Ministerstwo Sprawiedliwości i Prokuratura według Ziobry.

Tutaj wytykamy rządowi PiS wszelkie potknięcia i błędy a nawet głupoty tzw "dobrej zmiany".
Jako opozycja mamy takie prawo!
Awatar użytkownika
Zulus

Re: Ministerstwo Sprawiedliwości i Prokuratura według Ziobry.

Postautor: Zulus » 13 kwie 2018, 7:46

Zaktualizowane zestawienie działań prokuratury od grudnia 2017, w kontekście sytuacji politycznej w kraju. ;)

Obrazek

To świetny przykład działania prokuratury na polityczne zlecenie rządzących :!: :!: :!:
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Marian

Postautor: Marian » 13 kwie 2018, 8:33

EWOLUCJA ...

Prawo I Sprawiedliwość > Pazerność i Stołkowość > Prześladowania i Szykany > Przemoc i Sądy ....etc.

A jak zabraknie oponentów politycznych to wezmą się za ciebie ... suwerenie, który zaufałeś ...

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 13 kwie 2018, 15:20

Dopóki przy życiu będzie Umiłowany Przywódca Narodu to masowych represji nie będzie. Gorzej jak go zabraknie bo wtedy np. po władzę mogą sięgnąć ziobryści a ci już mogą nie być tacy kulturalni.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 13 kwie 2018, 18:04

Nie lękajcie się! Uczciwych i pracowitych nikt nie będzie sądził. A Gawłowski? I tak go sąd Platformy wypuści. Mimo krzyku i spazmów ludzi z kręgu przekrętów, punkt po punkcie Prawo i Sprawiedliwość wycofuje się z swych reform sądownictwa, by zaspokoić żądania niemieckiego owczarka z komisji Europejskiej. To mi się nie podoba, że jakiś zgrany lewicowiec mówi suwerennemu narodowi, co ma zmienić w swoim prawie.
HarryBrown pisze:Dopóki przy życiu będzie Umiłowany Przywódca Narodu to masowych represji nie będzie. Gorzej jak go zabraknie bo wtedy np. po władzę mogą sięgnąć ziobryści a ci już mogą nie być tacy kulturalni.

Masz rację, Brown; Kaczyński jest z członkiem bandy rozbójniczej, która podpisała diabelską umowę okrągłostołową.
Ziobro, jeżeli odziedziczy schedę po Kaczyńskim, szybko zrobi w Polsce porządek i dzieci nasze będą się uczyć o dobrym, umiłowanym przywódcy Zbyszku, który wprowadził w życie prawo i sprawiedliwość na modłę biblijną.
Nie dyskutuję z zwolennikami mordowania nienarodzonych.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 13 kwie 2018, 18:42

PiS w Senacie broni partyjnego kolegę Koguta przed aresztowaniem, by kilka miesięcy później zgodzić się na zatrzymanie i areszt dla posła Gawłowskiego. Tak wygląda prawo "erga omnes" wg PiS. :!: :!: :!:

Według prokuratury trzeba Gawłowskiego zatrzymać, bo po 7 latach od rzekomej korupcji i 4 miesiące po ujawnieniu sprawy może chcieć mataczyć. 20 razy mógł wylecieć do Australii i wrócić w tym czasie. :lol: :lol: :lol:

A pisowskie owce łykają te bzdury. :lol: :lol: :lol:

Marian

Postautor: Marian » 13 kwie 2018, 20:11

Zulus pisze:PiS w Senacie broni partyjnego kolegę Koguta przed aresztowaniem, by kilka miesięcy później zgodzić się na zatrzymanie i areszt dla posła Gawłowskiego. Tak wygląda prawo "erga omnes" wg PiS. :!: :!: :!:

Według prokuratury trzeba Gawłowskiego zatrzymać, bo po 7 latach od rzekomej korupcji i 4 miesiące po ujawnieniu sprawy może chcieć mataczyć. 20 razy mógł wylecieć do Australii i wrócić w tym czasie. :lol: :lol: :lol:

PiSowskim owcom nie dziwię się. Im wystarczy powiedzieć ,że żubry będą się pasać razem z nimi :lol: ...
Dziwię się tym,którzy w dniu wyborów omijają lokale wyborcze.

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 13 kwie 2018, 21:58

Zulus pisze:PiS w Senacie broni partyjnego kolegę Koguta przed aresztowaniem, by kilka miesięcy później zgodzić się na zatrzymanie i areszt dla posła Gawłowskiego. Tak wygląda prawo "erga omnes" wg PiS. :!: :!: :!:

Wg mojej wiedzy to senatorowie PO głównie głosowali za wolnością dla Koguta. Prezes był bardzo zdenerwowany wynikiem głosowania.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 14 kwie 2018, 10:25

Przekret pisze:

Wg mojej wiedzy to senatorowie PO głównie głosowali za wolnością dla Koguta. Prezes był bardzo zdenerwowany wynikiem głosowania.

Głosy senatorów PO były nieistotne, bo większość w Senacie ma PiS. Gdyby senatorowie PiS chcieli aresztowania swojego kolegi Koguta z łatwością by to przegłosowali. ;)

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 14 kwie 2018, 18:28

Część pisowskich senatorów się wyłamała z rozkazu i dlatego głosy PO zaważyły o wolności dla Koguta. Dziwię się jednak, że nie nastąpił replay i nie przegłosowali już prawidłowo. Koguta znałem jeszcze z Solidarności i dziwię się, że dał się wrobić rodzince.
To jednak nie ma znaczenia i złodziej powinien być ukarany (najlepiej przez powieszenie) gdzieś na rynku w miejscu urodzenia. Kradzież jest tak odrażająca, że złodziej nie zasługuje na śmierć honorową.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 14 kwie 2018, 21:15

Przekret pisze:Część pisowskich senatorów się wyłamała z rozkazu i dlatego głosy PO zaważyły o wolności dla Koguta. Dziwię się jednak, że nie nastąpił replay i nie przegłosowali już prawidłowo. Koguta znałem jeszcze z Solidarności i dziwię się, że dał się wrobić rodzince.
To jednak nie ma znaczenia i złodziej powinien być ukarany (najlepiej przez powieszenie) gdzieś na rynku w miejscu urodzenia. Kradzież jest tak odrażająca, że złodziej nie zasługuje na śmierć honorową.

Przekręt nawet w Iranie za kradzież nie karają śmiercią lecz tylko obcięciem palców. Ty się Przekręt w Polsce tylko marnujesz. Wyjedź do Iranu tam zrobisz błyskawiczną karierę. ;)

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 14 kwie 2018, 21:37

W Arabii Saudyjskiej zrobiłbym jeszcze większą karierę :lol: tylko jest jeden problem; jestem chrześcijaninem i w państwach islamskich byłbym obywatelem drugiej kategorii, podobnie jak byłem w peerelu i Polsce PO. :P

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 14 kwie 2018, 21:44

Przekret pisze:W Arabii Saudyjskiej zrobiłbym jeszcze większą karierę :lol: tylko jest jeden problem; jestem chrześcijaninem i w państwach islamskich byłbym obywatelem drugiej kategorii, podobnie jak byłem w peerelu i Polsce PO. :P

Przesadzasz, czy byłby to Iran czy Arabia Saudyjska to śmiem twierdzić, że fundamentalista religijny zawsze się dogada z drugim fundamentalistą religijnym. ;)

Marian

Postautor: Marian » 14 kwie 2018, 22:03

Przekret pisze:W Arabii Saudyjskiej zrobiłbym jeszcze większą karierę :lol: tylko jest jeden problem; jestem chrześcijaninem i w państwach islamskich byłbym obywatelem drugiej kategorii, podobnie jak byłem w peerelu i Polsce PO. :P

Czyli co - teraz,za PiS awansowałeś do lepszego sortu i teraz jesteś na górnej półce ? Teraz jesteś panisko ?

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 14 kwie 2018, 23:27

Ale pierdzielisz farmazony. Wierchuszka PO w czasach jak rządzili była równie spolegliwa wobec KRK jak dziś pislamiści. Jedyna różnica, że nie byli aż tak dewocyjni. Jakoś nie pamiętam bym musiał niczym św. Piotr wypierać się Jezusa Chrystusa ani nikt mi nie utrudniał w dotarciu do kościoła w czasach rządów poprzedniej koalicji.

PS Z tą drugą kategorią w krajach muzułmańskich to kwestia do jakiego kraju byś trafił. W części państw gdzie islam jest religią dominującą, traktują chrześcijan z szacunkiem z uwagi na przynależność do "ludów Księgi". Oczywiście są miejsca i to nawet całkiem liczne gdzie sunniccy fundamentaliści rżną "niewiernych" - do których zaliczają również inne odłamy islamu, w szczególności szyitów. Ale na debilizm nic nie poradzisz. Takich niestety trzeba mieczem i ogniem traktować.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 15 kwie 2018, 14:09

HarryBrown pisze:

Ale pierdzielisz farmazony. Wierchuszka PO w czasach jak rządzili była równie spolegliwa wobec KRK jak dziś pislamiści. Jedyna różnica, że nie byli aż tak dewocyjni. Jakoś nie pamiętam bym musiał niczym św. Piotr wypierać się Jezusa Chrystusa ani nikt mi nie utrudniał w dotarciu do kościoła w czasach rządów poprzedniej koalicji..

Tu nie o to chodzi, że Platforma komuś tam zabraniała chodzić do kościoła. Chodzi mi o to, że wierchuszka PO zachowywała się jak parlamentarzyści żydowscy z czasów Chrystusa. Owszem; rozmawiali z biskupami, przyjmowali komunię św a jednocześnie pracowali na rzecz aborcji gdy takie było zapotrzebowanie u wyborców.
Były prezydent Komorowski przecież utuczył się na KRK. W okresie rządów stanu wojennego był nauczycielem w Niepokalanowie. Czego tam uczył tego nie wiem, ale żyć z czego miał.
Obecna Platforma, mimo że Schetyna zapowiadał skręt w prawo, mocno skręciła w lewo. To mi jednak w niczym nie przeszkadza, jest wolność i każda organizacja i pojedynczy obywatel przecież może robić co chce w ramach prawa.
Najgorsze jest to, że wierchuszka Po idzie w zaparte broniąc takich ludzi jak HGW. Sami ściągają na siebie niechęć wyborców.
Podobnie jest z bojkotem odsłonięcia pomnika smoleńskiego; po co im to było! Przecież nazwiska ich kolegów partyjnych zabitych w katastrofie też tam są wyryte.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 15 kwie 2018, 14:49

PO w sprawie aborcji zachowywało się tak jak zachowuje się aktualnie pislam (w dużej części) - stali na straży zawartego kompromisu, który i tak umiejscawiał i wciąż umiejscawia Polskę w tej kwestii na mocno konserwatywnej pozycji w Europie (chyba tylko na Malcie są bardziej restrykcyjne rozwiązania - ale mogę się mylić w tej kwestii.
Co do HGW to mam podobne zdanie. Tusk w tej materii był mniej spolegliwy i powściągliwy i wielu czołowych polityków PO skończyło swoje kariery jak tylko zaczął się za nimi ciągnąć odorek.
Homo erectus = jansen21

Leszek

Postautor: Leszek » 16 kwie 2018, 6:12

Przekręt nie może być tak że państwo i jakiś kościół to to samo? ja rozumiem że w Polsce są i jakiś czas jeszcze będą fanatycy religijni ,w tym wyznawcy Torunia czy Smoleńska , ale to jest choroba,a chorzy ludzie nie mogą rządzić państwem w nowoczesnym świecie ( i nigdzie tak nie ma tylko w dyktaturach arabskich i PI ), tak nie jest w całej Europie zachodniej i w USA czy Japonii, toleruje się wyznawców czegoś tam bo jest wolność wyznania, ale wyznawcy i fanatycy nie mają dostępu do rządzenia, jeżeli to jest dla nich ważniejsze od niezależności państwa i demokracji, a w Polsce taką mamy właśnie teraz zasadniczą zmianę że wszędzie wchodzą kościelni działacze i chcą o wszystkim decydować za suwerena dla dobra swojego kościoła..
Wczesny towarzysz Gomółka rządzi całym państwem w swoim stylu i na swoją modłę, a jedyna różnica polega na tym że ten bywa kościele , sam w każdym razie oficjalnie wspiera tylko kościelnych działaczy , w czym widzi i mierzy patriotyzm Polaków i wszystkich w Polsce, a nawet chciałby to widzenie rozwijać na całą Europę , a ten jego protoplasta bywał w kościele bardzo rzadko ,a w kościelnych widział tylko pijawki żerujące na ludzkiej pracy ..,ale cała reszta jest dokładnie taka sama. Komuna wraca w całej rozciągłości w najgorszym wydaniu i dlatego kapitał będzie się zwijać to normalne w takiej sytuacji ..Oczywiście w swoich socjalnych i komunistycznych decyzjach dostaje poparcie społeczne , tak samo jak Gomółka na początku gdy rozdawał ziemię bezrolnym zabierając kułakom,mieszkania robotnikom ,a głównie swoim działaczom i równał płace ,ale wiadomo do czego to doprowadzi i to nie chodzi o to czy robią to kościelni czy ateiści,tego nie należy robić.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 17 kwie 2018, 10:35

Bo oczywiście wszyscy są równi wobec prawa. :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 18 kwie 2018, 13:24

Media docierają do nowych faktów w sprawie Gawłowskiego. ;)

Biznesmen z Darłowa Krzysztof B. (43 l.) po wyborach w 2015 roku został tzw. małym świadkiem koronnym i oskarżył o korupcję sekretarza generalnego Platformy, Stanisława Gawłowskiego (50 l.). I co za przypadek – niedługo potem pracująca w rolnej agencji jego żona... dostała awans. A sam Krzysztof B. – jak ustalił Fakt – blisko dekadę działał w PiS!

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... ssion=true

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 18 kwie 2018, 18:41

Jest to zadziwiające i to nawet bardzo. Ale z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że prokuratorzy oskarżyliby wysokiej rangi polityka opozycyjnego li tylko na podstawie samego zeznania. Muszą mieć coś więcej. Jazda na podstawie samych słów w przypadku wyroku uniewinniającego oznaczałoby koniec kariery dla tych ludzi a może i jeszcze poważniejsze konsekwencje.
Homo erectus = jansen21

Wróć do „Oceniamy rządy PiS”