Bravo Schetyna ,bravo PO !

Platforma Obywatelska - jaka jest, jaka powinna być, a jaka będzie?
Marian
Posty: 1897
Rejestracja: 26 lis 2016, 22:57

Bravo Schetyna ,bravo PO !

Postautor: Marian » 01 lip 2017, 13:11

Kto widział i słuchał ten wie co mam na myśli,kto nie słuchał i nie widział może to odnaleźć,kto nie chce słuchać ani widzieć ten jest kiep albo co gorsze :
wierny wyznawca jarozbawa.

Tu są fragmenty dla zachęty
http://www.tvn24.pl/schetyna-rzady-pis- ... 387,s.html

pantg
Posty: 1018
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Re: Bravo Schetyna ,bravo PO !

Postautor: pantg » 01 lip 2017, 17:01

Zbyt mało werwy w tym przemówieniu było, też zbyt słabo były zdefinowane oskarżenia- to nie jest owa tatalna krytyka, która jest tak bardzo dzisiaj potrzebna z powodu tak wielkiego niebezpieczeństwa dla ojczyzny. Przemówienia na takim poziomie mogły być wygłaszane 2 lata jemu w czasie kampani wyborczej, a dzisiaj są potrzebne przemówienia dużo bardziej zdeterminowane. Mocne, dobitne oskarżenia też powinny padać na codzień, na każdym kroku, a nie tylko od święta w czasie Rady Krajowej PO.

,
Z tego co pamiętam, to przed wyborami pani Kopacz wygłaszała dużo bardziej porywające przemówienia i dzięki temu sztab pani Kopacz zdołał w wyborach wywindować PO na maksymalny poziom ponad 20 kilka procent. Jednak w tamtych czasach nawet w samej PO były głosy, że Kopacz przesadza i histeryzuje, bo przecież pis jest normalnym ugrupowaniem demokratycznym, który szanuje państwo prawa i szanuje wszystkie reguły demokratycznego państwa. Też we wszystkich mediach (tych niepisowskich) liberalni publicyści pukali się w głowy- co ta Kopacz wygaduje?
.
Na mównicy powinni wystąpić tacy jak Kopacz, Niesiołowski czy Palikot lub inni co potrafią nie tylko mądrze mówić, ale potrafią też przekonać naród.

pantg
Posty: 1018
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Re: Bravo Schetyna ,bravo PO !

Postautor: pantg » 01 lip 2017, 18:17

Wpis do komentarza w koszu:
.
Rozwin człowieku swoją myśl, co? Co kto już od lat krzyczy o wykańczaniu platformerskich zdrajców?; a o śmierci dla Tuska?; o kopaniu po wrednych platformiannych ryjach?; o pozbawianiu praw obywatelskich UB-ków z PO i wygnaniu z kraju?; o doprowadzaniu do nędzy, by zdychali z głodu? Straszne jest to, że to nie mówią anonimowi zwolennicy pisu, ale o tym od lat krzyczą sami liderzy pisu! O śmierci dla Tuska dopominała się działaczka pisu, a nie tylko jakiś anonimowy sympatyk, to samo o goleniu głów za zdradę... Błędem PO było, że przez lata nie reagowała na te podłe oskarżenia i na tą straszną agresję.
.
Co do samego pana Cyby, to przyjechał on do Łodzi z już konkretnym zamiarem zabicia Niesiołowskiego, bo to z Niesiołowskiego pisowska propaganda zrobiła wroga ludu! Jednak gdy Cyba nie zastał Niesiołowskiego w jego lokalu, to wyszedł on na miasto w poszukiwaniu jakiegokolwiek lokalu poselskiego, by zabić jakiegokolwiek posła- trafiło na lokal pisu. Cyba potem mówił, że planował też zabić Kaczyńskiego, jednak najpierw przyjechał on do Łodzi zabić posła Niesiołowskiego.
.
Człowieku, po co dyskusję sprowadzasz na tak podły i zakłamany poziom?


Wróć do „Platforma Obywatelska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość