Krajowa Konwencja PO - Polska Samorządna.

Platforma Obywatelska - jaka jest, jaka powinna być, a jaka będzie?
Awatar użytkownika
Przekret

Re: Krajowa Konwencja PO - Polska Samorządna.

Postautor: Przekret » 22 paź 2017, 12:40

HarryBrown pisze:Delikwencie kryjący się pod aliasem Przekręt zamiast moimi nerwami zajmij się swoim widocznym deficytem intelektualnym. Równaj do najlepszych a nie do Błaszczaka.

A kto jest najlepszy na tym marnym świecie?
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi.

Leszek

Postautor: Leszek » 22 paź 2017, 18:52

Bardzo dobry program , był jeszcze tak jakby 13 pkt : przywrócenie wolności gospodarczej w tym obrotu ziemią, a dodał bym od siebie 14: zdewociałych fanatyków religijnych -leśnych dziadków wysłać do psychiatryka lub przynajmniej na emerytury razem z całym klubem . Ktoś powinien też się wreszcie odważyć i przynajmniej zapowiedzieć, że toruński lobbysta zostanie sprawdzony i rozliczony razem z całą jego kliką dojącą państwo polskie.

azar

Postautor: azar » 22 paź 2017, 20:46

Ciekawa rzecz z tym postulatem. W programie napisano: "Zlikwidujemy urząd wojewody – przedstawiciela rządu w terenie, mianowanego bez konsultacji z lokalnymi społecznościami. Wszystkie kompetencje wojewodów prze-każemy samorządom województw i marszałkom, którzy staną się jedynymi gospodarzami regionów. To sprawi, że obywatele wybierający samorząd będą mieli zdecydowanie większy wpływ na sprawy swojego regionu."
Trudno uznać, że chodzi o urząd wojewódzki a nie urząd wojewody czyli wojewodę. Albo więc ktoś tu robi tandetny program albo próbuje się głupio tłumaczyć.
Poza tym trzynasta emerytura i 500+ na pierwsze dziecko. Brawo, brawo. Dobrze, że wyborcy nie interesują się programem bo byłoby źle.
Ale mnie Pan wkurzył Panie Schetyna. A kilka lat temu na tym forum tak Pana broniłem i twierdziłem, że Pan sobie lepiej poradzi od Tuska. Byłem w dużym błędzie.

pantg

Postautor: pantg » 23 paź 2017, 10:17

Znowu Schetyna nie jest taki słaby. Musimy dać szansę i platformie i Schetynie. Ja co prawda jestem zwolennikiem Kopacz, Sikorskiego, Komorowskiego, jednak Schetyna też może być.
.
Nie mogę tylko odżałować tego, że kilku świetnych liderów platformy odeszło z PO na skutek animozj. Bardzo bym chciał, aby platforma na nowo się zjednoczyła, oraz aby liderzy platformy zaczęli się nawzajem wspierać.
.
Bardzo mi się nie podoba, że pani prezydent stolicy jest tak osamotniona i nikt ją nie wspiera, gdy cała pisowska zakłamana propaganda ją wściekłe atakuje.

Wróć do „Platforma Obywatelska”