Houston, mamy problem.

Aktualności - dział przeznaczony dla spraw najbardziej aktualnych
z ostatnich 24 godzin
Awatar użytkownika
Podet

Re: Houston, mamy problem.

Postautor: Podet » 26 lut 2018, 20:05

Marian pisze:
Kostyr pisze:
HarryBrown pisze:Takim forum jak i innymi mediami społecznymi powinni zarządzać w ramach obowiązków ludzie z młodzieżówki głównej partii. Raz że zdobywaliby punkty u Wodza Grzegorza, a dwa że mogliby zyskiwać doświadczenie w kształtowaniu komunikacji etc.

Nie za bardzo rozumiem dlaczego forum chciałbyś zrobić jakimś workiem treningowy młodzieżówki. Niech się szkoli na blogach w salonie24.
Takie forum, to we współczesnych czasach podstawowy obszar pogłębionych, interaktywnych kontaktów ze swoimi wyborcami. Tutaj powinien być nadzór specjalisty Platformy od public relations i działania fachowców od prowadzenia i moderowania takim medium jak forum. To nie zabawa dla dyletanckich amatorów, jak obecnie. Chyba, że się chce zejść do jednocyfrowego poparcia.

Nie pozwolimy? ;)

Tak,ale...
O poprawę poziomu forum, o uczynienie go głosem PO staraliśmy się / ... my się / bo ja też i to od lat .
Wygląda na to,że PO uważa,że dla grupki zwolenników - pasjonatów angażować znaczne - jak by nie było - środki finansowo-personalne nie przyniesie zysku wyborczego.
Uznaję ich racje.

Dobrze,że Józef opiekuje się tym kulawym forum . Zbiera baty - też zgrzeszyłem ;) przeciwko Niemu, ale to dzięki Niemu Ty możesz naPiSioczyć na PO,dzięki Niemu Kolega HB może uszczypnąć Grzegorza S. a niejaki Prze kret może powielać tu swój punkt patrzenia.

Ale - tak myślę - gdyby była nas tu liczba z trzema zerami, no - z dwoma - to PO nie pozostawiłaby tego forum maszerować samopas...

Ps.
Gdy - o wielmożny Kostyrze :lol: - będziesz odpisywać to ,proszę, omiń moją skromną osobę... Pisz ad rem a nie ad personam . ..
Acha... Zmarzłem w Krakowie. Krótko tam byłem ale zmarzłem na kilka tygodni naprzód :D

Marianie tak 8 lat temu z okładem na forum bywało on-line 60-70 użytkowników, licząc tych z doskoku jak ja teraz, to była grupa około 200 osób. PO przy władzy, a własny portal internetowy traktowali jako zło konieczne. Nikt, nigdy ze zwierzchności się tym nie zaintetesował. A może to i dobrze? Nikt przynajmniej się Nam w dyskusje nie wtrąca i nie nawraca nawróconego, nie prostuje prostego itp.
I always get what I want

Marian

Postautor: Marian » 26 lut 2018, 20:42

Podet pisze:
Marian pisze:
Kostyr pisze:Nie za bardzo rozumiem dlaczego forum chciałbyś zrobić jakimś workiem treningowy młodzieżówki. Niech się szkoli na blogach w salonie24.
Takie forum, to we współczesnych czasach podstawowy obszar pogłębionych, interaktywnych kontaktów ze swoimi wyborcami. Tutaj powinien być nadzór specjalisty Platformy od public relations i działania fachowców od prowadzenia i moderowania takim medium jak forum. To nie zabawa dla dyletanckich amatorów, jak obecnie. Chyba, że się chce zejść do jednocyfrowego poparcia.

Nie pozwolimy? ;)

Tak,ale...
O poprawę poziomu forum, o uczynienie go głosem PO staraliśmy się / ... my się / bo ja też i to od lat .
Wygląda na to,że PO uważa,że dla grupki zwolenników - pasjonatów angażować znaczne - jak by nie było - środki finansowo-personalne nie przyniesie zysku wyborczego.
Uznaję ich racje.

