Mało nas...

Awatar użytkownika
Kostyr

Re: Mało nas...

Postautor: Kostyr » 14 paź 2017, 9:10

Zulus pisze:Jako najaktywniejszy użytkownik tego forum proponuję, abyś poczytał trochę treści istniejące na forum, a nie będziesz głupot wypisywał. ;)

Koń jaki jest każdy widzi. ;)

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 15 paź 2017, 9:58

Kostyr pisze: Koń jaki jest każdy widzi. ;)

Od koni proszę się uprzejmie odkoniać. :P

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 25 paź 2017, 16:52

Marian pisze:Prowincjonalnych jest sporo a z ogólnopolskich na b.dobrym poziomie jest Studio Opinii. Kiedyś byłem tam aktywny - teraz prawie wcale właśnie ze względu na ciągłość dyskusji, ale zobacz sam.
A tego forum jest mi zwyczajnie żal...Będąc w Polsce rozmawiałem z prominentnym POlitykiem. Rozmawiałem o forum ...Zdziwił się,że takie jest.

Jak znajdziesz coś ciekawego to daj znać.

Grzebałem w internecie za jakimś dobrym forum, ale nic nie znalazłem. Na niektórych forach jeszcze mniej osób pisze, niż na forum PO. Odstraszające też są reklamy na części for. Fora gazet codziennych czy tygodników mnie nie interesują. Generalnie nie pozostaje nic innego, niż pozostanie na forum PO.
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Karolina

Postautor: Karolina » 25 paź 2017, 19:03

Ha! A jednak jest niezastąpione ;)
Czas wymyślono po to, by nie robić wszystkiego w jednym momencie ;)

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 25 paź 2017, 19:10

Karolina pisze:Ha! A jednak jest niezastąpione ;)

Dobrze byłoby przekazać tą oczywistą oczywistość komuś ważnemu z Platformy, kto miałby moc decyzyjną i umożliwił Józefowi pozbieranie forum do kupy pod względem technicznym. :(

Awatar użytkownika
Karolina

Postautor: Karolina » 26 paź 2017, 2:19

Z P. Halickim ostatnio rozmawiałam, spróbować nie zaszkodzi...
Czas wymyślono po to, by nie robić wszystkiego w jednym momencie ;)

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 13 lis 2017, 20:29

Zulus pisze:
Marian pisze:Prowincjonalnych jest sporo a z ogólnopolskich na b.dobrym poziomie jest Studio Opinii. Kiedyś byłem tam aktywny - teraz prawie wcale właśnie ze względu na ciągłość dyskusji, ale zobacz sam.
A tego forum jest mi zwyczajnie żal...Będąc w Polsce rozmawiałem z prominentnym POlitykiem. Rozmawiałem o forum ...Zdziwił się,że takie jest.

Grzebałem w internecie za jakimś dobrym forum, ale nic nie znalazłem. Na niektórych forach jeszcze mniej osób pisze, niż na forum PO. Odstraszające też są reklamy na części for. Fora gazet codziennych czy tygodników mnie nie interesują. Generalnie nie pozostaje nic innego, niż pozostanie na forum PO.

Tak się wtrące. Problem ma wymiar gatunkowy, generalnie żywotność for dyskusyjnych zamiera. Wyczerpuje się pierwsze pokolenie netu, spora część poszła na tzw portale społecznościowe.
U Nas gwoździem do trumny była nagła śmierć starego forum. Za kilka dni minie pierwsza rocznica. Ja najnormalniej w świecie straciłem wtedy animusz i wolę walki, powietrze ze mnie wyszło. Z takiej maszyny cofnąć się do epoki kamienia łupanego? Dlatego mało piszę.
I always get what I want

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 14 lis 2017, 15:24

Podet pisze:
Zulus pisze:

Tak się wtrące. Problem ma wymiar gatunkowy, generalnie żywotność for dyskusyjnych zamiera. Wyczerpuje się pierwsze pokolenie netu, spora część poszła na tzw portale społecznościowe.
U Nas gwoździem do trumny była nagła śmierć starego forum. Za kilka dni minie pierwsza rocznica. Ja najnormalniej w świecie straciłem wtedy animusz i wolę walki, powietrze ze mnie wyszło. Z takiej maszyny cofnąć się do epoki kamienia łupanego? Dlatego mało piszę.

Ja już pisałem, innego lepszego forum od forum PO nie znalazłem, więc pomimo wad i małą frekwencją na nowym forum PO, postąpiłem w myśl przysłowia ludowego - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. ;)

Dlatego Podet spróbuj zaakceptować nowe forum PO i pisz tutaj więcej, innego lepszego forum nie znajdziesz. ;)
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 14 lis 2017, 17:34

Zulus pisze:
Podet pisze:
Zulus pisze:

Ja już pisałem, innego lepszego forum od forum PO nie znalazłem, więc pomimo wad i małą frekwencją na nowym forum PO, postąpiłem w myśl przysłowia ludowego - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. ;)

Dlatego Podet spróbuj zaakceptować nowe forum PO i pisz tutaj więcej, innego lepszego forum nie znajdziesz. ;)

Wisz, rozumisz jak w ciągu chwili człowiek traci 8,5 roku twórczości, to rzeczą oczywistą jest, że motywacja i sens pisania uszły z niego. Nie wspomnę nawet o tym, że gdyby góra brała pod uwagę nasze opinie i rady, to nie byłoby teraz PiSu u władzy z jego autorytarnymi ciągotami, telewizją publiczną na poziomie stanu wojennego i odwoływania prezesów sądów w połowie kadencji bez uzasadniania decyzji. Tyle
I always get what I want

Wróć do „Jakie forum”