Jeśli nie Platforma to kto / co ?

Platforma Obywatelska - jaka jest, jaka powinna być, a jaka będzie?
Awatar użytkownika
MalexaKrost

Re: Jeśli nie Platforma to kto / co ?

Postautor: MalexaKrost » 13 lip 2017, 10:09

HarryBrown pisze:Owszem coś takiego jak wspólne prowadzanie się pod rączki przedstawicieli obu partii miało miejsce. Tylko nawet jakby doszło w 2005 r. do powołania wspólnego rządu, to długo by taki twór nie funkcjonował z przyczyn leżących po stronie obu partyjnych wodzów.

Niestety, nie mam aż tak rozwiniętej wyobraźni, by pisać o tym, co by było, wolę się skupić na tym, co było. W ogóle bardzo nie lubię słówka by, moim zdaniem brzmi ono paskudnie.

Marian

Postautor: Marian » 13 lip 2017, 10:32

HarryBrown pisze:Dobre materiały. Poglądowo wrzucam jeden wykres z tych materiałów w kontekście motywacji wyborców.
Obrazek

Wniosek nasuwa się jeden - mam nadzieję, że idealnie podsumowuje dyskusję oraz jasno i precyzyjnie wskazuje kierunek dalszych działań dla partii opozycyjnych w tym i PO.

Harry,
moje wnioski są następujące :
1.Głosujący na PO i na N nie popierają idei,programu i wartości głoszonych przez PiS.
2.Głosujący na PiS nie popierają idei,programu i wartości głoszonych przez PO i przez N.

Partie opozycyjne wyciągnęły z tego i z innych badań następujące / słuszne - moim zdaniem /wnioski:
1.Obnażać,krytykować pisowski program,wytykać popełniane błędy,przekręty /także świństwa /.
2.W swoim programie uwzględnić oczekiwania rozsądniejszych wyborców PiS.

Awatar użytkownika
MalexaKrost

Postautor: MalexaKrost » 13 lip 2017, 10:44

Marian pisze:
Harry,
1.Głosujący na PO i na N nie popierają idei,programu i wartości głoszonych przez PiS.
2.Głosujący na PiS nie popierają idei,programu i wartości głoszonych przez PO i przez N.

3.Głosujący na PO i na N nie popierają idei, programu i wartości głoszonych przez PO.
4.W ogóle nie ma żadnych idei, programu i wartości głoszonych przez PO.

Marian

Postautor: Marian » 14 lip 2017, 12:24

MalexaKrost pisze:
Marian pisze:
Harry,

3.Głosujący na PO i na N nie popierają idei, programu i wartości głoszonych przez PO.
4.W ogóle nie ma żadnych idei, programu i wartości głoszonych przez PO.

Przeczytaj to co napisałeś i idź się wstydzić :lol:

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 25 lip 2017, 12:54

Wczorajsze jak i dzisiejsze wystąpienie szefa PO raczej optymizmem zwolenników nie powinno napawać. O przyciągnięciu nowych sympatyków również nie ma co liczyć.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
MalexaKrost

Postautor: MalexaKrost » 06 wrz 2017, 14:51

Chyba bardziej idzie o utrzymanie starych.

pantg

Postautor: pantg » 07 wrz 2017, 11:42

Mnie denerwuje, że Twój Ruch nie przyłącza się do walki z reżimem. Sam Palikot na swoim profilu fb zamieszcza sporadycznie jakiś przepis kulinarny i nic poza tym.

Marian

Postautor: Marian » 07 wrz 2017, 12:28

MalexaKrost pisze:Chyba bardziej idzie o utrzymanie starych.

Nasze społeczeństwo dzieli się cztery kategorie - a więc na tych co :
1 - myślą żołądkiem/brzuchem.
2 - myślą macicą - piękniejsza płeć albo powiedzmy żołnierzykiem - brzydsza płeć.
3 - myślą głową[*].
4 - nie myślą wcale[*][*].

Ja dostrzegam ,że ilość należących do kategorii number three[*] w RP nie zmienia się ale kategoria four [*][*] powiększa się w zastraszającym tempie ... co widać nawet na tutejszym forum.

PS.
Meleksie Krosto,Starzy, z kategorii [*] nie zawiodą Platformy ... Tego bądź pewien i ... nie bój żaby.

Awatar użytkownika
MalexaKrost

Postautor: MalexaKrost » 07 wrz 2017, 14:40

No to kamień z serca. Te 3% w wyborach ma PO zapewnione.

Marian

Postautor: Marian » 07 wrz 2017, 16:44

MalexaKrost pisze:No to kamień z serca. Te 3% w wyborach ma PO zapewnione.

Uważaj by ten kamień nie urwał Ci ... organu,nie połamał kolan i nóg :lol: .

Marian

Postautor: Marian » 03 paź 2017, 20:42

Jako "samochodziarz profesjonalista" uważam, że destrukcyjne i szkodliwe dla Polski działania obozu władzy będą miały swoje poważne konsekwencje, ale ich wystąpienie jest odsunięte w czasie - powiada "profesjonalista" L. Dorn.
https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/rzad ... c,119,2161
-----
Ja,jako "samochodziarz NIEprofesjonalistą" z uwagą przeczytałem powyższy artykuł. Polecam go W. Sz.Userom do równie uważnego przeczytania.
Artykuł skłania do zadumy ale /NIESTETY :!: / nie kreśli planów uniknięcia poważnych konsekwencji.
Czyli :
Nihil novi sub /polskim/sole... I polskiego Macrona nie widać na horyzoncie...

Marian

Postautor: Marian » 09 kwie 2018, 19:36

Zulus pisze:Słusznie zauważa redaktor Skalski że nie ma obecnie na rynku politycznym innej alternatywy niż PO. PO ma struktury, pieniądze, licznych posłów i senatorów, marszałków, prezydentów miast, burmistrzów i wójtów, licznych radnych i tysiące działaczy. A także mocną reprezentację w UE. Nowoczesna po sondażowych zwyżkach gdzie była w sondażach największą partią opozycyjną, balansuje aktualnie na granicy progu wyborczego. Pamiętam że w ostatnich wyborach parlamentarnych, chciałem nawet zagłosować na kandydata Nowoczesnej, by dać tej partii szansę, ale nikogo wartościowego nie znalazłem. Petru zalicza wpadkę za wpadką. Wątpię aby kilka pań posłanek Nowoczesnej pociągnęła tę partię do dobrego wyniku wyborczego. Kukiz15 z oczywistych względów odpada. SLD walczy o wejście do Sejmu i nie myślą o samodzielnym zdobyciu władzy bo to nierealne. Inne lewicowe partie jak Razem Zandberga czy stowarzyszenie Inicjatywa Polska Nowackiej też walczą tylko o zaistnienie w Sejmie i przekroczenie progu wyborczego.

Moim zdaniem nie ma innej alternatywy niż PO. Można nie lubić PO, mieć do tej partii słuszne zastrzeżenia, ale realnie tylko pod przewodnictwem PO opozycja ma szansę na pokonanie PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych. ;)

Zulusie,czy dzisiaj napiszesz inaczej ? Nie sądzę . Dzisiaj - po blisko 10 miesiącach - jeszcze wyraźniej widzać,że nie ma większej od Platformy Obywatelskiej siły opozycyjnej dla pazernych i stołkowych . Ci,z tak zwanej dobrej zmiany ,pobili wszelkie rekordy grabienia podatków Obywateli. To nie jest patos z mojej strony, to nie jest tania propaganda,to jest wyraz obrzydzenia kłamstwami PiS.
Co oni i co pełniący obowiązki prezydenta zapowiadali w kampaniach wyborczych ?
A co zrealizowali ?
Nic ,po za pińcet plus
Co popsuli ?
Prawie wszystko ...
Ale to nie jest jeszcze koniec ich kadencji ... Będzie gorzej ...
Chyba,że suweren obudzi się z letargu . Sama PO nie da rady -niestety.
:( :( :(

Adi

Postautor: Adi » 09 kwie 2018, 20:23

Tylko to, że nie ma silniejszej partii od PO nie może być argumentem na rzecz status quo w samej PO i po stronie opozycji.

Być może właśnie dlatego kolejne wybory mimo wszystko wygra PiS i nie będzie szybkiej powtórki z lat 2005-07.

PO przypomina ucznia, który ma do odrobienia nie liche zadanie domowe i niespecjalnie pali się do roboty, ba po części politycy PO dalej nie rozumieją zjawisk społecznych, fenomenu PiS-u, a przegrana z 2015 roku nie specjalnie zmieniła samą partię od środka i to nawet na tym najbardziej ordynarnym poziomie politycznym, propagandowym - nie mówiąc już o jakieś potrzebie refleksji w kilku dość ważnych sprawach.

Ocena polskiej polityki jedynie z punktu widzenia obozu liberalnego, sił prounijnych, jest błędem, ten brak analizy jak się okazuje jest zabójczy, a przynajmniej groteskowy, gdy weźmiemy teksty z ostatnich dni o Orbanie i wyborach na Węgrzech z Politico, GW, Onetu = przedruków niemieckich gazet i zestawimy ze wczorajszym wynikiem.

Marian

Postautor: Marian » 11 kwie 2018, 9:27

niJaki nie może ugryźć HGW... Adi nie może ugryźć HGW ...
A pocałujcie wy własny Dolny Układ Psucia Atmosfery.,,
Własny - zastrzegam -bo nikt rozsądny swojego wam nie nadstawi... Piana wam ciecze z PiSka. :lol:

We wtorek Naczelny Sąd Administracyjny utrzymał w mocy wyroki Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego uchylające trzy grzywny, nałożone przez komisję weryfikacyjną na prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz.
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje ... 57278.html

Adi

Postautor: Adi » 11 kwie 2018, 10:28

Przecież każdy dzień HGW na stanowisku prezydenta Warszawy to w sumie dobry dzień dla PiS-u i nie rozumiem pana logiki, żeby analizę, oceny podporządkowywać jakiejś głupiej przepychance.

Przecież jest oczywiste, że HGW jest dziś politycznym trupem, co więcej kampania PO - Trzaskowskiego będzie prowadzona jako nowe otwarcie, nie mniej jak pisałem w innym wątku jeśli nawet w silnych ośrodkach miejskich PO musi walczyć, to pokazuje problem. Z punktu widzenia PiS może się okazać, że oni przegrają wybory w Warszawie, a i tak coś ugrają w skali kraju, bo siłą rzeczy oceny HGW rzutują na PO nie tylko w odniesieniu do lokalnych spraw w Warszawie.

Skala pana myślenia życzeniowego poraża - dla Polaków niestawianie się HGW jest jednoznaczne z faktem, że ma coś do ukrycia i przyznaniem się do winy, przecież to stało się nawet obiektem żartów w kabaretach - newsach SNL Polska.

Po raz 1000 przypisuje mi pan poparcie PiS-u, bo krytykuje PO, czy HGW - czy naprawdę jest pan do tego stopnia ograniczony intelektualnie ?

Można sobie wyobrazić zły scenariusz dla PO, że startuje jakiś kandydat lewicy, samorządowiec i krytykuje HGW z pozycji dalekich od PiS uzyskując ważne 10-15 procent i co, także będzie poplecznikiem PiS-u ? Przestańmy rżnąć głupa.

Marian

Postautor: Marian » 11 kwie 2018, 11:14

Adi pisze: 1.Przecież każdy dzień HGW na stanowisku prezydenta Warszawy to w sumie dobry dzień dla PiS-u i nie rozumiem pana logiki, żeby analizę, oceny podporządkowywać jakiejś głupiej przepychance.

2.Przecież jest oczywiste, że HGW jest dziś politycznym trupem, co więcej kampania PO - Trzaskowskiego będzie prowadzona jako nowe otwarcie, nie mniej jak pisałem w innym wątku jeśli nawet w silnych ośrodkach miejskich PO musi walczyć, to pokazuje problem. Z punktu widzenia PiS może się okazać, że oni przegrają wybory w Warszawie, a i tak coś ugrają w skali kraju, bo siłą rzeczy oceny HGW rzutują na PO nie tylko w odniesieniu do lokalnych spraw w Warszawie.

3.Skala pana myślenia życzeniowego poraża - dla Polaków niestawianie się HGW jest jednoznaczne z faktem, że ma coś do ukrycia i przyznaniem się do winy, przecież to stało się nawet obiektem żartów w kabaretach - newsach SNL Polska.

4.Po raz 1000 przypisuje mi pan poparcie PiS-u, bo krytykuje PO, czy HGW - czy naprawdę jest pan do tego stopnia ograniczony intelektualnie ?

5.Można sobie wyobrazić zły scenariusz dla PO, że startuje jakiś kandydat lewicy, samorządowiec i krytykuje HGW z pozycji dalekich od PiS uzyskując ważne 10-15 procent i co, także będzie poplecznikiem PiS-u ? Przestańmy rżnąć głupa.

