Media Narodowe.

Aktualności - dział przeznaczony dla spraw najbardziej aktualnych
z ostatnich 24 godzin
exit

Re: Media Narodowe.

Postautor: exit » 08 cze 2017, 18:20

Marian pisze:
TP nie jest niczyją tubą. Jest tygodnikiem z samodzielnie myślącymi dziennikarzami a tacy są niemile widziani przez podłą zmianę i kioskarzy będących wiernymi wyznawcami tejże zmiany... No bo kto nie z nami - ten nasz wróg - powiada jarozbaw ;)

Samodzielnie myslacy dziennikarze pod batuta Geoge Sorosa.

Obrazek

Adrian Zandberg dziennikarzem katolickiego tygodnika! Sw Jan Pawel II sprawil nawrocenie Zandberga.

pantg

Postautor: pantg » 08 cze 2017, 23:28

Nie znam powiązan Tygodnika Powszechnego z milionerem G. Sorosem, ale Ty Exit to tak napisałes, jakbys ujawnił jakies straszne fakty, oraz jakby G. Soros był jakąs mroczną postacią. A przecież jest idealnie odwrotnie- filantrop Soros wspiera wiele humanitarnych i demokratycznych inicjatyw.
,
A znowu co z tym Adrianem Zandbergiem? Propaguje on jakies tresci wrogie kosciołowi? Jestem przeciwnikiem Zandberga, jednak nie traktuję go jak diabła. A w ogole ten Zandberg ma jakąs rubrykę w Tygodniku Powszechnym? Jest stałym wspołpracownikiem???
,
Natomiast bardzo mi się to podoba, że Tygodnik Powszechny jest wyczulony na sprawy kontrolowania ludzi przez władzę. Ty Exit z tego robisz zarzut?

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 12 cze 2017, 12:04

Podła zmiana dopadła też program "Jaka to melodia?" i Roberta Janowskiego. Janowski rozstał się z programem bo nie zgodził się na stawiane przez TVP nowe warunki współpracy i zmienioną formułę teleturnieju.

- Robert został zaproszony na rozmowy do telewizji. Usłyszał że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Podobno pojawił się np. pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosenki patriotyczne. Robert jest przekonany, że fani nie zaakceptowaliby programu w nowej formule. Po długim namyśle doszedł do wniosku, że musi odejść. To była niełatwa decyzja, bo przecież w tym roku miał świętować 20-lecie "Jaka to melodia?" - powiedział informator "Flesza".

https://teleshow.wp.pl/jaka-to-melodia- ... 281212033a
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 12 cze 2017, 13:35

Podła zmiana dopadła też Mazurską Noc Kabaretową.

TVP 2 nie będzie w tym roku transmitować Mazurskiej Nocy Kabaretowej - imprezy obecnej na tej antenie od 1999 roku.

http://www.press.pl/tresc/48789,dwojka- ... abaretowej

Pewnie Kurski przestraszył się żartów z pisowskiej władzy. :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 13 cze 2017, 8:43

Nieobecność polityków PO w TVPiS. Politycy Platformy Obywatelskiej nie będą uczestniczyć w programach publicystycznych TVP. Rzecznik prasowy partii tłumaczy, że politycy PO nie chcą być dłużej mięsem armatnim. ;)

Posłowie Platformy Obywatelskiej rezygnują z uczestnictwa w programach publicystycznych Telewizji Polskiej - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. - Nie mamy ochoty występować w charakterze mięsa armatniego, telewizja publiczna nie gra z nami fair - mówi nam Jan Grabiec, rzecznik prasowy PO.

- Puste miejsca, na których mają pojawiać się posłowie Platformy Obywatelskiej, mogą pojawiać się w TVP coraz częściej - zapowiada w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Jan Grabiec, rzecznik PO. Wyjaśnia, że nieobecności w programach to nie bojkot, tylko wypadkowa dwóch czynników: - Po pierwsze tego, że jesteśmy zapraszani do programów na ostatnią minutę. W dodatku na warunkach, jakie dyktują posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Gdy zgłaszamy sowich przedstawicieli, słyszymy, że posłowie strony rządowej nie chcą z nimi rozmawiać. Tak jest np. z posłem Michałem Szczerbą, który ma kłopoty z przebijaniem się w publicznych mediach - mówi nam Jan Grabiec.

