Platforma w mediach

Platforma Obywatelska - jaka jest, jaka powinna być, a jaka będzie?
Marian

Re: Platforma w mediach

Postautor: Marian » 24 wrz 2017, 21:57

HarryBrown pisze:Dobra jeszcze raz wysłuchałem wypowiedzi posła Halickiego i przejrzałem również linki i przyznaję, że masz rację. Cofam swoją negatywną ocenę wypowiedzi posła Halickiego jak i zarzucenie mu nieprawdy. Niemniej mógł zdecydowanie bardziej klarowniej wytłumaczyć czym był ten automatyzm, jakie by to były ilości gdyby rząd Kopacz przystał na propozycję EU a także dodał na co rząd się zgodził i dlaczego. Granica między zgodą na gotowość do relokacji a zgodą na automatyczną relokację jest dla kogoś kto w tym nie siedzi praktycznie niewidoczna. Cóż nie zachowałem czujności i dałem się zmanipulować Rachoniowi. Mea culpa.

Harry,
szacun.
Pośpieszyłem się z epitetem pod Twoim adresem.
---
Bronię PO z całych sił swoich bo nie widzę alternatywy .Sił mi starcza... jedynie czasami jakiś pijany i.d.i.o.t.a modem szuka zaczepki.
Ale jakoś to będzie.
POzdrawiam Cię.

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 25 wrz 2017, 0:00

Na każdym innym forum internetowym za takie wycieczki pod adresem kogokolwiek z administracji miałbyś już dawno dożywotniego bana. Doceń wolność słowa, panującą na forum PO.

p.s. I nie oceniaj innych własną miarą. Ja nie piszę po pijaku na forum.

Marian

Postautor: Marian » 25 wrz 2017, 11:48

oldHorse pisze:Na każdym innym forum internetowym za takie wycieczki pod adresem kogokolwiek z administracji miałbyś już dawno dożywotniego bana. Doceń wolność słowa, panującą na forum PO.

p.s. I nie oceniaj innych własną miarą. Ja nie piszę po pijaku na forum.

Masz dobre serduszko -wow . Chociaż nie wiem o co Ci chodzi ale pomimo wszystko Dankie, Shukran,Shur-nur-ah-gah-lem,Blagodaria,Xie xie,Dìkuji, Merci,Gracias,Gratia,Danke, Takk,Obrigado,Cпасибо,Khop Khun Krab,itd.,itp.,etc...
A może ty źle zrozumiałeś skrót i.d.i.o.t.a. ,może skojarzyłeś go z takim jednym obrzydliwym epitetem ? No nie ,nie .
Ten skrót czyta się następująco :
Idealnie dobrana istota odpierająca trollowskie ataki :lol: .

-----
A na poważnie :
Na innych portalach modzi nie przypieprzają się za każdym razem do userów tak jak Ty czynisz to wobec panTG i wobec mojej skromnej osóby...
Już Cię prosiłem :
-Odpuść,nie czepiaj się nas bo poziom naszej wiedzy,nasze umiejętności erystyczne są nieosiągalne dla osoby Twego pokroju. Nasze zangażowanie w obronę Platformy Obywatelskiej drażni Cię - to widać i czuć.
Bardzo,bardzo,bardzo uprzejmie Cię proszę jeszcze raz :
-Odpieprz się od nas i przestrzegaj regulaminu - tego poprzedniego bo nowego tu jak dotąd nie stworzono.

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 25 wrz 2017, 18:42

Marian pisze:-Odpuść,nie czepiaj się nas bo poziom naszej wiedzy,nasze umiejętności erystyczne są nieosiągalne dla osoby Twego pokroju. Nasze zangażowanie w obronę Platformy Obywatelskiej drażni Cię - to widać i czuć.

