Sondaże.

Aktualności - dział przeznaczony dla spraw najbardziej aktualnych
z ostatnich 24 godzin
jansen21

Re: Sondaże.

Postautor: jansen21 » 04 lut 2017, 9:35

HarryBrown pisze:Zostaw adres szkoły w której uczysz. Trzeba ostrzec Polaków by szerokim łukiem omijali tę szkołę, chyba że ktoś chce by jego dziecko wyrosło na głupka.

Nie jestem zatrudniony w oświacie. Gdybyś nie spał na lekcjach i umiał wyciągać wnioski to już byś się dawno sam tego domyślił.

Awatar użytkownika
jozefg

Postautor: jozefg » 04 lut 2017, 10:15

jansen21 pisze:Na 100% pewne socjalne idee wzięte z komuny nie są złe i chwała za to PIS-owi, że potrafił je dostrzec i zaadoptować pozostawiając w koszu historii cały pozostały komunistyczny chłam.

I to się nazywa Narodowy Socjalizm :oops:
Prawica w Polsce praktycznie nie istnieje a toto co udaje prawicę to kaczyzm czerpiący wzorce z nazizmu i faszyzmu włoskiego :lol:

jansen21

Postautor: jansen21 » 04 lut 2017, 11:06

jozefg pisze:
jansen21 pisze:Na 100% pewne socjalne idee wzięte z komuny nie są złe i chwała za to PIS-owi, że potrafił je dostrzec i zaadoptować pozostawiając w koszu historii cały pozostały komunistyczny chłam.

Prawica w Polsce praktycznie nie istnieje a toto co udaje prawicę to kaczyzm czerpiący wzorce z nazizmu i faszyzmu włoskiego :lol:

Teraz by można rozpocząć dyskusje czy każdy z tych "wzorców" należy potępić czy też były tam elementy godne naśladowania jak walka z bezrobociem czy domy wczasowe dla robotników ?

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 04 lut 2017, 11:59

jansen21 pisze:
jozefg pisze:

Teraz by można rozpocząć dyskusje czy każdy z tych "wzorców" należy potępić czy też były tam elementy godne naśladowania jak walka z bezrobociem czy domy wczasowe dla robotników ?

Rozumiem, że masz na myśli "luksusowe domy wczasowe" takie jak np. Buchenwald, Gross-Rosen, Ravensbruck, Sachsenhausen (to w Niemczech) Ferramonti, Fossoli, Gries-Bolzano, Risiera di San Sabba (to we Włoszech)? A w kwestii wzorcowych standardów likwidacji bezrobocia pewnie chodziło ci o przymusowe wywózki na roboty tudzież niewolniczą pracę "w luksusowych domach wczasowych" za miskę kartofli lub brukwi. Człowieku ty się puknij w ten pusty łeb i najlepiej dla siebie samego zniknij stąd bo do tej pory ośmieszałeś się prezentując swoje poglądy ale teraz to już totalnie skompromitowałeś się.
Homo erectus = jansen21

jansen21

Postautor: jansen21 » 04 lut 2017, 12:01

HarryBrown pisze:
jansen21 pisze:
jozefg pisze:

Rozumiem, że masz na myśli "luksusowe domy wczasowe" takie jak np. Buchenwald, Gross-Rosen, Ravensbruck, Sachsenhausen (to w Niemczech) Ferramonti, Fossoli, Gries-Bolzano, Risiera di San Sabba (to we Włoszech)? A w kwestii wzorcowych standardów likwidacji bezrobocia pewnie chodziło ci o przymusowe wywózki na roboty tudzież niewolniczą pracę "w luksusowych domach wczasowych" za miskę kartofli lub brukwi. Człowieku ty się puknij w ten pusty łeb i najlepiej dla siebie samego zniknij stąd bo do tej pory ośmieszałeś się prezentując swoje poglądy ale teraz to już totalnie skompromitowałeś się.

Tradycyjnie guzik "rozumiesz" i wszystko sprowadzasz do jednego.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 04 lut 2017, 12:06

Siła argumentów porażająca. Zresztą jak zwykle.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 05 lut 2017, 10:32

Sondaż IBRIS dla Radia Zet.

C35Dm3XWYAA_wmf.jpg
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 05 lut 2017, 10:50

Ujęcie sumaryczne za i przeciw przyjmowaniu uchodźców.

C35GMVeWcAEfP4m.jpg

jansen21

Postautor: jansen21 » 05 lut 2017, 13:27

Zulus pisze:Ujęcie sumaryczne za i przeciw przyjmowaniu uchodźców.

A tutaj masz zupełnie inny wynik na portalu TVN24:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 13920.html

jansen21

Postautor: jansen21 » 05 lut 2017, 13:28

Więc nie siej lewicowej propagandy Zulusie.

Marian

Postautor: Marian » 05 lut 2017, 14:19

jansen21 pisze:Więc nie siej lewicowej propagandy Zulusie.

A co na to nasza święta wiara katolicka? Każe odpędzać przybysza potrzebującego pomocy czy nie?

Jansenku, Twoje credo jest to...

Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;

byłem spragniony, a daliście Mi pić;

byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;

byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;

byłem chory, a odwiedziliście Mnie;

byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie".
---

czy to ...

Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść;

byłem spragniony, a nie daliście Mi pić;

byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie;

byłem nagi, a nie przyodzialiście Mnie;

byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie".

---
przypominam ...jest i to

"Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili". I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego».

Mateusz 25,31-46

I co Ty na to jansenku.To też jest dla Ciebie lewicowa propaganda?

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 05 lut 2017, 16:45

jansen21 pisze:

Jansen nie interesuje mnie sondaż ze stycznia zeszłego roku. Ja podałem aktualny.

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 05 lut 2017, 16:50

Jeszcze jeden wpis w tym stylu, a będzie ostrzeżenie.
Nihil novi

jansen21

Postautor: jansen21 » 05 lut 2017, 17:28

Zulus pisze:
jansen21 pisze:

Jansen nie interesuje mnie sondaż ze stycznia zeszłego roku. Ja podałem aktualny.

A to proszę: "aktualny" artykuł z "Polityki", który przeczy temu co nam wmawiasz:
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... antow.read

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 05 lut 2017, 17:33

proc pisze:

Jeszcze jeden wpis w tym stylu, a będzie ostrzeżenie.

Sie wtrącę. Zbyt poważnie podchodzicie do osobnika o sympatycznie kojarzącym się nicku jansen ( jan jansen Baldur's gate). Sami się nakręcacie.
I always get what I want

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 05 lut 2017, 17:39

jansen21 pisze:
Zulus pisze:
jansen21 pisze:A tutaj masz zupełnie inny wynik na portalu TVN24:

A to proszę: "aktualny" artykuł z "Polityki", który przeczy temu co nam wmawiasz:
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... antow.read

Jansen nic na to nie poradzę że duża część ankietowanych ma inne poglądy niż Ty. :D

jansen21

Postautor: jansen21 » 05 lut 2017, 17:42

Tylko ciekawe gdzie zrobiono ową "ankietę" i na jakiej próbie ?

pantg

Postautor: pantg » 05 lut 2017, 21:12

Jansen, sondaże są jakie są i zwykły obywatel nie ma na nie wpływu, dlatego człowieku wyluzuj i nie rób nam tutaj "wojny na sondaże". Dany sondaż nie jest "ich" czy "wasz", ważna jest tylko interpretacja danego sondażu i na to musimy się koncentrować.
.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 05 lut 2017, 21:55

panTG, dla pislamskiej agentury to ma znaczenie. To jest jak z tą sprawiedliwością z Samych swoich. Sondaż gdzie wyniki są po myśli reżimu i ich wyznawców, to jest cool i nikt nie docieka gdzie to było robione i na jakiej próbce. Ale nie daj Bóg pojawi się sondaż z wynikami, które są w sprzeczności z oficjalną linią partii, to zaraz zaczynają co ich prezio ładnie określa: jazgot i pyskowanie.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 07 lut 2017, 17:22

Wow. CBOS zrobił badanie przedstawiające w negatywnym świetle funkcjonowanie demokracji w Polsce pod rządami PiS. ;) 39 proc. badanych zadowolonych z demokracji w Polsce, 52 proc. - nie.

Bez tytułu.png

Z funkcjonowania demokracji w Polsce zadowolonych jest 76 proc. zwolenników PiS; 18 proc. zwolenników partii rządzącej jest przeciwnego zdania. W elektoracie Kukiz'15 zadowolonych z demokracji jest 33 proc., a niezadowolonych - 60 proc. Wśród sympatyków PO 16 proc. wyraża się pochlebnie o demokracji w Polsce, przeciwnego zdania jest 81 proc. Najmniej zadowolonych z funkcjonowania demokracji w Polsce jest w elektoracie Nowoczesnej - 8 proc.; niezadowoleni stanowią 90 proc.

Wśród niezdecydowanych, czy wziąć udział w wyborach, zadowoleni z funkcjonowania demokracji to 38 proc. badanych, a niezadowoleni - 44 proc. W przypadku osób deklarujący, że nie zamierzają głosować, te wartości wynoszą odpowiednio: 30 i 56 proc.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/cbos-39- ... ie/hldfrb4

Wróć do „Aktualności dnia”