A ja uważam że wszystkie partie opozycyjne powinny ogłosić właśnie bojkot TVPiS. :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 13 cze 2017, 9:44

A ja uważam, że nie powinni bojkotować. Kłamstwu trzeba przeciwstawiać się z całą siłą i przekonaniem, nawet jeżeli będzie to kosztem dumy. Ponadto taki bojkot oznacza zamknięcie się na dużą grupę ludzi, która czerpie informacje li tylko z telewizji "publicznej".
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 13 cze 2017, 11:24

HarryBrown pisze:A ja uważam, że nie powinni bojkotować. Kłamstwu trzeba przeciwstawiać się z całą siłą i przekonaniem, nawet jeżeli będzie to kosztem dumy. Ponadto taki bojkot oznacza zamknięcie się na dużą grupę ludzi, która czerpie informacje li tylko z telewizji "publicznej".

A ja uważam że z manipulantami i krętaczami na usługach Kurskiego i PiS nie ma najmniejszego sensu rozmawiać. Jest przecież jeszcze TVN i Polsat ;)

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 13 cze 2017, 19:08

Brawo Panie Prezydencie. ;)

Bez tytułu.png

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 23 cze 2017, 8:52

Występ w TVP stał się takim obciachem, jak odebranie odznaczenia od Dudy. Wpis historyka dr Piotra Osęki z PAN. ;)

Bez tytułu.png

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 23 cze 2017, 9:06

Rada Mediów Narodowych wzywa PO do zaprzestania "ataków" wobec dziennikarzy TVP.

Oświadczenie Rady Mediów Narodowych.

Konstytucja RP w art. 14 stanowi, że Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność prasy i innych środków społecznego przekazu, zaś Prawo prasowe w art. 1 stwierdza, iż prasa korzysta z wolności wypowiedzi i urzeczywistnia prawo obywateli do rzetelnego informowania.

Rada Mediów Narodowych z niepokojem odnotowuje ataki i agresywne zachowania polityków wobec dziennikarzy, w tym szczególnie Telewizji Polskiej. Nie są to sporadyczne działania tylko przyjęta przez polityków opozycji – szczególnie Platformy Obywatelskiej - metoda, mająca na celu odebranie wiarygodności dziennikarzom oraz zastraszenie tych, którzy chcieliby wykonywać swój zawód w sposób niezależny. Ataki tych polityków, którzy nie cofają się nawet przed używaniem wobec dziennikarzy wulgarnego języka i bezpośredniej przemocy, doprowadziły już także do chuligańskich, fizycznych ataków na pracowników Telewizji Polskiej przeprowadzonych przez zwolenników opozycji.

Rada Mediów Narodowych ocenia, że ataki te wpisują się w działania na rzecz ograniczenia wolności słowa i naruszają konstytucyjne gwarancje w tym zakresie.

Rada Mediów Narodowych wzywa przedstawicieli sił politycznych do poszanowania niezależności dziennikarskiej oraz powstrzymania się od stosowania języka i działań nacechowanych agresją.

Za przyjęciem dokumentu zagłosowali tylko posłowie PiS - Krzysztof Czabański, Elżbieta Kruk i Joanna Lichocka. To właśnie Lichocka zaproponowała, żeby dokument obrał taką formę.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... wobec.html

Posłowie PiS z RMN bronią pisowskich propagandystów z TVP którzy z dziennikarstwem i niezależnością dziennikarską mają niewiele wspólnego. :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 28 lip 2017, 17:57

Tak przy okazji zapowiadanej przez prezesa PiS dekoncentracji mediów, czyli o nas albo dobrze, albo wcale.

Obrazek
Nihil novi

pantg

Postautor: pantg » 29 lip 2017, 3:06

Przeciętny człowiek o tym nie wie, jak skutecznie władza może zniszczyć niezależne media. Wszędzie tam gdzie rodzi się totalitaryzm, jednocześnie znikają niezależne media. Ostatnim takim przykładem są Węgry, gdzie wszystkie media muszą głosić propagandę władzy, oraz zwalczać opozycję.
.
Normalny człowiek też nie zdaje sobie sprawy z szokującego faktu, jak dobitnie moźna sterować świadomością całego narodu za pomocą zmasowanej propagandy! W Rosji, na Białorusi i na Węgrzech władza ma bez przerwy wielkie poparcie i we wszystkich wyborach władza wręcz deklaruje opozycję! Tam nie ma potrzeby fałszować wyborów, bo tam wystarczy, że władza ma w swoich rękach wszystkie media i... już naród kocha swoją władzę a do opozycji ma wstręt. Na Białorusi dochodzi nawet do tego, że nieletni syn dyktatora jest szykowany na władcę narodu po śmierci dyktatora.
.
Pis dobrze zna te zasady i dlatego pis dąży do zawłaszczenia całych mediów, by następnie wygrywać wszystkie wybory przez kolejne 30 lat

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 29 lip 2017, 3:24

Całego polskiego społeczeństwa nie otumanią. Nie udało się komunistom to tym bardziej nie uda się pislamistom.
Homo erectus = jansen21

pantg

Postautor: pantg » 29 lip 2017, 5:19

Komuna została Polakom krwawo narzucona przez sowieckiego wroga w morzu polskiej krwi, więc ta władza była znienawidomma nawet przez polskie władzę PRLu. Jednak inna sytuacja jest, gdy dyktatura wyrasta w swoim narodzie, jak Hitler w Niemczech, Mussolini we Włoszech, Łukaszenko na Białorusi, Putin w Rosji czy Orban na Węgrzech. We wszystkich tych krajach dyktator miał szalone poparcie (często wręcz fanatyczne) w nieomal całym narodzie. Dyktatury mają to do siebie, że bardzo szybko wszelka opozycja jest nie lubiana przez większość narodu, a nawet zwalczana jako wrogowie narodu!
.
Pisowska dyktatura już nieomal została w Polsce zainstalowana. Gdyby Duda podpisał te dwie ustawy, to już mielibyśmy pełną dyktaturę. Za kilka miesięcy znikły by wszelkie wolne media, a za rok już by nieomal cały naród kochał pis, a nienawidził wrogów polskiego narodu! Veta Dudy zakłóciły instalowanie się reżimu, jednak prawdopodobnie opóźnienie jest tylko kilkumiesięczne.

Marian

Postautor: Marian » 29 lip 2017, 10:40

W Polsce stała się rzecz niewytłumaczalna.
W hitlerowskich Nimczech,w faszystowskiej Italii, w postsowieckiej Rosji dyktatorzy mieli ogromne poparcie społeczne.
A w Polsce ?
Około 17 % / :!: / Rodaków mających prawa wyborcze wybrało quasi-demokratyczny a de facto o dyktatorskich zapędach rząd .

pantg

Postautor: pantg » 30 lip 2017, 1:25

Marianie, pisowski reżim właśnie dopiero się instaluje, ale już za około rok- jeżeli ten reżim nie zostanie powstrzymany- to naród będzie naprawdę kochał pisowskich obrońców narodu polskiego, a jednocześnie ten naród będzie miał w pogardzie całą opozycję- agentów wspieranych przez wrogich z zagranicy! Przez długie lata ten pisowski reżim będzie wygrywał wszystkie wybory z poparciem około 70-80 procent, a opozycja - ta koncesjonowana przez reżim- będzie miała góra 20 procent. Natomiast prawdziwa opozycja będzie musiała wyjechać z kraju- jeśli zdąży. Przypominam, że w 2 RP opozycja też musiała uciekać z kraju, jak np. Witos!