Skoro koniecznie chcesz wiedzieć: Drażni mnie (i o ile wiem, nie tylko mnie), że w jedynymi zwolennikami Platformy Obywatelskiej na tym forum mienią się fanatyk i jego bezmyślny wyznawca, którzy wymyślają innym uczestnikom forum od pisowców, gdy ci ośmielą się mieć inne zdanie, niż ich jedynie słuszne. Już to mówiłem, ale powtórzę: gdybym chciał zniechęcić czytelników do Platformy, nie byłbym w stanie wymyślić niczego skuteczniejszego, niż taki upiorny duecik "obrońców". Na tym forum chyba każdy myślący uczestnik został przez Was wyzwany od pisowców. Nie tędy droga.

p.s. Zapowiadam publicznie: za każdy następny popis "inteligencji erystycznej" pod adresem kogokolwiek z administracji dostaniesz ode mnie bezterminowy zakaz pisania, który może zdjąć tylko administrator forum - a wcale nie jestem pewien, czy będzie chciał.

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 25 wrz 2017, 19:07

Marian pisze:Na innych portalach modzi nie przypieprzają się za każdym razem do userów tak jak Ty czynisz to wobec panTG i wobec mojej skromnej osóby...

Nie przypieprzają się za każdym razem, bo z reguły wystarczą im dwa upomnienia, przy trzecim user wylatuje, bez zmiłuj się.
Nihil novi

Marian

Postautor: Marian » 25 wrz 2017, 20:34

Siła złego na jednego ... :lol:

Awatar użytkownika
Karolina

Postautor: Karolina » 26 wrz 2017, 3:13

A weź że się uspokój...
Czas wymyślono po to, by nie robić wszystkiego w jednym momencie ;)

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 26 wrz 2017, 10:24

Marian pisze:Siła złego na jednego ... :lol:

"Jeżeli jedna osoba powie ci, że jesteś osłem, to się tym nie przejmuj. Jeżeli dwie - spójrz w lustro. Jeżeli trzy, to kup sobie siodło." :mrgreen:

pantg

Postautor: pantg » 26 wrz 2017, 10:26

Ja byłbym szczęśliwy, gdyby pewien mod choć raz na pół roku włączył się choć jednym zdaniem do naszych dyskusji, zamiast miesiącami w milczeniu czekać na okazję, kiedy to będzie mógł przywalić znienawidzonemu Marianowi.
.
Marianie, nie dziwię się reakcji naszego Harrego, bo przecież mało kto wie o tych informacjach, na co konkretnie zgodził się rząd Kopacz i jakie są zapisy w podpisanej umowie o przyjęciu 7 tys uchodźców.
.
Z jednej strony to PO powinna zrobić wszystko, aby najważniejsze informacje przedostały się do świadomości narodu. Też to platforma powinna wszczynać pewne debaty publiczne, oraz to PO powinna narzucać najważniejsze narracje w przestrzeni publicznej. Z jednej strony niby platforma tego nie robi, ale z drugiej strony PO nawet nie ma jak to zrobić, bo nie ma platformerskich mediów i nie ma publicystów, którzy otwarcie przyznawali się do popierania PO. Pisowi jest o wiele łatwiej, bo pis ma od groma swoje propagandowe media, oraz od groma ma swoich propagandowych dziennikarzy, którzy w ogóle nic nie robią tylko zajmują się propagandą! Platforma już z góry stoi na przegranej pozycji w starciu z tą ogromną i bezwzględną pisowsko- radiomaryjną machiną propagandową.
.
Ale tym bardziej przeciwnicy pisu muszą ostrożnie podchodzić do medialnych informacji. Jeżeli wystąpienie posła PO zostało tak odebrane przez naszego Harrego, to zapewne identycznie to wystąpienie odebrało też 99,9 procent reszty słuchaczy... Opozycja musi zacząć intensywnie pracować

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 26 wrz 2017, 10:50

W świecie demokratycznym miarą sukcesu polityków jest to, czy ich przekaz zainteresuje niezależne media. I tak należy walczyć z propagandą pisowatych. Wiem, że to trudniejsze i wymaga znacznie większego potencjału intelektualnego, niż rzuicenie kości własnym wiernym dziennikarskim PieSkom, ale bezwzględnie konieczne. Gdyby Platforma miała "swoje" media, to przede wszystkim docierałyby one tylko do "swoich", więc za ich pomocą można byłoby rozpocząć co najwyżej monolog, nie debatę.

Marian

Postautor: Marian » 26 wrz 2017, 14:20

oldHorse pisze:W świecie demokratycznym miarą sukcesu polityków jest to, czy ich przekaz zainteresuje niezależne media. I tak należy walczyć z propagandą pisowatych. Wiem, że to trudniejsze i wymaga znacznie większego potencjału intelektualnego, niż rzuicenie kości własnym wiernym dziennikarskim PieSkom, ale bezwzględnie konieczne. Gdyby Platforma miała "swoje" media, to przede wszystkim docierałyby one tylko do "swoich", więc za ich pomocą można byłoby rozpocząć co najwyżej monolog, nie debatę.

Udowodniłeś,że masz waaadzę. Wywaliłeś mój post do kosza... Ja z twoimi tego nigdy nie zrobiłbym - bo to jest nadużycie kargulowskie ... sond sondem ale sprawiedliwosć musi być po naszej stronie... Twoje musi być na wierzchu. Furda fakty, furda kultura osobista ale moje jest mojsze...
Ale niechaj ci będzie.../Łk 23,34/

Odniosę sie do twojego powyższego postu.
Zadam ci pytanie :
- Wytłumacz mi ...o czym ty napisałeś ?
a/ w niezależnych mediach jest raczej równowaga ze wskazaniem na PO,
b/ jak pogodzisz to z wypowiedziami - chociażby Kolegi Harry'ego - skargę na to,że PO nie ma swoich mediów.
Gdzie jest sens a gdzie logika w treści twego PiSiania ?
Tylko nie obrażaj się bo złość szkodzi...Chociaż ? Są tacy,którzy tylko złością żyją.
Życzę ci dużo zdrówka :D

Marian

Postautor: Marian » 26 wrz 2017, 15:08

pantg pisze:Ja byłbym szczęśliwy, gdyby pewien mod choć raz na pół roku włączył się choć jednym zdaniem do naszych dyskusji, zamiast miesiącami w milczeniu czekać na okazję, kiedy to będzie mógł przywalić znienawidzonemu Marianowi.

Kolego z tej samej strony barykady. Żeby włączyć się do merytorycznej - bo taką miałeś na myśli - no nie ? -dyskusji trzeba mieć cośkolwiek do powiedzenia...
A tu co masz ? ... chcę,oczekuję,zróbcie, itd.,itp.,etc...
A konkrety ,a propozycje ? Nie ma. PO jest be... Schetyna jest be... I wsio.
Ech... Prezes Kłamczyński to ma klawe życie.

pantg

Postautor: pantg » 26 wrz 2017, 15:27

Po przeczytaniu powyższego natychmiast poleciałem do kosza, ale tam zwykle pierdoły. Musimy to Marianie sami wyjaśnić z Harrym- bez świadków.
.
Zdanie "platforma w mediach" brzmi jak nonsens czy jak szyderstwo. Napisałem obszerny komentarz o platformie w telewizji, ale głupi telefon mi się zawiesił i cały wpis przepadł. Ale do wieczora to nadrobię. Pozdrawiam

Marian

Postautor: Marian » 26 wrz 2017, 15:34

pantg pisze:Po przeczytaniu powyższego natychmiast poleciałem do kosza, ale tam zwykle pierdoły. Musimy to Marianie sami wyjaśnić z Harrym- bez świadków.
.
Zdanie "platforma w mediach" brzmi jak nonsens czy jak szyderstwo. Napisałem obszerny komentarz o platformie w telewizji, ale głupi telefon mi się zawiesił i cały wpis przepadł. Ale do wieczora to nadrobię. Pozdrawiam

Pantgu,
Harry to klawy gość.Uznał swoją pomyłkę,za co złożyłem mu głeboki szacun.Oby tu było więcej takich jak On...
A jeśli ktoś napisze,że przypochlebiam sie Harry'emu to po prostu mnie jeszcze nie zna.. Staram się jak tylko mogę by moje słowa były tak-tak,nie-nie.

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 26 wrz 2017, 18:18

Marian pisze:- Wytłumacz mi ...o czym ty napisałeś ?
a/ w niezależnych mediach jest raczej równowaga ze wskazaniem na PO,
b/ jak pogodzisz to z wypowiedziami - chociażby Kolegi Harry'ego - skargę na to,że PO nie ma swoich mediów.

To bardzo proste, wystarczy przeczytać moją pisaninę bez uprzedzeń. Odpowiadałem Pantgowi, płaczącemu rzewnymi łzami, iż Platforma nie ma "swoich" mediów, że nie tędy droga. W demokracji nie chodzi o to, żeby mieć "swoje" media, lecz by dotrzeć ze swoim przekazem do mediów niezależnych.

Jak długo te media pozostaną niezależne w państwie, systematycznie zawłaszczanym przez pisowatych, to inna sprawa.

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 26 wrz 2017, 18:24

Marian pisze:Udowodniłeś,że masz waaadzę. Wywaliłeś mój post do kosza...

pantg pisze:Po przeczytaniu powyższego natychmiast poleciałem do kosza, ale tam zwykle pierdoły.

Obrazek

MBS

Postautor: MBS » 27 wrz 2017, 10:36

oldHorse pisze:
Marian pisze:Udowodniłeś,że masz waaadzę. Wywaliłeś mój post do kosza...

pantg pisze:Po przeczytaniu powyższego natychmiast poleciałem do kosza, ale tam zwykle pierdoły.

Obrazek

Czy tylko w koszu? :roll:

Awatar użytkownika
oldHorse

Postautor: oldHorse » 27 wrz 2017, 22:33

MBS pisze:Czy tylko w koszu? :roll:

Tylko dwa w koszu, większość została w wątkach - ale widzisz, jaka jest reakcja, gdy ktoś ośmieli się Jedynym Prawdziwym Zwolennikom Platformy usunąć coś do kosza... Poza tym nic by na forum nie zostało, a ruch tu pod zdechłym Azorkiem - PiStrolle zniknęły z forum (pewnie delektują się podłą zmianą), to i kłócić się nie ma z kim.

pantg

Postautor: pantg » 28 wrz 2017, 19:19

Jeju, jakie pierdoły. Kilka wpisów na kilka miesięcy i wszystkie właśnie takie... A wszystkiemu winien ten zły Marian... Może by tak sprawiedliwie, wsio do kosza? A mod może by nie podkręcał?

MBS

Postautor: MBS » 29 wrz 2017, 0:00

oldHorse pisze:
MBS pisze:Czy tylko w koszu? :roll:

Tylko dwa w koszu, większość została w wątkach - ale widzisz, jaka jest reakcja, gdy ktoś ośmieli się Jedynym Prawdziwym Zwolennikom Platformy usunąć coś do kosza... Poza tym nic by na forum nie zostało, a ruch tu pod zdechłym Azorkiem - PiStrolle zniknęły z forum (pewnie delektują się podłą zmianą), to i kłócić się nie ma z kim.

No i winny się tłumaczy zamiast w mig wywąchać oczywistą aluzję...

Koniu, to forum działa niczym magiel Nowakowej i jedynie, gdy porównasz pierwsze posty TG z jego obecnymi wypowiedziami, znajdziesz sens istnienia tego przedziwnego miejsca. Obrazek

Ponadto obecny brak troli może być jedynie dowodem sukcesu ich dotychczasowej roboty, skutkującej odejściem bardzo wielu kreatywnych osób, których nie interesowało wieczne pranie brudnych trolowych gaci, choćby powodowało ono forumowy ruch jak na Marszałkowskiej w godzinach szczytu. Obrazek

Wróć do „Platforma Obywatelska”