Nie ma to jednak jak poseł Niesiołowski.

Tutaj wytykamy rządowi PiS wszelkie potknięcia i błędy a nawet głupoty tzw "dobrej zmiany".
Jako opozycja mamy takie prawo!
Awatar użytkownika
HarryBrown

Re: Nie ma to jednak jak poseł Niesiołowski.

Postautor: HarryBrown » 30 wrz 2017, 21:08

Przekret pisze:
HarryBrown pisze:Niuniuś, pislamiści od zawsze byli gangiem. A po przejęciu władzy tylko to mocniej potwierdzili. A jak ci to niemiłe, to idź np. na Salon24. Tam znajdziesz podobnych do ciebie miłośników "podło-dojnej" zmiany.

Widzę, że uzyskałem to, co było moim celem. Dwa lata po wyborach (demokratycznych) a niektórzy jeszcze nie oswoili się z nowymi władcami Polski. Mnie to nie dziwi; bardzo bolesne jest brutalne odcięcie od korytka. Rzeczywiście pislam nie ma krzty delikatności. Mógłby chociaż jakąś dożywotnią rencinę płacić przedstawicielom jedynie słusznej opcji, namaszczonym przez Brukselę i Frau Merkel.

Tak to sobie możesz gadać do tych co byli w rządzie czy też zarządach spółek SP. Ja zawsze mam swoje korytko, na które pracuję ciężko i uczciwie. A co do oswajania, to sorry ale czy ty w czasach komuny byłeś oswojonym obywatelem?
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 01 paź 2017, 16:23

Oswoiłem się z tzw demokracją i szanuje wybory tzw większości, chociaż sprawiedliwe są tylko rządy monarchii dynastycznej. Z początku przedstawiciele rodu monarchy zabijają przeciwników, potem okradają naród, a później zażywają szacunku (patrz królestwo brytyjskie) poddanych. Osobiście wolałbym rządy potomków zdrajcy Augusta Poniatowskiego niż obecne w III RP rządy złodziejskich partiokracji i nowych dynastii ubeckich.
Co do czasów komuny; oświadczam, iż nie byłem żadnym obywatelem sowieckiej republiki, lecz wołem roboczym bez żadnych praw. Obecnie jestem wołem roboczym z szczątkowymi przywilejami, jakie mi III RP z ŁASKI przyznała. Chłop pańszczyźniany w średniowieczu miał mniejsze obciążenia niż obecny "wół roboczy" w rządzonej przez potomków ubeków RP.
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi.

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 01 paź 2017, 21:16

proc pisze:Widzę, że mimo upływu czasu i odpoczynku od forum nie pozbyłeś się niebywałej sprawności w wypisywaniu bredni.

To umiejętność nabyta dzięki efektom pracy kandydata do Nobla w dziedzinie fizyki (wytwarzanie ciemnej masy za pomocą fal radiowych) ;)

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 02 paź 2017, 6:30

Aby zrozumieć działanie rządu w sprawie CPL należy najpierw przyjrzeć się innej dziedzinie transportu i wykorzystania jej dla rozwoju zaniedbanych dotychczas regionów. Oto jeden z przykładów. Trzeba przyznać, że uzasadnienie przednie. :)

Obrazek
Nihil novi

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 02 paź 2017, 17:04

proc pisze:Widzę, że mimo upływu czasu i odpoczynku od forum nie pozbyłeś się niebywałej sprawności w wypisywaniu bredni.

A Ty nadal myślisz, że jesteś profesorem filozofii?
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi.

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 02 paź 2017, 18:44

Przekret pisze:A Ty nadal myślisz, że jesteś profesorem filozofii?

Nie wiesz, co myślę, ja natomiast widzę, co piszesz. Niestety nie czyta się tego dobrze. Ten bełkot jest nie do zniesienia.
Nihil novi

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 03 paź 2017, 16:55

proc pisze:Nie wiesz, co myślę, ja natomiast widzę, co piszesz. Niestety nie czyta się tego dobrze. Ten bełkot jest nie do zniesienia.

Przypuszczam, że gdybym to ja komentując twoje wypowiedzi napisał, że to "bełkot nie do zniesienia" dostałbym już kolejne ostrzeżenie. Skoro nie chcesz czytać moich wypocin, kliknij na inny wątek.
Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru.

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 03 paź 2017, 17:04

Niestety, nie mogę nie czytać Twoich wypocin.
Nihil novi

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 03 paź 2017, 18:45

proc pisze:Niestety, nie mogę nie czytać Twoich wypocin.

Twoja sprawa, nie wiesz co tracisz. Ale jest demokracja na Forum, więc proponuję to:https://www.olx.pl/oferta/ksiazki-dziela-lenina-tom-1-40-CID751-IDcWfRw.html#d714d46009

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 03 paź 2017, 19:40

Zapewne zyskałbym dużo gdybym nie czytał Twoich tekstów, ale takie mam zajęcie, cóż począć. Dziełami Lenina nie jesteś w stanie mnie zainteresować, ja nie czytam byle czego.
Nihil novi

MBS

Postautor: MBS » 04 paź 2017, 13:12

Przekret pisze:
proc pisze:Niestety, nie mogę nie czytać Twoich wypocin.

Twoja sprawa, nie wiesz co tracisz. Ale jest demokracja na Forum..../quote]
Tu jednak, nie jak na Nowogrodzkiej, głupota nie jest mile widzianą.
I proc ma rację, gdyż czytać przekrętowe teksty to jakby łykać Laksigen na sraczkę.... :mrgreen:

Idź za głosem..... :o
mamony!!!Obrazek

pantg

Postautor: pantg » 04 paź 2017, 14:54

Nie pozwalajcie się obrażać Przekrętowi. Każdy jego głupi wyskok musi na sto procent skutkować koszem i banem! Jak mu się nie podobają reguły, to niech idzie tam gdzie respektują reklamę dzieł lenina... Sprawa prosta- musisz udowodnić, że zależy tobie na tym forum, na pracy na forum, a jak nie zależy, to wypad! Cholera, ile uczciwych i mądrych ludzi stąd odeszło w wyniku nikłej winy, a tutaj Przekręt jak jakiś cysorz- lży i wyszydza

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 04 paź 2017, 17:46

pantg pisze:Nie pozwalajcie się obrażać Przekrętowi. Każdy jego głupi wyskok musi na sto procent skutkować koszem i banem! Jak mu się nie podobają reguły, to niech idzie tam gdzie respektują reklamę dzieł lenina... Sprawa prosta- musisz udowodnić, że zależy tobie na tym forum, na pracy na forum, a jak nie zależy, to wypad! Cholera, ile uczciwych i mądrych ludzi stąd odeszło w wyniku nikłej winy, a tutaj Przekręt jak jakiś cysorz- lży i wyszydza

Wybaczcie Szanowni Panowie moje nieokrzesanie. Nawet mi przez głowę nie przeszło, bym chciał obrazić Wielce Szanownych Panów. Mea culpa, mea maxima culpa.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 04 paź 2017, 17:56

Przekret pisze:Wybaczcie Szanowni Panowie moje nieokrzesanie. Nawet mi przez głowę nie przeszło, bym chciał obrazić Wielce Szanownych Panów. Mea culpa, mea maxima culpa.

Ego te absolvo a peccatis tuis in nomine Patris, et Filii,et Spiritus Sancti.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 05 paź 2017, 19:07

HarryBrown pisze:Ego te absolvo a peccatis tuis in nomine Patris, et Filii,et Spiritus Sancti.

Brawo! Powinienem odpowiedzieć AMEN.
Zdanie to jest wyrwane z całości, które brzmi w ustach spowiednika:
"Deus, Pater misericordiarum, qui per mortem et resurrectionem Filii sui mundum sibi reconciliavit et Spiritum Sanctum effudit in remissionem peccatorum, per ministerium Ecclesiae indulgentiam tibi tribuat et pacem. Et ego te absolvo a peccatis tuis in nomine Patris, et Filii,et Spiritus Sancti."
Na początku cytowanej przez Ciebie formuły wg mnie powinien być jeszcze Coniunctio "Et"
Wtedy to piękne zdanie Zacznie się od "ET" czyli "i" np ET DEUS, ET SPIRITUS SANCTI
Piękny język tylko gramatyka straszna.
Łacina miała wielkie tradycje w Polsce. Cieszę się, że tu na forum jest ktoś tak gruntownie wykształcony.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 14 lis 2017, 19:47

Poseł Stefan Niesiołowski się nie hamuje. Pisze w ostrych słowach o politycznym menelstwie krytykując PiS, Kukiz15 oraz spłyceniu debaty sejmowej. ;)

Menelstwo jest w Polsce zjawiskiem powszednim, ale jego przenikanie do polityki staje się faktem. Co jakiś czas pojawia się ugrupowanie, które prezentuje styl meneli, jak się kiedyś mówiło, spod budki z piwem. W miejscu partii Leppera pojawiła się partia Kukiza, przy której Samoobrona to był klub dżentelmenów i do, której znacznie bardziej pasowałaby nazwa menel'15. Również PiS mający w swoich szeregach wielu profesorów i ludzi wykształconych sam stacza się do poziomu menelstwa, a przede wszystkim degraduje, wyjaławia i prowadzi do skarlenia całego życia politycznego oraz poziomu debaty publicznej. Za to odpowiadają politycy PiS-u, którzy w stosunku do przeciwników politycznych, a są nimi w zasadzie wszyscy, którzy nie podzielają opinii o samej doskonałości jaką jest p. Kaczyński i jego partia, będąca miarą najczystszej próby patriotyzmu, używają określeń w rodzaju zdrajcy, mordercy, złodzieje i agenci. Ale obok tego ogólnego i niszczącego demokrację procesu, obserwujemy konkretne przejawy zwykłego chuligaństwa politycznego, pospolitego chamstwa i prostactwa, które dobrze oddaje właśnie termin menelstwa i którego zarezerwowanie wyłącznie do partii menel'15 byłoby rażącą niesprawiedliwością.
Zawsze warto pamiętać i należy przypominać, że ten geniusz polityczny, mózg polskiej prawicy był uprzejmy mówić o Polakach drugiego sortu, pogrobowcach ZOMO, a także o fałszerzach wyborów i zdradzieckich mordach, którzy zamordowali mu brata. Brata, o którym pisowska hagiografia nakazuje przy każdej okazji powtarzać "świętej pamięci", zupełnie taki jakby tylko on jeden był wśród zmarłych takiej właśnie pamięci, co nie tylko jest idiotyzmem, ale jakimś szczególnym rodzajem megalomanii. Ten przekaz trwający w naszym kraju już prawie 10 lat, tworzy oczywiście tło i rzutuje na kształt politycznej debaty, ale jej nie ogranicza dając pełne pole dla innych twórców. Szczególnym rodzajem prostactwa i wulgarności jest reklama dzietności przy wykorzystaniu możliwości prokreacyjnych królików. Trudno o większy przykład braku elementarnego wyczucia i braku kultury. Aż trudno uwierzyć, że do czegoś takiego przyłożył rękę potomek wielkiej książęcej rodziny, a obecnie nieszczęsny w swoim lizusostwie i podłości (stosunek do kobiet i ich prawa do godności) minister zdrowia. Przypomina się znany wierszyk z czasów Rady Regencyjnej: Radziwłły, same Radziwiłły, każdy z nich jest okupantom miły. Każdy z nich im wiernie służy, i ten mały i średni i duży. Dziś ten najmniejszy z Radziwiłłów wiernie służy pisowskiej dyktaturze.
Mamy do czynienia z postępującym wyjałowieniem i spłyceniem debaty sejmowej znajdującym wyraz w niechlujstwie ustaw, braku autentycznej dyskusji, ale też w niskim poziomie ustaw sejmowych. Mamy zalew uchwał tzw. historycznych, rocznicowych, forsujących natrętnie pisowską historiozofię, dopisujących obecnych pisowskjich lizusów jak p. Jędraszewski (noszący jak na ironię zaszczytny tytuł arcybiskupa i to samego Krakowa) do auetntycznych bohaterów jak biskup Baraniak, pełnych merytorycznych błędów. Mamy też w sejmie przejaw antyukraińskiego zdziczenia, wykorzystywania tragicznej historii walk polsko-ukraińskich do atakowania obecnych władz Ukrainy, antyukraińskich wystąpień pełnych takich słów jak "banderyzm", "SS-Galizien", ludobójstwo itp. prowadzących do zniszczenia polsko-ukraińskiego porozumienia i prowadzących do wzajemnej nienawiści ku wielkiej radości naszych wrogów w Moskwie. Mamy pisaną na poziomie kibolskich napisów na murach rezolucję (tym razem przygotowaną przez kukizowców) w kwestii tzw. rewolucji październikowej świadczącą o gigantycznym nieuctwie jej autorów, za to pełną pseudopatriotycznego zadęcia, tak jakby wyłącznie Polska walczyła z komunizmem i tylko Polska doprowadziła do jego upadku. W debacie publicznej termin język parlamentarny oznaczający kulturę, stał się synonimem chamstwa wyrywania mikrofonu nielubianej stacji telewizyjnej "i co mi zrobicie", ordynarnych wyzwisk i insynuacji posła znanego jako jenot, a ostatnio nazwanego tchórzem. Jako autor terminu "jenot" wezmę pod uwagę również zasadność terminu "tchórz" (chodzi o chowanie się za immunitetetm) i skoro jenot nosi także mniej znaną nazwę kunopies, proponuję nazwę "jenototchórz", albo "tchórzojenot". Wreszcie warto też zapamiętać słowa subtelnego intelektualisty i męża stanu marszałka Terleckiego, który był uprzejmy powiedzieć do jednego z posłów - ty głupku, zjeżdżaj stąd. Sytuacja wygląda na rozwojową.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 3938629698
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Przekret

Postautor: Przekret » 15 lis 2017, 17:49

Zulus pisze:Poseł Stefan Niesiołowski się nie hamuje. Pisze w ostrych słowach o politycznym menelstwie krytykując PiS, Kukiz15 oraz spłyceniu debaty sejmowej. ;)

Przyganiał kocioł garnkowi. Poseł Niesiołowski przeżywa cykliczne załamanie jesienne. Poniżej dowód, wyjątek z listu do Malkontenta.
..." dopisujących obecnych pisowskjich lizusów jak p. Jędraszewski (noszący jak na ironię zaszczytny tytuł arcybiskupa i to samego Krakowa)"

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 15 lis 2017, 17:58

Przekret pisze:Przyganiał kocioł garnkowi. Poseł Niesiołowski przeżywa cykliczne załamanie jesienne. Poniżej dowód, wyjątek z listu do Malkontenta.
..." dopisujących obecnych pisowskjich lizusów jak p. Jędraszewski (noszący jak na ironię zaszczytny tytuł arcybiskupa i to samego Krakowa)"

Ale o co chodzi z tym arcybiskupem, przecież to prawda.
Nihil novi

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 16 lis 2017, 1:40

Przekret pisze:
Zulus pisze:Poseł Stefan Niesiołowski się nie hamuje. Pisze w ostrych słowach o politycznym menelstwie krytykując PiS, Kukiz15 oraz spłyceniu debaty sejmowej. ;)

Przyganiał kocioł garnkowi. Poseł Niesiołowski przeżywa cykliczne załamanie jesienne. Poniżej dowód, wyjątek z listu do Malkontenta.

U ciebie stan załamania i depresji ma charakter permanentny tow. Przekręcie. I nie zaprzeczaj. Ale jest też dobra wiadomość. To da się leczyć tylko trzeba mieć odwagę udać się do właściwego lekarza.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 16 lis 2017, 22:49

proc pisze:
Przekret pisze:Przyganiał kocioł garnkowi. Poseł Niesiołowski przeżywa cykliczne załamanie jesienne. Poniżej dowód, wyjątek z listu do Malkontenta.

Ale o co chodzi z tym arcybiskupem, przecież to prawda.

Jak przypuszczam, Przekręt należy do tych przedstawicieli religii panującej, którzy dogmat o nieomylności Boga rozszerzają na ludzi, mieniących się Jego przedstawicielami na Ziemi. I uważa, że poseł Niesiołowski, jako niegdysiejszy wojujący katol, jeden z trzech tenorów ZChN-u, powinien myśleć tak samo.

p.s. Niesiołowskiego, dopóki był w PO, uważałem zawsze za żywy przykład siły Platformy, przejawiającej się w możliwości łączenia pod swoimi skrzydłami ludzi o różnych poglądach (były wojujący katol z pełnym przekonaniem broniący kompromisu aborcyjnego). Niestety, odszedł z PO... i nie wiem, czy to nie oznacza, że Platforma tę swoją siłę utraciła.

Wróć do „Oceniamy rządy PiS”