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 02 sie 2017, 18:10

Kiedy poziom manipulacji TVP Info przerasta nawet swoich. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dziennikarz „GPC” do TVP Info: „Kurwa, no nie manipulujcie aż tak”

http://www.press.pl/tresc/49431,dzienni ... k%E2%80%9D

Awatar użytkownika
sciemniacz

Postautor: sciemniacz » 03 sie 2017, 13:57

A ja do tvp info mam sentyment i oglądam wiernie od samego początku. Kiedyś ze względu na formę prezentowania informacji, bardziej trafiającą w mój gust niż konkurencja, a dzisiaj ze względów rozrywkowych. Humor polityczny praktycznie w tvp nie istnieje, a pp. Bugała, Ogórek, Wolski, że o redaktorze Rachoniu nie wspomnę, to są mistrzowie. I nie wiem kto im te paski redaguje, ale też jest najlepszy. :) A w ogóle jakich ciekawych ekspertów zapraszają! Na przykład kilka dni temu był w "minęła 20-ta" kibol Legii, który ma zarzuty kryminalne za narkotyki i on oceniał, z te właśnie pozycji, na prośbę niezawodnego redaktora Rachonia, stan i potrzebę zmian w polskim sądownictwie. No czy to nie jest zabawne? ;)
Poprę kandydaturę Romana Giertycha na prezydenta RP. Jeśli się zdecyduje... ;)

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 03 sie 2017, 18:22

sciemniacz pisze:A ja do tvp info mam sentyment i oglądam wiernie od samego początku. Kiedyś ze względu na formę prezentowania informacji, bardziej trafiającą w mój gust niż konkurencja, a dzisiaj ze względów rozrywkowych. Humor polityczny praktycznie w tvp nie istnieje, a pp. Bugała, Ogórek, Wolski, że o redaktorze Rachoniu nie wspomnę, to są mistrzowie. I nie wiem kto im te paski redaguje, ale też jest najlepszy. :) A w ogóle jakich ciekawych ekspertów zapraszają! Na przykład kilka dni temu był w "minęła 20-ta" kibol Legii, który ma zarzuty kryminalne za narkotyki i on oceniał, z te właśnie pozycji, na prośbę niezawodnego redaktora Rachonia, stan i potrzebę zmian w polskim sądownictwie. No czy to nie jest zabawne? ;)

Wow. Podziwiam wytrwałość kolegi. Ja nie mam tyle cierpliwości by oglądać i słuchać serwowaną przez TVPiS pisowską propagandę, nawet jeżeli występują wątki kabaretowe. ;)

Marian

Postautor: Marian » 03 sie 2017, 19:09

Zulus pisze:
sciemniacz pisze:A ja do tvp info mam sentyment i oglądam wiernie od samego początku. Kiedyś ze względu na formę prezentowania informacji, bardziej trafiającą w mój gust niż konkurencja, a dzisiaj ze względów rozrywkowych. Humor polityczny praktycznie w tvp nie istnieje, a pp. Bugała, Ogórek, Wolski, że o redaktorze Rachoniu nie wspomnę, to są mistrzowie. I nie wiem kto im te paski redaguje, ale też jest najlepszy. :) A w ogóle jakich ciekawych ekspertów zapraszają! Na przykład kilka dni temu był w "minęła 20-ta" kibol Legii, który ma zarzuty kryminalne za narkotyki i on oceniał, z te właśnie pozycji, na prośbę niezawodnego redaktora Rachonia, stan i potrzebę zmian w polskim sądownictwie. No czy to nie jest zabawne? ;)

Wow. Podziwiam wytrwałość kolegi. Ja nie mam tyle cierpliwości by oglądać i słuchać serwowaną przez TVPiS pisowską propagandę, nawet jeżeli występują wątki kabaretowe. ;)

Może nasz wspólny Szanowny Kolega forumowy :D stał się masochistą polityczno - propagandowo - społecznym ? ;)
Ale jeśli cierpienia jakie sam sobie zadaje sprawiają Mu satysfakcje to co nam do tego,Zulusie...

Wróć do „Aktualności dnia”