Do czego służy to forum i jak powinno wyglądać

Awatar użytkownika
proc

Re: Tak Krawiec kraje czyli taśm ciąg dalszy.

Postautor: proc » 10 sie 2017, 11:55

MalexaKrost pisze:Grupiński się interesuje, uważa, że forum należy zamknąć, bo do niczego nie jest potrzebne. Przeprowadzka na inną platformę miała być formą zamknięcia na raty i bez hałasu. Dlaczego więc forum ciągle istnieje? Przypuszczam, że uznali jego znikome znaczenie, ani wiele nie pomoże ani wiele nie zaszkodzi, można zostawić jako wentyl. Tylko promować za bardzo nie należy.

Nie musisz przypominać o swojej mitomanii. Pamiętam.
Nihil novi

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 10 sie 2017, 12:18

Marian pisze:Jestem tu jednym z nielicznych,którzy nigdy nie skrytykowali imiennie żadnego czołowego polityka PO . Nie skrytykowali bo nie chcieli wpisywać się w scenariusz pisany przez PiS,

No popatrz, jednak wspieranie tlustego trolla, sugerującego że Platformie wyborcy nie są potrzebni, jakoś Ci nie przeszkadza. ;)

Marian

Postautor: Marian » 10 sie 2017, 13:14

Kostyr pisze:
Marian pisze:Jestem tu jednym z nielicznych,którzy nigdy nie skrytykowali imiennie żadnego czołowego polityka PO . Nie skrytykowali bo nie chcieli wpisywać się w scenariusz pisany przez PiS,

No popatrz, jednak wspieranie tlustego trolla, sugerującego że Platformie wyborcy nie są potrzebni, jakoś Ci nie przeszkadza. ;)

Jego komentarz jest zbliżony w treści do Twoich wypowiedzi...
Czyli co ?
Jesteś tłustym trollem ? A może jeszcze tłuściejszym ?
A możeś Ty zielony ludek ? - o co Cię podejrzewam do tej pory.
A może czytać ze zrozumieniem treści nie nauczyli Cię ?
Jak to tam z Tobą jest ? Przyznaj no się gagatku...

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 10 sie 2017, 13:46

Marian pisze:Jego komentarz jest zbliżony w treści do Twoich wypowiedzi...
Czyli co ?
Jesteś tłustym trollem ? A może jeszcze tłuściejszym ?
A możeś Ty zielony ludek ? - o co Cię podejrzewam do tej pory.
A może czytać ze zrozumieniem treści nie nauczyli Cię ?
Jak to tam z Tobą jest ? Przyznaj no się gagatku...

Myślę, że to Twoje problemy ze zrozumieniem niuansów słowa "pisanego", co wcale Ci nie przeszkadza chwalić się autocenzurą, zrozumiałą być może u członka Platformy (od tego są inne gremia), ale sympatyk? :)
Wiesz, że w ten sposób robisz im jeszcze większą krzywdę? To, że są w opozycji, jest skutkiem m.in. nikłej krytyki przez zwolenników i traktowanie przez PO każdej uwagi jako wrogi atak, co może było wygodne, ale przyniosło skutek jaki widać.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 10 sie 2017, 18:19

Wpadłem na forum po kilku dniach nieobecności i widzę że na forum poza kłótniami o działalność forum niewiele się dzieje. Liczyłem na to, że na forum będzie komentowany np. konflikt Dudy i Macierewicza, ale widzę że nie. Więc nic tu po mnie. ;)
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 10 sie 2017, 18:23

Kostyr pisze:Myślę, że to Twoje problemy ze zrozumieniem niuansów słowa "pisanego", co wcale Ci nie przeszkadza chwalić się autocenzurą, zrozumiałą być może u członka Platformy (od tego są inne gremia), ale sympatyk? :)
Wiesz, że w ten sposób robisz im jeszcze większą krzywdę? To, że są w opozycji, jest skutkiem m.in. nikłej krytyki przez zwolenników i traktowanie przez PO każdej uwagi jako wrogi atak, co może było wygodne, ale przyniosło skutek jaki widać.

Marian tego nie rozumie - nie chce lub nie jest w stanie zrozumieć, stąd jego wypowiedzi o "moderatorach, dowalających Platformie" i mit o stadzie przeciwników Platformy, panoszącym się na forum za przyzwoleniem administracji. Każda krytyczna wypowiedź na temat błędów, popełnionych przez Platformę lub jej aktualnego przewodniczącego powoduje, że zostajesz zaszufladkowany jako przeciwnik PO. Co zresztą już nastąpiło, kilka postów wyżej :D

Aha, Marianie: mówiłem to kilka razy na starym forum, ale powtórzę: nikt stąd nie wyrzucał Roberta C. Owszem, dostał na chwilę zakaz pisania, za używanie czerwonego koloru czcionki (tradycyjnie zarezerwowanego dla administracji forum), ale ban ten został cofnięty na prośbę kilku osób, między innymi moją, o czym Robert wie. Po prostu uznał, że nie chce więcej pisać na forum. Jego sprawa, jego decyzja.

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 10 sie 2017, 18:45

oldHorse pisze:Marian tego nie rozumie - nie chce lub nie jest w stanie zrozumieć, stąd jego wypowiedzi o "moderatorach, dowalających Platformie" i mit o stadzie przeciwników Platformy, panoszącym się na forum za przyzwoleniem administracji.

To nie jest tak do końca. Moderatorzy faktycznie "przywalają Platformie", chociażby zniechęcając sympatyków porzez swoje zachowanie, czy zaniechania. Dlatego nie wrzucałbym , wygodnie, wszystkich zastrzeżeń Mariana do jednego worka. ;)

Marian

Postautor: Marian » 10 sie 2017, 18:47

oldHorse pisze:
Kostyr pisze:Myślę, że to Twoje problemy ze zrozumieniem niuansów słowa "pisanego", co wcale Ci nie przeszkadza chwalić się autocenzurą, zrozumiałą być może u członka Platformy (od tego są inne gremia), ale sympatyk? :)

Marian tego nie rozumie - nie chce lub nie jest w stanie zrozumieć, stąd jego wypowiedzi o "moderatorach, dowalających Platformie" i mit o stadzie przeciwników Platformy, panoszącym się na forum za przyzwoleniem administracji. Każda krytyczna wypowiedź na temat błędów, popełnionych przez Platformę lub jej aktualnego przewodniczącego powoduje, że zostajesz zaszufladkowany jako przeciwnik PO. Co zresztą już nastąpiło, kilka postów wyżej :D

Aha, Marianie: mówiłem to kilka razy na starym forum, ale powtórzę: nikt stąd nie wyrzucał Roberta C. Owszem, dostał na chwilę zakaz pisania, za używanie czerwonego koloru czcionki (tradycyjnie zarezerwowanego dla administracji forum), ale ban ten został cofnięty na prośbę kilku osób, między innymi moją, o czym Robert wie. Po prostu uznał, że nie chce więcej pisać na forum. Jego sprawa, jego decyzja.

Chłopie,jesteś okrutnie miałki na umyśle...
Uważaj - tłumaczę jak chłop kozie na miedzy. Postaraj sie zrozumieć...
Wchodzisz do mieszkania Kowalskiego,na drzwiach wisi stosowna tabliczka z nazwiskiem właściciela...
Rozumiesz ?
Wchodzisz,witasz się, rozgaszczasz się i ... zaczynasz.
Piszesz,że właściciel mieszkania to łobuz,lepiej żeby to jego syn był włascicielem a wogóle to w mieszkaniu jest brud i smród. Owszem u sąsiada Wiśniewskiego jest jeszcze brudniej ale ty przywalasz Kowalskiemu.
Rozumiesz ?
Mało tego . Jeden z obecnych zwraca ci uwagę na to,że jesteś niesprawiedliwy wobec Kowalskiego,że jesteś gościem Kowalskiego .
Ty ... tak,tak - ty - oburzasz się na tego,który cię przywołuje do porządku i swoją złość kierujesz pod jego adresem.
Rozumiesz ?... I uważasz,że jesteś w porządku - no nie ?

Co się tyczy Roberta...
Łżesz... W jego sprawie były interwencje u Józefa . Moja też i Józef zmienił zdanie... Z Robertem miałem prywatny kontakt . Rzeczywiście nie chciał wrócić ale nie z powodu koloru czcionki jak podle łżesz ale z powodu sposobu moderacji.Robert domagał się bana dla jansena i to było zarzewie konfliktu - pamiętasz,kłamczuszku ?... Nie pamiętasz ? No to nie pij tyle.
A teraz możesz mnie banować ty czy kto tam inny ... Mam cię w zupie.

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 10 sie 2017, 19:21

Marian pisze:Chłopie,jesteś okrutnie miałki na umyśle...
Uważaj - tłumaczę jak chłop kozie na miedzy. Postaraj sie zrozumieć...
Wchodzisz do mieszkania Kowalskiego,na drzwiach wisi stosowna tabliczka z nazwiskiem właściciela...
Rozumiesz ?
Wchodzisz,witasz się, rozgaszczasz się i ... zaczynasz.
Piszesz,że właściciel mieszkania to łobuz,lepiej żeby to jego syn był włascicielem a w ogóle to w mieszkaniu jest brud i smród. Owszem u sąsiada Wiśniewskiego jest jeszcze brudniej ale ty przywalasz Kowalskiemu.
Rozumiesz ?
Mało tego . Jeden z obecnych zwraca ci uwagę na to,że jesteś niesprawiedliwy wobec Kowalskiego,że jesteś gościem Kowalskiego .
Ty ... tak,tak - ty - oburzasz się na tego,który cię przywołuje do porządku i swoją złość kierujesz pod jego adresem.
Rozumiesz ?... I uważasz,że jesteś w porządku - no nie ?

Bardzo ciekawy wywód w obronie jednomyślności rodem z kart "Trybuny Ludu". Tylko obawiam się, że nikogo nie przekona. Przypomnij sobie, jak tego rodzaju cenzura przysłużyła się nieboszczce PZPR, którą sam kiedyś aktywnie zwalczałeś. A Kowalski z Twojej przypowiastki musi u siebie posprzątać, jeśli chce przyjmować więcej gości (wygrać wybory) i w niczym mu nie pomożesz mówiąc, że u Wiśniewskiego jest jeszcze większy syf.

Marian pisze:Co się tyczy Roberta...
Łżesz... W jego sprawie były interwencje u Józefa . Moja też i Józef zmienił zdanie...

Śmiem twierdzić, że większe znaczenie miała moja i innych moderatorów. W którym momencie Twoim zdaniem skłamałem ?

Marian pisze:Z Robertem miałem prywatny kontakt . Rzeczywiście nie chciał wrócić ale nie z powodu koloru czcionki jak podle łżesz ale z powodu sposobu moderacji.

Ja wiem lepiej, za co Józef dał mu bana.

Marian pisze:Robert domagał się bana dla jansena i to było zarzewie konfliktu - pamiętasz,kłamczuszku ?... Nie pamiętasz ? No to nie pij tyle.

Bardzo dobrze pamiętam. Nawiasem mówiąc chodziło o tego samego Jansena:

Marian pisze:Dobra moderacja dywersantów powinna wywalać z forum.Żadnego nie wywaliła. Nie wywalała i nie wywala.Ba . Sama brała/bierze udział w
dywersji anty- POwskiej... Za to wywaliła jansena,który był tylko adwersarzem - zwolennikiem PiS nie uprawiającym pokrętnych gierek.

W swoim zacietrzewieniu sam sobie przeczysz, na tej samej stronie wątku :mrgreen:

Marian pisze:Jestem tu jednym z nielicznych,którzy nigdy nie skrytykowali imiennie żadnego czołowego polityka PO . Nie skrytykowali bo nie chcieli wpisywać się w scenariusz pisany przez PiS,nie chcieli służyć innym ugrupowaniom politycznym ;) - tak,tak.Nie chcieli podziału na lepszych i gorszych POwców, nie chcieli służyć jakiejś rodzącej się frakcji w partii ... Z tej przyczyny obrywałem tu nieźle ... i nadal obrywam.

Gó...ziczek prawda. Mam przypomnieć wszystkim, dlaczego na forum IP.Board byłeś rekordzistą pod względem otrzymanych ostrzeżeń i czasowych zakazów pisania, na długo przed tym, zanim Proc i ja zostaliśmy tam moderatorami ?

pantg

Postautor: pantg » 11 sie 2017, 7:12

Marianowi nie chodzi o sensowną krytykę, ale o nieustające absurdalne ataki na polityków PO. Choćby pamiętne ataki na Kopacz, a potem ogromna radość, że w końcu zastąpił ją Schetyna...
.
I sprawa druga. Opamietajcie się, przecież PO straciła władzę nie z powodu tego, że z powodu braku krytyki PO wpadła w samouwielbie! Było wręcz odwrotnie, wszystkie media i wszyscy publicyści bezmyślnie przyjęli pisowską narrację- jaka ta PO jest zła, głupia, pełna pychy! Też na tym fdrum przez wszystkie lata nieomal wszyscy ostro krytykowali PO. Ta sytuacja jest nieomal identyczna, jak SLD za pomocą mediów dosłownie wbił w ziemię rząd AWS prof. Jerzego Buzka. Wtedy też cała Polska krzyczała, jaki to rząd Buzka jest zły i głupi, oraz jak straszne wprowadza reformy... To i tak dobrze, że PO nie skończyła tak jak AWS. Zawdzięczamy to ciężkiej pracy pani premier Kopacz i różnym liderom, że PO w wyborach zdobyła aż ponad 20 procent! Trzeba to docenić, oraz trzeba pracować ile kto może.
.
A nasz Marian naprawdę robi wiele dla naszej ojczyzny. Marian nie ogranicza się tylko do krytycznych wpisów na tym forum PO, ale bez przerwy przyjeżdża do kraju, by brać udział w protestach, też pisze na innych szanowanych portalach. Niech każdy robi swoje, tyle ile może. Córka mojej znajomej wyjechała protestować do Puszczy itp

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 11 sie 2017, 7:40

pantg pisze:I sprawa druga. Opamietajcie się, przecież PO straciła władzę nie z powodu tego, że z powodu braku krytyki PO wpadła w samouwielbienie!

Dokładnie dlatego. Działacze PO uwierzyli we własny slogan reklamowy o tym, że "nie mają z kim przegrać". Tak długo z wyrazem wyższości na twarzach i w głosach ignorowali ofensywę propagandową pisowatych, aż przerżnęli z kretesem, najpierw wybory prezydenckie, potem parlamentarne.

Pani Kopacz była ulubionym celem pisowskiej propagandy ze względu na zdanie o "przekopaniu ziemi na metr wgłąb", które wypowiedziała po katastrofie smoleńskiej, co okazało się nieprawdą. Wszelkie tego rodzaju napaści pomijała milczeniem - skądinąd słusznie, ale z propagandowego punktu widzenia nieskutecznie. Choćby z tego powodu jej wybór na przewodniczącego Platformy nie był najszczęśliwszy. Ale tu, na forum, nikt nie był w stanie poprowadzić sensownej dyskusji na temat przywództwa w partii, bo natychmiast zjawiał się duet głosicieli "lojalności i jednomyślności" rodem z Trybuny Ludu i zaczynał go wyzywać od szkodników, "dowalających Platformie".

Awatar użytkownika
Kostyr

Re: Do czego służy to forum i jak powinno wyglądać

Postautor: Kostyr » 11 sie 2017, 8:23

Upominając się o rozdzielenie wątku na dwa odrębne, nawet mi do glowy nie przyszlo, że moderator autorami "jakie forum" zrobi dwóch trolli. Pomijając zagadnienie, że ten wątek powinien być w dziale Platforma Obywatelska, bo to część tego ugrupowania, a nie chodzi tutaj o techniczne zagadnienia.
Jak tu się dziwić, że to "miejsce bez znaczenia", zupełnie jakby nim zarządzały trolle. I że jego czas wydaje się kończyć, na co administracja ciężko pracowała. :(

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 11 sie 2017, 8:46

Tak to, niestety, działa - autorem nowego wątku staje się autor pierwszego wydzielonego wpisu. :) W IP.Board było identycznie.
Jedyne, co mogę zrobić, to w ogóle wyrzucić te dwa wpisy trolli na początku, wtedy autorem wątku stanie się Marian. Tak wolicie?
Umieszczenie wątku w dziale "jakie forum" jest oczywistą oczywistością i nie podlega dyskusji.

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 11 sie 2017, 9:04

Wróć do „Jakie forum”