1.Doprecyzuj - proszę - swoja opinię na temat dobrych dni. Przyznaję,że nie rozumiem tego . Dobry dzień bo co ? Bo kary Jakiego są oddalane przez sądy ? Adi, to jest dowód nie-wprost wymyślony przez Marksa a dzisiaj funkcjonujący jako odwracanie kota ogonem.W tym jesteś miszczem niedościgłym :lol:

2.Nie chowaj jeszcze HGW do politycznej trumny . To,że zamierza odejść z polityki dowodzi jednego : PiSowska sfora, w której też szczekasz, zmęczyła Panią HGW . Ja się Jej nie dziwię.

3..Moje myślenie może porażać kogoś kto jest zwolennikiem rządów ochlokracji - jak ty,Adi. W systemie demokratycznym, a taki jeszcze w Polsce nie został obalony, to nie tłuszcza decyduje o winie tylko niezawisły sąd , towarzyszu Adi... Jeszcze niezawisły,jeszcze Ziobro i vice- Ziobro go nie stłamsili.

4.Czy ty jesteś mądry inaczej,że nie widzisz,że inni też cię tak oceniają jak ja.Inni twoje opinie zaliczają do bolszewickich - jak ja ?

5.Ja taki scenariusz wyobrażam sobie. Ale ja wierzę w mądrość Warszawiaków.

Adi

Postautor: Adi » 11 kwie 2018, 12:13

Kary finansowe komisji ds reprywatyzacji nie mają tu nic do rzeczy, chodzi o odbiór HGW i sprawy, które się za nią ciągną, a czym bardziej zaglądamy do ratusza tym bardziej robi się czarno i nie oceniam tego z punktu widzenia PiS-u, a np bardzo krytyczną ocenę HGW mają środowiska lewicy, ruchów miejskich, czy po prostu uczciwi ludzie jak Ryszard Bugaj, który ma dziś odwagę piętnować PiS za spółkę Srebrna, ale miał i odwagę krótko podsumować np oddanie kamienic swojej rodzinie przez HGW - to kryminał.

Sprawa jest ewidentna i po za dyskusją jest, że pan Waltz powinien dziś siedzieć za próbę, czy właściwie wyłudzenie mienia znacznej wartości, jak nisko ma jeszcze upaść PO i HGW, żeby uznał pan, że jest problem ? Czy odzyskanie części kamienicy na bazie dokumentów sporządzonych przez szmalcownika to ciągle za mało ? To mają być obowiązujące standardy w polskiej polityce - no to nic dziwnego, że rządzi dziś PiS.

Kto ocenia mnie jako bolszewika ? Pan i kolega Harry, dla którego wzorem jest kretyn współpracujący z Putinem, chcący wyjścia Polski z UE, czy strzelania do robotników i budowy kapitalizmu na wzór XIX wiecznej Ameryki - doprawdy mocny argument.

Proszę odejść na chwilę od polskiej rzeczywistości i zadać sobie pytanie, co by było gdyby HGW rządziła w Oslo, Helsinkach, czy Sztokholmie, czy standardy jej rządów, funkcjonowanie ratusza byłoby przyjmowane jako normalne, czy jednak nie i ludzie wychodziliby na ulicę walcząc o standardy, przeciwstawiając się patologiom ? Nie da się niestety zła sprowadzić tylko do PiS-u, a fakt, że patologie i zło ma także, twarzy HGW i stołecznej PO - powinno skłaniać do refleksji, chęci poprawy i naprawy, a nie rżnięcia głupa i przeczekania.

Używa pan kretyńskich argumentów, do pewnego stopnia one są skuteczne i HGW broniła się dokładnie tak samo, tylko problem w tym, że są one skuteczne i w drugą stronę i PiS może powiedzieć dokładnie to samo i będzie miał po części racje, tylko z punktu widzenia polskiej polityki walka takiej PO z PiS-em zacznie przypominać film Obcy kontra Predator - ktokolwiek wygra My przegramy.

Patologie PIS-u nie mogą służyć do usprawiedliwiania win, grzechów i błędów PO - to równia pochyła.

Marian

Postautor: Marian » 11 kwie 2018, 12:47

Adi pisze:1.Kary finansowe komisji ds reprywatyzacji nie mają tu nic do rzeczy, chodzi o odbiór HGW i sprawy, które się za nią ciągną, a czym bardziej zaglądamy do ratusza tym bardziej robi się czarno i nie oceniam tego z punktu widzenia PiS-u, a np bardzo krytyczną ocenę HGW mają środowiska lewicy, ruchów miejskich, czy po prostu uczciwi ludzie* jak Ryszard Bugaj, który ma dziś odwagę piętnować PiS za spółkę Srebrna, ale miał i odwagę krótko podsumować np oddanie kamienic swojej rodzinie przez HGW - to kryminał.

2.Sprawa jest ewidentna i po za dyskusją jest, że pan Waltz powinien dziś siedzieć za próbę, czy właściwie wyłudzenie mienia znacznej wartości, jak nisko ma jeszcze upaść PO i HGW, żeby uznał pan, że jest problem ? Czy odzyskanie części kamienicy na bazie dokumentów sporządzonych przez szmalcownika to ciągle za mało ? To mają być obowiązujące standardy w polskiej polityce - no to nic dziwnego, że rządzi dziś PiS.

3.Kto ocenia mnie jako bolszewika ? Pan i kolega Harry, dla którego wzorem jest kretyn współpracujący z Putinem, chcący wyjścia Polski z UE, czy strzelania do robotników i budowy kapitalizmu na wzór XIX wiecznej Ameryki - doprawdy mocny argument.

4.Proszę odejść na chwilę od polskiej rzeczywistości i zadać sobie pytanie, co by było gdyby HGW rządziła w Oslo, Helsinkach, czy Sztokholmie, czy standardy jej rządów, funkcjonowanie ratusza byłoby przyjmowane jako normalne, czy jednak nie i ludzie wychodziliby na ulicę walcząc o standardy, przeciwstawiając się patologiom ? Nie da się niestety zła sprowadzić tylko do PiS-u, a fakt, że patologie i zło ma także, twarzy HGW i stołecznej PO - powinno skłaniać do refleksji, chęci poprawy i naprawy, a nie rżnięcia głupa i przeczekania.

5.Używa pan kretyńskich argumentów, do pewnego stopnia one są skuteczne i HGW broniła się dokładnie tak samo, tylko problem w tym, że są one skuteczne i w drugą stronę i PiS może powiedzieć dokładnie to samo i będzie miał po części racje, tylko z punktu widzenia polskiej polityki walka takiej PO z PiS-em zacznie przypominać film Obcy kontra Predator - ktokolwiek wygra My przegramy.

Patologie PIS-u nie mogą służyć do usprawiedliwiania win, grzechów i błędów PO - to równia pochyła.

1.Poproszę o fakty,poproszę o wyroki sądowe udowadniające snute przez ciebie fantasmagorie.
1*.Czy chcesz rzec,że wszyscy ci,którzy popierają HGW są nieuczciwi ? ;)

2.A czy Pani prezydent czy Jej małżonek zostali skazani prawomocnym wyrokiem sądu ?

3.Tak,to prawda ale nikt temu nie zaprzeczył,nikt nie wziął cię w obronę.

4. Gdyby Pani Hanna Gronkiewicz- Waltz była merem francuskiego miasta to ludzie też by ją krytykowali ale na ulice nie wyszliby.Myślę,że innych miastach też nie wyszliby.
Ale widzisz,towarzyszu,Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz rządzi w Warszawie a Warszawiacy wybrali ją na drugą kadencje. Nie dociera to do twego czerwonego rozumku? - grzecznie pytam.

5.Widzisz,mój ty upie.dliwy adwersarzu, to nie jest tak. Moje argumenty nie są wyszukane - zgoda - ale są rzetelne skoro one tak ,ciebie, zapiekłego wroga tych,którzy nie kłaniają się prezesowi wolski unoszą...
Znaczy,że strzelam celnie ale nie aż tak by cię zatopić - doceń to ... A i ja mam frajdę ...

Adi

Postautor: Adi » 11 kwie 2018, 14:12

Kto ma mnie brać w obronę, skoro pisze tu raptem kilka osób, a w wielu wątkach toczę z panem jakąś absurdalną samotną walkę ?

Co do faktów to są one obciążające niezależnie, czy jest wyrok sądu, czy go nie ma, HGW nie podważyła żadnego faktu z publikacji tygodnika Wprost, publikacji w kilku innych pismach, dwa komisja ds reprywatyzacji dotarła do dokumentów z czasów PRL-u, które tylko potwierdziły wszystkie obciążające okoliczności i fakt, że pan Waltz bezprawnie na bazie sfałszowanych dokumentów szmalcowników przejął część kamienicy.

Koniec - tu nie ma innej prawdy, innej interpretacji, a wygrane wybory nie są glejtem na bezkarność - stosujmy równe standardy zarówno wobec polityków PiS-u, jak i PO. Pan nie używa żadnych argumentów, a podobnie jak HGW używa pan wytrychów, kłamstw, czy wiecznie żywego argumentu - zły PiS - no i jeszcze dochodzi bolszewik i Marks - więc toczymy dyskusje w formule w jakim posuwała się fabuła brazylijskiej telenoweli "W kamiennym kręgu", gdzie setki odcinków toczyły się wokół kilku powracających wątków, bez posuwania akcji do przodu.

Przypisuje mi pan rzeczy, które choćby z innych moich postów bronią się raczej słabo - jak rzekome popieranie prezesa i PIS - tak uczciwie po ludzku piszę pan to dalej po moich postach o Ziobrze i czy krytyce spraw wokół spółki Srebrna - trochę do miałkie i niskie nawet jak na pana.

Marian

Postautor: Marian » 11 kwie 2018, 15:36

Adi pisze:1.Kto ma mnie brać w obronę, skoro pisze tu raptem kilka osób, a w wielu wątkach toczę z panem jakąś absurdalną samotną walkę ?

2.Co do faktów to są one obciążające niezależnie, czy jest wyrok sądu, czy go nie ma, HGW nie podważyła żadnego faktu z publikacji tygodnika Wprost, publikacji w kilku innych pismach, dwa komisja ds reprywatyzacji dotarła do dokumentów z czasów PRL-u, które tylko potwierdziły wszystkie obciążające okoliczności i fakt, że pan Waltz bezprawnie na bazie sfałszowanych dokumentów szmalcowników przejął część kamienicy.

3.Koniec - tu nie ma innej prawdy, innej interpretacji, a wygrane wybory nie są glejtem na bezkarność - stosujmy równe standardy zarówno wobec polityków PiS-u, jak i PO. Pan nie używa żadnych argumentów, a podobnie jak HGW używa pan wytrychów, kłamstw, czy wiecznie żywego argumentu - zły PiS - no i jeszcze dochodzi bolszewik i Marks - więc toczymy dyskusje w formule w jakim posuwała się fabuła brazylijskiej telenoweli "W kamiennym kręgu", gdzie setki odcinków toczyły się wokół kilku powracających wątków, bez posuwania akcji do przodu.

4.Przypisuje mi pan rzeczy, które choćby z innych moich postów bronią się raczej słabo - jak rzekome popieranie prezesa i PIS - tak uczciwie po ludzku piszę pan to dalej po moich postach o Ziobrze i czy krytyce spraw wokół spółki Srebrna - trochę do miałkie i niskie nawet jak na pana.

1.Niestety,to prawda, pisze tu tylko kilka osób....
To ty toczysz ze mną walkę ?
Tak jak Don Kichot z wiatrakami /urojonymi przeciwnikami/ a komuniści z wrogami ludu ?
Bo ja tylko polemizuję z tobą , towarzyszu ...

2.Ty jak Kargul co to wołał sond sondem alje sprawiedliwosć musi być po naszej stronie... Ty nie zauważyłeś,że czasy sądów kapturowych dawno minęły a i komunistyczne trojki wydające wyroki po rozstrzelaniu podsądnego minęły. Nawet Ziobro z vice - Ziobro nie zamierzają ich przywracać...
Dalej :
Czy ty uważasz,że prezydent Warszawy ma się tłumaczyć przed jakimś - pożal się Boże - dziennikarzyną szukającym rozgłosu i czytelników lubiących plotki ? Nie uważasz,że to uwłaczałoby Jej funkcji pełnionej z wyboru ?

3. Krynico prawdy,napisz chociaż raz za jakie zarzuty Pani HGW została skazana ? Chociaż raz - s'il te plaît . Bo plotki są tylko plotkami a ten co je rozgłasza jest tylko pospolitym plotkarzem.

4.Twoje popieranie prezesa nie jest rzekome. Jest rzeczywiste.
Czym ty się chwalisz? To, że skrytykowłeś /hmmm ?/ oberprokuratora to TYLKO dowód na to,że twój prezes nie ma do niego zaufania.
Ziobro nie jest członkiem PiSu - podpowiadam ci.

Wróć do „Platforma Obywatelska”