Strona 1 z 1

Apel do moderatorów

: 17 lis 2017, 16:47
autor: azar
Miałbym apel do moderatorów o wykonywanie pracy moderatorów. Bez urazy, ale we wszystkich tematach czasem połowa postu jest kompletnie nie związana z tematem w jakikolwiek sposób. Do tego apelu natchnął mnie temat "Siemoniak ratuje PO" czy coś takiego. Temat z sufitu, ale posty w nim przebiły nawet tytuł. Co najgorsze moderator przebił wszystko i zamiast zamknąć temat, razem z pantg jakaś tyrada na PiS bez związku z tematem. Podobnie było w wątku o dyskusji o zmianach o reformie wymiaru sprawiedliwości gdzie ni z tego ni z owego Marian zaczął pisać o pisowskich trollach.

Nie odbierajcie tego do siebie tylko sami oceńcie czy na jakimkolwiek innym forum jest taki bajzel. I może warto byłoby coś z tym zrobić.

Re: Apel do moderatorów

: 19 lis 2017, 16:01
autor: MalexaKrost
A to nie wiesz, że jest to forum pisomaniaków? Im wszystko się z PiSem kojarzy.

Re: Apel do moderatorów

: 19 lis 2017, 18:10
autor: proc
azar pisze:Miałbym apel do moderatorów o wykonywanie pracy moderatorów. Bez urazy, ale we wszystkich tematach czasem połowa postu jest kompletnie nie związana z tematem w jakikolwiek sposób. Do tego apelu natchnął mnie temat "Siemoniak ratuje PO" czy coś takiego. Temat z sufitu, ale posty w nim przebiły nawet tytuł. Co najgorsze moderator przebił wszystko i zamiast zamknąć temat, razem z pantg jakaś tyrada na PiS bez związku z tematem. Podobnie było w wątku o dyskusji o zmianach o reformie wymiaru sprawiedliwości gdzie ni z tego ni z owego Marian zaczął pisać o pisowskich trollach.

Nie odbierajcie tego do siebie tylko sami oceńcie czy na jakimkolwiek innym forum jest taki bajzel. I może warto byłoby coś z tym zrobić.


Twój zarzut wydaje się być zasadny, ale zauważ, że reakcja w tym przypadku była natychmiastowa.
Temat został zamknięty właśnie dlatego, że już od samego początku zaczął on zbaczać w inną stronę, niż mógłby na to wskazywać tytuł. Mój komentarz związany był właśnie z wątkiem pobocznym. Mogłem sobie na niego pozwolić, gdyż wiedziałem, że nie będzie dalej rozwijany w tym miejscu.