PYTANIE

Tutaj wytykamy rządowi PiS wszelkie potknięcia i błędy a nawet głupoty tzw "dobrej zmiany".
Jako opozycja mamy takie prawo!
Awatar użytkownika
kruk

PYTANIE

Postautor: kruk » 15 lip 2017, 14:19

Mam do Szanownych Forumowiczów jedno tylko pytanie:
- Kto idzie jutro o 15.00 demonstrować pod Sejm???
Pytam, bo jak mi się wydaje czas na mądre wypowiedzi i bezcenne recepty jak w tym kraju żyć właśnie się skończył.
Teraz należy zacząć działać.Obrazek
- Co do mnie to oświadczam, że wyjeżdżam do Warszawy o godz. 5.00 jako Leszek Jankowiak.
"Bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień"

exit

Re: PYTANIE

Postautor: exit » 15 lip 2017, 15:43

Gdybym mial blizej! Zawsze cos mozna zobaczyc. Dla mnie sady jednak sa niepotrzebne. Nie bede bronil tylka sedziom. Niech sie sami bronia.

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 15 lip 2017, 16:46

exit pisze:Gdybym mial blizej! Zawsze cos mozna zobaczyc. Dla mnie sady jednak sa niepotrzebne. Nie bede bronil tylka sedziom. Niech sie sami bronia.

Martin Niemöller, 1892-1984
(niemiecki pastor luterański; wiersz napisany w obozie w Dachau w 1942 r.)

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

exit

Postautor: exit » 15 lip 2017, 17:22

Przerysowales. Kaczynski to nie Hitler. Ale rozumiem twoje myslenie. Przy zmianie rzadow w jakis sposob mnie nie interesujacy straciles.
Ja w takim przypadku tez bym sie wsciekal na nowy rzad. Jednak wiekszosc Polakow prawdopodobnie zyskala pare groszy. A tacy jak ja co nie zyskali zadnej kasy zyskali szacunek. Moze udawany, ale z taka bezczelnoscia i uwazania ogolu za przyglupow jak za rzadow PO teraz sie nie spotykamy. Kaczynski trzyma krotko przy ryju swoich ludzi.
Cala zadyma steruje Czerska. Szkoda przewodniczacego Schetyny bo musi sie radykalizowac by utrzymac sie na stolku.
Czerska wszelkimi sposobami dazy do ofiar.
Zycze przede wszystkim bezpiecznego powrotu do domu.

exit

Postautor: exit » 15 lip 2017, 17:26

Aha! Zapomnialem. Gratuluje odwagi! Wielki szacun! Musisz byc mocno wkurzony.

Awatar użytkownika
jozefg

Postautor: jozefg » 15 lip 2017, 17:48

exit pisze:Przerysowales. Kaczynski to nie Hitler.
Naprawdę? :( Radzę poczytać dokładnie historię.
A w niej jak Hitler do władzy doszedł w demokratycznym kraju...
Ja mam dziwne wrażenie że Kaczyński postępuje zgodnie z instrukcjami Adolfa udzielonymi w książce "Mein Kampf"....
Polacy nie mają wyjścia - albo popędzą to faszystowsko-komunistyczne towarzystwo pod nazwą PiS albo będzie Korea Północna-bis.
Zasoby finansowe kraju są rozdawane, prawo i konstytucja są łamane przez rząd i prezydenta oraz sejm i ssenat, , lada miesiąc wylecimy karnie z UE, armia rozbrojona , rząd polski skłócony ze wszystkimi - Putin łapy zaciera.
Sytuacja jako żywo przypomina 1939 rok .... :(

Marian

Postautor: Marian » 15 lip 2017, 18:21

kruk pisze:Mam do Szanownych Forumowiczów jedno tylko pytanie:
Pytam, bo jak mi się wydaje czas na mądre wypowiedzi i bezcenne recepty jak w tym kraju żyć właśnie się skończył.
- Co do mnie to oświadczam, że wyjeżdżam do Warszawy o godz. 5.00 jako Leszek Jankowiak.

Leszku,kłócimy się tu o pietruszkę a Polska ginie.
Będąc w Polsce aktywnie poprawiam frekwencje na tego typu manifestacjach.Teraz nie jestem i w najbliższym miesiącu nie będę... Reprezentuj mnie - proszę.

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 15 lip 2017, 19:15

Marian pisze:Leszku,kłócimy się tu o pietruszkę a Polska ginie.
Będąc w Polsce aktywnie poprawiam frekwencje na tego typu manifestacjach.Teraz nie jestem i w najbliższym miesiącu nie będę... Reprezentuj mnie - proszę.

- Oczywiście że tak... :!:

Marian

Postautor: Marian » 15 lip 2017, 19:35

kruk pisze:
Marian pisze:Leszku,kłócimy się tu o pietruszkę a Polska ginie.

- Oczywiście że tak... :!:

Dziękuję.

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 16 lip 2017, 7:07

Dla tych, którzy nie mogą osobiście pofatygować się z protestem, proponuję podpisanie petycji pod patronatem Amnesty International:
Prawo do bezstronnego sądu zagrożone!

:)

exit

Postautor: exit » 16 lip 2017, 16:14

Marian pisze:
Leszku,kłócimy się tu o pietruszkę a Polska ginie.

Uprzejmie informuje Szanownego Pana ze Polska nie tylko nie ginie, ale ma sie coraz lepiej.
Pisiory sa albo niesamowici szczesciarze albo sa bardzo dobrzy i nie kradna.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 16 lip 2017, 17:56

Oj kradną i to całkiem sporo bo CBA ma ręce pełne roboty. Tylko albo czytać nie umiesz albo ograniczasz się do oglądania obrazków z paniami, których nie stać na ubrania.
Homo erectus = jansen21

Marian

Postautor: Marian » 16 lip 2017, 20:01

HarryBrown pisze:Oj kradną i to całkiem sporo bo CBA ma ręce pełne roboty. Tylko albo czytać nie umiesz albo ograniczasz się do oglądania obrazków z paniami, których nie stać na ubrania.

Kradną i nie zostaną ukarani - mają swoich sędziów i ... poparcie wyborców.

exit

Postautor: exit » 17 lip 2017, 12:48

HarryBrown pisze:Oj kradną i to całkiem sporo bo CBA ma ręce pełne roboty. Tylko albo czytać nie umiesz albo ograniczasz się do oglądania obrazków z paniami, których nie stać na ubrania.

Na razie to cba lapie biznesmenow ktorzy w poprzednim rozdaniu dostarczali gotowki nieewidencjonowanej a przy okazji sami napychali sobie kieszenie. Tu nie chodzi o kombinacje tylko z okresu rzadow Platformy. Nie bede sie upieral bo prawde mowiac malo to mnie interesuje. A na finansach sie nie znam. Boleje ze zamiast zdobywac umiejetnosci w tej dziedzinie poszedlem w informatyke. No ale teraz zeby dostac sie do "zrodelka" trzeba mocno sie rozpychac.
Tylko albo czytać nie umiesz...

Stale lapie czlonkow Platformy na bufonadzie. Ja wiem ze dla niektorych umiejetnosc czytania czyli skladania wyrazow z liter to zyciowe osiagniecie!

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 17 lip 2017, 16:06

To masz przyszłość przed sobą. W tej chwili największe wałki finansowe robią spece od informatyki.

Co do członków, to członku łap dalej członków Platformy. Tylko tutaj możesz mieć z tym problem.
Homo erectus = jansen21

exit

Postautor: exit » 17 lip 2017, 18:38

HarryBrown pisze:To masz przyszłość przed sobą. W tej chwili największe wałki finansowe robią spece od informatyki.

Co do członków, to członku łap dalej członków Platformy. Tylko tutaj możesz mieć z tym problem.

Robia przewalki a potem ida za kratki lub do ziemi jak wchodza tam, gdzie lezy najwieksza kasa.

Co do czlonka. Mogles napisac tak jak mowisz na codzien. Czyli "ch..u lap dalej czlonkow Platformy". Przeciez to jest jezyk "Petardy", Michnika i przyjaciol od Sowy!

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 17 lip 2017, 20:04

To że ty codziennie komunikujesz się używając słów powszechnie uznanych za wulgarne i obsceniczne, to nie próbuj przypisywać tego innym. Nie znasz mnie prostaczku, więc pędź jarząbku i sprawdź czy nie ma ciebie za drzwiami.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Aloes

Postautor: Aloes » 18 lip 2017, 0:19

kruk pisze:Mam do Szanownych Forumowiczów jedno tylko pytanie:
No to się doczekałam. TY w obronie sądów! Sorry, to taki... czarny humor. Ale skoro Ty pokonałeś swoją niechęć, widzisz różnicę między znaczeniem SN (sądów), a chybionymi orzeczeniami poszczególnych sędziów, to jest nadzieja, że inni też dostrzegą, nie będą patrzeć przez pryzmat własnych doświadczeń czy artykułów prasowych (te akurat nie mówią o tysiącach sensownych/mądrych wyroków, a zajmują się ewidentnymi wpadkami/głupotą itp.).
Ja siedzę na wygnaniu i mnie skręca. Żałuję, że nie uczestniczyłam w protestach.

Brawo Teatr Wybrzeże. Będą następni?
https://youtu.be/Nk6rmVLfp4M

Brawo
Załączniki
DE-DsUKXcAIhkx9.jpg
Chy­ba wspa­niale żyć w dżungli, ­ gdzie nie rządzi jej prawo.
Gdzie rządzi siła, tam bez­silne prawo.
(S. J. Lec)

pantg

Postautor: pantg » 18 lip 2017, 3:27

Co do durnego wywodu naszego Exita, to dobitny jest pewien cytat "twórcy Amber Gold" szybko wylądowali w więzieniu i od paru lat czekają na proces, natomiast pisowscy twórcy i uczestnicy największej afery 3 RP są senatorami lub zajmują wysokie urzędy w państwie, do tego mają wielomilionowe majątki!

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 21 lip 2017, 9:39

Nareszcie w domu.
Najpierw niedziela i poniedziałek w Warszawie, w środę (ale tylko 2 godziny) na Placu Wolności w Poznaniu i wczoraj po powrocie do domu, w Słupsku.
Dzisiaj też idę na 21.00
Protest co widać gołym okiem rośnie z dnia na dzień w siłę i coraz bardziej rozszerza się po kraju.
Nie mam złudzeń co do dobrej woli i odwagi wyjątkowo w tych dniach rozrywkowego (na Helu)prezydenta i jestem niemal 100% pewny, że on niczego nie zawetuje.
Dlatego uważam, że w dniu posłusznego podpisania ustaw zamiast ich zawetowania, nastąpi finał pisowskiej zabawy w reformowanie sądów, który co nie jest wykluczone może zostać rozstrzygnięty nawet za pomocą tzw. kryterium ulicznego i to nie tylko w stolicy. (oby nie)
Czas też nie idzie pisiorom w sukurs bo ich goni, mianowicie muszą wszystko pozamiatać przed 9 sierpnia, czyli dzień na który SN ma w planie rozstrzygnięcie sprawy Mariusza Kamińskiego.
Jeśli więc rządzący myślą że ludziom się znudzi protestowanie i zaczną wyjeżdżać na urlopy, to raczej się mylą i to ciężko.
Atmosfera na demonstracjach w dużych miastach zwłaszcza w Warszawie, jest niesamowicie naelektryzowana i każda iskra może spowodować wybuch, o którego skutkach aż strach pomyśleć...

Obrazek

Wróć do „Oceniamy rządy PiS”