Bravo PO,bravo Schetyna!

Platforma Obywatelska - jaka jest, jaka powinna być, a jaka będzie?
Marian

Re: Bravo PO,bravo Schetyna!

Postautor: Marian » 18 sty 2017, 17:06

kruk pisze:
Marian pisze:
Nie napiszę Ci,że łżesz bo się zapienisz ze złości a napiszę nie zajmuj się moimi staraniami

Z tych samych powodów i ja tobie nie napiszę, że jesteś pierdołowaty, zrzędliwy i niezdolny do jakiejkolwiek samooceny.
Przez jakiś czas myślałem że to tylko ja działam na ciebie jak płachta na byka, ale potem przyszedł okres że prawie w ogóle przestałem pisać, a ty znalazłszy sobie innych przeciwników dalej po staremu darłeś koty z kim się tylko dało.
Doszedłem więc do wniosku że ty już tak po prostu masz, zwłaszcza w kwestii pouczania i narzucania się z tym swoim rzekomym patriotyzmem.
Ale tu masz rację, to nie jest moja sprawa...

Przesadzasz jak zwykle.

Marian

Postautor: Marian » 08 wrz 2017, 21:29

Wstrzemięźliwość PO POd przywództwem Schetyny w nieprzekraczaniu zasad kultury politycznej zaczyna przynosić owoce - tak mi się wydaje.

PO oficjalnie krytykowała poczynania PiSu ,krytykowała spiritus movens PiSu czyli Kłamczyńskiego ale nie krytykowała prezydenta Dudę ani wyborców PiS.
Sprawdziłem to.
Wygooglałem :
PO atakuje prezydenta Dudę...I nic nie znalazłem.
Wygooglałem :
PO atakuje wyborców PiS ... I nic nie znalazłem.
Nie piszę o kampaniach wyborczych...
---
Dzisiaj Kłamczyński prosił o spotkanie z prezydentem Dudą.
Dzisiaj to prezes wpraszał sie do gabinetu prezydenta i czekał tak jak kabaretowy Adrian .
Dzisiaj prezydent Duda usamodzielnił się ... Na jak długo ? ... Nie wiem...

A jutro ?
Jeśli Adrian stał się prezydentem to ...PiS rozPiSdzi się sam - czego z całego serca życzę dla dobra RP.

pantg

Postautor: pantg » 09 wrz 2017, 4:46

Do Belwederu Adrian przyjechał minutę po prezesie, czyli tym razem to zakłamany prezesik czekał na Dude:) Ale ja obawiam się tego, że sytuacja uległa zmianie tylko na tyle, że Adrian będzie na równych prawach brał udział w podziale łupów pisowskiego reżimu. Dla naszej ojczyzny jest obojętne, czy prezes czy Duda stoi na czele pisowskiego reżimu. Choć przeczucie mi mówi, że Duduś ma w sobie jakieś hamulce, które nie pozwolą mu akceptować bezprawie pisowskiej mafi. Ale mogę się mylić i równie dobrze kiedyś Duduś może się przemienić w twardego dyktatora.

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 09 wrz 2017, 9:37

Niech nikt nie ma złudzeń, że Duda nie jest członkiem pislamskiego gangu. Nic się nie zmieni w kwestii dalszego rozwalania demokratycznego państwa prawa. Facet ze swoimi nadwornymi gangusami postanowili mieć dostęp do fruktów, od których do tej pory byli skutecznie oddzieleni. A że mają w ręku kilka poważnych argumentów, które mogą skutecznie ograniczać dalsze gangokratyczne działania pislamistom, to capo di tutti capi Jarosław musiał troszeczkę skapitulować. A przy okazji robią trochę medialnej popeliny dla frajerów pod kątem przyszłych wyborów prezydenckich bo samym pislamskim elektoratem drugiej kadencji Dudzie nie załatwią (a argumentów Polska w ruinie, Komorowski to taki i owaki już nie będzie).
Homo erectus = jansen21

Marian

Postautor: Marian » 09 wrz 2017, 12:30

Do mnie przemawia wypowiedź jednego z posłów PSL oraz Ludwika Dorna,że wczorajsze spotkanie z prezydentem miało na celu jego zdyscyplinowanie .
Nie uważam ,że to była farsa zagrana pod publiczkę.

Jaki rezultat przyniesie to spotkanie ?

Premier broszka powiada,że nie zmieni żadnego ministra,czego domagał się Adrian..

Czyli co ?...

- rozpoczyna się twarda walka pomiędzy posłem jarozbawem a prawie prezydentem.
- prawie prezydent już przegrał.

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 09 wrz 2017, 15:49

HarryBrown pisze:Niech nikt nie ma złudzeń, że Duda nie jest członkiem pislamskiego gangu. Nic się nie zmieni w kwestii dalszego rozwalania demokratycznego państwa prawa. Facet ze swoimi nadwornymi gangusami postanowili mieć dostęp do fruktów, od których do tej pory byli skutecznie oddzieleni. A że mają w ręku kilka poważnych argumentów, które mogą skutecznie ograniczać dalsze gangokratyczne działania pislamistom, to capo di tutti capi Jarosław musiał troszeczkę skapitulować. A przy okazji robią trochę medialnej popeliny dla frajerów pod kątem przyszłych wyborów prezydenckich bo samym pislamskim elektoratem drugiej kadencji Dudzie nie załatwią (a argumentów Polska w ruinie, Komorowski to taki i owaki już nie będzie).

Duda jest oczywiście członkiem pislamskiego gangu ale takim członkiem, którego zaczynają ogarniać coraz większe wyrzuty sumienia za to, do czego jako prezydent dopuścił w tym kraju.
W tym samym czasie, we wspomnianym gangu rozpoczyna się wojna domowa - wojna o przejęcie przywództwa.
Nie wyobrażam sobie innego zakończenia, jak przepędzenie jednego z rywali z pola walki.
Nie może to być Duda, bo trwanie na stanowisku zapewnia mu konstytucja a skoro tak, to jako głowa państwa ma takie prerogatywy, że bez jego zgody nie może się tu stać nic.
Pozostaje zatem Kaczyński - autor wszystkich nieszczęść - niezrównoważony psychicznie polityk, który na własne życzenie oficjalnie jest tylko zwykłym posłem, a więc jest okazja by teraz prezydent zrobił wszystko żeby tak pozostało, czyli krócej mówiąc nie zgodził się na powierzenie Kaczyńskiemu funkcji premiera.
Myślę że prezydent zaproponuje jakiegoś własnego kandydata - kogoś o kim nie wie jeszcze Czarnecki, ani Jackowski,( Obrazek ) ani nawet pani Mazurek.
Może to być choćby na przykład pan profesor Królikowski, który w tej chwili oddał prezydentowi nieocenione wręcz usługi pisząc nowe projekty zawetowanych ustaw.
Jeśli więc Duda się po drodze się nie przestraszy własnego dzieła i konsekwentnie będzie je realizował, to może go poprzeć w tych zamiarach niemała część nie tylko PiS-u, ale i opozycji i niemal z całą pewnością Kościół Katolicki.
- I w taki oto sposób mogłoby się pod przewodnictwem prezydenta rozpocząć mozolne naprawianie tego, co przez 2 lata zostało niemal gruntownie spaprane.
P.S.
Oczywiście to takie moje fantazje które mi niekiedy chodzą po głowie, ale czy w nie wierzę to już całkiem inna sprawa.
Dodam tylko jeszcze jedno:
Nigdy mi się nie chciało wierzyć, aby zarówno prezydent jak i Pierwsza Dama - ludzie pochodzący z inteligenckich, profesorskich i patriotycznych rodzin nie zdawali sobie sprawy, w jakim to prymitywnym i zakłamanym partyjno-moherowym towarzystwie się znaleźli i jaka wsteczna hołota próbuje kierować ich postępowaniem. Zapewne więc gdy się nadarzy okazja, chętnie zrzucą z siebie jarzmo, które im ani zaszczytu, ani chwały nie przynosi.
"Bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień"

pantg

Postautor: pantg » 09 wrz 2017, 23:23

Wszystko to tylko nasze gdybanie, więc jak na Śląsku się godo, wszystko zależy od Eli, bo eli bydzie, eli nie bydzie.

Wróć do „Platforma Obywatelska”