Mało nas...

Awatar użytkownika
oldHorse

Re: Mało nas...

Postautor: oldHorse » 04 paź 2017, 17:28

pantg pisze:On w ogóle nie bierze udziału w życiu forum, za to potrafi miesiącami wyczekiwać okazji, by dokopać Marianowi. Ten mod ma świra na jego punktcie, jednak on Marianowi nawet nie dorasta do pięt!

Tak, tak, dzień bez wazeliny to dzień stracony. :mrgreen:

pantg pisze:Jest nas na forum tylko mała garstka, a z braku pisowcow, już nie ma takich awantur i prowokacji jak na starym forum. Na starym forum było dużo różnych frustratów, wśród nich było dużo byłych zwolenników PO, którzy z gorliwością neofity- brutalnie zwalczali PO. Jednak najbardziej wqr...jący jest ten mod, który na forum jest tylko w jednym celu- aby gdy nadarzy się dobra okazja, to wtedy mod może publicznie poniżać i wyszydzać tych których on nie lubi. To jedyny cel pobytu tego moda na forum. Tylko po co go trzymać na forum?

Pamiętasz może Aster, moderatorkę forum MyPiS? Ona na swoim forum też była atakowana przez kilku "prawdziwych zwolenników" PiS - oskarżana o działanie na szkodę forum, popieranie poowskich trolli, atakowanie Jedynych Prawdziwych Zwolenników PiS itp. itd.

Możesz sobie, Pantagu, pogratulować. W swoim zacietrzewieniu osiągnąłeś poziom niepełnosprawnego umysłowo pisowca.

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 08 paź 2017, 10:50

oldHorse pisze:Pamiętasz może Aster, moderatorkę forum MyPiS? Ona na swoim forum też była atakowana przez kilku "prawdziwych zwolenników" PiS - oskarżana o działanie na szkodę forum, popieranie poowskich trolli, atakowanie Jedynych Prawdziwych Zwolenników PiS itp. itd.

Możesz sobie, Pantagu, pogratulować. W swoim zacietrzewieniu osiągnąłeś poziom niepełnosprawnego umysłowo pisowca.

No, no. oldHorse z oczywistą oczywistością, niepodlegającą dyskusji, stwierdza, że osiągnął poziom moderatorki forum PiS. I jak widać, jest z tego bardzo zadowolony.

Zostaje tylko przekazać wyrazy współczucia.

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 08 paź 2017, 11:00

Marian pisze:Na stan forum od lat skarżyliśmy się ...od lat. Nie byłem ostatnim,który to czynił .
Tylko kogo za taki stan forum należy winić ?
Platformę - tak.
A jej zwolenników należy rozgrzeszyć - tak uważasz ?

To forum prowadzi Platforma, wyznaczając adminów i moderatorów, udostępniając im narzędzia, w tym dostęp do serwera z forum, czy jej "zwolennicy" (coraz mniej liczni wobec takiego obrazu partii)? Sympatycy mają ratować obraz Platformy, brodząc po pas w tym gnojowisku, w którym wyleguje się administracja, a władze PO olewają?

Marian pisze:Zdarzyło mi sie być na forum Do Rzeczy / od rzeczy - jak pisał HB /. Poziom typowo PiSowski - komentarze też.
I tak źle i tak niedobrze...

Nie odróżniasz forum dyskusyjnego partii od gazetowego blogowiska, ale chcesz przyrównywać funkcje i zasady? Kompletnie nie rozumiesz, czy to tylko wypowiedź z lokowaniem produktu? ;)

Marian pisze:Liczę na Ciebie :D . Zamiast narzekać zaproponuj jak należy zwiększyć liczbę Userów a ... o PO sie nie martw...
I nie kłóć się ze mną - proszę :D

Może zacząć umieszczać "ostre" zdjęcia i linki do takich stron, jak to niegdyś bywało? :evil:
Skoro PO nie martwi się o siebie (pewnie się wyżywi), to dlaczego ja miałbym martwić się o głupców (ja też się wyżywię)?
Kłócić się z kabotynem? A po co? Jak będzie bardzo źle, to znowu uciekniesz w "bezpieczne miejsce" i jakoś odżałujesz szpanowanie francuską emeryturą w Polsce.

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 08 paź 2017, 20:00

Kostyr pisze:No, no. oldHorse z oczywistą oczywistością, niepodlegającą dyskusji, stwierdza, że osiągnął poziom moderatorki forum PiS. I jak widać, jest z tego bardzo zadowolony.

Skoro tak twierdzisz, to proszę bardzo: zostajesz nagrodzony jednodniowym zakazem pisania. Na opinię trzeba sobie zasłużyć... :P

p.s. Może Cię to zdziwi, ale Asterka była tu lubiana przez wielu użytkowników.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 09 paź 2017, 19:22

oldHorse pisze:
Kostyr pisze:No, no. oldHorse z oczywistą oczywistością, niepodlegającą dyskusji, stwierdza, że osiągnął poziom moderatorki forum PiS. I jak widać, jest z tego bardzo zadowolony.

Skoro tak twierdzisz, to proszę bardzo: zostajesz nagrodzony jednodniowym zakazem pisania. Na opinię trzeba sobie zasłużyć... :P

p.s. Może Cię to zdziwi, ale Asterka była tu lubiana przez wielu użytkowników.

Ja tam jej nie lubiłem.
Homo erectus = jansen21

pantg

Postautor: pantg » 10 paź 2017, 14:05

Napisałem emocjonujący wpis i... wylogowało mnie, a wpis przepadł. Nie mam zdrowia aby napisać jeszcze raz. Pozdrawiam wszystkich, podziwiam was, zazdroszczę waszych dokonań i waszych sukcesów. Chroncie rzeczy najważniejsze. Nie wiem dlaczego tak wspaniali Polacy mają w sobie animozje. Jesteście wielką siłą, tą siłę wykorzystajcie dla dobra narodu. Pozdrawiam wszystkich

wigi

Postautor: wigi » 11 paź 2017, 20:27

Po bardzo długiej nieobecności trafiłam znowu na forum PO. Niestety nie to, co przedtem.
Póki co, same problemy.
Najpierw okazało się, że muszę się ponownie zarejestrować. No to zarejestrowałam się. Potem dostałam informację, że mam czekać na maila z linkiem aktywacyjnym. No to czekam na tego maila i doczekać się nie mogę.
W końcu pomyślałam sobie, że spróbuję mimo wszystko się zalogować. Zrobiłam to i wyskoczyła informacja File not found.
No to spróbowałam jeszcze raz. I wcisnęłam klawisz Wyślij jeszcze raz link aktywacyjny. Linku nie dostałam za to zostałam zalogowana.
Postanowiłam sprawdzić, czy to przypadek czy już ok. Wylogowałam się. Sytuacja się powtórzyła.
Napisałam odrębny post. Ale po wysłaniu informacja File not found
Może mi ktoś wyjaśnić co się dzieje z tym forum?
I jeszcze dlaczego proces rejestrowania się i logowania nie jest zaszyfrowany?

wigi

Postautor: wigi » 11 paź 2017, 20:49

Przepraszam za zaśmiecanie, ale mi się ciągle wyświetla informacja po wysłaniu wiadomości File not found.
A potem się okazało, że wiadomość została zamieszczona. Stąd się wzięło powielenie postów.
Ciągle nie mogę się zalogować. Maila z linkiem aktywacyjnym nie dostałam.
Zostaję zalogowana na forum dopiero po kliknięciu na przycisk "Wyślij ponownie link aktywacyjny".
Dziwne rzeczy się tu dzieją.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 12 paź 2017, 0:32

I to co napisał wigi może być istotnym problemem. Użytkownicy po rejestracji w wyniku idiotycznych informacji "file not found" czy też "czekaj na link aktywacyjny" nie udzielają się. Czy tego nie można usunąć? Obstawiam, że min. 20-30 użytkowników zrezygnowało z aktywnego udziału przez te błędy.
Homo erectus = jansen21

wigi

Postautor: wigi » 12 paź 2017, 16:22

Ja również nie będę tu zaglądać. Tego nawet nie można nazwać amatorką. Amatorskie prywatne niszowe fora lepiej działają.
To jest kpina z użytkowników.
Ciekawe, jak PO chce przekonać do siebie ludzi, jak tu takie szopki odchodzą.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 12 paź 2017, 16:29

I użytkowniczka wigi stracona dla forum. :( :(

Chyba tylko "fanatycy" zostali na tym forum. Inne normalne osoby odchodzą. :ugeek:
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Marian

Postautor: Marian » 12 paź 2017, 18:34

Zulus pisze:I użytkowniczka wigi stracona dla forum. :( :(

Chyba tylko "fanatycy" zostali na tym forum. Inne normalne osoby odchodzą. :ugeek:

Zulusie,
nawet fanatyzm kiedyś się wyczerpie :mrgreen: jeśli oprócz problemów natury technicznej niedołężni modzi pod wodzą niedołęznego admina będą cię zniechęcać do bycia na tym forum . Nie znamy kulis tego stanu rzeczy,nie wiemy czy to jest niedołężność PO czy celowe działanie modów w ... porozumieniu z jakąś frakcją w partii ,które ma doprowadzić do "przemeblowania" władz partii :?:

Ech :x

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 12 paź 2017, 19:20

Marian pisze:

Zulusie,
nawet fanatyzm kiedyś się wyczerpie :mrgreen: jeśli oprócz problemów natury technicznej niedołężni modzi pod wodzą niedołęznego admina będą cię zniechęcać do bycia na tym forum . Nie znamy kulis tego stanu rzeczy,nie wiemy czy to jest niedołężność PO czy celowe działanie modów w ... porozumieniu z jakąś frakcją w partii ,które ma doprowadzić do "przemeblowania" władz partii :?:

Marianie ja już nie szukam winnych obecnego stanu rzeczy. Po prostu zaczynam się rozglądać za nowym forum. Lubię ciągłość dyskusji na dany temat, a tego Facebook czy Twitter nie zapewnia.

Może ktoś z Was może polecić ciekawe forum polityczne? ;)

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 12 paź 2017, 20:32

Salon24 ale tam trzeba mieć grubą skórę bo jak tylko objawisz się jako przeciwnik podłej zmiany, to na dzień dobry dostaniesz porcję "chrześcijańskich" pozdrowień typu platfons, złodziej, folksdojcz, targowica, ukryta niemiecka opcja, lewak itp. itd. Ale z drugiej strony ubaw jest po pachy psując im to wzajemne lizanie się po prąciach.
Homo erectus = jansen21

Marian

Postautor: Marian » 12 paź 2017, 20:36

Zulus pisze:
Marian pisze:

Zulusie,

Marianie ja już nie szukam winnych obecnego stanu rzeczy. Po prostu zaczynam się rozglądać za nowym forum. Lubię ciągłość dyskusji na dany temat, a tego Facebook czy Twitter nie zapewnia.

Prowincjonalnych jest sporo a z ogólnopolskich na b.dobrym poziomie jest Studio Opinii. Kiedyś byłem tam aktywny - teraz prawie wcale właśnie ze względu na ciągłość dyskusji, ale zobacz sam.
A tego forum jest mi zwyczajnie żal...Będąc w Polsce rozmawiałem z prominentnym POlitykiem. Rozmawiałem o forum ...Zdziwił się,że takie jest.

Jak znajdziesz coś ciekawego to daj znać.
Dobranoc.

wigi

Postautor: wigi » 12 paź 2017, 23:54

Jeszcze całkiem się nie wyniosłam...
Czekam na reakcję Administracji forum.
Doczekam się?

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 13 paź 2017, 10:25

wigi pisze:Czekam na reakcję Administracji forum.
Doczekam się?

Szanse na reakcję, chociażby werbalną, są mocno iluzoryczne.
Podobno administracja nic nie może z powodu braku dostępu do plików forum (bazy danych) na serwerze.

