Dobre informacje dla KOD-u

Aktualności - dział przeznaczony dla spraw najbardziej aktualnych
z ostatnich 24 godzin
pantg

Re: Dobre informacje dla KOD-u

Postautor: pantg » 28 lis 2017, 2:02

A czy ty Zulusie wpłaciłeś? Dlaczego Wywołujesz mnie do tablicy? Bawisz się w Kostyra, czy tylko się nudzisz?

pantg

Postautor: pantg » 28 lis 2017, 2:06

Kijowski niby ma dobry zawód- informatyk, ale ja wierzę Kijowskiemu, że nie może znaleźć pracy, a jego firma ma kłopoty. Co w tym dziwnego, w tym pisowskim państwie? Naprawdę wierzycie, że pisowskie służby dały mu spokój?

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 28 lis 2017, 8:31

PanieTG pomimo afery fakturowej zawsze broniłeś Kijowskiego, nawet teraz go bronisz i mu wierzysz, że nie może znaleźć pracy w Polsce, więc uważam, że słusznie zapytałem czy i Ty nie wspomożesz finansowo Kijowskiego, skoro dla ciebie ciągle to taki bohater. ;)
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 28 lis 2017, 12:15

Pan Jarosław Papis zaproponował Kijowskiemu pracę. Mateusz jednak woli Stypendium Wolności. :lol: :lol: :lol:

DPtJT8-WAAA3XS_1.jpg

DPtJU9KW0AA6QrY2.jpg

pantg

Postautor: pantg » 28 lis 2017, 13:00

Już sam termin "afera fakturowa" jest lekką manipulacją. Wszystko się sprowadzało do tego, że na początku w KOD nie wiedziano, jak zapłacić liderowi za ciężką i odpowiedzialną pracę 24 godziny na dobę i przez wszystkie dni w roku, z tego wzięły się faktury- ot błąd ludzi, którzy nie mieli pojęcia o prowadzeniu tak wielkiego ruchu. Jeżeli nie wierzysz ludziom, to twoja sprawa. Ja tym ludziom wierzę. Ale wiadomo, środowisko KOD to zbieranina oszustów, nieudaczników i aferywsuny, wszyscy tam są w zmowie, by kraść i grabić, więc kto by im tam wierzył KOD-owcom przebrzydłym

azar

Postautor: azar » 28 lis 2017, 13:33

pantg: Dziwię się że go bronisz pomimo, że nie broni go już chyba nikt. Błąd błędem a kłamstwo kłamstwem. Jak człowiek, który kłamie może być liderem takiego ruchu. I jak w tej sytuacji ten ruch miałby być wiarygodny?
Drugą rzeczą jest dla mnie to, że zamiast płacić alimenty na dzieci ukrywał dochody, które puszczał przez spółkę ze zbiórek.
Jeśli taki człowiek ma bronić demokracji to czas zacząć się o demokrację obawiać.
Dla KOD-u źle się stało, że odszedł tak późno. Gdyby go wyrzucono od razu miałby jeszcze szansę a teraz co z niego zostało.

Awatar użytkownika
Aloes

Postautor: Aloes » 28 lis 2017, 14:05

Panietg, nadal nie chcesz zrozumieć jak wielką krzywdę M. Kijowski wyrządził KODowi i ludziom, którzy w ten ruch uwierzyli.
Jeszcze na alimenty można było patrzeć przez palce: to jego prywatna sprawa, nic nam do niej (wreszcie nikt nie jest kryształowy itd.). Ale później wyszło na jaw, że to cwaniaczek, który udając społecznika, ideowca, trzepie kasę na KOD, żyje z... naszych zrzutek. Ok, gdyby był na etacie i oficjalnie pobierał pensję, a nie cichaczem dorabiał się na KODzie (i... wdowim groszu), kłamał, mataczył, nie umiał odejść.
A teraz ta zrzutka - na co? Na "Stypendium Wolności"? Chyba wolności od rozumu - organizatorów tegoż przedsięwzięcia. I wolności od odpowiedzialności - M. Kijowskiego. Facet bez godności i honoru. Chce żyć z żebrania? Niech stanie z czapką pod kościołem, może ktoś mu jakiś grosz wrzuci. I ten szantaż z wyjazdem - jak nisko można upaść. Z Bogiem, niech jedzie. Chętnie wezmę udział w zrzutce... na bilet w jedną stronę dla p. Mateusza (pomysł nie mój, ale dołączam do niego).
Chy­ba wspa­niale żyć w dżungli, ­ gdzie nie rządzi jej prawo.
Gdzie rządzi siła, tam bez­silne prawo.
(S. J. Lec)

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 28 lis 2017, 16:25

Kijowski pewnie do pracy do Niemiec lub Anglii już nie pojedzie. A szkoda, tak jak Aloes, wziąłbym udział w zrzutce dla Kijowskiego na bilet w jedną stronę i życzył bym mu szerokiej drogi. :lol: :lol: :lol:

Kochane KOD-erki, kochani KOD-erzy – już dawno nie miałem tak ściśniętego gardła. I jak bardzo infantylnie by to zabrzmiało – jestem wzruszony. Nie spodziewałem się tak wielkiej życzliwości i tak serdecznego zaangażowania. Po wielomiesięcznych atakach i dużej dawce niechęci wczoraj znowu uwierzyłem w ludzi i w prawdę.

Ela zaproponowała, że zorganizuje zrzutkę, żeby mnie zobowiązać do dalszego działania w walce o wolność, równość i demokrację. Po szybkich naradach z prawnikami i analizach możliwości i zagrożeń, zgodziłem się. Bardzo dziękuję Elu za ten pomysł!

A Wasza, KOD-erki i KOD-erzy, reakcja przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Ela mówiła, że to dobry pomysł i że wiele osób chętnie się włączy. Ja nie spodziewałem się aż tak wyraźnego odzewu. A kiedy go zobaczyłem, dech mi w piersiach zaparło.

Chciałbym, żebyście swoje wsparcie dla mnie traktowali jak kontrakt. Tak, jakbyście mnie zatrudnili do pracy. Do konkretnych działań i aktywności. Oczywiście nie przestanę się kierować swoim najlepszym rozeznaniem i intuicją. Ale będę słuchał również Waszych oczekiwań i sugestii. A na pewno będę starał się być wszędzie, gdzie będziecie tego ode mnie oczekiwać.

Bo Wasze zaangażowanie to dla mnie zobowiązanie. I nadzieja, że wspólnie możemy osiągnąć wszystko, co postanowimy. Nie od razu. Nie jutro ani w tym miesiącu. Bo przed nami dużo pracy i długa droga. Ale kiedy będziemy działać razem, to nic nas nie powstrzyma.

Wzruszenie nie pozwala mi pisać więcej, więc tylko powtórzę jeszcze raz – DZIĘKUJĘ!

http://mateuszkijowski.naczatach.pl/201 ... /#more-855

A kasę z zrzutki Kijowski zgarnie dla siebie. :lol: :lol: :lol:

Chciałbym, żebyście swoje wsparcie dla mnie traktowali jak kontrakt. Tak, jakbyście mnie zatrudnili do pracy. Do konkretnych działań i aktywności. Oczywiście nie przestanę się kierować swoim najlepszym rozeznaniem i intuicją. Ale będę słuchał również Waszych oczekiwań i sugestii. A na pewno będę starał się być wszędzie, gdzie będziecie tego ode mnie oczekiwać.

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 28 lis 2017, 19:52

pantg pisze:Już sam termin "afera fakturowa" jest lekką manipulacją. Wszystko się sprowadzało do tego, że na początku w KOD nie wiedziano, jak zapłacić liderowi za ciężką i odpowiedzialną pracę 24 godziny na dobę i przez wszystkie dni w roku, z tego wzięły się faktury- ot błąd ludzi, którzy nie mieli pojęcia o prowadzeniu tak wielkiego ruchu. Jeżeli nie wierzysz ludziom, to twoja sprawa. Ja tym ludziom wierzę. Ale wiadomo, środowisko KOD to zbieranina oszustów, nieudaczników i aferywsuny, wszyscy tam są w zmowie, by kraść i grabić, więc kto by im tam wierzył KOD-owcom przebrzydłym

Mister TG. Z taką narracją, opisem i interpretacją faktów, spokojnie możesz złożyć podanie do TVPiS, zmienią ci tylko idola i reszta będzie pasować jak ulał. Etat, solidne apanaże i premia już czekają. Człowieku tutaj nie ma żadnej afery fakturowej. W styczniu ( to za Newsweek'iem) okazało się, że Kijowski wziął ponad 100 tyś od KODu dla swojej firmy za rzekome usługi. Już wtedy był to głęboki konflikt interesów. Każdemu prokuratorowi i naczelnikowi US powinien zapalić się alert, a następnie powinno być wszczęte postępowanie wyjaśniające pod kierunkiem prania brudnych pieniędzy, nielegalnego wzbogacenia się, w końcu korzystania ze stanowiska celem uzyskania korzyści materialnej, a nawet uniknięcia podatku itp. W marcu okazało się, że w ogóle nie było żadnych usług, tylko puste faktury.
Dociera do ciebie, że ten człowiek powinien w więzieniu siedzieć, a po wyjściu z niego mieć ryj solidnie obity przez aktywistów KODu? To postać nikczemna, która gdyby miała minimum godności, schowałaby się głęboko pod ziemię. Oni chcieli PO zastąpić! Tylko ktoś niespełna rozumu, albo ogarnięty pomrocznością jasną głosowałby na tych czerwonych bankrutów politycznych, którym Naród dawno podziękował za usługi.
Podet - zdecydowany antyKODowiec.
I always get what I want

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 29 lis 2017, 9:52

Stawka dla Kijowskiego w zbiórce podniesiona z 25 000 do 35 000 zł. Jak strzyć barany to na całego. :lol: :lol: :lol: :lol:

https://zrzutka.pl/rzmhj3

pantg

Postautor: pantg » 29 lis 2017, 10:08

Rzeczywiście Kijowski zrobił tyle zła, że nienawiść ludzi aż pożera. Gdyby Kijowskiemu zapłacono nie na legalne faktury, tylko pod stołem do jego kieszeni, to było by dobrze?? Dlatego że kasa dla Kijowskiego przeszła przez faktury na firmę gdzie był współwłaścicielem, to owa zapłata była jawna, a państwo brało od tego podatki.
.
Co do jego alimentów, to po 1. Przez pewien czas Kijowski zarabiał bardzo dużo, dlatego sąd przyznał jego dzieciom bardzo duże alimenty. Po 2, po czasie gdy Kijowski miał już tylko minimalne dochody, to zawsze co miesiąc płacił na alimenty minimum 1 tys, ale i tak z miesiąca na miesiąc gwałtownie rosło jego zadłużenie spowodowane różnicą między tym co płacił a tym co powinien płacić. Jednak jest KŁAMSTWEM, że niby on nie płacił zupełnie alimentów. Płacił, choć nie aż tyko. Po 3. Jak wy sobie to myślicie, że ten KOD miał działać całkowicie bez kasy, że nie będzie zupełnie płacił za różne rzeczy? A jego liderzy będą jeździli autostopem a jedli przydrożne chwasty i nocowali w rowach?
.
Jestem zdumiony, jak naród łapie całą pisowską propagandę. Naprawdę nie mieści wam się w głowach, że służby brały udział w rozbiciu KOD?

.
Obojętnie kogo pisowska propaganda brała na cel, wyście to natychmiast łykali. Po kolei za radiomaryjnym przejawem i za pisowską narracja, wszyscy pluli na gw, na Michnika, na Niesiołowskiego, na Palikota, na premier Kopacz, na Kijowskiego i to już przed ową "aferą", a dzisiaj na Petru i na Schetynę.
.
Oskarżam was wszystkich za naiwność i za łykanie pisowskiej narracji. Jesteście jak dzieci. Pisowska propaganda wystarczy że wskaże wam cel i ogłosi w mediach kilka kłamstw, a wy już te osoby nienawidzicie.

pantg

Postautor: pantg » 29 lis 2017, 10:19

Mimo kilku literowek, myślę że mój wpis powyżej jest czytelny.
.
Jeżeli moje wywody mają was aż tak szokować, że po kilku miesiącach pojawiła się tutaj zbulwersowana Aloes, to ja chętnie będę tak codziennie szokować i wtedy będziemy mieli naszą Aloes codziennie. Proszę nie dziękować, bo przyjemność jest i po mojej stronie, choć ona po mnie jeździ jak po owłosionym ogierze

pantg

Postautor: pantg » 29 lis 2017, 11:13

Do PODET. Kijowski wziął kasę za ponad ciężką półtoraroczną harówę i to naprawdę nie były wielkie pieniądze! Podejrzewam- że wy zarabiacie więcej niz Kijowski niby "zagarnął". Firma Kijowskiego wykonała dla KOD prawdziwe usługi informatyczne i za to firma Kijowskiego jawnie wzięła kasę od KOD. Potem zgłosili się ludzie, którzy zeznali, że to oni wykonali te usługi za darmo... Otóż, wykonali te usługi za darmo ale w imieniu firmy Kijowskiego'
.
Ja proponuję obliczyć, ile Kijowski w sumie zagarnął za całą wielką ciężką pracę... Czy ktoś z was zgodził by się przez ponad rok pracować w dzień i w noc, by tyle zarobić?
.
Powtarzam, błąd kodu polegał na tym, że beztrosko nie wyznaczono pensji dla lidera i przez to reżim miał dobry pretekst do zniszczenia lidera! Powtarzam też, że lepiej że Kijowski wziął legalne faktury, a nie brał pod stołem. Podet to nazwał "pranie pieniędzy". No, naprawdę KOD dużo tej kasy się "naprał". I wy nie wierzycie, że tam w kodzie nie byli ludzie ze służb?

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 29 lis 2017, 19:28

pantg pisze:Do PODET. Kijowski wziął kasę za ponad ciężką półtoraroczną harówę i to naprawdę nie były wielkie pieniądze! Podejrzewam- że wy zarabiacie więcej niz Kijowski niby "zagarnął". Firma Kijowskiego wykonała dla KOD prawdziwe usługi informatyczne i za to firma Kijowskiego jawnie wzięła kasę od KOD. Potem zgłosili się ludzie, którzy zeznali, że to oni wykonali te usługi za darmo... Otóż, wykonali te usługi za darmo ale w imieniu firmy Kijowskiego'
.
Ja proponuję obliczyć, ile Kijowski w sumie zagarnął za całą wielką ciężką pracę... Czy ktoś z was zgodził by się przez ponad rok pracować w dzień i w noc, by tyle zarobić?
.
Powtarzam, błąd kodu polegał na tym, że beztrosko nie wyznaczono pensji dla lidera i przez to reżim miał dobry pretekst do zniszczenia lidera! Powtarzam też, że lepiej że Kijowski wziął legalne faktury, a nie brał pod stołem. Podet to nazwał "pranie pieniędzy". No, naprawdę KOD dużo tej kasy się "naprał". I wy nie wierzycie, że tam w kodzie nie byli ludzie ze służb?

PanTG przyjmij po prostu fakty do wiadomości, niech dotrą one do ciebie. Nie broń tego, co nie jest do obrony. Skoro gościu podjął się misji szlachetnego rewolucjonisty, to niech nim będzie do końca, a nie robi z siebie pośmiewisko na całą Polskę.
A jak o kasie mowa, to miał czas na to, aby utworzyć kilka etatów płatnych, łącznie ze swoim. Byłoby wszystko ok. To co uczynił, to zwykła kradzież publicznego stowarzyszenia. Obecny jego status, to zwykły naciągacz. I tyle, szkoda atramentu.
I always get what I want

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 30 lis 2017, 18:45

Tak kończąc temat. Widzicie jaki gościu skromny. Za mniej niż 8 tyś nie opłaca mu się pracować, lepiej żebrać.
http://m.interia.pl/dzikikraj/news,nId,2472066
Co to za gwiazda, że cała Polska wstrzymuje oddech i kombinuje, żeby jegomościa w kraju zatrzymać, żeby za granicę nie wyjechał? Ja, czy inni byliśmy i nikomu z tego powodu łaski nie robiliśmy. Gościu widać ma nie tylko mniemanie o sobie, ale ewidentnie skrzywioną osobowość. Wyjątkowo nikczemny typ.
I always get what I want

