Brawo Panie Milczanowski, jest Pan Wielki

pantg
Posty: 1062
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Brawo Panie Milczanowski, jest Pan Wielki

Postautor: pantg » 07 cze 2017, 11:07

Brawo Panie Milczanowski nie za użyte tam ostre słowa, ale za przypomnienie im faktów, oraz za przypomnienie im ich własnych podłych słów. Otóż okazuje się, że gdy się zdrajcom twardo przeciwstawić, to oni uciekają jak tchórze z debaty.
,
Pisowscy zdrajcy potrafią rzucać najgorsze epatety i podłe kłamstwa tylko za plecami, ale gdy naprzeciwko nich stanął człowiek i przypomniał ich słowa, to pouciekali.
,
Mnie tylko dziwi dobor ludzi do tej audycji. Z artykułu niejasno wynika, że Pan Milczanoski miał naprzeciwko siebie aż trzech zagorzałych zakłamanych pisowcow. Jeżeli tak naprawdę było, to tym większa gloria Pana Milczanowskiego.
,
Ja daję teraz głowę, że owi pisowscy uciekinierzy szybko pobiegli do pisowskich zakłamanych mediow i tam w komforcie przy przytakującym otoczeniu, będą pluc i rzucac epitety na Wielkich Polakow. Bo by stanąc z kims do uczciwej debaty, to oni są za tchorzliwi. Cienkie Bolki, tchorze schowane za kordonami policyjnymi i pokraki w swoich strasznych mediach propagandowych!
,
https://wiadomosci.wp.pl/milczanowski-s ... 596477569a

Wróć do „Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość