Wiecie co mnie najbardziej wnerwia u szefa PO?

Platforma Obywatelska - jaka jest, jaka powinna być, a jaka będzie?
Awatar użytkownika
HarryBrown

Re: Wiecie co mnie najbardziej wnerwia u szefa PO?

Postautor: HarryBrown » 14 maja 2017, 21:08

PanTG, ale Twój apel o wyrozumiałość oznacza, że tak samo należy postąpić w stosunku do ułomności i dewiacji pislamistów - na czele z Przenajwyższym, Tośkiem, Mazurkową, Pawłowicz i resztą tej hołoty. Stety albo niestety ale czasami trzeba zapomnieć o dobrym wychowaniu czy chrześcijańskiej naturze. To taki odpowiednik stanu wyższej konieczności a nawet obrony koniecznej.
Homo erectus = jansen21

pantg

Postautor: pantg » 14 maja 2017, 22:48

Co innego wyrozumiałosc dla czyis ułomnosci i dla czyis niegrożnych wad, a co innego wyrozumiałosc dla pisowskich podłych oszczerstw, czy nie reagowanie na pisowskie akcje mające na celu niszczenie nawet najbardziej zasłużonych dla narodu bohaterow. W pierwszym przypadku należy byc wyrozumiałym i tolerancyjnym, a w drugim przypadku należy byc nieustępliwym i z determinacją bronic polskich interesow

Marian

Postautor: Marian » 15 maja 2017, 10:22

pantg pisze:Co innego wyrozumiałosc dla czyis ułomnosci i dla czyis niegrożnych wad, a co innego wyrozumiałosc dla pisowskich podłych oszczerstw, czy nie reagowanie na pisowskie akcje mające na celu niszczenie nawet najbardziej zasłużonych dla narodu bohaterow. W pierwszym przypadku należy byc wyrozumiałym i tolerancyjnym, a w drugim przypadku należy byc nieustępliwym i z determinacją bronic polskich interesow

Pantgu,masz rację ale w pierwszym poście nie było konstruktywnej krytyki a tylko takie dziecinne przypieprzanie się do Schetyny i to nie pierwszy raz. Na ten post b.rzeczowo odpowiedział Zulus i na tym dyskusja powinna się była zakończyć... Niestety nie zakończyła bo argumenty przytoczone przez Zulusa nie dotarły do autora wątku.
Pantgu,
pamiętasz stare forum,pamietasz ówczesne-często podłe-czepianie się Schetyny,Pomaskiej,Grabarczyka,Sienkiewicza,Sikorskiego,Komorowskiego i innych za słowa,za gesty,za wygląd ?
Nie pomogło to PO.
Po co więc dalej kontynuować takie gierki z przedszkola rodem?
Komu to służy ?

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 15 maja 2017, 12:00

Marianie, a ja uważam że jeżeli ktoś robi głupio, niemądrze albo w taki sposób, że zniechęca to potencjalnych wyborców, to należy to wytknąć (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) - oczywiście należy pamiętać o formie i stylu by nie urazić krytykowanego. Chodzi o to by taka osoba jak najszybciej zmieniła swoje postępowanie i wypowiedzi. Nie ma nic gorszego jak popadanie w samozadowolenie. W dzisiejszych czasach gdzie media są wszędzie a przeciwnik polityczny bezwzględnie potrafi wykorzystać każde faux pas na swoją korzyść, należy robić wszystko by drugiej stronie dostarczać jak najmniej paliwa. By nie być gołosłownym w kontekście działalności mediów a przede wszystkim politycznych przeciwników, to taki dzisiejszy przykład. Rano natknąłem się na tekst w którym pierwyj sort grilluje posła Trzaskowskiego bo dał żebrzącej kobiecie tylko 20 groszy. I nie jest ważne, że facet wykazał się ludzkim odruchem (w przeciwieństwie do "boga" pislamistów, który w takich momentach raczył używać stwierdzenia "spieprzaj dziadu!"), a ważnym jest to że dał tylko 20 groszy a ma majątek 300 tys. złotych i nim dał to kupił ciastka za ponad 40 zł i do tego jeszcze poruszał się taksówką.
Homo erectus = jansen21

pantg

Postautor: pantg » 15 maja 2017, 13:31

Może płacił kartą i po prostu nie miał drobnych?
,
A co do konfliktu na forum, to lepiaj aby schowac animozje

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 15 maja 2017, 13:37

PanTG, ale to nie ma znaczenia ile dał - ile miał to tyle dał i uj pislamistów to obchodzi. Ale pislamskie media jak nie miały się czego przyczepić to znalazły sobie temat pt. 20 gr. A napisałem o tym w kontekście błędów i pomyłek i konieczności ich korygowania poprzez przyjęcie konstruktywnej krytyki. Skoro rozgrywają pod elektorat taki temat jak 20 gr., to jak będą rozgrywać temat gdzie będzie jakiś poważny błąd albo niewłaściwe zachowanie.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 15 maja 2017, 15:31

Marian!
Jeszcze ten jeden ostatni raz odpowiem na twoje głupie insynuacje i bezkrytyczny, wiernopoddańczy stosunek do przewodniczącego PO nawet, jeżeli co każdy widzi bredzi asekuranckie głupoty.
Właściwie nie do ciebie to kieruję bo na ciebie z tym twoim oślim uporem szkoda czasu i atłasu, ale dla wszystkich którzy tu wchodzą i potrafią myśleć obiektywnie i logicznie...
http://www.newsweek.pl/opinie/program-t ... d=MTMwNg==
"Bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień"

pantg

Postautor: pantg » 15 maja 2017, 21:38

A niby dlaczego Kruku ten materiał kierujesz do Mariana??? Niby gdzie ma byc ta kontrowersja?
,
Podobno goscie tamtej konferencji wprost zbaranieli w czasie wystąpienia sędziego Morawskiego. Marawski przemawiał jak rasowy przedstawiciel Stalina.

Marian

Postautor: Marian » 16 maja 2017, 7:52

Szanowni Przedpiścy,
Odróżnijcie a przynajmniej /niektórzy z Was ;) / postarajcie się odróżnić rozsądną krytykę od krytykanctawa,od szukania dziury w całym,od wyzłośliwiania się pod adresem działaczy jedynej rozsądnej polskiej partii politycznej.
Inna rzecz,że oni,działacze tej partii, są tacy jacy są ale nie zasługują na krytykę.Oni w sposób cywilizowany i w ramach prawa zwalczają podłą zmianę.A Wy im przeszkadzacie.Mówicie,że czynicie to dla dobra partii. A ja Wam powiem,że łżecie.Wam chodzi o bezkarne szkalowanie innych . Udowadniacie to tym,że na zwróconą sobie uwagę odpowiadacie kolejnymi zmyśleniami albo - ostatni przykład : przytaczacie błazeńską wypowiedź sędziego jakby ta wypowiedź miała cokolwiek wspólnego z tematem wątku.
Jeden z Was jest weteranem w czepianiu się Schetyny i innych prominentnych działaczy tej partii a i całej partii.Miał tu kilku czasowych pomagierów.
I co krytykanci ? Nie zauważyliście,że Wasz krytycyzm w czasie minionych kampanii wyborczych był miodem na serca Jarosława i jego janczarów? Dalej chcecie im słodzić ich życie?Czym Wy się różnicie od pani W,od pana Z.którzy ścigają Tuska wezwaniami do stawiania się przed komisją d/s udowodnienia, że to nie Kain zabił brata a równocześnie odpuszczają Berczyńskiemu .
---
Pantgu Szanowny.
To nie jest konflikt na forum.To jest z jednej strony głupi i szkodliwy atak na PO a z drugiej obrona tej partii. Uzurpatorzy do prawa krytyki - jeśli są takimi katonami - mają prawo do niej.Nikt im tego nie zabrania...Mogą wysłać list do Pana Schetyny,mogą zatelefonować ,pójść do biura posła PO i przekazać mu swoje troski,swoje uwagi.Mogą to uczynić ale pod warunkiem,że ich uwagi są merytoryczne a nie w rodzaju przewodniczący Schetyna w swojej wypowiedzi,źle użył znaków interpunkcyjnych.

MBS

Postautor: MBS » 16 maja 2017, 21:11

pantg pisze:A niby dlaczego Kruku ten materiał kierujesz do Mariana??? Niby gdzie ma byc ta kontrowersja?
,
Podobno goscie tamtej konferencji wprost zbaranieli w czasie wystąpienia sędziego Morawskiego. Marawski przemawiał jak rasowy przedstawiciel Stalina.

TG, nie myl przedstawicieli stalina ze sprawnym inaczej PiSdewotem, którego wtryniono do TK jedynie dla tego, że jest właśnie sprawnym inaczej, czym w sposób doskonały się wykazał w przemawiając przed zbaraniałymi ze zdziwienia Angolami, którzy nie pojmują jak taki egzemplarz sprawnego inaczej może być sędzią. Przypuszczam, że do dziś wielu z tych biedaków budzi się w nocy zlany potem z wrzaskiem: I dont understand WHY!!!! :o

Czym innym jest dyplomacja, a całkiem czym innym PiSduplomacja. :ugeek:

Co do Grzesia, nie powiem, że jego wypowiedzi są najtrafniejsze, a decyzje najcelniejsze i choć dosypać do ognia potrafi, to czasem zapomina czyje to ognisko... Ale z rozwagą poczekajmy, co z tego bajzlu wyjdzie - na dziś broszka twierdzi, że to PO kłamie i spokojnie zapamiętajmy to stwierdzenie, bo to ja mogę się mylić i dosypał do właściwego ognia... :ugeek:

Wróć do „Platforma Obywatelska”