Mało nas...

Awatar użytkownika
Podet

Re: Mało nas...

Postautor: Podet » 02 lip 2017, 19:29

Mała adnotacja
Nie było mnie na forum ponad miesiąc, byłem prawie dwa tygodnie w Norwegii, a dosłownie godzinę po powrocie przyszedł do mnie sms, że mój ojciec dostał wylewu krwi do mózgu i leży w szpitalu JPII w Krakowie i walczy o życie. Najgorsze za nim, ale będzie pół rośliną, póki co nie reaguje na bodźce zewnętrzne. Dlatego wszelka doczesność, łącznie z forum poszła w odstawkę. Nawet prezes_wódz Jarosław usprawiedliwił moje niewielkie zainteresowanie zjazdem Wszechzwiązkowej Komunistycznej Partii (bolszewików) o polskiej nazwie Prawo i Sprawiedliwość, gdzie był oklaskiwany jak Stalin u szczytu potęgi.
A co do samego forum, to widzę, że przez ten czas mojej nieobecności niewiele się zmieniło. Mało Nas i niewiele się dzieje.
I always get what I want

Awatar użytkownika
Karolina

Postautor: Karolina » 03 lip 2017, 1:59

Wyrazy współczucia :( 3maj się jakoś, jeśli się da...
Czas wymyślono po to, by nie robić wszystkiego w jednym momencie ;)

pantg

Postautor: pantg » 03 lip 2017, 9:21

Układ nerwowy- w tym mózg- w pewnym zakresie potrafi się "naprawiać", choć to wymaga czasu. Przede wszystkim musi się wchłonąć krwiak, więc trzeba czasu.
.
Niedawno w telewizji pokazywano człowieka, któremu urwało nieomal pół głowy wraz z dużą częścią mózgu , tj. od za uchem w kierunku aż do głębokiego tylu głowy. Widok był szokujący, bo z pewnej perspektywy facet wyglądał całkiem normalnie, jakby mu nic nie było, ale gdy kamera pokazywała drugą stronę twarzy, to nagle ku zdumieniu okazywało się, że facet naprawdę nie ma głowy z jednej strony! Człowiek normalnie rozmawiał i normalnie się zachowywał, nie było po nim widać żadnej ułomności, mimo że urwało mu ogromną część mózgu. Gdybym tego nie widział w reportażu, to bym nigdy w takie cos nie uwierzył!
.
Czeka nas w przyszłości reforma służby zdrowia, jest się czego bać

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 13 lip 2017, 20:07

Znowu mnie trochę nie było. Dziękuję za wyrazy współczucia, ale ojciec miał krwiaka w nodze, którego mu usunięto, problem pierwszym było to, że połączone było z wylewem krwi do mózgu, a potem doszło zapalenie płuc. Teraz problemem jest jedynie oddychanie, bo nie wiadomo na ile ojciec jest w stanie samodzielnie oddychać. Niewiele też rozumie, co się wokół niego dzieje.
I always get what I want

Awatar użytkownika
Karolina

Postautor: Karolina » 14 lip 2017, 2:34

3mam kciuki za Was!!!
Czas wymyślono po to, by nie robić wszystkiego w jednym momencie ;)

Wróć do „Jakie forum”