Proponuję.

Platforma Obywatelska - jaka jest, jaka powinna być, a jaka będzie?
Awatar użytkownika
sciemniacz

Re: Proponuję.

Postautor: sciemniacz » 21 lip 2017, 18:08

exit pisze:Za sady sie wzieli. Wreszcie. Moze Jaworowicz bedzie miala mniej roboty. Moze sie wezma za watowskie przekrety a nie srogie karanie robola za worek cementu.

Są dwie możliwości. Albo ktoś będzie oceniał "słuszność" wyroków, poza zwykłym trybem odwoławczym, i dyscyplinował tych sędziów, którzy zdaniem kontrolujących będą wydawali wyroki nie takie jak powinni, a to oznacza koniec niezawisłości sądów w Polsce. Albo też nikt nie będzie tego oceniał, sądy pozostaną niezawisłe, a to oznaczać będzie, że zostałeś zwyczajnie nabrany.
Poprę kandydaturę Romana Giertycha na prezydenta RP. Jeśli się zdecyduje... ;)

pantg

Postautor: pantg » 21 lip 2017, 18:27

Exit, pierwsza część twojego wpisu to bełkot. Co do sprawy niskiego bezrobocia i wzrostu dobrobytu, jest to zasługa liberalnych reform i wysiłku całego narodu, w tym w czasie rządów PO-PSL. Pis nie ma żadnych zasług jeżeli chodzi o ekonomię i wzrost gospodarczy, ot pis rozdał ludziom kasę wypracowaną w czasie rządów PO.
.
Pis nie przeprowadza reformy sądownictwa, tylko rozwala sądownictwo, dlatego nie będzie usprawnienia w sądach.
.
Exit, oby kiedyś syn pisowskiego barona nie potrącił Ciebie autem na pasach, albo obyś kiedyś nie miał zatargu z instytucją państwową lub zatargu z jakąś spółką skarbu państwa, albo obyś nie zadarłeś z sąsiadem, który ma tzw pisowskie plecy, albo obyś kiedyś nie dostałeś wieczorem wpier.olu od jakiegoś młodego chłopca, którego rodzice mają znajomości z pisowską władzą, albo obyś nie miał firmy konkurencyjnej do innej firmy, którego właścicielem jest znajomy lokalnych pisowskich władz, bo wtedy zostaniesz wykończony tak w sądach jak i poza sądami

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 22 lip 2017, 18:49

exit pisze:Uprawiasz forumowy belkot i walisz cepem na oslep. Co ja mam z jakas kurwizja? Co to jest kurwizja w twoim belkocie? Czy tez rydzykownia?

Określenia, których użyłem, są powszechnie zrozumiałe na tym forum. Słowo "kurwizja" zna już nawet wujek Google. Jeżeli naprawdę ich nie rozumiesz, tzn. nie jest to erystyka dla ubogich, zacznij więcej czytać forum, nie tylko pisać na nim. :|

exit

Postautor: exit » 23 lip 2017, 20:06

oldHorse pisze: Jeżeli naprawdę ich nie rozumiesz, tzn. nie jest to erystyka dla ubogich, zacznij więcej czytać forum, nie tylko pisać na nim. :|

To jest takie prostackie pouczanie.
Gdybym mial sie stosowac do nauczania gloszonego przez forumowych ideologow bylbym podobnym nienawistnikiem jak wy.
Bez wymiany argumentow nie ma dyskusji. A jak nie ma argumentow to sie karze niepokornego ostrzezeniami.
Dlaczego tak nie lubie peowskich dygnitarzy? Odpowiadam. Sami maja sieczke w glowie, nie przyjmuja stanowisk rozniacych sie od gloszonych przez nich. Swoje argumenty uznaja za prawde objawiona a przeciez nie sa uznawani przez swoich wiernych za bostwa.
Mowiac jezykiem ludowym, zal d..e sciska po utraconej wladzy i przywilejach.

pantg

Postautor: pantg » 23 lip 2017, 21:31

Exit, czy oprócz wielkiej pogardy do nas, to umiesz coś merytorycznego do tematu napisać? A tak na marginesie, Exit, nie wstydzisz się pisać z taką nienawiścią?

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 24 lip 2017, 7:15

Credo wiary wszelkiej maści rewolucjonistów brzmi: wstydzą się tylko ludzie słabi.

MBS

Postautor: MBS » 25 lip 2017, 6:47

oldHorse pisze:Credo wiary wszelkiej maści rewolucjonistów brzmi: wstydzą się tylko ludzie słabi.

A reszta bez zahamowań pokazuje publice dupę? :roll:

MBS

Postautor: MBS » 25 lip 2017, 6:51

sciemniacz pisze:
exit pisze:Za sady sie wzieli. Wreszcie. Moze Jaworowicz bedzie miala mniej roboty. Moze sie wezma za watowskie przekrety a nie srogie karanie robola za worek cementu.

Są dwie możliwości. Albo ktoś będzie oceniał "słuszność" wyroków, poza zwykłym trybem odwoławczym, i dyscyplinował tych sędziów, którzy zdaniem kontrolujących będą wydawali wyroki nie takie jak powinni, a to oznacza koniec niezawisłości sądów w Polsce. Albo też nikt nie będzie tego oceniał, sądy pozostaną niezawisłe, a to oznaczać będzie, że zostałeś zwyczajnie nabrany.

No tak, Jaworowicz będzie miała mniej roboty, bo za szereg spraw zwyczajnie nie będzie mogła się zabrać, natomiast wyroki nie będą zero-jedynkowe a zero-zerowe...
Nie wiem skąd biorą się barany typu exit i nie mam pojęcia po jaką cholerę ktokolwiek z nimi dyskutuje. :roll:

pantg

Postautor: pantg » 25 lip 2017, 17:31

Exit, nie dziw się naszej agresji, gdy jesteś aż do bólu ordynarny i oprócz poniżania nas, nic innego nie piszesz. Mnie dziwi tylko brak wstydu u ciebie, bo aby nam dokopać, to wpierw musisz zaakceptować te wszystkie podłe kłamstwa pisowskiej propagandy. Mimo całej anonimowości na forum, to uczciwi ludzie wstydzą się na forum posługiwać kłamstwem i podłością nawet najbardziej ostrych polemikach, a ty jednak się nie wstydzisz pisowskich podłych kłamstw i z całą radością i z całą satysfakcją posługujesz się tą pisowską retoryką. Człowieku, mimo anonimowości na forum, miej swój honor i bądź uczciwy.

exit

Postautor: exit » 25 lip 2017, 18:28

pantg pisze:Exit, nie dziw się naszej agresji, gdy jesteś aż do bólu ordynarny i oprócz poniżania nas, nic innego nie piszesz. Mnie dziwi tylko brak wstydu u ciebie, bo aby nam dokopać, to wpierw musisz zaakceptować te wszystkie podłe kłamstwa pisowskiej propagandy. Mimo całej anonimowości na forum, to uczciwi ludzie wstydzą się na forum posługiwać kłamstwem i podłością nawet najbardziej ostrych polemikach, a ty jednak się nie wstydzisz pisowskich podłych kłamstw i z całą radością i z całą satysfakcją posługujesz się tą pisowską retoryką. Człowieku, mimo anonimowości na forum, miej swój honor i bądź uczciwy.

Czlowieku, nikogo nie che kopac a o ponizaniu nie ma mowy. Nie jestem psychologiem ale cos tam kiedys slyszalem, ze niska samoocena jest wyrazem jakiejs tam choroby. Wiec glowa do gory i do boju. Nie slucham zadnych pisowskich retorow. Wydarzenia polityczne? Najwiecej wiedzy czerpie z Twittera. Telewizornie u mnie w domu ogarniaja Starsi a tam przewazaja seriale.
Nie lubie politykow, nie lubie forumowych PO-wcow ktorzy sa wyalienowani z spoleczenstwa. To ze zbiora kilkanascie tysiecy zainteresowanych obaleniem reform pisiorow to tylko swiadczy o ich mikrej pozycji. I slabosci rzadu a moze madrosci rzadu ze trzyma swoich zwolennikow na sznurku i nie pozwala na burdy z paniczykami - ktorzy oprocz korzystania z slabego prawa zadna inna praca sie nie zhanbili.
Moi kolesie z ktorymi spotykam sie czasem w pabie na osiedlu az sie pala by dac po mordzie komukolwiek. Ot tak do rozrywki. Gdyby to ktos odpowiednio wykorzystal calkiem ladna armie by mial. Na cale szczescie w obecnym kierownictwie pisiory o tym nawet nie mysla. No i dobrze, bo nie ma gorszej rzeczy od bratobojczych zwad. Niewatpliwie totalni ich prowokuja. Nawet ja, ktory sie tym nie interesuje widze to.

Tak wiec pantg u mnie widzisz slomke w oku a u siebie nie czujesz belki (jak to mowil proboszcz i mial racje).

Marian

Postautor: Marian » 25 lip 2017, 18:39

exit pisze:
pantg pisze:Exit, nie dziw się naszej agresji, gdy jesteś aż do bólu ordynarny i oprócz poniżania nas, nic innego nie piszesz. Mnie dziwi tylko brak wstydu u ciebie, bo aby nam dokopać, to wpierw musisz zaakceptować te wszystkie podłe kłamstwa pisowskiej propagandy. Mimo całej anonimowości na forum, to uczciwi ludzie wstydzą się na forum posługiwać kłamstwem i podłością nawet najbardziej ostrych polemikach, a ty jednak się nie wstydzisz pisowskich podłych kłamstw i z całą radością i z całą satysfakcją posługujesz się tą pisowską retoryką. Człowieku, mimo anonimowości na forum, miej swój honor i bądź uczciwy.

Czlowieku, nikogo nie che kopac a o ponizaniu nie ma mowy. Nie jestem psychologiem ale cos tam kiedys slyszalem, ze niska samoocena jest wyrazem jakiejs tam choroby. Wiec glowa do gory i do boju. Nie slucham zadnych pisowskich retorow. Wydarzenia polityczne? Najwiecej wiedzy czerpie z Twittera. Telewizornie u mnie w domu ogarniaja Starsi a tam przewazaja seriale.
Nie lubie politykow, nie lubie forumowych PO-wcow ktorzy sa wyalienowani z spoleczenstwa. To ze zbiora kilkanascie tysiecy zainteresowanych obaleniem reform pisiorow to tylko swiadczy o ich mikrej pozycji. I slabosci rzadu a moze madrosci rzadu ze trzyma swoich zwolennikow na sznurku i nie pozwala na burdy z paniczykami - ktorzy oprocz korzystania z slabego prawa zadna inna praca sie nie zhanbili.
Moi kolesie z ktorymi spotykam sie czasem w pabie na osiedlu az sie pala by dac po mordzie komukolwiek. Ot tak do rozrywki. Gdyby to ktos odpowiednio wykorzystal calkiem ladna armie by mial. Na cale szczescie w obecnym kierownictwie pisiory o tym nawet nie mysla. No i dobrze, bo nie ma gorszej rzeczy od bratobojczych zwad. Niewatpliwie totalni ich prowokuja. Nawet ja, ktory sie tym nie interesuje widze to.

Tak wiec pantg u mnie widzisz slomke w oku a u siebie nie czujesz belki (jak to mowil proboszcz i mial racje).

Psychologiem nie jesteś - tego jestem pewien .Już prędzej psychopatą ale jeśli twierdzisz,że nie to ja się z Tobą kłócić nie będę.

MBS

Postautor: MBS » 01 sie 2017, 6:55

Marian pisze:
exit pisze:Czlowieku, nikogo nie che kopac a o ponizaniu nie ma mowy. Nie jestem psychologiem ale cos tam kiedys slyszalem, ze niska samoocena jest wyrazem jakiejs tam choroby.... .

Psychologiem nie jesteś - tego jestem pewien .Już prędzej psychopatą ale jeśli twierdzisz,że nie to ja się z Tobą kłócić nie będę.

I w tym miejscu Marianie masz rację, zatem nie sprzeczaj się z niebędącym psychologiem, a najlepiej wzorem kilku kolegów otwórz zameczek w spodniach, wyciągnij , co trzeba i z uśmiechem ulgi, daj wyraz swojego stosunku do jego niepsychologicznych wynurzeń :mrgreen:

pantg

Postautor: pantg » 01 sie 2017, 9:25

Oto opozycja GO prowokuje... Jego znajomi nie czuli się prowokowani, gdy na ulicach były walki, bicie ludzi, gdy był podpalny wóz transmisyjny telewizji i byli ranni policjanci. Za to dzisiaj prowokuje ich widok pokojowych i spokojnych demonstrantów z kwiatami w ręku, albo z zapalonymi zniczami jako symbol wolności i swobody.
.
Jednak Exit ma w pewnej części rację, że reżim szybko mógłby stworzyć swoje brutalne bojówki polityczne

MBS

Postautor: MBS » 04 sie 2017, 11:41

pantg pisze: Jednak Exit ma w pewnej części rację, że reżim szybko mógłby stworzyć swoje brutalne bojówki polityczne

A Twoim zdaniem, jaką rolę mają spełniać antosiowi partyzanci? :roll:

Wróć do „Platforma Obywatelska”