Katastrofa smoleńska - jutro o krok bliżej ...

Aktualności - dział przeznaczony dla spraw najbardziej aktualnych
z ostatnich 24 godzin
Marian

Katastrofa smoleńska - jutro o krok bliżej ...

Postautor: Marian » 09 mar 2018, 10:26

Jutro kolejna miesięcznica.Jutro prezes Kaczyński znów powie jesteśmy już blisko prawdy... tylko krok dzieli nas od prawdy ...
a ci,którzy wątpią zobaczą,bo oto kolejna bomba.

Już nie hel,nie wina obsady lotniska ale bomba. Jutro dowiemy się,że była to
bomba,którą podłożył Putin a Tusk mu ją podawał :lol: :lol: :lol:
02.02.2018
Przełom w sprawie śmierci Prezydenta Polski w Rosji w 2010 r.: Uznany brytyjski ekspert stwierdził, że doszło do wewnętrznej eksplozji.

Przejrzałem komunikaty podkomisji smoleńskiej http://podkomisjasmolensk.mon.gov.pl/pl/1/0.html
Prejrzałem wszystkie nagłówki komunikatów.
Co tam zobaczyłem konkretnego? Nic - poza :
- autoreklamą Antoniego M.,
- odrzucaniem krytyk kierowanych pod swoim adresem,
- wiele fantasmagorii.
Poniżej wklejam przykłady a bardziej zainteresowanych odsyłam do przejrzenia całości tego wodolejstwa.
04.02.2016 -Jestem głęboko przekonany, że ta decyzja i praca, jaką podkomisja będzie realizowała, oraz stanowisko
ostateczne KBWLLP pozwolą nam dowiedzieć się, co się zdarzyło, ale także kto za to jest odpowiedzialny powiedział
minister A. Macierewicz.
16.03.2016-Jako minister ON nie mam wątpliwości, iż moim obowiązkiem jest doprowadzenie do wyjaśnienia tego,
co się stało w związku z tragedią smoleńską i przypisywanie mi jakichkolwiek uprzedzeń w tej sprawie jest daleko
idącą nieuczciwością.
09.04.2016-Na budynku SKW w Warszawie uruchomiono iluminację świetlną upamiętniającą ofiary katastrofy
smoleńskiej.
15.10.2016-Zdecydowałem o odtajnieniu i udostępnieniu opinii publicznej materiałów dotyczących katastrofy
smoleńskiej -poinformował minister Antoni Macierewicz podczas konferencji podkomisji wyjaśniającej okoliczności
katastrofy smoleńskiej.
14.11.2016-W poniedziałek, 14 listopada br., minister obrony narodowej Antoni Macierewicz spotkał się z
prof. Luis MORENO OCAMPO, prokuratorem Międzynarodowego Trybunału Karnego.
07.04.2017-W poniedziałek, 10 kwietnia br. o godz.12.00, (Klub WAT, ul. Kaliskiego 25A) minister obrony narodowej
Antoni Macierewicz weźmie udział w posiedzeniu PPZWL.
20.04.2017-20 kwietnia 2017 r. dr Wacław Berczyński złożył rezygnację z pełnienia funkcji Przewodniczącego
PPZWL.Minister Obrony Narodowej dymisję dr. Berczyńskiego przyjął.
09.06.2017-W imieniu Podkomisji badającej katastrofę smoleńską, zwróciłem się dzisiaj, 9 czerwca do
prof. dr. hab. Tadeusza Szczurka Rektora - Komendanta WAT o zorganizowanie seminarium.
12.06.2017-MON składa do prokuratury zawiadomienie w sprawie naruszenia prawa przez Komisję Millera.
22.08.201-W wydaniu portalu internetowego Wirtualna Polska znalazł się ostatnio artykuł
sygnowany przez Bartosza Lewickiego pt. Ewa Błasik promuje bieg.
19.10.2017-W związku z nieprawdziwymi informacjami, które pojawiły się materiale radia RMF FM
29.12.2017-W związku z wypowiedzią posła Kornela Morawieckiego (Rzeczpospolita,
28.12.2017 r.), iż nie ma dowodów na odpowiedzialność strony rosyjskiej za tragedię smoleńską informuję,
że kwestia ta została jednoznacznie rozstrzygnięta.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Re: Katastrofa smoleńska - jutro o krok bliżej ...

