Sondaże.

Aktualności - dział przeznaczony dla spraw najbardziej aktualnych
z ostatnich 24 godzin
Awatar użytkownika
MalexaKrost

Re: Sondaże.

Postautor: MalexaKrost » 25 paź 2017, 12:58

Przekret pisze:
pantg pisze:Pis skutecznie przekonał Polaków, że tylko pis powstrzyma napływ islamistów, bo niby PO chce sprowadzić (zaprosić) jak najwięcej islamskich imigrantów, aby ubogacać polską kulturę islamem...

Myślę, że swoją twórczością nieraz szkodzisz PLATFORMIE więcej, niż najbardziej zajadły wyznawca PiSu.

A to nie wiesz, że pantag jest pisowkim kretem, którego zadaniem jest przedstawiać wyborców PO jako kompletnych durni? Ze swego zadania wywiązuje się znakomicie, więc dostaje premię za premią.

pantg

Postautor: pantg » 25 paź 2017, 19:54

Z twoje strony taka opinia jest dla mnie sukcesem. Chciałbyś abym pisał tak jak tutaj pewien moderator, co?

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 25 paź 2017, 21:05

pantg pisze:To naprawdę miło, że nasz forumowy moderator tak ładnie zgadza się z Przekrętem i z pisowską zakłamaną propagandą. Szkoda tylko, że nasz moderator oldHorse zupełnie pomija argumenty i fakty, za to skupia się całkowicie na złośliwościach i na docinkach

Jeszcze milej byłoby, gdybyś posiadł sztukę czytania ze zrozumieniem. Bez odbioru.

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 25 paź 2017, 21:20

pantg pisze:
MalexaKrost pisze:A to nie wiesz, że pantag jest pisowkim kretem, którego zadaniem jest przedstawiać wyborców PO jako kompletnych durni? Ze swego zadania wywiązuje się znakomicie, więc dostaje premię za premią.

Z twoje strony taka opinia jest dla mnie sukcesem. Chciałbyś abym pisał tak jak tutaj pewien moderator, co?

Jest takie amerykańskie powiedzenie: "Jeżeli jedna osoba powie ci, że jesteś osłem, to się tym nie przejmuj. Jeżeli dwie - spójrz w lustro. Jeżeli trzy, to kup sobie siodło." Zastanów się nad nim przed dalszym świętowaniem sukcesów.

pantg

Postautor: pantg » 26 paź 2017, 18:55

Jest grupa ludzi, których opinie nie należy brać pod uwagę. Gdy ktoś z takiej grupy nas krytykuje, to wtedy należy się cieszyć, bo wszystko jest w porządku. Gorzej by było, gdyby ktoś z takiej grupy nas pochwalił

Awatar użytkownika
MalexaKrost

Postautor: MalexaKrost » 26 paź 2017, 20:03

A to administracja dostała komplement.

Marian

Postautor: Marian » 26 paź 2017, 20:08

pantg pisze:Jest grupa ludzi, których opinie nie należy brać pod uwagę. Gdy ktoś z takiej grupy nas krytykuje, to wtedy należy się cieszyć, bo wszystko jest w porządku. Gorzej by było, gdyby ktoś z takiej grupy nas pochwalił

Panie TG.
Ludzie z grupy,których opinii nie należy brać pod uwagę -jak piszesz - są chorobliwie złośliwi w stosunku do o wiele,wiele,wiele mądrzejszych od siebie. Są przy tym okrutnie up.erdliwi a jeśli mają chociaż ociupinkę ,chociaż tyci,tyci waaadzy to wykorzystają to z naddatkiem... Zaraz to zobaczysz.
Pozdrawiam Cię.

pantg

Postautor: pantg » 26 paź 2017, 20:59

Szkoda naszych słów. Najlepiej aby ta cała nasza niepotrzebna polemika znikła w koszu. Przecież jesteśmy w wątku "Sondaże".
.
Czasami mija wiele wiele wiele długich miesięcy w zupełnym spokoju, a wtedy ja sobie myślę- oj, już wszystko tamto uległo zapomnieniu, już emocje opadły i już nikt nie pamięta tamtych sporów... Jednak pewnego dnia, gdy nikt się tego nie spodziewa, to z byle powodu nagle pewien "ktoś" uruchamia całą pamięć o dawnych sporach i kłótniach. Po co? Dziś mamy inną Polskę, mamy inne problemy, dziś też mamy już inne forum, nawet bez prowokatorów, więc trzeba z całych sił skupić się na rzeczach najważniejszych, a nasze wszystkie pierdoły niech lecą do kosza. Ale ważne, aby WSZYSTKIE, a nie tylko wybrane

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 27 paź 2017, 15:45

MalexaKrost pisze:A to administracja dostała komplement.

Nie pierwszy i nie ostatni.

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 27 paź 2017, 15:51

Marian pisze: Są przy tym okrutnie up.erdliwi a jeśli mają chociaż ociupinkę ,chociaż tyci,tyci waaadzy to wykorzystają to z naddatkiem

Czasem mnie korci, żeby oddać tę "ociupinkę waaadzy", by móc szczerze i bez ogródek napisać, co myślę o kilku forumowiczach. Ale jeszcze nie teraz, na razie nie zrobię Ci tej przyjemności. :P :mrgreen:

Marian

Postautor: Marian » 27 paź 2017, 16:39

oldHorse pisze:
Marian pisze: Są przy tym okrutnie up.erdliwi a jeśli mają chociaż ociupinkę ,chociaż tyci,tyci waaadzy to wykorzystają to z naddatkiem

Czasem mnie korci, żeby oddać tę "ociupinkę waaadzy", by móc szczerze i bez ogródek napisać, co myślę o kilku forumowiczach. Ale jeszcze nie teraz, na razie nie zrobię Ci tej przyjemności. :P :mrgreen:

:lol: :P

pantg

Postautor: pantg » 28 paź 2017, 1:49

Trzymamy za słowo. Dziwi mnie tylko, że ktoś sam zgłasza się do "grupy ludzi, których opinie nie należy brać pod uwagę". Jakaś paranoja?
.
Przypominam, że kontrowersja powstała po moich słowach- pis skutecznie przekonał naród do swojego absurdalnego kłamstwa, że jakoby fanatycy z rządu PO chcieli sprowadzić (zaprosić) do Polski jak najwięcej islamskich imigrantów, aby "wzbogacić polska kulturę". Jednak zwycięski pis w ostatniej chwili powstrzymał ten planowany przez rząd PO zalew islamskich imigrantów. Tą moją opinię wykpił nasz forumowy Przekręt i... potem się zaczęło. Czy ktoś mi wytłumaczy, co w mojej opini jest nie tak? Czy tutaj naprawdę ktoś sądzi, że rząd PO-PSL naprawdę chciał sprowadzić do kraju jak najwięcej islamskich imigrantów (pod naciskiem Niemiec lub aby "ubogacić polską kulturę)???

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 30 paź 2017, 11:17

Owszem rząd premier Kopacz zadeklarował przyjęcie 7 tys. uchodźców (podkreślam - uchodźców) ale na własnych warunkach w zakresie doboru i weryfikacji. A że w mediach i kampanii było inaczej to przedstawiane, to wina tych którzy byli odpowiedzialni za tzw. politykę wizerunkowo-marketingową z ramienia rządu jak i PO. A postawa Przekrętów i jemu podobnych nie dziwi. Wszak w większość z nich to członkowie (część płatna a część robi to z pobudek ideologicznych) internetowej armii pisowskich trolli i dla dobra "dobrej zmiany" powiedzą i napiszą każde świństwo nawet to największe.
Homo erectus = jansen21

Marian

Postautor: Marian » 30 paź 2017, 11:50

HarryBrown pisze:Owszem rząd premier Kopacz zadeklarował przyjęcie 7 tys. uchodźców (podkreślam - uchodźców) ale na własnych warunkach w zakresie doboru i weryfikacji. A że w mediach i kampanii było inaczej to przedstawiane, to wina tych którzy byli odpowiedzialni za tzw. politykę wizerunkowo-marketingową z ramienia rządu jak i PO. A postawa Przekrętów i jemu podobnych nie dziwi. Wszak w większość z nich to członkowie (część płatna a część robi to z pobudek ideologicznych) internetowej armii pisowskich trolli i dla dobra "dobrej zmiany" powiedzą i napiszą każde świństwo nawet to największe.

Harry,
napisz co ma zrobić opozycja by ze swoim przesłaniem dotrzeć do przeciętnego Kowalskiego - do Kowalskiego z ciemnego luda i do Kowalskiego wykształconego ? Co ? Co ? Co ?...
Do mnie dociera merytoryczna krytyka wypowiadana przez opozycje - przez PO i Nowoczesną /o PSL nie wspomnę - szkoda słów/.
Do mnie dociera bo sam widzę - tak jak Ty,jak pantg,jak Zulus,MBS,ściemniacz,podet i kilku innych - destrukcję państwa jakiej dokonuje PiSlam.
Ale my jesteśmy mniejszością.
Patrz.
Spalił się człowiek .Ja tego gestu nie pochwalam ale mówić o tym trzeba.
A ile razy w massmediach wspomniano o tym tragicznym postępku?
W ilu massmediach przeczytano/pokazano treść listu nieszczęśnika?

Patrz.
Schetyna czy Petru mogą wytykać błędy prezesa od rana do wieczora i co ? I nico. Mało który dziennikarz napisze o tym.
Ale jak prezes puści bąka to wieść jest newsem dnia.

W innym wątku Kolega Zulus napisał o paskach ukazujących się w tvkurwizji. To jest prymitywna ale - niestety - skuteczna propaganda.Takie hasełka nie wymagające myślenia docierają do Rodaków. Czy chcesz by opozycja w taki sposób uprawiała swoją politykę informacyjną ? Ja nie.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 30 paź 2017, 12:08

Marianie, recepta jest prosta. Trzeba iść w teren i spotykać się z ludźmi twarzą w twarz. Ale nie w eleganckich miejscach dla inteligencji i intelektualistów. Trzeba iść do remizy czy wiejskiego klubu czy kawiarni. I nie bać się ludzi i szczerze z nimi rozmawiać. Większość ludzi nie wie co to demokracja, wolność i swobody obywatelskie albo ma bardzo mgliste pojęcie. Z drugiej strony mają to w poważaniu bo demokracja nie wykarmi ich samych i członków ich rodzin. Dlatego trzeba zacząć ich uświadamiać i otwierać oczy. Platforma Obywatelska musi stać się faktycznie partią obywatelską a nie salonową. W USA jest takie przeświadczenie graniczące wręcz z prawdą objawioną, że tam wybory wygrywa ten kto spotka się z największą ilości ludzi, spojrzy im w oczy i uściśnie ich dłonie. Praca w terenie i jeszcze raz praca w terenie.
Homo erectus = jansen21

Marian

Postautor: Marian » 30 paź 2017, 12:51

Harry, pamiętasz spotkania przedwyborcze prezydenta Komorowskiego ?
Co one zmieniły? PiSowczycy je skutecznie zakłócali i zyskali tym poklask wyborców ale nie tych popierających PO.

Patrz,
PO jednak organizuje spotkania ,przychodzą wyborcy i ... Sam zobacz.
http://niezalezna.pl/94100-platformy-sp ... h-wszystko

To jest potwierdzenie niewyrobienia obywatelskiego Rodaków. Sam to podkreślasz i masz rację.
Rodak lubi igrzyska a PiS tych igrzysk dostarcza do woli.

Patrz.
Ile to sie natrąbiono o rekonstrukcji rządu. Ponad dwa tygodnie news nomber one. A dzisiaj Bochenek oświadcza,że rewolucji nie będzie.
A wcześniej katastrofa smoleńska. Ile piany nabito,ile forsy poszło a rezultatów niet...
To co ?
Polski wyborca tego nie widzi ?
Ano nie widzi albo nie chce widzieć ...
Dowód na to przynoszą kolejne sondaże.

Harry,
setki razy /albo i więcej / POwtarzałem tu,że PO nie jest dla mnie partią moich marzeń ale innej nieeee maaaa. Robi co może i co potrafi robić .
Jest rzeczową partią opozycji / Nowoczesna też / ale Rodak woli Kukiza ,wcześniej Palikota po wyjściu z PO /,jeszcze wcześniej Stana z Kanady czy skąd tam.
W innym wątku wspomniałeś Mazowieckiego - zacny Człowiek i nie dziwię się łzom Twojej Babci. Ja też je miałem gdy słuchałem Jego eksposé wracając z mojego pierwszego po siedmiu latach urlopu w Ojczyźnie. Widziałem radość na twarzach WOPistów / i złość na twarzach NRDowskich pograniczników - co mnie bardzo cieszyło /. Ale rok później gdy byłem na urlopie w Polsce to słyszałem głosy pospólstwa ... co to za premier co nawet muchy w locie nie potrafi złapać.
Ech ...

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 30 paź 2017, 13:33

Marianie, ale ja nie miałem na myśli spotkań z wyborcami jak zbliżają się wybory. Chodzi o systematyczne spotkania w terenie np. raz w miesiącu. PO ma tylu posłów, senatorów i działaczy, że autentycznie nic by się nie stało jakby przy wsparciu działaczy lokalnych pojawiali się w gminach i powiatach. I nie chodzi o pogadanki natury wyższej tylko o to co ludzi boli i interesuje.

Wierzaj mi, że większość społeczeństwa ma w 4 literach to co nadaje telewizja Kurskiego. Naród wciąż ma w pamięci hasło "telewizja kłamie". A sukcesy sondażowe pislamistów są pochodną kompletnie czego innego i telewizja Kurskiego niewiele ma z tym wspólnego.
Homo erectus = jansen21

pantg

Postautor: pantg » 30 paź 2017, 13:58

Dobry pomysł. Są niby jakieś sporadyczne spotkania, ale brak informacji gdzie one będą, więc nikt o nich nie wie. Na takie spotkanie przychodzi mała garstka zapalenców. To wszystko warto więc jakoś zmienić

Awatar użytkownika
sciemniacz

Postautor: sciemniacz » 31 paź 2017, 20:31

HarryBrown pisze:Marianie, ale ja nie miałem na myśli spotkań z wyborcami jak zbliżają się wybory. Chodzi o systematyczne spotkania w terenie np. raz w miesiącu. PO ma tylu posłów, senatorów i działaczy, że autentycznie nic by się nie stało jakby przy wsparciu działaczy lokalnych pojawiali się w gminach i powiatach. I nie chodzi o pogadanki natury wyższej tylko o to co ludzi boli i interesuje.

Masz rację, ludzie są zadowoleni kiedy ktoś się nimi interesuje. Może ja bym od tych remiz póki co nie zaczynał uświadamiania, bo można kredki stracić. Ale realne wyjście do ludzi, pomaganie im w ich problemach, nie tylko z okazji wyborów, ale tak po prostu, jako stała filozofia działania, to z pewnością z biegiem lat może procentować. Taka miała być przecież PO. Zanim zaczęła grę dla samej gry.
Poprę kandydaturę Romana Giertycha na prezydenta RP. Jeśli się zdecyduje... ;)

Marian

Postautor: Marian » 31 paź 2017, 23:36

Panowie,ile -Waszym zdaniem -osób spośród członków Waszej Rodziny,Waszych przyjaciół i znajomych,Waszych sąsiadów pojdzie na spotkanie organizowane przez jakąkolwiek partie poltyczną. Powtarzam : jakąkolwiek i z PiSem włącznie.

@sciemniacz.
Jaka ma być Twoim zdaniem forma pomocy udzielanej przez PO ? Czy to ma być wsparcie finansowo-materialne,opieka nad dzieckiem lub osobą w podeszłym wieku, udzielanie korepetycji dzieciom,szukanie pracy bezrobotnym,... czy co innego ????

Wróć do „Aktualności dnia”