pantg

Postautor: pantg » 30 lis 2017, 23:00

Jak wy go nienawidzicie... Taka nienawiść może rozum odbierać.
.
Po pierwsze, interia ostatnio przemieniła się w pisowską szczujnię przeciwko ludzi opozycji. po 2, nie daję wiary niektórym twierdzeniom w tym artykule. Są tam logiczne i ciekawe wypowiedzi Kijowskiego, który tłumaczy, jak łatwo jest wpaść o pułapkę zadłużenia. Kijowski sensownie wyjaśnia, ile trzeba zarabiać, aby spłacać owo zadłużenia. Ale UWAGA- najbardziej zdumiewająca informacja, która wieńczy cały artykuł i która to informacja nadaje Kijowskiemu głupi wizerunek, to owa informacja już nie jest cytatem z czyjeś wypowiedzi, tylko niby wypowiedzią bliżej nieokreślonych przyjaciół Kijowskiego...
.
Jak to możliwe, że wy wierzycie w takie informacje? Jak to możliwe, że wami moźna tak łatwo manipulować? Gdyby ta informacja była prawdziwa, to Kijowski nie miał by przyjaciół, oraz jego środowisko dało by mu kopa.
.
Jak to możliwe, że wy tak szybko utraciliście umiejętność, którą wszyscy mieliśmy w PRL-u, a chodzi o umiejętność bezbłędnego oceniania, kiedy media podają prawdę o kiedy reżim kłamie na całego!
.
Oprócz owych faktur, to Kijowski przez półtora roku nie miał żadnej głupiej wpadki, która by wskazywała na to, że jest on nieodpowiedzialny. To do cholery, dlaczego nagle tak łatwo wy dajecie wiarę w idiotyczną informację, że jacyś niby przyjaciele Kijowskiego rozpowiadają o nim, że Kijowski nie chce pracować bo płacą poniżej 8 tyś???
.
Właśnie tak reżim będzie wykańczał opozycję- poprzez rozpowszechnianie kłamstw, poprzez prowokacje, poprzez skłócanie liderów opozycji, poprzez podsłuchy (jakże łatwe do manipulacji), poprzez liczne prowokacje służb specjalnych, które będą kończyły się pokazowymi procesami. Reżim będzie nam niszczył opozycję, a wy będziecie oskarżać tą opozycję o nieudolność i o różne afery. Identycznie z opozycją rozprawił się Łukaszenko, putin, oraz Orban.
.
Jakże łatwo manipulować ludźmi. Wy pluliście na Kijowskiego jeszcze przed ujawnieniem sprawy z fakturami. Wystarczyły liczne szyderstwa w mediach, wystarczyły różne triki socjotechniczne i propagandowe, abyście się wstydzili za premier Kopacz, za prezydenta Komorowskiego, za Niesiołowskiego, za Palikota, za Kijowskiego, a ostatnio za Schetynę. Manipulują wami jak dziećmi. Radiomaryjna i pisowska propaganda niszczyła kolejnych wielkich Polaków, a wy nie reagowaliście i w miarę czasu się z tym zgadzaliście.

Awatar użytkownika
sciemniacz

Postautor: sciemniacz » 01 gru 2017, 6:24

Podet pisze:Tak kończąc temat. Widzicie jaki gościu skromny. Za mniej niż 8 tyś nie opłaca mu się pracować, lepiej żebrać.
http://m.interia.pl/dzikikraj/news,nId,2472066
Co to za gwiazda, że cała Polska wstrzymuje oddech i kombinuje, żeby jegomościa w kraju zatrzymać, żeby za granicę nie wyjechał? Ja, czy inni byliśmy i nikomu z tego powodu łaski nie robiliśmy. Gościu widać ma nie tylko mniemanie o sobie, ale ewidentnie skrzywioną osobowość. Wyjątkowo nikczemny typ.

Informatyk w Warszawie, pochodzący z rodziny o dość wysokim statusie, nie jest w stanie znaleźć dobrej pracy? Hm... Może nie od razu za 8 tysi, ale na pewno powyżej średniej krajowej na początek. Plus ze dwa felietony w tygodniu dla popularnych czasopism i myślę, że dałby radę.
No ale jeśli się nie opyla, to nic na siłę...
Poprę kandydaturę Romana Giertycha na prezydenta RP. Jeśli się zdecyduje... ;)

pantg

Postautor: pantg » 01 gru 2017, 8:33

Może reżim robi co może, aby temu informatykowi zniszczyć życie- aby inni wiedzieli jak kończą ci, co podnoszą rękę na władzę?
.
Dlaczego wy dalej przyjmujecie za pewnik, że informacje z tego podłego artykułu są prawdziwe? Bo co, bo tak napisali w gazecie??? Jeżeli wy- co żyli w PRLu, tak łatwo łykacie tą podłą propagandę, to w takim razie młodsi ludzie są całkowicie bezradni wobec obecnej zakłamanej reżimowej propagandy.

pantg

Postautor: pantg » 01 gru 2017, 13:55

Oto link z profilu ks. Wojciecha Lemańskiego. https://m.facebook.com/story.php?story_ ... n__=%2As-R

pantg

Postautor: pantg » 02 gru 2017, 16:45

Dlaczego mnie to nie dziwi, że owe informacje o odrzuconej ofercie pracy za 8 tyś. okazały się kłamstwem i fake newsem? Za to dziwi mnie, że takie cwaniaki jak wy tutaj, że takie inteligenciki i mądrale łykneły takie idiotyzmy? Okazuje się, że propaganda i trole mogą wami manipulować i robić was w ci.la.

Wróć do „Aktualności dnia”