Postautor: HarryBrown » 09 mar 2018, 12:11

10.04.18 nawet nie będzie tak szumnie zapowiadanego raportu komisji Antoniego. Muszą pracować dalej znaczy doić kasę podatników. Temat pewnie zostanie zamknięty z chwilą ogłoszenia przez prokuraturę całościowych ekspertyz wykonanych po ekshumacjach. Można na razie domniemywać, że raczej nie doszukano się dowodów potwierdzających użycie środków wybuchowych - gdyby takowe były to śmiem twierdzić, że już od dawno by huczało o tym w mediach.
Homo erectus = jansen21

MBS

Postautor: MBS » 09 mar 2018, 12:19

HarryBrown pisze:na razie domniemywać, że raczej nie doszukano się dowodów potwierdzających użycie środków wybuchowych - gdyby takowe były to śmiem twierdzić, że już od dawno by huczało o tym w mediach.

Jeżeli chodzi o katastrofę smoleńską, jedyna bomba, jakiej użyto to hekatomba cynicznej głupoty. Obrazek

Marian

Postautor: Marian » 09 mar 2018, 12:30

MBS pisze:
HarryBrown pisze:na razie domniemywać, że raczej nie doszukano się dowodów potwierdzających użycie środków wybuchowych - gdyby takowe były to śmiem twierdzić, że już od dawno by huczało o tym w mediach.

Jeżeli chodzi o katastrofę smoleńską, jedyna bomba, jakiej użyto to hekatomba cynicznej głupoty. Obrazek

Głupotą wykazali się wierni religii smoleńskiej . Kapłani tej religii mają się całkiem,całkiem dobrze.

MBS

Postautor: MBS » 09 mar 2018, 12:43

Marian pisze:
MBS pisze:

Głupotą wykazali się wierni religii smoleńskiej . Kapłani tej religii mają się całkiem,całkiem dobrze.

Jak zwykle więc religia nie służy maluczkim, a samokreującym się bożkom - choćby nawet byli podobni do Dzierżyńskiego. :mrgreen:

I jak zwykle niedomówienia, przekuwane były na obawy i legendy ze wskazaniem wyznawców szatana, który de facto siedział sobie cichutko i popijając dobre wino z lubością patrzył jak nic nie robiąc zyskuje dzięki chamskim manipulacjom jednych i totalnej głupocie drugich, których zgodny głos był - jak to określił Norwid - szczery jako ryk bawoli. Obrazek

Marian

Postautor: Marian » 09 mar 2018, 14:28

MBS pisze:
Marian pisze:
MBS pisze:Jeżeli chodzi o katastrofę smoleńską, jedyna bomba, jakiej użyto to hekatomba cynicznej głupoty. Obrazek

Jak zwykle więc religia nie służy maluczkim, a samokreującym się bożkom - choćby nawet byli podobni do Dzierżyńskiego. :mrgreen:

I jak zwykle niedomówienia, przekuwane były na obawy i legendy ze wskazaniem wyznawców szatana, który de facto siedział sobie cichutko i popijając dobre wino z lubością patrzył jak nic nie robiąc zyskuje dzięki chamskim manipulacjom jednych i totalnej głupocie drugich, których zgodny głos był - jak to określił Norwid - szczery jako ryk bawoli. Obrazek

Cóz... Wiara bez refleksji to ślepa wiara,której jedyną modlitwą jest budowanie posągów dla bożków z gatunku Kłamczyński, dla półbożków typu Zbychu zero,dla podnóżków Adrianów i dla podnóżków podnóżków co to to przy świetle takiej to pseudo wiary żyją w cieple i w sytości.
A ciemny lud to kupuje i bije pokłony. Ech :(

Marian

Postautor: Marian » 09 mar 2018, 14:30

Marian pisze:
MBS pisze:
Marian pisze:

Cóz... Wiara bez refleksji to ślepa wiara,której jedyną modlitwą jest budowanie posągów dla bożków z gatunku Kłamczyński, dla półbożków typu Zbychu zero,dla podnóżków Adrianów i dla podnóżków podnóżków co to to przy świetle takiej to pseudo wiary żyją w cieple i w sytości.
A ciemny lud wierzy i bije pokłony. Ech :(

Marian

Postautor: Marian » 09 mar 2018, 20:22

O kur ... de. Miał być cud ale nie będzie. Guru smoleńskiej religii, Antoni toruński, się zes ...zmacił.
A co na to jutro powie naczelny bóg Jar Kacz Jeden ... a o co pomodlą się wierni ?

