W pisowskie koryto - 1000+

Tutaj wytykamy rządowi PiS wszelkie potknięcia i błędy a nawet głupoty tzw "dobrej zmiany".
Jako opozycja mamy takie prawo!
pantg

Re: W pisowskie koryto - 1000+

Postautor: pantg » 09 cze 2017, 10:27

Nasza zakłopotana pani pisowiec zapewne znajdzie ukojenie w pięknych comiesięcznych 90-ciu tysiącach, a takie tam dodatki jak pare set tysięczne premie, czy aneksik do umowy zapewniający na wypadek zwolnienia ogromne wypłaty przez wiele miesięcy, to wszystko tylko tak na otarcie łez.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 09 cze 2017, 11:17

pantg pisze:Nasza zakłopotana pani pisowiec zapewne znajdzie ukojenie w pięknych comiesięcznych 90-ciu tysiącach, a takie tam dodatki jak pare set tysięczne premie, czy aneksik do umowy zapewniający na wypadek zwolnienia ogromne wypłaty przez wiele miesięcy, to wszystko tylko tak na otarcie łez.

Wielce prawdopodobne że masz kolego rację. PiS potrafi dbać o osoby posiadające legitymację partyjną PiS. :lol: :lol: :lol: :lol:
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 10 cze 2017, 11:37

Magdalena Środa trafiła w punkt. ;)

DB5zCF-WsAEX2ox.jpg

MBS

Postautor: MBS » 10 cze 2017, 23:39

SadurskaGate? - to mały pikuś...
http://polityczek.pl/index.php/facebook/4398-zandberg-wiadomosci-tvp-o-tym-nie-poinformuja

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 12 cze 2017, 12:56

Obrazek
Nihil novi

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 12 cze 2017, 13:20

Tego się można było spodziewać. Coraz więcej ludzi idzie tropem powyższego obrazka. Nawet ci, o których do dzisiaj myślałem, że nic nie złamie ich inteligencji. ;)

Obrazek

TAK MI DOPOMÓŻ BÓG!

Krzysztof Materna
Felietonista Newsweeka

Kocham Prawo i Sprawiedliwość, a Pana Jarosława Kaczyńskiego najbardziej. Jestem zwolennikiem nie tylko wszystkich zmian w mojej ojczyźnie, lecz także sposobów, w jaki są wprowadzane.

http://m.newsweek.pl/plus/felietony/krz ... 9,1,z.html
Nihil novi

Marian

Postautor: Marian » 12 cze 2017, 14:08

proc pisze:Tego się można było spodziewać. Coraz więcej ludzi idzie tropem powyższego obrazka. Nawet ci, o których do dzisiaj myślałem, że nic nie złamie ich inteligencji. ;)

Obrazek

TAK MI DOPOMÓŻ BÓG!

Krzysztof Materna
Felietonista Newsweeka

Kocham Prawo i Sprawiedliwość, a Pana Jarosława Kaczyńskiego najbardziej. Jestem zwolennikiem nie tylko wszystkich zmian w mojej ojczyźnie, lecz także sposobów, w jaki są wprowadzane.

Czy to jest jeszcze oportunizm czy już qrestwo pospolite ?

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 12 cze 2017, 14:24

proc pisze:Tego się można było spodziewać. Coraz więcej ludzi idzie tropem powyższego obrazka. Nawet ci, o których do dzisiaj myślałem, że nic nie złamie ich inteligencji. ;)

Obrazek

TAK MI DOPOMÓŻ BÓG!

Krzysztof Materna
Felietonista Newsweeka

Marian pisze:

Obrazek

TAK MI DOPOMÓŻ BÓG!

Krzysztof Materna
Felietonista Newsweeka

Czy to jest jeszcze oportunizm czy już qrestwo pospolite ?

Moim zdaniem Materna kpi z dobrej zmiany. Przeczytajcie ten tekst uważnie. ;)

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 12 cze 2017, 14:27

Marian pisze:Czy to jest jeszcze oportunizm czy już qrestwo pospolite ?

- Ani jedno ani drugie.
To jest po prostu wskaźnik inteligencji autora tego zdania na poziomie oscylującym pomiędzy amebą a eugleną...Obrazek
P.S.
Oczywiście Zulusie, masz całkowitą rację.
Nawet sama myśl żeby Materna mógł to pisać na poważnie, dyskwalifikuje "myśliciela", albo wskazuje na jego stan nietrzeźwości...
Ostatnio zmieniony 12 cze 2017, 14:32 przez kruk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień"

Marian

Postautor: Marian » 12 cze 2017, 14:28

kruk pisze:
Marian pisze:Czy to jest jeszcze oportunizm czy już qrestwo pospolite ?

- Ani jedno ani drugie.
To jest po prostu wskaźnik inteligencji autora tego zdania na poziomie oscylującym pomiędzy amebą a eugleną...Obrazek

I ty się uważasz za człowieka inteligentnego :lol: ?

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 12 cze 2017, 14:43

Zulus pisze:Moim zdaniem Materna kpi z dobrej zmiany. Przeczytajcie ten tekst uważnie. ;)

Oczywiście, że kpi i to w mistrzowski sposób.
Nihil novi

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 12 cze 2017, 14:44

Marian pisze:I ty się uważasz za człowieka inteligentnego :lol: ?

W porównaniu z tobą zawsze i pod każdym względem, zwłaszcza w kwestii tak u ciebie charakterystycznego, ołowianego poczucia humoru...Obrazek

Marian

Postautor: Marian » 12 cze 2017, 14:56

kruk pisze:
Marian pisze:I ty się uważasz za człowieka inteligentnego :lol: ?

W porównaniu z tobą zawsze i pod każdym względem, zwłaszcza w kwestii tak u ciebie charakterystycznego, ołowianego poczucia humoru...Obrazek

Człecze biedny, ja odniosłem się do komentarze towarzyszącego zamieszczonemu obrazkowi, który bardzo mądrze napisał proc.

Czy ty,kruku,biedny matole jeden bronisz tych,którzy ...Coraz więcej ludzi idzie tropem powyższego obrazka. Nawet ci, o których do dzisiaj myślałem, że nic nie złamie ich inteligencji. ;) - jak napisał proc...

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 12 cze 2017, 15:09

Ot i mam za swoje!
- A wszystko przez to że mi się niekiedy wydaje iż głupek zmądrzał, zamiast raz na zawsze uznać że to jest niemożliwe.
Jednak czytać i pisać po polsku to jeszcze chwała Bogu potrafię - w każdym razie jak na ciebie wystarczająco dobrze, by wiedzieć o czym napisałem.
Najlepiej zresztą świadczy o tym twoja coraz bardziej nerwowa reakcja...

Marian

Postautor: Marian » 12 cze 2017, 15:27

kruk pisze:Ot i mam za swoje!
- A wszystko przez to że mi się niekiedy wydaje iż głupek zmądrzał, zamiast raz na zawsze uznać że to jest niemożliwe.
Jednak czytać i pisać po polsku to jeszcze chwała Bogu potrafię - w każdym razie jak na ciebie wystarczająco dobrze, by wiedzieć o czym napisałem.
Najlepiej zresztą świadczy o tym twoja coraz bardziej nerwowa reakcja...

Chłopie,utoniesz w swojej ślinie nienawiści...Odwal się od mojej skromnej osoby a odnieś się do tematu...
Napisz - na przykład tak :
- Popieram - nie popieram - tych,którzy idą tropem powyższego obrazka , czyli tych,którzy na poważnie powtarzają za kpinką Materny :
Powtórzę,że taka postawa dla mnie jest albo szczytem oportunizmu albo qrestwem...

Niniejszym kończę z Tobą dyskusję bo ona zaczyna przypominać mi posiłek ze smarkatym... Idź smarkaczu do innego stołu.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 12 cze 2017, 17:28

Małgorzata Sadurska z Kancelarii Prezydenta już zatwierdzona na członkinię zarządu PZU. Sadurska od dzisiaj zarabia 500Plus na godzinę. :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 12 cze 2017, 18:26

Marian pisze:Niniejszym kończę z Tobą dyskusję bo ona zaczyna przypominać mi posiłek ze smarkatym... Idź smarkaczu do innego stołu.

Nie musisz ze mną kończyć dyskusji bo ja z tobą wcale nie dyskutowałem, co ci delikatnie dałem do zrozumienia prosząc abyś nie podnosił koszuli jak cię nie pier..lą itd, itp. ("A może więcej odwagi, Platformo?" post z 11.06 20017, godz 22.19)
Natomiast nie ukrywam że pisywałem o tobie, jako o niecodziennym przypadku zacietrzewionego matołka przekonanego o swoich racjach na takich samych zasadach, jak się opisuje przyrodnicze wyjątki typu świnia o dwóch głowach, lub osioł który mówi po łacinie.
Pisuję o tobie jako o przyrodniczym curiosum w celu ostrzegania czytających twoje teksty, by przypadkiem nikt się nie pozwolił otumanić twoimi demagogicznymi poglądami żywcem wyjętymi z czasów komuny, która dokładnie jak ty w swoich "zaleceniach" nakazywała bezgraniczne uwielbienie do najgłupszego nawet przywódcy, wszelką krytykę nazywała krytykanctwem i nakazywała z góry zgadzać się ze swoimi nawet najgłupszymi pomysłami i fanaberiami.
Tkwisz po jaja w socjalizmie towarzyszu nawet sobie z tego nie zdając sprawy i mógłbyś po dziś dzień pełnić rolę przewodniczącego partyjnej egzekutywy, co jak zdążyłem zauważyć wszyscy z twoim wyjątkiem i panTG-a doskonale o tym wiedzą.
Jesteś po prostu patologicznym przypadkiem durnia przekonanego o swojej wyjątkowej mądrości, bo jednak rzadko się zdarza by osobnik nie rozumiejący spraw prostych jak budowa cepa, tak bardzo się z tą niewiedzą obnosił, próbując zamieniać głupotę w cnotę Obrazek

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 12 cze 2017, 18:34

Dość już tych uprzejmości.
Nihil novi

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 12 cze 2017, 18:38

proc pisze:Dość już tych uprzejmości.

Masz rację, ale ileż można słuchać pouczania osobnika plotącego te same mantry bez cienia pojęcia o rzeczywistości?
Przepraszam...

Marian

Postautor: Marian » 12 cze 2017, 18:43

proc pisze:Dość już tych uprzejmości.

Czy to oznacza,że nie mogę krukowi odpowiedzieć ?
Czy to oznacza,że on,kruk- politruk LWP - może obrażać bo jest pod specjalną ochroną ?

Wróć do „Oceniamy rządy PiS”