Afera Gowina? Podejrzane granty od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Aktualności - dział przeznaczony dla spraw najbardziej aktualnych
z ostatnich 24 godzin
Awatar użytkownika
Zulus

Afera Gowina? Podejrzane granty od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Postautor: Zulus » 17 kwie 2018, 9:17

Tygodnik "Wprost" opisuje podejrzane granty od ministerstwa Gowina jakie otrzymały Fundacja Inn Warmia oraz Stowarzyszenie Ekonomia Nauka Społeczeństwo "SENS".

247 tysięcy złotych ministerialnego grantu dostała fundacja InnWarmia, która powstała ledwie tydzień przed ogłoszeniem konkursu. Redakcja "Wprost" ustaliła, że w zespole oceniającym projekty były cztery osoby blisko związane z ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ekawe.html

236 tys. 870 zł dotacji z MNiSW otrzymało Stowarzyszenie Ekonomia Nauka Społeczeństwo "SENS". Organizacja powstała 18 dni przed rozpisaniem konkursu. W jej władzach zasiadają trzy osoby powiązane z partią Jarosława Gowina.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... -jego.html

Obrazek

Słuszne pytania do ministra Gowina ma posłanka PO Wielichowska.

Obrazek

Czyżby były dwie afery związane z tym samym konkursem " Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku"? Raczej ciężko mówić tutaj o przypadku. ;)
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Zulus

Re: Afera Gowina? Podejrzane granty od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Postautor: Zulus » 17 kwie 2018, 10:41

Oświadczenie senatorów Platformy złożone w sprawie dotacji przyznanej przez MNiSW dla stowarzyszenia SENS.

Obrazek

MBS

Re: Afera Gowina? Podejrzane granty od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Postautor: MBS » 17 kwie 2018, 12:00

Są i inne "granty"

Okazuje się bowiem, że kacza sprawiedliwość sięga daleko dalej niż nocne koszmary prawie bezdomnego, bo mieszkańca ogródków działkowych.
Można bowiem zająć tysiąc stuzłotową rentę inwalidzką tytułem nieopłaconych składek za reżimową RTV IIII :o

Właście trafiło do mnie pismo Urzędu Skarbowego i prawdę mówiąc nie wiem co można poradzić inwalidzie, który od dziesięciu lat,
kiedy to trafił na rentę, sumiennie nie opłacał podatku od rządowej indoktrynacji.
Niestety nie zgłosił swojego stanu i nie wypełnił kwitu, gdyż uważał, że inwalidztwo jako takie wystarczy - zdaniem kaczi - nie!

Ciekawe ile schorowanemu dziadkowi zostawią "na godne życie"...Obrazek

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 18 kwie 2018, 11:05

Nowoczesna złożyła wniosek do CBA i NIK w związku z informacjami prasowymi dotyczącymi poważnych wątpliwości w procesie rozstrzygania konkursów przez MNiSW kierowane przez ministra Gowina.

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Marian

Postautor: Marian » 18 kwie 2018, 12:19

Daremne żale - próżny trud,

Bezsilne złorzeczenia!

Przeżytych kształtów żaden cud

Nie wróci do istnienia.

(...)

Wy nie cofniecie życia fal!

Nic skargi nie pomogą -

Bezsilne gniewy, próżny żal!

Świat pójdzie swoją drogą.

-----------

Kolego Zulusie Szanowny,

Co A.Asnyk miał na myśli ???
Bo...
przeżyte kształty wracają w tempie francuskiej tgv, nasze skargi nie pomagają ,świat idzie na sznurku Kaczyńskiego.
W innym poście piszesz,że PO musi zadbać o młodych. Ależ tak . I stara się dbać. Przedstawia światły program a Kłamczyński rzuca kilka obiecanek/cacanek i młodzież to kupuje bez refleksji,bez pytania skąd to kieszonkowe dostaną,kto na nie zapracuje .

Gowin ... Takie to bogobojne chłopisko a jak tylko zdarzyła się okazja to łupi polski budżet jak nie przymierzając sam ojciec toruński..

Zulusie... daremne żale - próżny trud ... suweren na bóle głowy od myślenia nie narzeka. :( :( :(

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 18 kwie 2018, 18:25

Bogobojność bogobojnością ale jak mu nie starcza do końca miesiąca nawet na michę kartofli, to musi jakoś dorobić biedaczysko. Z głodu ma umrzeć? Wszak podła zmiana ogłosiła rok temu, że zlikwidowała nędzę i głód w Polsce.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 19 kwie 2018, 19:09

Po projekcie "Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", skok ludzi partii Gowina na środki przeznaczone na badania humanistyczne :!: :!:

Obrazek

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 19 kwie 2018, 19:55

Czytam te wypociny z Czerskiej i nie mogę się nadziwić jak to jest, że pisowscy ministrowie chodzą na wolności a byłych ministrów platformerskich niezależne sądy aresztują.
Nie dyskutuję z zwolennikami mordowania nienarodzonych.

Marian

Postautor: Marian » 19 kwie 2018, 20:35

Przekret pisze: (...) nie mogę się nadziwić jak to jest, że pisowscy ministrowie chodzą na wolności a byłych ministrów platformerskich niezależne sądy aresztują.

Ja też nie mogę się nadziwić jak to jest ...
Tak jak nie mogę się nadziwić jakim prawem /ni/Jaki nie zwraca pieniędzy Pani Hannie Gronkiewicz-Waltz ?
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje ... 58115.html

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 20 kwie 2018, 4:58

HarryBrown pisze:Wszak podła zmiana ogłosiła rok temu, że zlikwidowała nędzę i głód w Polsce.

Dziękuję Ci Harry, wreszcie zrozumiałem, co dojnozmianowcy mieli na myśli. Przecież to takie oczywiste, jak mogłem na to nie wpaść. Nepotyzm plus i kolesiostwo do potęgi służą likwidacji nędzy i głodu w Polsce! Bingo!
A my się ich czepiamy.

Przekret pisze:Czytam te wypociny z Czerskiej i nie mogę się nadziwić jak to jest, że pisowscy ministrowie chodzą na wolności a byłych ministrów platformerskich niezależne sądy aresztują.

A mnie nie dziwi, że się dziwisz.
Pisanie o usłużnych władzy PiS sędziach "niezależni" wymaga sporej odwagi intelektualnej. Albo przynajmniej braku umiejętności krytycznego myślenia.
Nihil novi

Wróć do „Aktualności dnia”