatora Dudę!

Postautor: pantg » 27 sie 2017, 16:18

Mam coraz bardziej czarne myśli, że z tego rozgardiaszu na samym końcu wyłoni się nam dyktator Duda. Niemożliwe? Bo co, bo wszyscy go uważany za Adrianka? To przypominam, że z niewiadomego powodu naród uznał, że to pis "zmusza" Dudę do łamania konstytucji, ale przecież to uznanie narodu nie ma żadnego oparcia w faktach!
.
Przypominam, że zachowanie pisowskich liderów jednoznacznie wskazuje na to, że kompletnie nie spodziewali się weta Dudy, że byli tym wręcz zdumieni. A pierwsze wypowiedzi liderów pisu jednoznacznie mówiły, że Duda ich wręcz oszukał, że był z Dudą uzgodniony szczegółowy scenariusz, ale z jakiś powodów Duda w ostatnich minutach ich "oszukał".
.
Pamiętajmy dlaczego Duda zawetował ustawy o SN i KRS, otóż Duda zawetował je dlatego, aby móc dalej kontrolować pis! Gdyby Duda nie zawetował, wtedy pis by szybko opanował Państwowy Komitet Wyborczy (sędziówe!), aby potem pis mógł pod byle pretekstem odraczać termin wyborów...(!) albo aby wybory unieważniać. Gdyby Duda nie zawetował, to były pisowi już zupełnie niepotrzebny, bo niby do czego mógłby się im przydać? A tak Duda zaszachował pisowsk reżim, a kolejnym krokiem będzie już pozbawienie Kaczyńskiego władzy. Czyżby już niedługo Kaczyński przyczołga się do Wałęsy, by walczyć z władzą Dudy???

Awatar użytkownika
HarryBrown
Posty: 2413
Rejestracja: 28 lis 2016, 17:51

Re: Uwaga na dyktatora Dudę!

Postautor: HarryBrown » 27 sie 2017, 17:01

No przecież jeszcze jakieś 2-3 tyg. temu nawoływałeś wspólnie z Marianem by podać rękę Dudzie i działać wspólnie z nim. To skąd teraz takie czarne myśli?
Homo erectus = jansen21

pantg
Posty: 1018
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Re: Uwaga na dyktatora Dudę!

Postautor: pantg » 27 sie 2017, 17:11

Czarne myśli mają to do siebie, że są ponure i nie chcą za cholerę odejść.
.
Cały naród z jakiś powodów uznał, że Duda musi łamać konstytucję pod naciskiem pisu, ale przecież były to tylko takie domysły a nie fakty. Kurcze, wiele bym dał, aby moje obawy okazały się idiotyzmem.


Wróć do „Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości