Apel do moderatorów

azar

Apel do moderatorów

Postautor: azar » 17 lis 2017, 15:47

Miałbym apel do moderatorów o wykonywanie pracy moderatorów. Bez urazy, ale we wszystkich tematach czasem połowa postu jest kompletnie nie związana z tematem w jakikolwiek sposób. Do tego apelu natchnął mnie temat "Siemoniak ratuje PO" czy coś takiego. Temat z sufitu, ale posty w nim przebiły nawet tytuł. Co najgorsze moderator przebił wszystko i zamiast zamknąć temat, razem z pantg jakaś tyrada na PiS bez związku z tematem. Podobnie było w wątku o dyskusji o zmianach o reformie wymiaru sprawiedliwości gdzie ni z tego ni z owego Marian zaczął pisać o pisowskich trollach.

Nie odbierajcie tego do siebie tylko sami oceńcie czy na jakimkolwiek innym forum jest taki bajzel. I może warto byłoby coś z tym zrobić.

Awatar użytkownika
MalexaKrost

Re: Apel do moderatorów

Postautor: MalexaKrost » 19 lis 2017, 15:01

A to nie wiesz, że jest to forum pisomaniaków? Im wszystko się z PiSem kojarzy.

Awatar użytkownika
proc

Re: Apel do moderatorów

Postautor: proc » 19 lis 2017, 17:10

azar pisze:Miałbym apel do moderatorów o wykonywanie pracy moderatorów. Bez urazy, ale we wszystkich tematach czasem połowa postu jest kompletnie nie związana z tematem w jakikolwiek sposób. Do tego apelu natchnął mnie temat "Siemoniak ratuje PO" czy coś takiego. Temat z sufitu, ale posty w nim przebiły nawet tytuł. Co najgorsze moderator przebił wszystko i zamiast zamknąć temat, razem z pantg jakaś tyrada na PiS bez związku z tematem. Podobnie było w wątku o dyskusji o zmianach o reformie wymiaru sprawiedliwości gdzie ni z tego ni z owego Marian zaczął pisać o pisowskich trollach.

Nie odbierajcie tego do siebie tylko sami oceńcie czy na jakimkolwiek innym forum jest taki bajzel. I może warto byłoby coś z tym zrobić.

Twój zarzut wydaje się być zasadny, ale zauważ, że reakcja w tym przypadku była natychmiastowa.
Temat został zamknięty właśnie dlatego, że już od samego początku zaczął on zbaczać w inną stronę, niż mógłby na to wskazywać tytuł. Mój komentarz związany był właśnie z wątkiem pobocznym. Mogłem sobie na niego pozwolić, gdyż wiedziałem, że nie będzie dalej rozwijany w tym miejscu.
Nihil novi

Wróć do „Jakie forum”