Media Narodowe.

Aktualności - dział przeznaczony dla spraw najbardziej aktualnych
z ostatnich 24 godzin
Awatar użytkownika
Zulus

Re: Media Narodowe.

Postautor: Zulus » 20 lut 2017, 19:05

:lol: :lol: :lol:

16730094_1935849559982396_2971354722650484456_n.png
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 20 lut 2017, 21:14

Kolejny pieszczoszek komuny na jurgielcie pislamu. Jakoś mnie to nie dziwi.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 20 lut 2017, 21:44

Zulus pisze::lol: :lol: :lol:

16730094_1935849559982396_2971354722650484456_n.png

Czasy jego świetności skończyły się wraz z upadkiem komuny. Ostatni kabaret w jego wykonaniu miał miejsce w 1995 podczas wyborów na urząd prezydenta R. P. Jednak on sam okazał się wówczas nie tylko ponurakiem ale i nerwusem. Teraz to jak każdy w PiSie - poziom szamba.
I always get what I want

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 17 mar 2017, 21:36

Po 20 latach TVP żegna się z Robertem Makłowiczem.

C7JaeJEXgAArSLV.jpg

A zaczęło się od żądania Makłowicza usunięcia spotu z jego udziałem.

Zdaniem Roberta Makłowicza, Telewizja Polska zmanipulowała jego wypowiedź, którą zamieszczono w spocie reklamowym stacji. Podróżnik daje TVP trzy dni na usunięcie spotu. Nadawca wcześniej tłumaczył, że Makłowicz zgodził się udział w spocie i nie zgłaszał zastrzeżeń.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... edzia.html

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 17 mar 2017, 21:39

A wystarczyło przeprosić i byłoby po sprawie. Cóż ale jak to Najwyższy Przywódca i Naczelnik podłej zmiany stwierdził, że oni mają najwyższe standardy. Szkoda, ze zapomniał dodać - chamstwa i dziadostwa.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 18 mar 2017, 13:57

HarryBrown pisze:A wystarczyło przeprosić i byłoby po sprawie.

Przeprosić za chamstwo i manipulację, i dalej puszczać spota? Chyba zaniżasz standardy Makłowicza. :D

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 20 mar 2017, 9:33

Ale żenada. TVP przeciwko Makłowiczowi kieruje sprawę do sądu. No i skoro Makłowicz taki beznadziejny program robił czemu więc go zaprosili do promowania stacji? :lol:

Oświadczenie w sprawie rozwiązania umowy z panem Robertem Makłowiczem

Atak, którego dopuścił się pan Robert Makłowicz na swoich kolegów i koleżanki jednoznacznie przekreśla dwie dekady budowania wzajemnych relacji, jednocześnie wpisuje się w ogólny atak na media publiczne i spór polityczny, którego TVP nie jest stroną.
Pan Robert Makłowicz, którego program od 3 lat notował spadki i tracił widzów, ze względu na wieloletnie relacje wciąż otrzymywał od spółki szanse na stworzenie autorskiego programu, który przystawałby do współczesnych wymogów. Jego udział w spocie wizerunkowym powinien być przez niego potraktowany jako zaszczyt, a nie pretekst do szkalowania dobrego imienia Telewizji Polskiej.
Pan Robert Makłowicz nie szukał dialogu ze swoim wieloletnim pracodawcą, a jedynie szybkiego rozgłosu w innych mediach.
W tej sytuacji TVP zobowiązana jest chronić interesy własne i pozostałych współpracowników oraz podjąć w tym kierunku stosowne kroki prawne. W ramach tych działań TVP odstąpiła już od umowy z firmą żony pana Makłowicza, na podstawie której pan Robert Makłowicz realizował program w TVP. W najbliższych dniach telewizja publiczna skieruje do sądu pozew o ochronę dóbr osobistych TVP i zaatakowanych w wypowiedziach pana Makłowicza współpracowników spółki. TVP będzie żądała publicznych przeprosin i odszkodowania adekwatnego do poniesionych strat wizerunkowych.

http://centruminformacji.tvp.pl/2956085 ... aklowiczem

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 22 mar 2017, 14:07

Poziom "dziennikarzy" tvKurski - i kuźwa my mamy na coś takiego obligatoryjnie płacić?

Kidawa-Błońska była gościem "Kwadransu Politycznego" na antenie TVP1. Rozmowa dotyczyła akcji sadzenia drzew przez Platformę Obywatelską, gdy ni stąd ni zowąd prowadzący program Marek Pyza (były redaktor naczelny portalu wPolityce.pl i dziennikarz tygodnika "wSieci") zapytał: - Czy nie miała pani lekkiego zgryzu, widząc jak Ewa Kopacz wbija łopatę w ziemię? (...) Chodzi mi o nieprzyjemne konotacje z jej wypowiedziami z 2010 roku o przekopywaniu ziemi na metr.

A przy okazji kto nie widział występu Węglarczyka w tvKurski to polecam. Widok ryjów funkcjonariuszy podłej zmiany bezcenny :lol:
http://natemat.pl/204047,bartosz-weglar ... -zapomniec
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 08 kwie 2017, 0:21

Nie dość, że przejęli to jeszcze innych zmuszają do oglądania. Ciekawe, kiedy wrócimy do czasów dwóch programów i jednego dziennika telewizyjnego? No ewentualnie Panoramy. Ludziom zaczynają puszczać nerwy, kiedy mają do czynienia z takimi bucami. Pycha już PiS rozpycha.

Wiceminister finansów awanturował się na lotnisku. Zażądał przełączenia TVN24 na TVP, ale dostał ostrą odpowiedź

Wiesław Jańczyk ma bardzo sprecyzowane preferencje telewizyjne. Dlatego kiedy na lotnisku zobaczył, że przy barze wyświetlany jest TVN24, stanowczo zażądał przełączenia na "telewizję narodową". Odpowiedź na żądanie wiceministra finansów była jednak jeszcze bardziej stanowcza.

Jak widać na nagraniu, telewizor został rzeczywiście przełączony po jego żądaniu na TVP Info. Wtedy jednak do akcji wkroczył mężczyzna, który najpewniej czekał na lot. – Niech pan nie przeszkodzi oglądać mnie mojej telewizji, a nie żebym musiał pana... całą Polskę pan zmusza do tego, żeby oglądać telewizję tę waszą, propagandową, ja nie jestem za wami – grzmiał mężczyzna w koszuli.

Filmik z zajścia w linku

http://natemat.pl/205573,wiceminister-f ... spodziewal
Nihil novi

pantg

Postautor: pantg » 08 kwie 2017, 1:32

Ten wiceminister ma szczęscie że mnie tam nie było... Ja bym mu ciut więcej wygarnął.
,
Nie wszyscy o tym wiedzą, że na stacjach Orlenu na wierzch są wykładane tylko gazety pisowskie!!! Zresztą, to samo jest na Poczcie Polskiej

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 03 cze 2017, 11:11

Sondaż SW Research dla „Rzeczpospolitej” pokazuje, że zaufanie Polaków do publicznego nadawcy jest dramatycznie niskie. Zdziwiony tym kompletnie nie jestem. :lol:

Aż 66,7 proc. Polaków uważa, że pod rządami prezesa Kurskiego TVP stała się mniej obiektywna. Przeciwnego zdania jest jedynie 15,5 proc. respondentów. Pozostali (17,8 proc.) nie potrafią ocenić, czy pod rządami „dobrej zmiany” telewizja zyskała, czy straciła na wiarygodności.

Bez tytułu.png

Zdaniem prof. Marka Sokołowskiego, socjologa i medioznawcy z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, trudno nie zgodzić się z opinią respondentów.

– Na czele telewizji publicznej postawiono komisarza politycznego, a maczuga propagandowa odstrasza coraz większą grupę widzów. Programy informacyjne urągają elementarnym zasadom warsztatu dziennikarskiego – grzmi prof. Sokołowski.

http://www.rp.pl/Media/170529081-Sondaz ... .html#ap-1

Marian

Postautor: Marian » 03 cze 2017, 12:16

pantg pisze:Ten wiceminister ma szczęscie że mnie tam nie było... Ja bym mu ciut więcej wygarnął.
,
Nie wszyscy o tym wiedzą, że na stacjach Orlenu na wierzch są wykładane tylko gazety pisowskie!!! Zresztą, to samo jest na Poczcie Polskiej

W Krakowie zdarzyło mi się kilka razy zapytać w kiosku ... oooo, nie ma Tygodnika Powszechnego ? ... Był,schowany pod ladą.

pantg

Postautor: pantg » 04 cze 2017, 18:11

Tygodnik Powszechny... Tylko ludzie najbardziej zorientowani i najbardziej inteligentni czytają jeszcze ten doskonały tygodnik. Już sam fakt że ktoś czyta Tygodnik Powszechny świadczy o jego najwyższym poziomie.
.
Nasz forumowy Marian jest dla mnie tak postacią historyczną, jak i wyznacznikiem najwyższych standardów moralnych, dlatego nie dziwi mnie, że to akurat Marian czyta Tygodnik Powszechny.
.
Jest cos strasznego, jak nisko upadły czasopisma kościelne. Ten proces degradacji zaczął się już około 20 lat temu pod naciskiem środowiska Radia Maryja i pod naciskiem ugrupowań tzw narodowych. Z biegiem czasu czasopisma kościelne coraz mniej zajmują się wiarą i naukami kościoła, a coraz więcej w nich jest walki z liberalizmem, oraz coraz mocniejsza jest tam obrona wiary, obrona polskości i kościoła... To smutne, że dawny wspaniały Gość Niedzielny dzisiaj jest dzisiaj czysto pisowską tubą z tylko kościelną grafiką.
.
Tylko nasz wspaniały historyczny Tygodnik Powszechny trzyma od dziesięcioleci najwyższe standardy moralne i wiary. Jednak dla większości kościoła polskiego, Tygodnik Powszechny jest wydawnictwem wrogim. Gdy kilkanaście lat temu często słuchałem audycji radia maryja, to tam była prezentowana wprost nienawiść do redaktorów Tygodnika Powszechnego, prezentowano ich jako zdrajców ojczyzny!

exit

Postautor: exit » 04 cze 2017, 22:40

Marian pisze:
W Krakowie zdarzyło mi się kilka razy zapytać w kiosku ... oooo, nie ma Tygodnika Powszechnego ? ... Był,schowany pod ladą.