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,6 ... 21045.html

Marian

Postautor: Marian » 09 mar 2018, 20:47

Mam nadzieję,że wojsku Macierewicza :twisted: odebrano broń, bo... ;)

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 10 mar 2018, 20:55

Marian pisze:O kur ... de. Miał być cud ale nie będzie. Guru smoleńskiej religii, Antoni toruński, się zes ...zmacił.
A co na to jutro powie naczelny bóg Jar Kacz Jeden ... a o co pomodlą się wierni ?

Może ktoś, kto mieszka w Wa-wie i czyta to forum pomodli się o zdrowie Mariana? :lol:
Nie dyskutuję z zwolennikami mordowania nienarodzonych.

Marian

Postautor: Marian » 10 mar 2018, 22:09

Przekret pisze:
Marian pisze:O kur ... de. Miał być cud ale nie będzie. Guru smoleńskiej religii, Antoni toruński, się zes ...zmacił.

Może ktoś, kto mieszka w Wa-wie i czyta to forum pomodli się o zdrowie Mariana? :lol:

A Ty nie możesz ? :D

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 11 mar 2018, 11:13

Marian pisze:
Przekret pisze:

Oczywiście, że nie tylko mogę, ale powinienem. Jest mi wstyd, że nie pomyślałem o tym. Dzisiaj wieczorem to nadrobię.
Nie dyskutuję z zwolennikami mordowania nienarodzonych.

pantg

Postautor: pantg » 11 mar 2018, 21:35

Nie wiem jak Marian, ale ja bym wolał aby Przekręt się nie modlił w mojej intencji... A nuż by go Najwyższy akurat wysłuchał i wtedy co? Nic, tylko lecieć szybko do PZU by wysoko ubezpieczyć się na życie

Marian

Postautor: Marian » 12 mar 2018, 9:16

Przekret pisze:
Marian pisze:
Przekret pisze:

Oczywiście, że nie tylko mogę, ale powinienem. Jest mi wstyd, że nie pomyślałem o tym. Dzisiaj wieczorem to nadrobię.

Bardzo Ci dziękuję :D .

MBS

Postautor: MBS » 18 mar 2018, 15:01

Marian pisze:Mam nadzieję,że wojsku Macierewicza :twisted: odebrano broń, bo... ;)

A po cholerę im Bronia, skoro wolą chłopcuff :roll:

pantg pisze:Nie wiem jak Marian, ale ja bym wolał aby Przekręt się nie modlił w mojej intencji... A nuż by go Najwyższy akurat wysłuchał....

Trzeba będzie przemycić ustawę, żeby pszekrentowe nie mogły się modlić w innej intencji niż własna! :roll:

Marian pisze:
Marian pisze:
MBS pisze:Jak zwykle więc religia nie służy maluczkim, a samokreującym się bożkom - choćby nawet byli podobni do Dzierżyńskiego. :mrgreen:

I jak zwykle niedomówienia, przekuwane były na obawy i legendy ze wskazaniem wyznawców szatana, który de facto siedział sobie cichutko i popijając dobre wino z lubością patrzył jak nic nie robiąc zyskuje.... Obrazek

A ciemny lud wierzy i bije pokłony. Ech :(

Ja na pomnikowe szaleństwo patrzę inaczej - otóż goląb mając wybór chętniej narobi na pomnik niż chodnikObrazek

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 18 mar 2018, 20:23

Tak jak pisałem wcześniej i gdzie indziej. PiS boi się międzynarodowej kompromitacji i ostatecznego raportu podkomisji Macierewicza w MONie na 10 kwietnia nie będzie. Reakcja NATO, USA i Rosji mogłaby być piorunująca.
Na potrzeby ciemnego luda smoleńskiego prezes orzekł, że tak rosyjska jak i polska komisja kłamała, że tak nie było, że teraz to już wiadomo. W tym padole takie stwierdzenie wystarczy, to ichnia prawda smoleńska, tam tytanów intelektu nie trzeba.
A za miesiąc ostatnia miesięcznica, zostaną msze, będzie pomnik, obok innych miejsc pamięci w Polsce i ulic śp Lecha, nachalnie z buciorami tworzonych i tyle. Ciemny lud smoleński nie jest już PiSowi do szczęścia potrzebny, a sam Macierewicz i toruńskie Radio stały się nie tyle zbędne, co kłopotliwe. Coś wendetą pachnie, ale jeszcze nie teraz.
I always get what I want

Marian

Postautor: Marian » 19 mar 2018, 20:53

Podet pisze:Tak jak pisałem wcześniej i gdzie indziej. PiS boi się międzynarodowej kompromitacji i ostatecznego raportu podkomisji Macierewicza w MONie na 10 kwietnia nie będzie. Reakcja NATO, USA i Rosji mogłaby być piorunująca.
Na potrzeby ciemnego luda smoleńskiego prezes orzekł, że tak rosyjska jak i polska komisja kłamała, że tak nie było, że teraz to już wiadomo. W tym padole takie stwierdzenie wystarczy, to ichnia prawda smoleńska, tam tytanów intelektu nie trzeba.
A za miesiąc ostatnia miesięcznica, zostaną msze, będzie pomnik, obok innych miejsc pamięci w Polsce i ulic śp Lecha, nachalnie z buciorami tworzonych i tyle. Ciemny lud smoleński nie jest już PiSowi do szczęścia potrzebny, a sam Macierewicz i toruńskie Radio stały się nie tyle zbędne, co kłopotliwe. Coś wendetą pachnie, ale jeszcze nie teraz.

Nie,wendetty nie będzie. Będzie pokojowe współistnienie na wzór tego z okresu Bieruta i Gierka .

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 21 mar 2018, 18:15

Marianie według mnie w najbliższych kilku miesiącach, najdalej w perspektywie roku dojdzie w PiSie do polskiego października, albo o zgrozo grudnia '70. Prezes przed wyborami będzie chciał przedpole oczyścić, o ile zdrowie mu na to pozwoli. Obecnie tak Macierewicz jak i Rydzyk nie są mu do niczego potrzebni. Nota bene prywatnie gardzi oboma i zna doskonale ich naturę.
I always get what I want

Marian

Postautor: Marian » 23 kwie 2018, 15:01

Dzisiaj zeznaje Pan Donald Tusk .
Jawna część zeznań trwała 2 godziny... Pobieżnie śledziłem tę część.Nie spodziewałem sie niczego innego ponad to co zobaczyłem i usłyszałem...

Te zeznania utwierdziły mnie w przekonaniu,że ...
Katastrofy smoleńskiej nie powinno było być gdyby prezydent -mający stanąć na pomniku w każdej miejscowości -nie jechał pod Pomnik Katyński rozpoczynać swojej kampanii prezydenckiej.
Katastrofy nie byłoby gdyby ją przygotowano należycie a przygotowano by ją należycie gdyby to nie był półprywatny wylot na rozpoczęcie kampanii wyborczej.

Po dwóch godzinach przesłuchania na polecenia tych,którzy odwracają kota ogonem adwokaci, zażądali utajnienia przesłuchań. Utajnienia, bo to co mówi Pan Tusk przeczy ich insynuacjom i fałszywym oskarżeniom.Oni w ten sposób chcą uciec od odpowiedzialności.

Tak się stało... Warto zapamiętać nazwiska prokuratorów i sędziów tego quasi /?/ procesu.

Awatar użytkownika
Pompon

Postautor: Pompon » 23 kwie 2018, 20:06

Nie ma to tamto. Dziś w sądzie Donald Tusk z wielką łatwoscią zaorał tych, pożal się boże, specjalistów.

Wróć do „Aktualności dnia”