Bartosz Węglarczyk do ministra Błaszczaka o morderstwie na komisariacie

Awatar użytkownika
Zulus

Re: Bartosz Węglarczyk do ministra Błaszczaka o morderstwie na komisariacie

Postautor: Zulus » 02 cze 2017, 14:41

Senatorowie PO przypominają Beacie Szydło, że za śmierć Igora Stachowiaka odpowiada rządzący Polską PiS.

18767365_10207036099419602_4541951283402723500_n.jpg

18920352_10207036098779586_6343996608672698711_n.jpg
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 07 cze 2017, 10:25

W czwartek we Wrocławiu odbędzie się marsz "Idziemy po prawo i sprawiedliwość" dla Igora Stachowiaka. Organizatorzy apelują o dymisję Błaszczaka i Ziobry.

DBtGVe8XcAEZC_e.jpg

Marsz wyruszy o godz. 17 spod Pręgierza we Wrocławiu. To wyraz obywatelskiego sprzeciwu wobec brutalności policji na komisariacie we Wrocławiu, gdzie zmarł rażony paralizatorem i bity wcześniej Igor Stachowiak, oraz braku konsekwencji wobec polityków nadzorujących policję. Manifestujący przejdą pod wrocławską siedzibę PiS.

- Widzimy, jak bardzo nie zadziałały procedury, jak politycy odpowiedzialni za postępowanie policji i prokuratury zawiedli. Jeśli nie ukazałby się materiał TVN o całej sprawie, jeśli dziennikarze telewizji komercyjnej nie wypełniliby tej misji, którą powinny pełnić media publiczne, nigdy byśmy się o tym nie dowiedzieli – mówi Marta Lempart, organizatorka marszu, liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. - Jestem pewna, że bez naszej reakcji, bez nacisku obywatelskiego, sprawiedliwości nie stanie się zadość – dodaje.

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35 ... z-nas.html

Z uczestnikami wrocławskiego protestu przeciwko mataczeniu władzy w sprawie śmierci Igora Stachowiaka w pełni solidaryzują się m.in. Władysław Frasyniuk, Krystyna Janda, Krystyna Kofta, Andrzej Rzepliński, Adam Michnik czy Henryk Wujec.

DBtFoYrXUAAsXIg.jpg

pantg

Postautor: pantg » 07 cze 2017, 17:36

Obowiązkiem każdego świadomego Polaka jest udział w tym wzniosłym marszu

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 07 cze 2017, 20:34

pantg pisze:Obowiązkiem każdego świadomego Polaka jest udział w tym wzniosłym marszu

Może Proc na marsz pójdzie. Jest z Wrocławia. ;)

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 12 cze 2017, 20:47

Błaszczak w życiowej intelektualnej formie:
Policjant, który użył paralizatora wobec Igora S. został przyjęty za czasów PO.

Wypowiedź jakiej udzielił dla TVP Info.

Cóż, chyba tą wypowiedzią pokonał Tośka z jego dzisiejszym doniesieniem na komisję Millera.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 11 wrz 2017, 19:25

Biegli sądowi przesądzili, kto jest winny śmierci Igora Stachowiaka. Wg biegłych jedynym winnym jest niejaka excited delirium. Także uważajcie opozycjoniści bo excited delirium jest bardzo sprytna i nieuchwytna a atakuje tylko tych, którzy nie są posłuszni obecnemu reżimowi.

Swoją drogą, to sądziłem że wykrycie obnubilatio clarus jest szczytowym osiągnięciem polskiej nauki. A tu dziś taka sensacja.

http://natemat.pl/217291,to-nie-policyj ... ch-z-lodzi
Homo erectus = jansen21

pantg

Postautor: pantg » 12 wrz 2017, 10:19

Jeżeli już instytuty medycyny sądowej wydają fałszywe opinie, to już żyjemy w ostrym totalitaryzmie! A z roku na rok będzie coraz gorzej. Co spowodowało, że panowie profesorowie i eksperci z Łodzi wydali opinię tak straszne fałszywą??? To jest straszne! Przecież ta śmierć obciąża już chyba około tysiąca "przyzwoitych" ludzi! Śmierć zadawało aż 6 policjantów bandytów, ale o trwających tam właśnie torturach wiedział zapewne cały komisariat! Zapewne niejeden policjant tam sobie zaglądał, aby "popatrzeć" jak wyglądają prawdziwe tortury! Potem ogrom ludzi brało udział w tuszowaniu zbrodni! Zniszczono kamery, sfałszowano raporty, potem były awanse dla policjantów bandytów, aby byli jak najdalej od tamtej sprawy. Teraz do tuszowania przyłączyli się eksperci medycyny sądowej z Łodzi!
.
Te głupki z łódzkiej medycyny sądowej cały czas sugerują, że ofiarą by i tak zmarła, nawet bez tych tortur! Jednak w pewnym miejscu przyznają, że jednak była to kombinacja przyczyn.
.
Pisze się o tramadolu- bardzo słabym opioidzie, oraz o jakimś stymulancie (feta?). Ale podkreślają eksperci, że stężenie tych środków było za małe- ale na ile małe??? Gdy ja 40 lat temu miałem wstrząs alergiczny i byłem długo nieprzytomny, to lekarze nie byli pewni o co chodzi i zrobili badania toksykologiczne, wynik- śladowe ilości Atropiny. Otóż, kilka miesięcy wcześniej wziąłem jakiś lek na ból głowy- dokładnie lek na migrene, a w jej składzie był preparat belladony tj. Atropiny. Dlatego wiem, że badania toksykologiczne pokazują nawet te substancje co zażyło się wiele miesięcy temu!
.
Dlatego dla mnie jest podejrzane, że biegli nie wskazali, 1) kiedy te dwie substancje były zażyte (jakie jest stężenie w ciele), oraz 2) w jakim DOKŁADNIE stopniu do śmierci przyczyniły są kolejne czynniki, np. parokrotne duszenie, rażenie prądem, stres, rzucanie ofiarą, krępowanie, oraz ewentualne jakieś substancje- jeśli ich stężenie ma znaczenie, bo nic na to nie wskazuje.
.
Na koniec. To bandyci policjanci zachowywali się tak, jakby byli na silnym stymulancie- tzw. spidzie! Krzyczeli, byli pobudzeni, nie panowali nad sobą- czyli kompletne świry

Wróć do „Polska”