Dobre informacje dla KOD-u

Aktualności - dział przeznaczony dla spraw najbardziej aktualnych
z ostatnich 24 godzin
azar

Re: Dobre informacje dla KOD-u

Postautor: azar » 05 gru 2017, 11:36

Podet ma rację co do tego, że Kijowski i w ostatnich czasach KOD są nieudolni. Ma rację co do pogrzebu Inki i nie dorabiajmy ideologii, że niby poszli na pogrzeb. Wiadomo o co chodziło, nie jesteśmy w mediach nie ma co ukrywać, że chodziło o sprowokowanie uczestników. Jeśli ktoś nie pamięta to ten sam Kijowski, po tej sytuacji, w wywiadzie u Konrada Piaseckiego w TVN24 nie potrafił wymienić nazwiska ani imienia Inki. Jeśli nawet PiS nie wymyślił Kijowskiego to na pewno bardzo się cieszą, że mają takiego przeciwnika.
Krótko - wielu ludzi zraziło się do KOD-u i jego inicjatyw dzięki Kijowskiemu i ostatnio idiotycznych akcjach. Sam miałem okazję być na akcji KOD i to co usłyszałem wystarczyło mi żeby wyrobić sobie o nich zdanie. Zresztą o tym już kiedyś na tym forum pisałem.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 05 gru 2017, 14:28

Jak zapytasz Polaków jak nazywał się major Hubal to śmiem twierdzić, że garstka odpowie poprawnie. Także to cienki argument. Niestety ale nie popieram postawy polegającej na oddawaniu całej naszej narodowej spuścizny w ręce pislamistów i faszyzujących narodowców. A schodzenie z drogi tym gamoniom doprowadzi wcześniej czy później do tego co miało miejsce w Niemczech w latach 30-ych.
Homo erectus = jansen21

pantg

Postautor: pantg » 05 gru 2017, 16:45

No, opinia Azara mnie mocno zaszokowała. Jak on to napisał- "wiadomo po co KODowcy poszli na pogrzeb Inki i Zagończyka". To ja mu odpisze- wiadomo po co pisowcy mają ojczyznę i Boga na ustach! Ojczyznę i honor trzeba mieć w sercu a nie na ustach

azar

Postautor: azar » 05 gru 2017, 20:52

pantg: Tak samo pisowcy jak i Kijowski - celowo nie piszę tu o wszystkich KOD-owcach mają głęboko w poważaniu ojczyznę, honor itp. Może to już takie małe zboczenie po poznaniu ludzi z różnych stron, ale okazuje się, że zdecydowana większość ludzi kieruje się tylko swoim interesem i to nieważne czy mają na ustach hasła lewicowe, prawicowe czy jakiekolwiek inne. I tak, jestem pewien, że Kijowski z kolegą byli na pogrzebie Inki tylko w celu wywołania awantury. Inna sprawa, że narodowcy, pisowcy obnosili się z tym pogrzebem też żeby sobie pomóc. Każdy widać chciał wykorzystać pogrzeb na swój sposób.
HarryBrown: Fakt, że większość nie wie, ale podejrzewam, że jeśli ktoś poszedłby na jego pogrzeb lub pod pomnik to robią to tylko osoby bardziej zaznajomione ze szczegółami dotyczącymi tej osoby chociażby znają jej imię i nazwisko.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 05 gru 2017, 21:23

To wszystko zależy od wielu czynników. Np. ja znałem dowódcę mojego dziadka i wujów z czasów partyzantki pod jego wojennym pseudonimem Ośka (Jan Sońta). Zresztą dziadek i wujowie też posługiwali się w rozmowach i wspominkach jego pseudonimem. Prawdziwe personalia ich dowódcy poznałem dopiero na pogrzebie mojego dziadka na którym był również Ośka i pozostali jeszcze żyjący towarzysze broni. Do dziś w świadomości mieszkańców regionu w których działało zgrupowanie Ośki na pytanie o Ośkę większość odpowie, że to kozak był a jak zapytasz o Jana Sońtę to większość wzruszy ramionami.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 05 gru 2017, 22:59