Odnoszę wrażenie, również po rozmowach z działaczami i tuzami partyjnymi, że PO kompletnie nie rozumie funkcji i roli forum Platformy Obywatelskiej. Traktuje je tylko jako miejsce do swobodnych dyskusji "dla wszystkich", choć nie dla swoich działaczy partyjnych. I tak np. najaktywniejszy użytkownik, tak naprawdę, promuje tutaj Nowoczesną. Nie wspominam o innych "wynalazkach".
Widać Platformie odpowiada te 20% w porywach - tuzy się załapią, a bycie w opozycji zwalnia nie tylko z odpowiedzalności, ale w ogóle z myślenia. :(

wigi

Postautor: wigi » 13 paź 2017, 12:27

Kostyr pisze:Szanse na reakcję, chociażby werbalną, są mocno iluzoryczne.
Podobno administracja nic nie może z powodu braku dostępu do plików forum (bazy danych) na serwerze.

Skoro to nowe forum to po co dostęp do starej bazy? Ta powinna funkcjonować wyłącznie jako archiwum i nie mieszać w nowym forum.
Nic z tego nie rozumiem.
W każdym razie proszę Administrację forum o jakiś mail, jak już się upora z tym cyrkiem.
Do tego czasu wszystkich żegnam.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 13 paź 2017, 13:14

HarryBrown pisze:Salon24 ale tam trzeba mieć grubą skórę bo jak tylko objawisz się jako przeciwnik podłej zmiany, to na dzień dobry dostaniesz porcję "chrześcijańskich" pozdrowień typu platfons, złodziej, folksdojcz, targowica, ukryta niemiecka opcja, lewak itp. itd. Ale z drugiej strony ubaw jest po pachy psując im to wzajemne lizanie się po prąciach.

Salon24 odpada. Tam można pisać z doskoku, aby wkurzać pisowatych, ale nie żeby na stałe tam się udzielać. ;)

Marian pisze:
Zulus pisze:
Marian pisze:
Zulusie,

Prowincjonalnych jest sporo a z ogólnopolskich na b.dobrym poziomie jest Studio Opinii. Kiedyś byłem tam aktywny - teraz prawie wcale właśnie ze względu na ciągłość dyskusji, ale zobacz sam.
A tego forum jest mi zwyczajnie żal...Będąc w Polsce rozmawiałem z prominentnym POlitykiem. Rozmawiałem o forum ...Zdziwił się,że takie jest.

Jak znajdziesz coś ciekawego to daj znać.
Dobranoc.

OK. Jak znajdę coś ciekawego i na poziomie to dam znać. ;)

Kostyr pisze:
I tak np. najaktywniejszy użytkownik, tak naprawdę, promuje tutaj Nowoczesną.

Jako najaktywniejszy użytkownik tego forum proponuję, abyś poczytał trochę treści istniejące na forum, a nie będziesz głupot wypisywał. ;)

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 13 paź 2017, 18:03

wigi pisze:Skoro to nowe forum to po co dostęp do starej bazy? Ta powinna funkcjonować wyłącznie jako archiwum i nie mieszać w nowym forum.
Nic z tego nie rozumiem.

Zdaję sobie sprawę, że ciężko zrozumieć to, co tu się dzieje, zwłaszcza że dotyczy to największej partii opozycyjnej.
Rzecz nie w dostępie do starej bazy (ta była widoczna tylko przez jakiś czas i tylko dla "starych" zarejestrowanych wcześniej tam użytkowników) a nowej, obecnie używanej bazy i plików obecnego forum. Wykorzystywany w tej chwili skrypt wymaga w bardzo wielu sytuacjach dostępu do swoich plików na serwerze, by coś zmienić czy poprawić w działaniu forum. Brakiem dostępu właśnie administracja tłumaczy niemożność naprawy błędów, upgradu do najnowszej wersji, czy dodania jakiejś funkcjonalności. Dlaczego tak się dzieje trudno mi zrozumieć, wszak forum Platformy jest na serwerze tejże Platformy, zarządzane przez amina Platformy.

wigi pisze:W każdym razie proszę Administrację forum o jakiś mail, jak już się upora z tym cyrkiem.
Do tego czasu wszystkich żegnam.

Będziesz czekać na gotowca "aż zrobi się dobrze"? Tak już chyba było i teraz swój dyktatorski ustrój wprowadza PiS. :(

Wróć do „Jakie forum”