Dobrze,że Józef opiekuje się tym kulawym forum . Zbiera baty - też zgrzeszyłem ;) przeciwko Niemu, ale to dzięki Niemu Ty możesz naPiSioczyć na PO,dzięki Niemu Kolega HB może uszczypnąć Grzegorza S. a niejaki Prze kret może powielać tu swój punkt patrzenia.

Ale - tak myślę - gdyby była nas tu liczba z trzema zerami, no - z dwoma - to PO nie pozostawiłaby tego forum maszerować samopas...

Ps.
Gdy - o wielmożny Kostyrze :lol: - będziesz odpisywać to ,proszę, omiń moją skromną osobę... Pisz ad rem a nie ad personam . ..
Acha... Zmarzłem w Krakowie. Krótko tam byłem ale zmarzłem na kilka tygodni naprzód :D

Marianie tak 8 lat temu z okładem na forum bywało on-line 60-70 użytkowników, licząc tych z doskoku jak ja teraz, to była grupa około 200 osób. PO przy władzy, a własny portal internetowy traktowali jako zło konieczne. Nikt, nigdy ze zwierzchności się tym nie zaintetesował. A może to i dobrze? Nikt przynajmniej się Nam w dyskusje nie wtrąca i nie nawraca nawróconego, nie prostuje prostego itp.

Ja pamiętam czasy od 2011. Owszem było nas tu sporo w porównaniu do czasów dzisiejszych /najwięcej było 175 osób w jednym dniu /... A jakie swary tu odchodziły... Wow... Lakosz kontra Leszek - wiesz kogo mam na myśli. Ja z tymże Leszkiem też tu się wadziłem. Był stern - niedawno tu się objawił i zniknął ,niestety. Był wysokiej rangi były oficer LWP, rodem z Wieliczki - nie podam nicka - wspaniały mądry dyskutant. Byli inni,byli mądrzy,mniej mądrzy,byli głupi. Ale nie było PO.Wtedy dopominaliśmy się,ba żądaliśmy obecności kogoś z wierchuszki PO. Brałeś w tym udział,dużą rolę w tym odgrywała Aloes - gdzieś Ty,Aloes? Zulus był jak zawsze pozytywnie aktywny - na szczęście pozostał.
I co ? Wtedy PO nas zignorowała to ktoś myśli,że dzisiaj oni zmienią zdanie ??? A może jednak - Panowie PO - decydenci ożywicie to forum ?
Wtedy PO nas nie wysłuchała... A dzisiaj ?

Awatar użytkownika
Pompon

Postautor: Pompon » 27 lut 2018, 9:20

Marian pisze:Byli inni,byli mądrzy,mniej mądrzy,byli głupi. Ale nie było PO.Wtedy dopominaliśmy się,ba żądaliśmy obecności kogoś z wierchuszki PO. Brałeś w tym udział,dużą rolę w tym odgrywała Aloes - gdzieś Ty,Aloes? Zulus był jak zawsze pozytywnie aktywny - na szczęście pozostał.
I co ? Wtedy PO nas zignorowała to ktoś myśli,że dzisiaj oni zmienią zdanie ??? A może jednak - Panowie PO - decydenci ożywicie to forum ?
Wtedy PO nas nie wysłuchała... A dzisiaj ?

Dzisiaj, jeszcze bardziej ma tu obecnych w głębokim poważaniu...
Od kiedy to "świnia z pastuchem za pan brat"...? :D

Pisałem już tu, że moi znajomi z PO są święcie przekonani, że następne wybory, WSZYSTKIE, wygra PO.
Co ich skłania do takiego wniosku? To że dużo jeżdżą i rozmawiają z ludźmi...

MBS

Postautor: MBS » 26 mar 2018, 21:23

Pompon pisze:Dzisiaj, jeszcze bardziej ma tu obecnych w głębokim poważaniu...
Od kiedy to "świnia z pastuchem za pan brat"...? :D.

Myślisz, że nie dadzą się zapędzić do forumowego chlewika? :mrgreen:

Wróć do „Aktualności dnia”