Zulus pisze:
kruk pisze:Nie potępiam Kijowskiego, natomiast nie mogę ukryć żalu po festiwalu wolności jaki nam urządził, po wspaniałej organizacji na czele której stanął i która rosła w siłę w takim tempie że niedługo mogłaby tą całą Wszawą Zmianę roznieść na strzępy.
Najbardziej szkoda, że znowu sprawy wielkie i bardzo ważne upadły kosztem marnych groszy, czyli jak to wrogowie próbują Kijowskiemu przypisać - srebrników.
- A swoją drogą aż dziw bierze, że gdy wystawiając się na ogromne osobiste niebezpieczeństwo organizował demonstracje przed którymi drżał PiS z Kaczyńskim na czele, nikomu z jego otoczenia nie przyszło nawet do głowy, by zamiast się zamartwiać jego niepłaconymi alimentami, raczej się zatroszczyć czy ma z czego żyć - nieprawdaż???

Ależ Kruku zarząd KOD zaproponował Kijowskiemu, aby wypłacać stałe wynagrodzenie dla wszystkich członków zarządu, ale Kijowskiego to nie interesowało. Czyżby wolał kręcić wałki z fakturami? ;)
Zarząd KOD kilkukrotnie proponował, by wszystkim jego członkom, w tym Mateuszowi Kijowskiemu, wypłacać wynagrodzenie. – W lipcu po raz pierwszy. Mówiliśmy o kwocie ok. 2,5 tysiąca złotych na rękę. Stanęło na niczym. Mateusz nie był zainteresowany rozmową na ten temat – mówi w wywiadzie dla Onetu Radomir Szumełda, wiceszef KOD i szef struktur pomorskich.

Przepraszam Zulusie - co do Kijowskiego pomyliłem się w 100%, a przecież nie powinienem.
Najwidoczniej odstałem od rzeczywistości i to bardzo mocno.
Pozdrawiam...
"Bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień"

Leszek

Postautor: Leszek » 06 gru 2017, 9:24

Pisowcy zawłaszczają patriotyzm tylko dla siebie , bo na tym obrazku walczą o głosy ,stara SS owska metoda ,jak cię krytykują to pokaż że jesteś patriotą walczącym o dobro kraju i nikt tego nie będzie mógł krytykować... To właściwie stare metody sekt i tajnych związków religijnych , a w zasadzie gdy klaszczą wyższości praw boskich, czyli własnych w tym wypadku, nad ziemskimi, to mam wrażenie że jakaś sekta ( Opus Dei?) przejęła władzę w kraju i przejmuje dalej nie przejmując się nawet kościelnymi.. Wystarczy pociągnąć za sznurek i odpowiednie kukiełki spuszczają każdego opozycjonistę..

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 06 gru 2017, 12:35

kruk pisze:
Zulus pisze:
kruk pisze:Nie potępiam Kijowskiego, natomiast nie mogę ukryć żalu po festiwalu wolności jaki nam urządził, po wspaniałej organizacji na czele której stanął i która rosła w siłę w takim tempie że niedługo mogłaby tą całą Wszawą Zmianę roznieść na strzępy.
Najbardziej szkoda, że znowu sprawy wielkie i bardzo ważne upadły kosztem marnych groszy, czyli jak to wrogowie próbują Kijowskiemu przypisać - srebrników.
- A swoją drogą aż dziw bierze, że gdy wystawiając się na ogromne osobiste niebezpieczeństwo organizował demonstracje przed którymi drżał PiS z Kaczyńskim na czele, nikomu z jego otoczenia nie przyszło nawet do głowy, by zamiast się zamartwiać jego niepłaconymi alimentami, raczej się zatroszczyć czy ma z czego żyć - nieprawdaż???

Ależ Kruku zarząd KOD zaproponował Kijowskiemu, aby wypłacać stałe wynagrodzenie dla wszystkich członków zarządu, ale Kijowskiego to nie interesowało. Czyżby wolał kręcić wałki z fakturami? ;)
Zarząd KOD kilkukrotnie proponował, by wszystkim jego członkom, w tym Mateuszowi Kijowskiemu, wypłacać wynagrodzenie. – W lipcu po raz pierwszy. Mówiliśmy o kwocie ok. 2,5 tysiąca złotych na rękę. Stanęło na niczym. Mateusz nie był zainteresowany rozmową na ten temat – mówi w wywiadzie dla Onetu Radomir Szumełda, wiceszef KOD i szef struktur pomorskich.

Przepraszam Zulusie - co do Kijowskiego pomyliłem się w 100%, a przecież nie powinienem.
Najwidoczniej odstałem od rzeczywistości i to bardzo mocno.
Pozdrawiam...

Nie ma sprawy. Nie Ty jeden pomyliłeś się w ocenie Kijowskiego. Ja też go lepiej oceniałem.

Również pozdrawiam. ;)
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 06 gru 2017, 21:28

HarryBrown pisze:Jak zapytasz Polaków jak nazywał się major Hubal to śmiem twierdzić, że garstka odpowie poprawnie. Także to cienki argument. Niestety ale nie popieram postawy polegającej na oddawaniu całej naszej narodowej spuścizny w ręce pislamistów i faszyzujących narodowców. A schodzenie z drogi tym gamoniom doprowadzi wcześniej czy później do tego co miało miejsce w Niemczech w latach 30-ych.

HB dla przypomnienia Kijowskiemu i jego piewcom. Hubal to mjr Henryk Dobrzański postać kontrowersyjna, która podobnie jak płk Zygmunt Berling, gdyby nie II wojna św. w hańbie pożegnałaby mundur wiosną 1939 r. Z Niemcami on faktycznie nie walczył, wszedł do walki w III rzucie mobilizacji w połowie września. Tłukł to on się jedynie z Sowietami, czego w filmie kręconym na początku lat 70-tych oczywiście puścić nie można było. Gdyby nie decyzja o marszu znad granicy litewskiej w stronę oblężonej Warszawy skończyłby w Katyniu jak jego dowódca.
Po tym wstępnie historycznym chcę napisać jedno. Mimo tego że nazwisko Dobrzański często pojawia się w quizach telewizyjnych, bądź krzyżówkach, połowa Polaków ma prawo nie wiedzieć kim on był. Rzeczą zupełnie innego kalibru jest sytuacja, kiedy z przyczyn politycznych ( bo wszak, nie z porywu serca) idzie się na pogrzeb, nawet po latach, a na dodatek odwiedza wszelkie możliwe media. W dobie wyszukiwarkigoogle i wikipedii, kiedy internet jest w każdym smartfonie, czy tablecie odszukanie stosownych informacji zajmuje chwilę. Musi być wszak spełniony jeden warunek, do wizyty w studio telewizyjnym trzeba się przyszykować, aby lud widział, że ten obrońca demokracji jest mundry. Inaczej ma się zwykłe parcie na szkło niczym Palikot ( nie ważne co powie, ważne aby twarz w tv pokazali), albo Hofman były kapciowy Kaczyńskiego - poszedł do tv rozmawiać z historykami o powstaniu warszawskim, pomijając to, że nazwiska typu Chruściel, Pełczyński, czy Bór-Komorowski brzmiały dla niego tak obco jak te chińskie, to on myślał, że całe powstanie trwało kilka dni. Pomyśleć, że to cuś studia skończyło w zakresie nauk politycznych. Porażka kompletna, polskiej edukacji.
HB zmierzam do tego, że jak samemu w jakieś dziedzinie ma się słabą wiedzę, to na swoje miejsce posyłam kompetentną osobę, pod warunkiem, że gra się w jednej drużynie. W przypadku Kijowskiego drużyna była tylko po to, aby gwiazdę na rękach nosić. Z imprezy o nazwie pogrzeb Inki i Zagończyka, wyszła wiocha o jakiej już wcześniej pisałem i porównanie zamieściłem.
Można dodać jeszcze dwie ewidetne.
Miniony rok - początek sierpnia, weekend. Środek sezonu ogórkowego, ludzie na urlopach, w wyjazdach, na grillu, u znajomych, na discu, w restauracjach, a KODziarze w stolicy robią demonstracje pod Pałacem Prezydenckim. Nic ważnego nie dzieje się w polskiej polityce, a prezydent cieszy się wówczas najwyższym społecznym zaufaniem. Komu to służy? Na pewno nie sprawie opozycji, bo takie zachowanie naraża ją na śmieszność, a PiS wychodzi jak formacja o zgrozo odpowiedziala.
Drugi przykład. USArmy tworzy w Polsce pierwszą bazę. Jest grupa osób, która ich wita. A co robią KODziarze? Wyciągają dawno zdechłe, oklepane hasła pacyfistyczne, którymi żyło pokolenie '68. Dzieje się to w dobie ISIS i wojny na Ukrainie. Albo oni się zatrzymali w czasie, współczesności nie rozumieją i nie są w stanie się przystosować, albo są jak Palikot z zasady przeciw temu co PiS chce, albo w swej elementarnej głupocie działają na szkodę opozycji. Z jednej strony każdy ma prawo spytać, czy KODziarze w miejsce USArmy woleliby rosyjską, a z drugiej strony PiS uchodzi jako obrońcy Polski. To może nie jest świadome działanie na szkodę opozycji, ale miano pożytecznych idiotów można im dać i każdy sąd przyzna mi rację. Czerwone towarzystwo, które opanowało KOD niech zrozumie, że znaleźli się na śmietniku historii i dawno minęli się z rzeczywistością. Te hasełka co oni klepią, dawno nie znajdują społecznego odzewu.
I always get what I want

pantg

Postautor: pantg » 07 gru 2017, 18:08

O co chodzi z tym protestem KODu z powodu przyjazdu do Polski żołnierzy USArmy? Którzy to liderzy KODu tam protestowali? To brzmi jak jakaś reżimowa prowokacja. KOD to ruch masowy, nikt nie kontrolował kto przyłączał się do KODu.
.
Taki protest mogli wymyśleć albo agenci Kremla albo agenci pisowskiego reżimu, dlatego warto by poznać, którzy to zwolennicy KODu organizowali ten protest, a wtedy może byśmy poznali, jący to agenci rozwalił KOD od środka.
.
W chwili kiedy nam niszczą ojczyznę, my zamiast tępić zdrajców, to my tępimy tych, co z tymi zdrajcami czynnie walczą, bo okazuje się, że oni mają swoje wady, więc oni są dla was za mało kryształowi. Ciekawe czy gdy kiedyś wezwiecie policję na pomoc, to najpierw będziecie sprawdzać przybyłych policjantów, czy mają jakieś wady moralne, czy w ogóle są kryształowi? A czy gdy policjanci okażą się niedoskonali, to policjantów odeślecie i zostaniecie sami z bandytami?

pantg

Postautor: pantg » 08 gru 2017, 8:24

Tak na marginesie... Mateusz Kijowski wyrzucił mnie ze swego profilu na facebook. Dziwne to trochę dla mnie. Kiedyś bywałem często na jego profilu, bo dawał zawsze interesujące informacje. Ale przestałem tam zaglądać, a po kilku miesiącach jak wróciłem, to okazuje się, że chyba on wrzucił mnie na czarną listę czy coś w tym rodzaju

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 19 gru 2017, 9:10

Kijowski dostał ze zrzutki 32 tys. zł. Mówi, że będzie mógł "bez stresów bytowych przeżyć te święta". Duże zapotrzebowanie ma ten stypendysta. :lol: :lol: :lol:

I komentarz Leszka Millera. ;)

Bez tytułu.png
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 19 gru 2017, 10:09

Zakończmy ten temat bo jest to już żenujące. Jak widzę takich zdrowych i wypasionych bysiorów jak Kijowski, którzy żerują na ludzkiej dobroci ale też i naiwności plus do tego migają się od roboty, to podnosi mi się ciśnienie. Rodzi się nowy Ojciec Dyrektor, ale tym razem po drugiej stronie barykady. Stypendysta ...
Homo erectus = jansen21

pantg

Postautor: pantg » 19 gru 2017, 11:41

Co to jest 32 tyś. zł., gdy nie ma się stałego dochodu, oraz gdy ma się wielkie długi? Prawdopodobnie od razu większość tej sumy pójdzie na spłatę długów, a pozostałość starczy na jakiś czas.
.
Na prawicowych stronach jest ogromna radość, bo oto komornik ma zamiar dobrać się do tych pieniędzy.
.
Dziwi mnie, że wam się nie mieści w głowie to, że pisowskie służby stoją za tym, aby Kijowski nie mógł dostać pracy. Też dziwi mnie to, że każda akcja przeciwko Kijowskiemu was cieszy w tym samym stopniu jak na portalach pisowskich.
.
Pamiętam wasze oburzenie, że dobrzy ludzie oferują Kijowskiemu pracę za 8 tyś, a on to odrzucał bo było mu to za mało. Oczywiście, szybko wyszło na jaw, że były to kłamstwa rozpowszechniane przez pisowskie służby, ale jednak wy w uwierzyli, dla was to było oczywiste!
.
Większość z tych wpłat dla Kijowskiego dokonują nie ludzie anonimowi, ale dobrzy jego dobrzy znajomi, którzy znają Kijowskiego i którzy są oburzeni tym, co się wyrabiało wokół Kijowskiego.
.
Za pomocą socjotechnicznych medialnych manipulacji, reżim wytworzył wobec Kijowskiego iracjonalne uczucie nienawiści i pogardy. Co chwilę w mediach są rozpowszechniane różne dyskredytujące informacje o Kijowskim, co w dłuższym czasie wywołuje u ludzi pogardę do jego osoby.
.
Fajne jest to, że jedną z najbardziej oddanych Kijowskiemu osób, jest niejaka Ela Pawłowicz, siostra pani poseł Pawłowicz! Czyżby podobna sytuacja jak w przypadku braci Kurskich?
.
Dla mnie znamienne jest to, że ci co znają Kijowskiego, są jego oddanymi zwolennikami.

pantg

Postautor: pantg » 19 gru 2017, 11:57

Dla mnie oburzające jest, że nasz Harry Brown porównuje Rydzyka do Kijowskiego! W ten sposób relatywizuje on podłe rzeczy robione przez radio maryja.
.
Po 1, dzisiaj w zbiórce dla Kijowskiego biorą udział głównie znajomi Kijowskiego, więc chyba oni dobrze wiedzą, czy warto dawać datki i co z tymi datkami się dzieje. Po 2, w porównaniu do zbiórek Rydzyka, to sumy zbierane na Kijowskiego są dosłownie minimalne. Po 3, inny jest cel tych zbiórek, a do tego, bardzo łatwo jest sprawdzić, co dzieje się z pieniędzmi ze zbiórek na Kijowskiego.
.
Jestem bardzo zły z tego powodu, jak łatwo podła pisowska propaganda potrafiła zniszczyć wizerunek nawet największych Polaków! Przez lata pisowska propaganda skutecznie upodlała wizerunek kolejnych wielkich ludzi. Dlaczego tym złym ludziom z pisu przychodzi to z taką łatwością? Dlaczego Polacy nie bronią swoich bohaterów?