Jak kioskarz nie chce zarobic to nie wyklada calej prasy. Od kilku lat ten tytul jest tuba propagandowa kanalu tvn.
Mozna kupic ten tytul w niektorych sklepach prowadzacych rowniez prase. Zycze przyjemnych doznan podczas przegladania tego katolickiego tygodnika.

exit

Postautor: exit » 04 cze 2017, 22:48

pantg pisze:Tygodnik Powszechny... Tylko ludzie najbardziej zorientowani i najbardziej inteligentni czytają jeszcze ten doskonały tygodnik. Już sam fakt że ktoś czyta Tygodnik Powszechny świadczy o jego najwyższym poziomie.

No cos takiego. Mam znajomego socjologa ktory powiesil na kolki socjologie i podsylam mu robote do Tata Consultancy Services. Przesle mu to wiekopomne zdanie i wytlumaczyl czy czytanie nawet najbardziej doskonalego tygodnika na swiecie swiadczy o najwyzszym poziomie czytelnika.

pantg

Postautor: pantg » 05 cze 2017, 0:03

Chodzi o dokonywanie wyboru przez ludzi. Jedni czytają Nasz Dziennik, czy Gazetę Polską Codzienna, a inni ludzie czytają gw, czy newsweeka. Jedni wchodzą na pisowskie strony, a inni wchodzą na onet, wp.pl czy naTemat. A jeszcze inni ludzie wolą czytać Tygodnik Powszechny... Aby ktoś chciał sięgać po Tygodnik Powszechny, to ten ktoś musi mieć dużą wiedzę o społeczeństwie, oraz ten ktoś najpewniej preferuje państwo prawa, szanuje swobody obywatelskie i demokrację, oraz przede wszystkim akceptuje naukę społeczną kościoła. To jest straszne, ale w Polsce kościelne media są w sprzeczności z nauką społeczną kościoła. Za to te media energicznie nawołują do obrony polskości i do obrony kościoła przed strasznymi i wszechpotężnymi wrogami. Według tych mediów, Polska już nieomal nie istnieje zniewolona przez wrogów, bo wszędzie są agenci, zdrajcy i złodzieje.
.
Na tle tych strasznych mediów kościelnych, to Tygodnik Powszechny jest jak oaza moralności wśród zalewu głupoty i fałszu

Marian

Postautor: Marian » 06 cze 2017, 9:18

exit pisze:
Marian pisze:

Jak kioskarz nie chce zarobic to nie wyklada calej prasy. Od kilku lat ten tytul jest tuba propagandowa kanalu tvn.
Mozna kupic ten tytul w niektorych sklepach prowadzacych rowniez prase. Zycze przyjemnych doznan podczas przegladania tego katolickiego tygodnika.

TP nie jest niczyją tubą. Jest tygodnikiem z samodzielnie myślącymi dziennikarzami a tacy są niemile widziani przez podłą zmianę i kioskarzy będących wiernymi wyznawcami tejże zmiany... No bo kto nie z nami - ten nasz wróg - powiada jarozbaw ;)

pantg

Postautor: pantg » 06 cze 2017, 22:24

Kurcze, akurat to zdanie Exita umkneło mojej uwadze, dlatego dopiero teraz ryknąłem smiechem- Tygodnik Powszechny jako tuba propagandowa TVNu :))) Chyba nawet wspaniały śp. Turowicz na takie cos rozesmiał się w grobie:))
,
W Radiu Maryja najczęsciej Tygodnik Powszechny jest okreslany mianem "żydowski", albo "zdrajcy koscioła" i "agęci bezpieki". Zarzut "tuba propagandoa TVNu" jest naprawdę unikatowy i oryginalny - Exit jestes naprawdę wielki i zasługujesz na pochwałę ze strony srodowisk pisowskich i radia maryja. Oni tam nawet nie wiedzą, że na forum PO jest taki ich propagandowy diament

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 08 cze 2017, 15:49

Obrazek
Nihil novi

exit

Postautor: exit » 08 cze 2017, 18:08

pantg pisze:Kurcze, akurat to zdanie Exita umkneło mojej uwadze, dlatego dopiero teraz ryknąłem smiechem- Tygodnik Powszechny jako tuba propagandowa TVNu :))) Chyba nawet wspaniały śp. Turowicz na takie cos rozesmiał się w grobie:))
,
W Radiu Maryja najczęsciej Tygodnik Powszechny jest okreslany mianem "żydowski", albo "zdrajcy koscioła" i "agęci bezpieki". Zarzut "tuba propagandoa TVNu" jest naprawdę unikatowy i oryginalny - Exit jestes naprawdę wielki i zasługujesz na pochwałę ze strony srodowisk pisowskich i radia maryja. Oni tam nawet nie wiedzą, że na forum PO jest taki ich propagandowy diament

Panie, a kto jest wydawca tego tygodnika?

Wróć do „Aktualności dnia”