III Wojna światowa ?

Tu można pisać o wszystkim
Awatar użytkownika
Kostyr

Re: III Wojna światowa ?

Postautor: Kostyr » 15 mar 2017, 16:17

Ruban pisze:Prosiłbym o MERYTORYCZNĄ dyskusję i najlepiej po chociaż pobieżnym przejrzeniu pierwszego linku. Wiem, że tekst jest długi, ale problem też nie należy do łatwych.

Mam nadzieję, że ten tekst przeczyta jakiś inteligentny polityk P.O. i będzie to początek trudnej drogi, żeby to wszystko się jednak nie spełniło. Trochę czasu jeszcze mamy.

To przepowiednia, która się nie spełniła, bo np. zapobiegliśmy jej spełnieniu, dalej jest przepowiednią?

Ruban

Postautor: Ruban » 15 mar 2017, 16:56

HarryBrown pisze:A co z Indiami w tych proroctwach?

Musisz zaczekać (brak czasu i nie jestem ekspertem) - ten temat będzie poruszany gdy będę opisywał samą wojnę. Jeżeli chcesz wiedzieć szybciej to znajdziesz Tu:
https://dmr44blog.files.wordpress.com/2 ... ostri3.pdf

Ruban

Postautor: Ruban » 15 mar 2017, 17:03

Kostyr pisze:
Ruban pisze:Prosiłbym o MERYTORYCZNĄ dyskusję i najlepiej po chociaż pobieżnym przejrzeniu pierwszego linku. Wiem, że tekst jest długi, ale problem też nie należy do łatwych.

Mam nadzieję, że ten tekst przeczyta jakiś inteligentny polityk P.O. i będzie to początek trudnej drogi, żeby to wszystko się jednak nie spełniło. Trochę czasu jeszcze mamy.

To przepowiednia, która się nie spełniła, bo np. zapobiegliśmy jej spełnieniu, dalej jest przepowiednią?

To problem fizyki, niestety na razie nie rozwiązany (problem przyczynowości). Obecnie zgodnie teorią Wszechświata holograficznego żyjemy w świecie zdeterminowanym, problem polega na tym jak bardzo i w jaki sposób.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 15 mar 2017, 17:53

Ruban pisze:
HarryBrown pisze:A co z Indiami w tych proroctwach?

Musisz zaczekać (brak czasu i nie jestem ekspertem) - ten temat będzie poruszany gdy będę opisywał samą wojnę. Jeżeli chcesz wiedzieć szybciej to znajdziesz Tu:

Jakoś nie widzę możliwości by pod nosem Indii mógł powstać jakikolwiek wielki i zjednoczony twór islamski. Jeżeli w proroctwach nic nie ma odnośnie Indii, to raczej ktoś miał niepełne wizje. I jak nie jesteś ekspertem to może wezwij eksperta.
Homo erectus = jansen21

Ruban

Postautor: Ruban » 15 mar 2017, 18:25

Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Napisałem "TEN TEMAT BĘDZIE PORUSZANY, GDY BĘDĘ OPISYWAŁ SAMĄ WOJNĘ". To znaczy, ze Nostradamus opisał ten problem, a ja nie mam czasu, żeby szukać teraz odpowiednich czterowierszy.
Nostradamusem zainteresowałem się przypadkowo ok 3 miesiące temu. Po to ten temat na tym forum - mam nadzieje, ze ktoś mi pomoże.
To co pamiętam to dojdzie do wojny pomiędzy Indiami i Islamem. W wyniku tego Indie zostaną zmuszone do wspomagania działań wojennych Talibanu.
Tu:

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 15 mar 2017, 19:58

To po co takie wrzucanie fragmentów oderwanych od siebie? To zaburza cały wywód a z twojego wystąpienia robi się tania spiskowa teoryjka. Ponadto o czym chcesz dyskutować ? O możliwości zjednoczenia muzułmanów, którzy będą rozwalać każdego po kolei? Czym? W światku muzułmańskim mamy 3 ośrodki, które próbują ciągnąć kołdrę w swoją stronę - szyici, sunnici i Turcy. Na ten moment to dzięki sprytnej rozgrywce USA obserwujemy wzajemne wyżynanie się muzułmanów. Jeżeli sądzisz, że Iran czy Pakistan bezkarnie uderzą na Arabię Saudyjską to niestety ale i ty i Nostradamus grubo mylicie się - o ile faktycznie takie dyrdymały ten ostatni stworzył. Ponadto poczytaj o sile militarnej Chin i Indii. Zapoznaj się z możliwościami uderzeniowymi USA, które w obszarze Azji stale utrzymują 3-4 swoje floty uderzeniowe (a siła uderzeniowa jednej takiej floty ma siłę rozwalcowania każdego kraju na naszym globie z wyjątkiem Rosji). Europa może i mało wojownicza ale ruszyły zbrojenia. Niemcy od przyszłego roku zwiększają swój budżet z 35 mld euro do 60 mld euro (to poziom wydatków Rosji). Wiesz co to znaczy? Że w ciągu max 10 lat Niemcy będą potęgą militarną biorąc pod uwagę środki jak i ich możliwości technologiczne i przemysłowe. Dyskutujmy ale w oparciu o dostępne dane i aktualną sytuację geopolityczną. A Nostradamusa to odstawmy na półkę obok van Danikena i podobnych fantastów.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 15 mar 2017, 20:08

Ruban pisze:Obecnie zgodnie teorią Wszechświata holograficznego

To odwołanie do jakiej konkretnej teorii?

Ruban

Postautor: Ruban » 15 mar 2017, 21:48

Kostyr pisze:

Wpisz do wyszukiwarki "Wszechświat holograficzny"

Ruban

Postautor: Ruban » 15 mar 2017, 22:13

HarryBrown pisze:To po co takie wrzucanie fragmentów oderwanych od siebie? To zaburza cały wywód a z twojego wystąpienia robi się tania spiskowa teoryjka. Ponadto o czym chcesz dyskutować ? O możliwości zjednoczenia muzułmanów, którzy będą rozwalać każdego po kolei? Czym? W światku muzułmańskim mamy 3 ośrodki, które próbują ciągnąć kołdrę w swoją stronę - szyici, sunnici i Turcy. Na ten moment to dzięki sprytnej rozgrywce USA obserwujemy wzajemne wyżynanie się muzułmanów. Jeżeli sądzisz, że Iran czy Pakistan bezkarnie uderzą na Arabię Saudyjską to niestety ale i ty i Nostradamus grubo mylicie się - o ile faktycznie takie dyrdymały ten ostatni stworzył. Ponadto poczytaj o sile militarnej Chin i Indii. Zapoznaj się z możliwościami uderzeniowymi USA, które w obszarze Azji stale utrzymują 3-4 swoje floty uderzeniowe (a siła uderzeniowa jednej takiej floty ma siłę rozwalcowania każdego kraju na naszym globie z wyjątkiem Rosji). Europa może i mało wojownicza ale ruszyły zbrojenia. Niemcy od przyszłego roku zwiększają swój budżet z 35 mld euro do 60 mld euro (to poziom wydatków Rosji). Wiesz co to znaczy? Że w ciągu max 10 lat Niemcy będą potęgą militarną biorąc pod uwagę środki jak i ich możliwości technologiczne i przemysłowe. Dyskutujmy ale w oparciu o dostępne dane i aktualną sytuację geopolityczną. A Nostradamusa to odstawmy na półkę obok van Danikena i podobnych fantastów.

Przeczytaj ze zrozumieniem mój pierwszy post, następnie przeanalizuj 6 warunków KTÓRE MUSZĄ BYĆ spełnione by wybuchła III wojna światowa. Pamiętaj, że te warunki powstaną w ciągu najprawdopodobniej najbliższych 11 lat czyli to co jest obecnie, ulegnie zasadniczej zmianie (na marginesie flota USA zostanie prawie cała zmieciona z powierzchni oceanu przez tsunami po uderzeniu meteorytu nie mówiąc o siłach zbrojnych Europy).
Na tym kończę z Tobą dyskusję skoro uważasz, że to "dyrdymały" to NIE MAMY O CZYM DYSKUTOWAĆ.
To był ostatni mój post do Ciebie. Mnie interesuje dyskusja na temat warunków wybuchu II wojny, a nie to czy Nostradamus miał rację czy nie !!!!!
Dziękuję za miłą dyskusję.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 15 mar 2017, 23:17

A skąd w ogóle idea, że to musi być 6 warunków a nie 1 albo 9 skoro prezentujesz wycinki pasujące do twojej teorii? Ponadto skoro prezentujesz przedmiotowe warunki posługując się Nostradamusem to czy ci się podoba czy nie to sprowadzasz dyskusję do tego czy Nostradamus ma rację czy nie ma. I na koniec, odrzuć Nostradamusa i przedstaw swój własny pogląd na temat możliwości wybuchu kolejnego globalnego konfliktu i jak on może przebiegać.

Btw. to jakiś chyba wysoce inteligentny meteor będzie skoro ma wywołać tsunami w miejscach gdzie będą siły NATO ;)
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 16 mar 2017, 9:01

Ruban pisze:
Kostyr pisze:To przepowiednia, która się nie spełniła, bo np. zapobiegliśmy jej spełnieniu, dalej jest przepowiednią?

To problem fizyki, niestety na razie nie rozwiązany (problem przyczynowości). Obecnie zgodnie teorią Wszechświata holograficznego żyjemy w świecie zdeterminowanym, problem polega na tym jak bardzo i w jaki sposób.

Ruban pisze:
Kostyr pisze:

Wpisz do wyszukiwarki "Wszechświat holograficzny"

Podsumowując, nie wiesz, czy (pomijając autentyczność i trafność tłumaczenia) przepowiednie Nostradamusa, to opis, czy przedstawienie możliwości zagrożeń, jednak namawiasz do działań zapobiegających przepowiedni. Jednocześnie optujesz za deterministycznym światem, przywołując teorię "holograficznego świata", które z determinizmem nie na nic wspólnego, ale ładnie brzmi.
Konkludując, proponowałbym zastanowić się nad przystąpieniem do Macierewiczowskiej komisji badającej wypadek prezydenckiego Tupolewa, bo umiejętności i sposób rozumowania masz adekwatny dla tego zgromadzenia. :)

Ruban

Postautor: Ruban » 07 maja 2017, 14:15

Tu macie ciąg dalszy dosyć dobre opracowanie (należy uwzględnić, że początek wojny to najprawdopodobniej 2028 rok):

https://www.youtube.com/watch?v=TLWXm7WDjUk

Ruban

Postautor: Ruban » 10 maja 2017, 2:22

Tu wszystkie cztery filmy (początek wojny to najprawdopodobniej 2028 r.).
Nostradamusowi najprawdopodobniej chodziło o tzw "trójkę numerologiczną".
Czyli 2+0+2+8=12, 1+2=3!!!
2019 r. za wcześnie (nie spełnione 4 warunki), a 2037 za póżno (koniec wojny(27 lat) powinien być ok. w połowie wieku)

https://www.youtube.com/watch?v=9BWi5MeAxCQ&t=2359s
https://www.youtube.com/watch?v=vVznhY0SLPk&t=301s
http://www.insomnia.pl/Kiedy_wybuchnie_ ... 7-s51.html
https://www.youtube.com/watch?v=zIL6Utxp-A4&t=98s

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 10 maja 2017, 9:49

Takie pytanie mi się nasunęło - dlaczego w tych opracowaniach została pominięta kwestia inwazji istot pozaziemskich, które wg Nostradamusa ma nastąpić ok. 2020 r. i jej efektem ma być zapobieżenie wybuchowi III WŚ oraz dokonanie genetycznej zmiany ludzkości dzięki czemu staniemy się bardzie logiczni i pokojowi?

I na koniec - czy w tych przepowiedniach jest coś o rychłym upadku pislamu?
Homo erectus = jansen21

Ruban

Postautor: Ruban » 10 maja 2017, 11:51

HarryBrown pisze:Takie pytanie mi się nasunęło - dlaczego w tych opracowaniach została pominięta kwestia inwazji istot pozaziemskich, które wg Nostradamusa ma nastąpić ok. 2020 r. i jej efektem ma być zapobieżenie wybuchowi III WŚ oraz dokonanie genetycznej zmiany ludzkości dzięki czemu staniemy się bardzie logiczni i pokojowi?

I na koniec - czy w tych przepowiedniach jest coś o rychłym upadku pislamu?

Podaj nr Centurii, nr czterowiersza i nr tłumaczenia oraz same cztero - lub sześcio-wiersze, które o tym mówią. NIE MA TAKICH. !!!
Jaką głupotę jeszcze wymyślisz wymyślisz ???
Chcesz odpowiedzi to przeczytaj sobie to opracowanie to tylko 240 str.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 10 maja 2017, 12:44

Głupotę powiadasz. W takim razie obrażasz jednego z członków twojego bractwa wyznawców Nostradamusa niejakiego Revelation13.net, który uchodzi w światku nostradamusowców za jednego z najlepszych interpretatorów (przynajmniej takie opinie o nim słyszałem).
Homo erectus = jansen21

Ruban

Postautor: Ruban » 10 maja 2017, 13:17

Podaj NUMER I TEKST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 10 maja 2017, 13:22

Wpisz sobie nick tego gościa i poczytaj co sam napisał. Angielski chyba znasz?
Homo erectus = jansen21

Ruban

Postautor: Ruban » 12 maja 2017, 14:51

Też ciekawy filmik z 20011 r. - inne ujęcie tematu b. skrótowe. Pamiętać o dacie 2028.

https://www.youtube.com/watch?v=Bcjfjl-M8Yg

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 13 maja 2017, 14:53

Wieszczysz świetlaną przyszłość przed Polską. Tylko zastanawia mnie czym my niby rozgromimy pół Europy i pół Azji.
Homo erectus = jansen21

Wróć do „Hyde Park”