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 19 gru 2017, 17:20

PanieTG, czyżbyś sugerował, że pomysłodawca KOD-u i obecny jego przewodniczący Krzysztof Łoziński należy do "pisowskich służb", bo tak opisywał w "Dużym formacie" GW historię:
I przyszedł listopad 2015.

– Rozmawiając z Piotrem przez telefon, powiedziałem: „Cholera, trzeba powołać Komitet Obrony Demokracji, tak jak kiedyś mieliśmy KOR”. Odpowiedział: „Napisz to”. Więc usiadłem do peceta i napisałem.
„Co robić? To samo, co robił KOR. Pisać listy otwarte i zbierać pod nimi podpisy, tworzyć raporty. Celem nie jest obalanie legalnie wybranych władz państwa, lecz obrona demokracji, praworządności, praw człowieka, praw obywatelskich i prawdy. I proszę szanownego towarzystwa, nie oczekujcie, że ja to zrobię. To nie jest zadanie dla emerytów”.

– Wysłałem tekst do Bogdana Misia ze Studia Opinii. Dzień później, gdy szliśmy z Agnieszką na 70. urodziny do sąsiadki, zadzwonił Mariusz Ziomecki z Polsatu i zaprosił mnie do programu, bo „jakiś Kijowski” po przeczytaniu tekstu Łozińskiego założył grupę na Facebooku i jest tam już 30 tysięcy osób. Tak się zaczęło coś, czego nikt się nie spodziewał.

A spodziewał się pan, że minie półtora roku i zostanie pan szefem KOD-u?

– Nigdy. Strasznie szkoda, że Mateusz Kijowski tak to schrzanił. Ostatnie pięć miesięcy tylko nam szkodził. Gdy była pierwsza demonstracja pod Trybunałem, przyszli ludzie, którzy poczuli, że muszą działać, bo za pół roku Kaczyński zrobi z Polski Białoruś. W komitecie założycielskim KOD-u znałem dwie osoby: Piotrka Cykowskiego z Amnesty International, bo też tam działałem, i Marysię Wojciechowską, która mieszkała w mojej klatce schodowej. Na tę pierwszą manifestację przywiozłem jeszcze cztery osoby z Giżycka. Pamiętam, jak jadąc, rozmawiałem z Mateuszem przez telefon, powiedział, że wynajęli autobus, siedzą i czekają, czy ktoś przyjdzie. Jak będzie mało osób, to zrobimy tylko pikietę. Gdy zobaczyłem rzekę ludzi, zrozumiałem, że stało się coś, czego Kaczyński nie wyśnił w najczarniejszych snach.

Liczy pan na to, że KOD się podniesie?

– Tak, ale gdybyśmy nie zadziałali do września, już by nas nie było. Po aferach z Kijowskim mamy większe straty niż wpływy, ale powoli się rusza i ludzie odzyskują zaufanie. Mateusz i ludzie, którymi się otoczył, mocno nadszarpnęli nasz wizerunek. Większość osób, które działają w KOD-zie to przyzwoici ludzie. Niestety, Kijowski okazał się słabym człowiekiem o narcystycznej osobowości, który odpłynął, a co więcej, dał się osaczyć grupie cynicznych cwaniaków. Jeden ma niezatarty wyrok i jest zwykłym naciągaczem, przyklejał się do każdej organizacji, na której mógł zrobić biznes. Kolejny ma zasądzone 6,5 roku w pierwszej instancji, nie był w KOD-zie, ale kręcił się koło Mateusza. Odpowiada za handel żywym towarem, za wywiezienie około stu kobiet do burdeli we Włoszech i Grecji.
Nie wiedzieliście, kim są?

– Skąd. Jak większość osób przez wiele miesięcy ufałem Mateuszowi. No i przejechaliśmy się. Mamy do tej pory nierozliczoną między innymi imprezę z 11 listopada, pojawiły się faktury na ponad 100 tysięcy złotych, a nikomu nie dawaliśmy upoważnień do zawierania takich transakcji. Gdy odmówiliśmy zapłacenia, firmy wystawiły nowe, znacznie mniejsze rachunki. Rany boskie, ktoś zrobił skok na kasę! Komisja rewizyjna zrobiła kontrolę i okazało się, że król jest nagi. W warszawskim Komitecie zginęła kupa pieniędzy, brakuje dokumentów i rozliczeń. Mateusz kazał wystawić sobie dwie faktury za fikcyjne usługi na 30 tysięcy złotych i pieniądze oddał, ale nie po miesiącu, jak opowiadał, tylko dużo później – gdy zrobiło się gorąco. Jak ktoś taki może stać na czele organizacji, która powstała jako sprzeciw wobec łamaniu prawa przez PiS?

A może to Ty, pomimo tłumaczeń, z uporem lansujący Kijowskiego, coś masz wspólnego z tymi służbami? Czy to tylko Twoja uparta na wiedzę i argumenty, głupota?

pantg

Postautor: pantg » 19 gru 2017, 19:01

Z tego co wiem, to Kijowski nie zajmował się finansami w KOD. Czas płynie, Kijowski bez przerwy zeznaje w prokuraturach, ale jakoś oskarżeń przeciwko niemu nie ma. Z tego co wiem, to wokół Kijowskiego rzeczywiście było wiele ludzi, którzy mogli przyłączyć się do ruchu dla korzyści. Jednak w obecnej sytuacji jest to bardzo wątpliwe, aby dzisiaj ktoś wspierał Kijowskiego dla przyszłych korzyści... To byłyby jakiś absurd.
.
W czasie imprez KODu często pojawiała się pewna kapela i grała za gratis. Po czasie okazało się, że wokalista tej grupy ma zarzuty za handel kobietami... Jednak co to ma wspólnego z kodem? Po prostu się tam zjawiali i grali, nikt ich tam nie zapraszał, a tym bardziej Kijowski!

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 23 gru 2017, 17:10

Znaczy się pożyteczny idiota, wykorzystywany od czasu do czasu przez służby. Współczuję. :?

pantg

Postautor: pantg » 23 gru 2017, 19:56

Tego chyba lepiej nie komentować, tylko przeczytać i się zamyślić. Oczywiście, te słowa Kijowskiego będą znowu dla zwolenników pisu wielką okazją do szyderstw.
https://wiadomosci.wp.pl/mateusz-kijows ... 694429825a

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 23 gru 2017, 21:31

pantg pisze:Tego chyba lepiej nie komentować, tylko przeczytać i się zamyślić. Oczywiście, te słowa Kijowskiego będą znowu dla zwolenników pisu wielką okazją do szyderstw.
https://wiadomosci.wp.pl/mateusz-kijows ... 694429825a

Dalej nie rozumiem co Cię tak fascynuje w tym drobnym cwaniaczku. Jak się ma dwoje niepełnosprawnych dzieci, pożyczkę frankową, zaległości alimentacyjne i chorą matkę, to się nie pakuje w organizowanie ruchu społecznego przeciwko rządowi, bo to ryzykowne, absorbujące i niedochodowe zajęcie. I daje się ładny pretekst na celne trafienie w organizację, w której działasz. Chyba, że w planach jest dojenie organizacji, właśnie jak to robił. Przy okazji rozpieprzając ruch, a przede wszystkim zapał i wiarę ludzi.
I zamiast schować się w mysią dziurę po ujawnieniu jego kombinacji, by dalej ruchowi nie szkodzić, pcha się na szkło i opowiada smętne bajeczki, próbując dobić KOD.
Jak dla mnie powinien, za to co zrobił i robi, trochę sobie powisieć przywiązany za jaja do gałęzi choinki.

Wróć do „Aktualności dnia”