Dobre informacje dla KOD-u

Aktualności - dział przeznaczony dla spraw najbardziej aktualnych
z ostatnich 24 godzin
Awatar użytkownika
sciemniacz

Re: Dobre informacje dla KOD-u

Postautor: sciemniacz » 02 gru 2017, 16:49

pantg pisze:Dlaczego mnie to nie dziwi, że owe informacje o odrzuconej ofercie pracy za 8 tyś. okazały się kłamstwem i fake newsem? Za to dziwi mnie, że takie cwaniaki jak wy tutaj, że takie inteligenciki i mądrale łykneły takie idiotyzmy? Okazuje się, że propaganda i trole mogą wami manipulować i robić was w ci.la.

Pantg, to naprawdę nie ma znaczenia, czy za pięć, osiem czy za dwa. Jak się narobiło dzieci, to póki nie dorosną, trzeba je utrzymać, bo same do roboty nie pójdą. I ode mnie tyle na ten temat.
Poprę kandydaturę Romana Giertycha na prezydenta RP. Jeśli się zdecyduje... ;)

pantg

Postautor: pantg » 02 gru 2017, 17:47

Kijowski ZAWSZE alimenty płacił, okazuje się, że co miesiąc płacił co najmniej 1 tys. zł. Jednak sąd zasądził alimenty w wysokości ponad 2 tyś, bo wtedy Kijowski dobrze zarabiał. Dlatego gdy Kijowski czasami wyśle na dzieci tylko 1 tyś, to i tak dług rośnieti, a przez kilka lat dług urasta do astronomicznej wysokości.
.
Dlatego do cholery nie piszcie nigdy, że Kijowski NIE PŁACI, bo on regularnie płaci minimum 1 tyś. zł!
.
Jednak tutaj chodzi o to, jak łatwo jest manipulować ludźmi za pomocą nawet najbardziej podłych i absurdalnych kłamstw! Jak ktoś mógł w to uwierzyć, że ktoś Kijowskiemu zaproponował 8 tyś a on to odrzucił bo niby to dla niego za mało? Jutro ludzie uwierzą w inne podłe kłamstwa już o kimś innym i znowu ludzie w to uwierzą i będą się oburzać!
.
A jak reżimowa propaganda wykończyła Petru? Protest w sejmie parlamentarzystów opozycji był rotacyjny, więc gdy część parlamentarzystów koczowała w sejmie, to pozostali parlamentarzyści jechali do domów, a gdy po kilku dniach się zmieniali... To do cholery, co w tym złego, że gdy Petru zakończył swój dyżur w proteście i miał kilka dni wolnego, to wyjechał sobie na Maderę??? A mimo to naród łyknął podsunięte im święte oburzenie, że gdy naród w potrzebie, to Petru się bawi na Maderze! Już mi się żygać chce, gdy naród bez ustanku łyka podsuwaną im propagandę

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 02 gru 2017, 18:33

Nie poznaję mojego poczciwego pantg. Jeden przeciwko wszystkim? Czuję się w obowiązku obrony pantg, człowieka charakternego, nie opuszczającego przyjaciela w potrzebie. Coś jak kolega szeryfa w westernie.
Jednak szlachetny pantg odpuść sobie Kijowskiego, bo facet jest nie do obrony. Kilka dobrych słów Kijowskiemu jednak się należy. Pamiętam początki, jak w zasadzie sam, z głośnikami na plecach (podobnymi do tych, które noszą pielgrzymi do cudownego obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej), chodził pod budynkami urzędów w Wa-wie i pracował jako krzykacz na demonstracjach.
W deszczu, zimnie, z ciężarem głośnikowym na plecach, z tubą w ręku, zdobywał Kijowski zwolenników do KOD-u może nie tak naiwnych jak pantg, ale przeciwników rządu. Za jaką stawkę Kijowski pracował tego oczywiście nie wiem. Wiem tylko, że
z chwilą początkowych sukcesów (dzięki takim tuzom opozycji jak Roman Giertych), każdy mógł uwierzyć w swoją niezwykłość. A że Kijowski to taki mały cwaniaczek, to dawał radę ogrywać swoich mocodawców tanimi trickami i coraz bardziej wierzył w woją niezwykłość. Wszystko jest jednak do czasu. W zamysłach założycieli KOD może Kijowski miał być takim quasi Wałęsą. Oczywiście to się nie mogło udać, ale to już nie ten temat.
Z ciekawości przeczytałem stanowisko Lemańskiego na temat upadku Kijowskiego. W tym wypadku widać solidarność bankrutów.
Kończąc, wielki szacun pantg.
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi.

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 02 gru 2017, 18:58

pantg pisze:Jednak tutaj chodzi o to, jak łatwo jest manipulować ludźmi za pomocą nawet najbardziej podłych i absurdalnych kłamstw! Jak ktoś mógł w to uwierzyć, że ktoś Kijowskiemu zaproponował 8 tyś a on to odrzucił bo niby to dla niego za mało? Jutro ludzie uwierzą w inne podłe kłamstwa już o kimś innym i znowu ludzie w to uwierzą i będą się oburzać!
PanieTG, zaczyna mnie wkurzać Twoja głupota, a próby obarczenia tą swoją głupotą innych, irytują.

pantg pisze:Kijowski ZAWSZE alimenty płacił, okazuje się, że co miesiąc płacił co najmniej 1 tys. zł. Jednak sąd zasądził alimenty w wysokości ponad 2 tyś, bo wtedy Kijowski dobrze zarabiał. Dlatego gdy Kijowski czasami wyśle na dzieci tylko 1 tyś, to i tak dług rośnieti, a przez kilka lat dług urasta do astronomicznej wysokości.
Skąd wiesz, że Kijowski płacił? I dlaczego tysiąc, jak miał 2?
Dobrze zarabiał i też płacił tysiąc? A potem został bezrobotnym informatykiem i też płacił tysiąc?
I ten bezrobotny informatyk, z długami, zamiast wziąć się za zarabianie pieniędzy poczuł wolę Bożą i zabrał się za organizowanie ruchu społecznego?
I nie brał za to wynagrodzenia, wolał fikcyjne faktury na firmę za nieistniejące usługi? Ciekawe dlaczego?

pantg pisze:Dlaczego mnie to nie dziwi, że owe informacje o odrzuconej ofercie pracy za 8 tyś. okazały się kłamstwem i fake newsem?
Sprawdziłeś to? Agnieszka Gozdyra twierdzi inaczej, a sam Kijowski przedstawia na swoim blogu wyliczenia, za ile opłaca mu się pracować.

Jak chcesz być pożytecznym idiotą, to nikt Ci tego nie zabroni, ale odwal się od innych w przypisywaniu im Twoich przymiotów.
Dotarło!?

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 02 gru 2017, 19:07

PS

Swoją drogą dziwnie organizował ten ruch KOD, tworząc strukturę i system partyjny, zarzekając się, że nie ma takiego zamiaru. Składa w sejmie projekt ustawy, którego nikt wcześniej na oczy nie widział i lansuje się w świecie jako obrońca uciśnionych. Statut KOD, to partyjna książeczka (konsultowana z członkami tak, jak ustawy PiS-u), tymczasem ludzie "w terenie" pozostawieni sami sobie, zasuwają jak małe samochodziki, bez pomocy i wsparcia, a Kijowski spija śmietankę w wojażach po świecie.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 02 gru 2017, 21:34

Ale o po co w ogóle rozwodzić się nad tym człowiekiem. Zachował się wybitnie nieprzyzwoicie bo zawiódł tysiące ludzi, którzy w przypływie patriotyzmu i przyzwoitości zaczęli działać, angażować znajomych plus wspierać finansowo ruch ze swoich pieniędzy. Jego zachowanie niczym się nie różni od zachowania kołka, który wykorzystując rzekomo ciężko chore dziecko organizuje zbiórkę pieniędzy. Takie działanie jest wysoce szkodliwe bo potrafi skutecznie zniechęcić sporo ludzi dobrej woli, którzy później bardzo sceptycznie i zachowawczo patrzą na podobne inicjatywy,
Homo erectus = jansen21

pantg

Postautor: pantg » 02 gru 2017, 22:57

Z twoimi domysłami Kostyr nie mogę dyskutować, bo przecież twoje zarzuty Kostyr to tylko twoje domysły i przypuszczenia.
.
A skąd ja wiem że Kijowski zawsze płacił alimenty i było to minimum 1 tyś zł? Ano, w głośnym swoim wywiadzie Kijowski tak twierdził i nikt jego słów do dzisiaj nie zakwestionował. A gdyby w wypowiedzi Kijowskiego było choć minimum nieścisłości, to propaganda by go wprost wbiła w ziemię. Ale wy przecież nie wierzycie w to, że reżim ma KOD i jego liderów na celowniku by ich wykończyć. Warto te zabiegi reżimu obserwować, bo podobnie reżim będzie wykańczał też innych liderów opozycji.
.
Pamiętam jak kiedyś było głośno że Kurski nie płaci swoich alimentów. Wtedy Kurski wyjaśnił, że on płaci tyle ile może, czyli tyle na ile go stać, a wtedy publicyści tylko kiwneli głowami- aacha- i... już nikt nigdy Kurskiego o alimenty nie pytał! Ale to był pisowiec, a nie głupi liberał, opozycjonista, a takich publicyści super lubią krytykować i gnoić

Awatar użytkownika
sciemniacz

Postautor: sciemniacz » 02 gru 2017, 23:36

Pantg, załamujesz mnie. Co to znaczy "płaci tyle ile może"? Miał łożyć 700 na dziecko, a daje 333, to znaczy, że będą jadły w poniedziałki, wtorki i środy, a pozostałe dni już nie? Czy jak to sobie wyobrażasz? Chyba że sobie dożebrzą pod sklepem od dobrych ludzi na bułkę? Albo że matka, jak wróci z pracy, ogarnie obiad, lekcje, porządki i położy spać, to se na noc drugi etat weźmie, żeby tatusia odciążyć? Wyjaśnij mi to. Kto ma łożyć na dzieci Kijowskiego?
Poprę kandydaturę Romana Giertycha na prezydenta RP. Jeśli się zdecyduje... ;)

pantg

Postautor: pantg » 03 gru 2017, 7:24

Mój obszerny komentarz przepadł, to choć ten link.
http://mateuszkijowski.naczatach.pl/201 ... zkodowany/

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 03 gru 2017, 14:23

Oto słowa Kijowskiego.

Kiedy rodził się ruch obywatelskiego sprzeciwu znalazłem się w centrum wydarzeń.
Byłem obecny i widoczny wszędzie.
Straciłem główne źródło dochodu.
W krótkim czasie zaangażowałem się w działanie na 200%.
W ciągu roku działalności odbyłem 358 spotkań roboczych, 49 spotkań z politykami polskim, 31 z politykami i dyplomatami zagranicznymi, 148 spotkań z mediami polskimi i 79 spotkań z mediami zagranicznymi, wziąłem udział w 62 spotkaniach otwartych i uroczystościach – to wszystko w Warszawie. Ponadto odbyłem 76 spotkań w kilkudziesięciu miejscowościach w Polsce we wszystkich Regionach. W oficjalnych podróżach zagranicznych byłem w Strasburgu i Brukseli, w Berlinie, w Paryżu oraz w USA – Nowy Jork, Waszyngton, Harvard/Boston i Chicago. Obsługiwałem również informatyczne aspekty funkcjonowania organizacji. Nie było czasu na inną pracę.
Stałem się osobą rozpoznawalną niemal przez wszystkich w Polsce. Często ludzie reagują na mnie na ulicach – pozytywnie lub negatywnie.
Prokuratura i policja podjęły przeciwko mnie różnego rodzaju działania. Regularnie jestem wzywany do składania zeznań.
Musiałem zawiesić firmę. Prowadzona jest kontrola skarbowa w firmie.
Wszystkie firmy, z którymi współpracowałem również mają kontrolę skarbową.
Klienci indywidualni mojej firmy są wzywani na przesłuchania.
Każdy mój krok i każde wydarzenie z moim udziałem są śledzone przez media i przez służby.
Nie mogę, jak wielu w Polsce, działać na granicy prawa czy w szarej strefie.
Zaatakowano nie tylko mnie, jako lidera ruchu, ale i moją rodzinę naruszając jej bezpieczeństwo i podstawy bytu.
Media liberalne, które wcześniej wynosiły mnie pod niebiosa, obróciły się przeciwko mnie przy pierwszym oskarżeniu – nawet nie sprawdzając jego wiarygodności. Potwierdziły, że w Polsce najłatwiej zabić osobę publiczną gazetą.
Nie znalazłem przedsiębiorcy, który chciałby zatrudnić tego Kijowskiego – po co się narażać nowej władzy.
Nie jestem w stanie w Polsce znaleźć legalnego zatrudnienia, które pomogłoby mi poprawić sytuację moją i mojej rodziny.
Coraz częściej słyszę wezwania ze strony obywateli do powrotu do działania i do wznowienia społecznej aktywności na szeroką skalę.
Aby ratować byt swój i mojej rodziny będę musiał wyjechać z Polski w miejsce, gdzie pracodawcy nie będą mnie oceniać jako osoby publicznej ale jako pracownika o konkretnych kompetencjach i możliwościach.
Wszystkich, którzy oczekują ode mnie działalności publicznej będę musiał przeprosić i zachęcić do działania beze mnie.

Żeby wyrazić w pełni swój osąd o człowieku trzeba choć trochę go zrozumieć.
Myślę, że ręka, która podtrzymywała Kijowskiego wycofała się. Wydaje mi się, że Kijowski przestał rozumieć realia.
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi.

pantg

Postautor: pantg » 03 gru 2017, 15:01

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ie/ype01l7
.
No moje Asy, może napiszecie, że takie podłe artykuły powstają ot tak przypadkowo? Obojętnie czy ktoś lubi czy nie lubi Kijowskiego, ale taki podły artykuł musi budzić obrzydzenie, w którym każde zdanie to manipulacja i wyżyny nienawiści.
.
Oto "skompromitowany były lider KOD" jest w markowym sklepie, czyli napewno "robi zakupy", a w mediach Kijowski "żali się" na sytuację materialną. Oczywiście kijowski ma "swych wyznawców" którzy go finansują. Kijowskiego w tym sklepie przyłapał znany reżimowy redaktor Rachoń.
.
Ale zapewne wg opini narodu, Kijowski jest aż do tego stopnia wredny, że trzeba kibicować reżimowi w gnojeniu Kijowskiego? Ale gdy jutro ten sam reżim zacznie gnoić kogoś innego, to będzie dobrze czy źle?
.
Uprzedzam, że ja przeczytałem tylko początek tego podłego artykułu i miałem tego dość, ale może w dalszej części tego artykułu autor był już bezstronny i przestał szczuć i manipulować? Ale już za ten sam początek artykułu, jego autor powinien zostać nominowany do zacnej nagrody dziennikarskiej "reżimowa hiena roku 2017r.".
.
Czy mi się to zdaje, że brak podpisu autora artykułu? Czy "dp" to podpis autora? Kojarzy ktoś, kto jest tym geniuszem?

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 03 gru 2017, 18:18

Kostyr pisze:PS

Swoją drogą dziwnie organizował ten ruch KOD, tworząc strukturę i system partyjny, zarzekając się, że nie ma takiego zamiaru. Składa w sejmie projekt ustawy, którego nikt wcześniej na oczy nie widział i lansuje się w świecie jako obrońca uciśnionych. Statut KOD, to partyjna książeczka (konsultowana z członkami tak, jak ustawy PiS-u), tymczasem ludzie "w terenie" pozostawieni sami sobie, zasuwają jak małe samochodziki, bez pomocy i wsparcia, a Kijowski spija śmietankę w wojażach po świecie.

Widać wziął przykład z Piotra Ikonowicza, dzielnego obrońcy ludu pracującego, co robotę widział jak świnia niebo. Lud na wypłatę czekał, a jego dzielny "obrońca" w najlepszych warszawskich reastauracjach pił drogie koniaki, palił wspaniałe cygara i narzekał na biedę w Polsce.
Widać kategoria o nazwie funk z KPP zawsze znajdzie naśladowców. W końcu system pracy "czy się stoi, czy się leży, dwa tysiące się należy" to dzieło czerwonej lewicy.
I always get what I want

pantg

Postautor: pantg » 04 gru 2017, 5:22

Pił drogie koniaki w najlepszych warszawskich restauracjach i palił cygara??? Toż to zgroza!
.
A tak w ogóle, to żal serce ściska, czy co?
.
Teraz status KOD się już nie podoba? Tylko czy napewno Kijowski ten status napisał?

Leszek

Postautor: Leszek » 04 gru 2017, 12:02

Prawda jest niestety taka ,że Pisowcy nigdy nie byli obrońcami demokracji i nie będą, oni zawsze mieli i mają mają inne cele religijne , gdyby komuna nie prześladowała kościołów im byłoby bardzo dobrze i nie potrzebowali żadnych zmian.Ponieważ kościół jest oficjalnie pokojowo nastawiony i nie pcha się do władzy bo tak decydują najwyżsi dostojnicy w Rzymie w tym też decydował JPII ( zresztą po wielu wiekach walk i w końcu obaleniu władzy papieskiej nad państwem włoskim , francuskim , brytyjskim itd ) ,a pisowcy i ich zwolennicy to fanatycy religijni ,dlatego stworzyli własne sekty, Toruńskie Smoleńskie itp które walczą o władzę absolutną żeby budować swoje państwo religijne i wszystko mu podporządkować, za wszelką cenę. Tutaj karykatury szubienic mogą się szybko zmienić w realne zagrożenie dla każdego przeciwnika politycznego z religijnym namaszczeniem i poświęceniem.. Oczywiście wojujący Islam temu sprzyja bo jest odmienny kulturowo ,a jaskrawo pokazuje że wojny religijne mogą zawsze wrócić do współczesnego świata, szczególnie tych biedniejszych i bardziej zacofanych.
Im nigdy nie chodziło o demokrację , tylko władzę i narzucenie wszystkim Polakom swojego widzenia świata , swojego modelu uczciwości z wyższymi nad wszystkimi swoimi prawami Boskimi...
Niestety ludzie którzy łamią prawo i Konstytucję nigdy niczego nie zreformują ,a już na pewno nie prawo, a fanatycy religijni niczego nie zbudują bo muszą stale coś burzyć..

Awatar użytkownika
Aloes

Postautor: Aloes » 04 gru 2017, 12:26

Zulus pisze:Stawka dla Kijowskiego w zbiórce podniesiona z 25 000 do 35 000 zł. Jak strzyć barany to na całego. :lol: :lol: :lol: :lol:
https://zrzutka.pl/rzmhj3
Myślę, że daleko M. Kijowski na tym nie zajedzie. Po Nowym Roku kolejna... transza?
Chy­ba wspa­niale żyć w dżungli, ­ gdzie nie rządzi jej prawo.
Gdzie rządzi siła, tam bez­silne prawo.
(S. J. Lec)

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 04 gru 2017, 14:01

Nie potępiam Kijowskiego, natomiast nie mogę ukryć żalu po festiwalu wolności jaki nam urządził, po wspaniałej organizacji na czele której stanął i która rosła w siłę w takim tempie że niedługo mogłaby tą całą Wszawą Zmianę roznieść na strzępy.
Najbardziej szkoda, że znowu sprawy wielkie i bardzo ważne upadły kosztem marnych groszy, czyli jak to wrogowie próbują Kijowskiemu przypisać - srebrników.
- A swoją drogą aż dziw bierze, że gdy wystawiając się na ogromne osobiste niebezpieczeństwo organizował demonstracje przed którymi drżał PiS z Kaczyńskim na czele, nikomu z jego otoczenia nie przyszło nawet do głowy, by zamiast się zamartwiać jego niepłaconymi alimentami, raczej się zatroszczyć czy ma z czego żyć - nieprawdaż???
"Bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień"

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 04 gru 2017, 14:26

Aloes pisze:
Zulus pisze:Stawka dla Kijowskiego w zbiórce podniesiona z 25 000 do 35 000 zł. Jak strzyć barany to na całego. :lol: :lol: :lol: :lol:
https://zrzutka.pl/rzmhj3
Myślę, że daleko M. Kijowski na tym nie zajedzie. Po Nowym Roku kolejna... transza?

Wcale bym się nie zdziwił gdyby ze zbiórek uczyniono stałe źródło dochodów dla Kijowskiego. :lol: :lol: :lol:

kruk pisze:Nie potępiam Kijowskiego, natomiast nie mogę ukryć żalu po festiwalu wolności jaki nam urządził, po wspaniałej organizacji na czele której stanął i która rosła w siłę w takim tempie że niedługo mogłaby tą całą Wszawą Zmianę roznieść na strzępy.
Najbardziej szkoda, że znowu sprawy wielkie i bardzo ważne upadły kosztem marnych groszy, czyli jak to wrogowie próbują Kijowskiemu przypisać - srebrników.
- A swoją drogą aż dziw bierze, że gdy wystawiając się na ogromne osobiste niebezpieczeństwo organizował demonstracje przed którymi drżał PiS z Kaczyńskim na czele, nikomu z jego otoczenia nie przyszło nawet do głowy, by zamiast się zamartwiać jego niepłaconymi alimentami, raczej się zatroszczyć czy ma z czego żyć - nieprawdaż???

Ależ Kruku zarząd KOD zaproponował Kijowskiemu, aby wypłacać stałe wynagrodzenie dla wszystkich członków zarządu, ale Kijowskiego to nie interesowało. Czyżby wolał kręcić wałki z fakturami? ;)

Zarząd KOD kilkukrotnie proponował, by wszystkim jego członkom, w tym Mateuszowi Kijowskiemu, wypłacać wynagrodzenie. – W lipcu po raz pierwszy. Mówiliśmy o kwocie ok. 2,5 tysiąca złotych na rękę. Stanęło na niczym. Mateusz nie był zainteresowany rozmową na ten temat – mówi w wywiadzie dla Onetu Radomir Szumełda, wiceszef KOD i szef struktur pomorskich.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... ad/3nez7px

PS. Witaj po przerwie na forum. Liczę że na dłużej tutaj zabawisz. :D
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 04 gru 2017, 20:30

pantg pisze:Pił drogie koniaki w najlepszych warszawskich restauracjach i palił cygara??? Toż to zgroza!
.
A tak w ogóle, to żal serce ściska, czy co?
.
Teraz status KOD się już nie podoba? Tylko czy napewno Kijowski ten status napisał?

Jak na obrońcę bidnego robotnika, który nie ma, co do garnka włożyć, to bardzo osobliwe zachowanie. Toćka w toćkę jak funk z KKP w II R. P. o doli robotnika, to on tyle wiedział, co kot napłakał. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że ktoś dotknięty pomrocznością jasną, oczywistego absurdu nie zauważy.
Acha, bo coś tam osobistego. Pusty nie jestem, nikomu nie zazdroszczę, swoje w życiu wychlałem, wypiłem i wypaliłem, poszlajałem się solidnie, gdzie Ikonowicza nigdy nie było, tylko jedno - nie robiłem z siebie idioty i baciarowałem za swoje, a nie na krzywy ryj.
Zastanawiam się, czy KODziarze to nie są kryptoPiSowcy, bo użytecznymi idiotami na pewno. Kijowski z oczywistymi oskarżeniami prokuratury w sprawie wręcz oczywistej robi z siebie ofiarę prześladowań politycznych. Uważam, że prokuratura Ziobry tylko z tego powodu, aby nie robić z niego męczennika nie wystąpiła do sądu o zastosowanie środków zapobiegawczych. Gdyby rzecz dotyczyła przeciętnego Kowalskiego dawno miałby minimum dozór policyjny, a urząd kontroli skarbowej przeskanowałby nawet onuce pozostałe po dawno zmarłej babce. Oczywiście zaczadzeni KODziarze w pełni łykają te bzdety o politycznym prześladowaniu Kijowskiego, a TVPiS tylko zaciera ręce. Bez obróbki i montażu, oszczędzając głos lektora ma zapodane to co wymaga pomysłu, prokowacji i pracy techników.
W Gdańsku był pogrzeb Inki i Zagończyka bohaterów podziemia. Tamtejszy oddział KODu chce z buciorami na cudzą imprezę wejść, zachowują się dokładnie tak jak PiSowate podczas wystąpień śp prof Bartoszewskiego, kiedy gwizdali na cmentarzach. Ten sam poziom smrodu. TVPiS mając gotowy materiał on-line dodając kilka zdań komentarza, ma duszyczki po stronie wodza z Żoliborza. Organizowanie na śniegu i mrozie demonstracji w obronie sądów, na który przybywa garstka ludzi to robienie cyrku z pogrzebu. TVPiS jedynie w pełnym obiektywie pokazuje wszystkich demonstrantów, a prowadzącemu wystarczy krótki uśmiech do kamery. I znowu sprawę mają wygraną. Albo wczorajsza wtopa z zdechłą wiewiórką w wyciętym konarze drzewa, którą KODziarze upubliczniali. Wiewiórka zdechła z przyczyn naturalnych, konar został ścięty dla bezpieczeństwa, bo uszkodziła go wichura, a gdzie od tego do Puszczy Białowieskiej?
Słowem KODziarze w swej elementarnej głupocie i braku znajomości podstawowych mechanizmów politycznych dostarczają PiSowi cennego paliwa, a ten oszczędza na kosztach. Co gorsza pozwala PiSowi robić z siebie obrońców kultury, bo jak widać można zrobić jeszcze większe szambo niż to w którym każdego dnia pływają bracia Karnowscy, Sakiewicz, Kurski i spółka. Bazują na tym, że horyzonty umysłowe PanTG, Kijowskiego i spółki tego nie ogarniają.
I always get what I want

pantg

Postautor: pantg » 05 gru 2017, 2:07

Oto co nam PODET napisał: "W Gdańsku był pogrzeb Inki i Zagończyka bohaterów
podziemia. Tamtejszy oddział
KODu chce z buciorami na
cudzą imprezę wejść,
zachowują się dokładnie tak
jak PiSowate podczas wystąpień śp prof
Bartoszewskiego, kiedy
gwizdali na cmentarzach. Ten
sam poziom smrodu".
.
Jest bezczelnoraią to co napisał Podet. Oto okazuje się, że pogrzeb Inki i Zagończyka był "imprezą" pisowską, dlatego członkowie KODu nie mieli prawa tam przebywać! Co jest do cholery, niby dlaczego dla członków KODu była to "cudza impreza"??? W tym czasie KOD był popierany przez połowę narodu i nie mieli prawa tam być???
.
Druga sprawa to KŁAMSTWO PODETA. KODowcy na pogrzebie Inki i Zagończyka zachowywali się "jak pisowcy na wystąpieniach śp. Bartoszewskiego, kiedy gwizdali na cmentarzach". Otóż jest to podłe kłamstwo, że niby KODowcy się tak zachowywali! Było wręcz odwrotnie, bo byli tam obrażani i popychani, dlatege Kijowski wraz z innymi się wycofali aby nie zakłócać pogrzebu. W tvp było pokazane, jak Kijowski prosi pisowcow o spokój, proponuje też fanatykom podanie znaku pokoju, bo są w kościele podczas pogrzebu bohaterów. Jednak to nie uspakaja pisowcow, a wręcz zwiększa ich agresję, w wyniku czego Kijowski wraz z innymi wycofuje się spod kościoła.
.
Mnie zdumiewa opinia Podeta, że pogrzeb bohaterów był niby tylko uroczystością pisowską, a nie uroczystością dla całego narodu. A jeszcze bardziej jestem zdumiony kłamstwem, że niby KODowcy mieli zakłócać spokój uroczystości w taki sposób, jak kiedyś pisowcy robili rozróby na różnych spotkaniach i na cmentarzach.
.
W jakim celu Podet napisał takie pierdoły? Czyżby nienawiść do Kijowskiego zasłoniła mu rozum? A może po prostu Podet tak zawsze reaguje w przypadku sporów podczas dyskusji? Czyli co, nerwy?

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 05 gru 2017, 5:31

No w tej sprawie kolega Podet wysoce przesadził. Primo, nie można oddawać pislamstwu prawa do bycia jedynymi patriotami i spadkobiercami spuścizny polskiego podziemia antyhitlerowskiego i antybolszewickiego. Przez takie postawy pislamstwo bezkarnie tworzy narrację o zdrajcach, wehrmachtowcach w szeregach tych, którzy nie są po ich stronie barykady. Secundo, na tych uroczystościach jeżeli ktoś zachowywał się skandalicznie to na pewno nie przedstawiciele KODu.
Homo erectus = jansen21

Wróć do „Aktualności dnia”