Bravo PO,bravo Schetyna!

Platforma Obywatelska - jaka jest, jaka powinna być, a jaka będzie?
Marian
Posty: 1897
Rejestracja: 26 lis 2016, 22:57

Re: Bravo PO,bravo Schetyna!

Postautor: Marian » 18 sty 2017, 17:06

kruk pisze:
Marian pisze:
Nie napiszę Ci,że łżesz bo się zapienisz ze złości a napiszę nie zajmuj się moimi staraniami

Z tych samych powodów i ja tobie nie napiszę, że jesteś pierdołowaty, zrzędliwy i niezdolny do jakiejkolwiek samooceny.
Przez jakiś czas myślałem że to tylko ja działam na ciebie jak płachta na byka, ale potem przyszedł okres że prawie w ogóle przestałem pisać, a ty znalazłszy sobie innych przeciwników dalej po staremu darłeś koty z kim się tylko dało.
Doszedłem więc do wniosku że ty już tak po prostu masz, zwłaszcza w kwestii pouczania i narzucania się z tym swoim rzekomym patriotyzmem.
Ale tu masz rację, to nie jest moja sprawa...


Przesadzasz jak zwykle.

Marian
Posty: 1897
Rejestracja: 26 lis 2016, 22:57

Re: Bravo PO,bravo Schetyna!

Postautor: Marian » 08 wrz 2017, 21:29

Wstrzemięźliwość PO POd przywództwem Schetyny w nieprzekraczaniu zasad kultury politycznej zaczyna przynosić owoce - tak mi się wydaje.

PO oficjalnie krytykowała poczynania PiSu ,krytykowała spiritus movens PiSu czyli Kłamczyńskiego ale nie krytykowała prezydenta Dudę ani wyborców PiS.
Sprawdziłem to.
Wygooglałem :
PO atakuje prezydenta Dudę...I nic nie znalazłem.
Wygooglałem :
PO atakuje wyborców PiS ... I nic nie znalazłem.
Nie piszę o kampaniach wyborczych...
---
Dzisiaj Kłamczyński prosił o spotkanie z prezydentem Dudą.
Dzisiaj to prezes wpraszał sie do gabinetu prezydenta i czekał tak jak kabaretowy Adrian .
Dzisiaj prezydent Duda usamodzielnił się ... Na jak długo ? ... Nie wiem...

A jutro ?
Jeśli Adrian stał się prezydentem to ...PiS rozPiSdzi się sam - czego z całego serca życzę dla dobra RP.

pantg
Posty: 1018
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Re: Bravo PO,bravo Schetyna!

Postautor: pantg » 09 wrz 2017, 4:46

Do Belwederu Adrian przyjechał minutę po prezesie, czyli tym razem to zakłamany prezesik czekał na Dude:) Ale ja obawiam się tego, że sytuacja uległa zmianie tylko na tyle, że Adrian będzie na równych prawach brał udział w podziale łupów pisowskiego reżimu. Dla naszej ojczyzny jest obojętne, czy prezes czy Duda stoi na czele pisowskiego reżimu. Choć przeczucie mi mówi, że Duduś ma w sobie jakieś hamulce, które nie pozwolą mu akceptować bezprawie pisowskiej mafi. Ale mogę się mylić i równie dobrze kiedyś Duduś może się przemienić w twardego dyktatora.

Awatar użytkownika
HarryBrown
Posty: 2413
Rejestracja: 28 lis 2016, 17:51

Re: Bravo PO,bravo Schetyna!

Postautor: HarryBrown » 09 wrz 2017, 9:37

Niech nikt nie ma złudzeń, że Duda nie jest członkiem pislamskiego gangu. Nic się nie zmieni w kwestii dalszego rozwalania demokratycznego państwa prawa. Facet ze swoimi nadwornymi gangusami postanowili mieć dostęp do fruktów, od których do tej pory byli skutecznie oddzieleni. A że mają w ręku kilka poważnych argumentów, które mogą skutecznie ograniczać dalsze gangokratyczne działania pislamistom, to capo di tutti capi Jarosław musiał troszeczkę skapitulować. A przy okazji robią trochę medialnej popeliny dla frajerów pod kątem przyszłych wyborów prezydenckich bo samym pislamskim elektoratem drugiej kadencji Dudzie nie załatwią (a argumentów Polska w ruinie, Komorowski to taki i owaki już nie będzie).
Homo erectus = jansen21

Marian
Posty: 1897
Rejestracja: 26 lis 2016, 22:57

Re: Bravo PO,bravo Schetyna!

Postautor: Marian » 09 wrz 2017, 12:30

Do mnie przemawia wypowiedź jednego z posłów PSL oraz Ludwika Dorna,że wczorajsze spotkanie z prezydentem miało na celu jego zdyscyplinowanie .
Nie uważam ,że to była farsa zagrana pod publiczkę.

Jaki rezultat przyniesie to spotkanie ?

Premier broszka powiada,że nie zmieni żadnego ministra,czego domagał się Adrian..

Czyli co ?...

- rozpoczyna się twarda walka pomiędzy posłem jarozbawem a prawie prezydentem.
- prawie prezydent już przegrał.

Awatar użytkownika
kruk
Posty: 515
Rejestracja: 05 sty 2017, 23:01

Re: Bravo PO,bravo Schetyna!

Postautor: kruk » 09 wrz 2017, 15:49

HarryBrown pisze:Niech nikt nie ma złudzeń, że Duda nie jest członkiem pislamskiego gangu. Nic się nie zmieni w kwestii dalszego rozwalania demokratycznego państwa prawa. Facet ze swoimi nadwornymi gangusami postanowili mieć dostęp do fruktów, od których do tej pory byli skutecznie oddzieleni. A że mają w ręku kilka poważnych argumentów, które mogą skutecznie ograniczać dalsze gangokratyczne działania pislamistom, to capo di tutti capi Jarosław musiał troszeczkę skapitulować. A przy okazji robią trochę medialnej popeliny dla frajerów pod kątem przyszłych wyborów prezydenckich bo samym pislamskim elektoratem drugiej kadencji Dudzie nie załatwią (a argumentów Polska w ruinie, Komorowski to taki i owaki już nie będzie).


Duda jest oczywiście członkiem pislamskiego gangu ale takim członkiem, którego zaczynają ogarniać coraz większe wyrzuty sumienia za to, do czego jako prezydent dopuścił w tym kraju.
W tym samym czasie, we wspomnianym gangu rozpoczyna się wojna domowa - wojna o przejęcie przywództwa.
Nie wyobrażam sobie innego zakończenia, jak przepędzenie jednego z rywali z pola walki.
Nie może to być Duda, bo trwanie na stanowisku zapewnia mu konstytucja a skoro tak, to jako głowa państwa ma takie prerogatywy, że bez jego zgody nie może się tu stać nic.
Pozostaje zatem Kaczyński - autor wszystkich nieszczęść - niezrównoważony psychicznie polityk, który na własne życzenie oficjalnie jest tylko zwykłym posłem, a więc jest okazja by teraz prezydent zrobił wszystko żeby tak pozostało, czyli krócej mówiąc nie zgodził się na powierzenie Kaczyńskiemu funkcji premiera.
Myślę że prezydent zaproponuje jakiegoś własnego kandydata - kogoś o kim nie wie jeszcze Czarnecki, ani Jackowski,( Obrazek ) ani nawet pani Mazurek.
Może to być choćby na przykład pan profesor Królikowski, który w tej chwili oddał prezydentowi nieocenione wręcz usługi pisząc nowe projekty zawetowanych ustaw.
Jeśli więc Duda się po drodze się nie przestraszy własnego dzieła i konsekwentnie będzie je realizował, to może go poprzeć w tych zamiarach niemała część nie tylko PiS-u, ale i opozycji i niemal z całą pewnością Kościół Katolicki.
- I w taki oto sposób mogłoby się pod przewodnictwem prezydenta rozpocząć mozolne naprawianie tego, co przez 2 lata zostało niemal gruntownie spaprane.
P.S.
Oczywiście to takie moje fantazje które mi niekiedy chodzą po głowie, ale czy w nie wierzę to już całkiem inna sprawa.
Dodam tylko jeszcze jedno:
Nigdy mi się nie chciało wierzyć, aby zarówno prezydent jak i Pierwsza Dama - ludzie pochodzący z inteligenckich, profesorskich i patriotycznych rodzin nie zdawali sobie sprawy, w jakim to prymitywnym i zakłamanym partyjno-moherowym towarzystwie się znaleźli i jaka wsteczna hołota próbuje kierować ich postępowaniem. Zapewne więc gdy się nadarzy okazja, chętnie zrzucą z siebie jarzmo, które im ani zaszczytu, ani chwały nie przynosi.
"Bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień"

pantg
Posty: 1018
Rejestracja: 30 lis 2016, 12:57

Re: Bravo PO,bravo Schetyna!

Postautor: pantg » 09 wrz 2017, 23:23

Wszystko to tylko nasze gdybanie, więc jak na Śląsku się godo, wszystko zależy od Eli, bo eli bydzie, eli nie bydzie.


Wróć do „Platforma Obywatelska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość