Cd. kariery Agenta Tomka

pantg

Cd. kariery Agenta Tomka

Postautor: pantg » 12 sie 2017, 7:14

Ta dzisiejsza afera p. Kaczmarka ps. agent Tomek, jakoś idealnie przypomina mi milionową aferę mec. Dubienieckiego- byłego męża córki śp. L. Kaczyńskiego- bo on też okradał fundusze przeznaczone dla ludzi chorych.
.
Pamiętam, gdy agent Tomek jeździł po całym kraju i opowiadał, jak to ojczyzna jest rozkradana przez "układ post komuny" i jak pis z tymi złodziejami walczył... Oto link
. http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ny/n78d26w
.
Tak na marginesie. Marzy mi się jeszcze, aby złapano na jakimś przekręcie owego kelnera, co zakładał podsłuchy. Czytałem kiedyś wywiad z nim z okazji wydania jego wspomnień o jego udziale w aferze podsłuchowej. W tym wywiadzie opowiadał, jak bardzo on brzydzi się politykami, bo nieraz widział, jak w owej restauracji politycy dostawali torby wypchane banknotami! Cham tylko nie powiedział, jacy to politycy brali owe torby pełne banknotów i kto je wręczał!
.
Agent Tomek, kelner z "Sowa i przyjaciele", czy mec. Dubieniecki- takie moralne kreatury zawsze wylądują w bagnie!

Wróć do „Polska”