Mało nas...

Awatar użytkownika
Podet

Re: Mało nas...

Postautor: Podet » 02 lip 2017, 19:29

Mała adnotacja
Nie było mnie na forum ponad miesiąc, byłem prawie dwa tygodnie w Norwegii, a dosłownie godzinę po powrocie przyszedł do mnie sms, że mój ojciec dostał wylewu krwi do mózgu i leży w szpitalu JPII w Krakowie i walczy o życie. Najgorsze za nim, ale będzie pół rośliną, póki co nie reaguje na bodźce zewnętrzne. Dlatego wszelka doczesność, łącznie z forum poszła w odstawkę. Nawet prezes_wódz Jarosław usprawiedliwił moje niewielkie zainteresowanie zjazdem Wszechzwiązkowej Komunistycznej Partii (bolszewików) o polskiej nazwie Prawo i Sprawiedliwość, gdzie był oklaskiwany jak Stalin u szczytu potęgi.
A co do samego forum, to widzę, że przez ten czas mojej nieobecności niewiele się zmieniło. Mało Nas i niewiele się dzieje.
I always get what I want

Awatar użytkownika
Karolina

Postautor: Karolina » 03 lip 2017, 1:59

Wyrazy współczucia :( 3maj się jakoś, jeśli się da...
Czas wymyślono po to, by nie robić wszystkiego w jednym momencie ;)

pantg

Postautor: pantg » 03 lip 2017, 9:21

Układ nerwowy- w tym mózg- w pewnym zakresie potrafi się "naprawiać", choć to wymaga czasu. Przede wszystkim musi się wchłonąć krwiak, więc trzeba czasu.
.
Niedawno w telewizji pokazywano człowieka, któremu urwało nieomal pół głowy wraz z dużą częścią mózgu , tj. od za uchem w kierunku aż do głębokiego tylu głowy. Widok był szokujący, bo z pewnej perspektywy facet wyglądał całkiem normalnie, jakby mu nic nie było, ale gdy kamera pokazywała drugą stronę twarzy, to nagle ku zdumieniu okazywało się, że facet naprawdę nie ma głowy z jednej strony! Człowiek normalnie rozmawiał i normalnie się zachowywał, nie było po nim widać żadnej ułomności, mimo że urwało mu ogromną część mózgu. Gdybym tego nie widział w reportażu, to bym nigdy w takie cos nie uwierzył!
.
Czeka nas w przyszłości reforma służby zdrowia, jest się czego bać

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 13 lip 2017, 20:07

Znowu mnie trochę nie było. Dziękuję za wyrazy współczucia, ale ojciec miał krwiaka w nodze, którego mu usunięto, problem pierwszym było to, że połączone było z wylewem krwi do mózgu, a potem doszło zapalenie płuc. Teraz problemem jest jedynie oddychanie, bo nie wiadomo na ile ojciec jest w stanie samodzielnie oddychać. Niewiele też rozumie, co się wokół niego dzieje.
I always get what I want

Awatar użytkownika
Karolina

Postautor: Karolina » 14 lip 2017, 2:34

3mam kciuki za Was!!!

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 23 lip 2017, 21:28

Dziękuję za wyrazy współczucia, ale niestety mój ojciec zmarł, stało się to w sytuacji, kiedy wydawało się, że wszystko co najgorsze za nim. Nagła zapaść sercowo - tlenowa. Jednak te dwa miesiące jego walki o życie miało ten efekt pozytywny, że nabrałem ogromnego dystansu do sfery publicznej, jakoś się wyciszyłem. Jakieś parę dni mnie tutaj nie będzie, mam nadzieję, że sądy pozostaną suwerenne i będą orzekać w imieniu Rzeczypospolitej, a nie PiSu. Mobilizacja ludzi ogromna w całej Polsce. Trzymajcie się.
I always get what I want

Awatar użytkownika
Karolina

Postautor: Karolina » 24 lip 2017, 2:40

Wyrazy współczucia... Niech Twój Tata spoczywa w spokoju... :( 3mam za Ciebie kciuki...

Marian

Postautor: Marian » 24 lip 2017, 8:06

Podet pisze:Dziękuję za wyrazy współczucia, ale niestety mój ojciec zmarł, stało się to w sytuacji, kiedy wydawało się, że wszystko co najgorsze za nim. Nagła zapaść sercowo - tlenowa. Jednak te dwa miesiące jego walki o życie miało ten efekt pozytywny, że nabrałem ogromnego dystansu do sfery publicznej, jakoś się wyciszyłem. Jakieś parę dni mnie tutaj nie będzie, mam nadzieję, że sądy pozostaną suwerenne i będą orzekać w imieniu Rzeczypospolitej, a nie PiSu. Mobilizacja ludzi ogromna w całej Polsce. Trzymajcie się.

Leo,przesyłam Ci moje wyrazy współczucia.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 24 lip 2017, 13:25

Podet pisze:Dziękuję za wyrazy współczucia, ale niestety mój ojciec zmarł, stało się to w sytuacji, kiedy wydawało się, że wszystko co najgorsze za nim. Nagła zapaść sercowo - tlenowa.

Wyrazy współczucia z powodu śmierci Twojego ojca.
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Marian

Postautor: Marian » 27 lip 2017, 21:03

Frekwencja maleje - niestety .
Tylko czekać jak niektórzy Userzy napiszą tu winatuska...
Tylu rzekomo niezadowolonych z rządów podłej zmiany, tyle pretensji i żalów w społeczeństwie,tyle narzekań z gatunku :
PiS - destrukcja demokracji, liczne manifestacje na ulicach miast a forum pustoszeje...
Co jest grane ?

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 27 lip 2017, 22:14

Czasy się zmieniają to i moda się zmienia. Teraz ludzie wolą tłita i fejsa bo można tego używać na smartfonach.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 29 lip 2017, 18:51

HarryBrown pisze:Czasy się zmieniają to i moda się zmienia. Teraz ludzie wolą tłita i fejsa bo można tego używać na smartfonach.

Forum PO można spokojnie używać na smartfonach (przy grubszych paluszkach przydatny rysik) - domyślnie jest wyświetlana wersja mobilna. Połowa moich wypowiedzi na forum pisana jest z telefonu. Niestety błędy forum znacząco utrudniają aktywne uczestnictwo.
I spróbuj sobie przeprowadzić jakąś pogłębioną dyskusję na tłicie czy fejsie - tutaj sama łapka nie wystarczy.

Awatar użytkownika
Podet

Postautor: Podet » 21 wrz 2017, 17:38

HarryBrown pisze:Czasy się zmieniają to i moda się zmienia. Teraz ludzie wolą tłita i fejsa bo można tego używać na smartfonach.

Po dwóch miesiącach niebytności powiem tyle. Generalnie żywotność forów dyskusyjnych spada, choć nie tylko z powodu portali społecznościowych. Wyczerpuje się po prostu pewna generacja internautów i zmieniają nieco trendy. Po sobie, po ostatnich czterech miesiącach i mojej mizernej aktywności widzę, że bez forum da się żyć, nawet się o tym nie myśli, a jeszcze trzy, cztery lata wcześniej było to nie do pomyślenia. Nawet Jarek tak nie inspiruje jak kiedyś. A gdyby zacni decydenci PO w czasie dwych rządów chociaż Nas czytali i brali nadze rady pod uwagę, nie byłoby Jarka i jego sekty przy władzy.
I always get what I want

pantg

Postautor: pantg » 28 wrz 2017, 17:27

Moja droga administracjo, uspokójcie moda oldHorsa. Jego rewolucyjna czujność, oraz obrażanie innych zniechęca- przynajmniej mnie. Szkoda tego uzasadniać, brak słów

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 30 wrz 2017, 7:56

Prawie rok minął odkąd jest nowe forum i poprawy nie widać. Pisze tutaj tylko kilka osób, a czyta kilkanaście, może kilkadziesiąt osób w ciągu dnia. Może warto zadać sobie pytanie czy jest sens dalszego utrzymywania przez PO tego forum?

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 02 paź 2017, 15:56

Zulus pisze:Prawie rok minął odkąd jest nowe forum i poprawy nie widać. Pisze tutaj tylko kilka osób, a czyta kilkanaście, może kilkadziesiąt osób w ciągu dnia. Może warto zadać sobie pytanie czy jest sens dalszego utrzymywania przez PO tego forum?

Ponawiam swoje pytanie. Czy warto sztucznie utrzymywać przy życiu to forum skoro tak mało osób tutaj pisze? Przecież to forum jest w stanie agonalnym. Są tematy w których sam ze sobą rozmawiam. W listopadzie rok minie od stworzenia nowego forum, a poprawy frekwencyjnej nie ma. :( :(

Ja przyznaję mam sentyment do forum PO i dlatego jeszcze tutaj piszę. Aczkolwiek i moja cierpliwość może ulec wyczerpaniu. ;)

Awatar użytkownika
Kostyr

Postautor: Kostyr » 03 paź 2017, 6:35

Zulus pisze:Ponawiam swoje pytanie. Czy warto sztucznie utrzymywać przy życiu to forum skoro tak mało osób tutaj pisze? Przecież to forum jest w stanie agonalnym.

To forum jest w stanie agonalnym od wielu, wielu lat. Pytanie jest, czy warto utrzymywać przy życiu PO, skoro nie jest nawet w stanie utrzymać atrakcyjności swojego forum, tępo powtarzając te same błędy i tumiwisizm.
Coraz częściej wydaje mi się że to pytanie retoryczne. :(

Marian

Postautor: Marian » 03 paź 2017, 10:45

Kostyr pisze:
Zulus pisze:Ponawiam swoje pytanie. Czy warto sztucznie utrzymywać przy życiu to forum skoro tak mało osób tutaj pisze? Przecież to forum jest w stanie agonalnym.

To forum jest w stanie agonalnym od wielu, wielu lat. Pytanie jest, czy warto utrzymywać przy życiu PO, skoro nie jest nawet w stanie utrzymać atrakcyjności swojego forum, tępo powtarzając te same błędy i tumiwisizm.
Coraz częściej wydaje mi się że to pytanie retoryczne. :(

Na stan forum od lat skarżyliśmy się ...od lat. Nie byłem ostatnim,który to czynił .
Tylko kogo za taki stan forum należy winić ?
Platformę - tak.
A jej zwolenników należy rozgrzeszyć - tak uważasz ?

Zdarzyło mi sie być na forum Do Rzeczy / od rzeczy - jak pisał HB /. Poziom typowo PiSowski - komentarze też.
I tak źle i tak niedobrze...

Liczę na Ciebie :D . Zamiast narzekać zaproponuj jak należy zwiększyć liczbę Userów a ... o PO sie nie martw...
I nie kłóć się ze mną - proszę :D

pantg

Postautor: pantg » 04 paź 2017, 7:54

Jest nas na forum tylko mała garstka, a z braku pisowcow, już nie ma takich awantur i prowokacji jak na starym forum. Na starym forum było dużo różnych frustratów, wśród nich było dużo byłych zwolenników PO, którzy z gorliwością neofity- brutalnie zwalczali PO. Jednak najbardziej wqr...jący jest ten mod, który na forum jest tylko w jednym celu- aby gdy nadarzy się dobra okazja, to wtedy mod może publicznie poniżać i wyszydzać tych których on nie lubi. To jedyny cel pobytu tego moda na forum. Tylko po co go trzymać na forum? On w ogóle nie bierze udziału w życiu forum, za to potrafi miesiącami wyczekiwać okazji, by dokopać Marianowi. Ten mod ma świra na jego punktcie, jednak on Marianowi nawet nie dorasta do pięt!

Awatar użytkownika
Karolina

Postautor: Karolina » 04 paź 2017, 16:33

Już dosłodziliście sobie i ponarzekaliście...?

Wróć do „Jakie forum”