Zespół parlamentarny PO ds. katastrofy smoleńskiej.

Platforma Obywatelska - jaka jest, jaka powinna być, a jaka będzie?
Marian

Re: Zespół parlamentarny PO ds. katastrofy smoleńskiej.

Postautor: Marian » 12 lut 2017, 16:07

kruk pisze:P.S.
Przeczytaj sobie ten wywiad z Maciejem Maleńczukiem.
Jeżeli podobne poglądy zacznie mieć około 40% wyborców deklarujących pójście do urn, wtedy można zacząć wierzyć, że idzie do Polski polityczna wiosna...
http://koduj24.pl/maciej-malenczuk-nienawidze-pis-u/

Czytałem.Mam nadzieję ,że tak będzie .

Uważasz, że PO popełniła błędy ? Ja z Tobą zgadzam się,ale PSL też popełniło błędy, SLD też popełnił błędy...
A wyborca ?
Sam tu pisałeś.że suweren zasługuje na taką władzę jaką ma - cytuję z pamięci .
I tak jest .
Pamiętasz Stana Tymińskiego ? Pojawia się facio znikąd i o mały włos nie zostaje prezydentem Polski . Kogo za to można obwinić ? Ówczesnych pretendentów do urzędu czy suwerena ?
Kłamczyński na obiecankach cacankach, na zmyślonych zarzutach pod adresem rządu PO/PSL ,na kłamstwie o Polsce w ruinie wygrywa wybory. Kogo za to można obwiniać ? Tuska,Kopacz,Kamysz- Kosiniaka.Millera.Palikota czy suwerena ?

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 12 lut 2017, 16:32

Szczerze mówiąc, to ja najbardziej liczę na zawiedziony i wqrwiony że go oszukano elektorat PiS-u.
Nic tak nie powoduje żądzy zemsty i nie napędza czarnej adrenaliny jak świadomość, że się zostało wykiwanym bezczelnie i w żywe oczy.
Moim zdaniem może się to okazać jedyną siłą zdolną podnieść ludziom d..y z krzeseł w dniu wyborów i pokazać tym trutniom co to takiego jest suweren którego wciąż prowokują, nadużywają i przywołują nadaremnie...
"Bardzo mały człowiek może rzucać bardzo duży cień"

Marian

Postautor: Marian » 12 lut 2017, 16:49

kruk pisze:Szczerze mówiąc, to ja najbardziej liczę na zawiedziony i wqrwiony że go oszukano elektorat PiS-u.
Nic tak nie powoduje żądzy zemsty i nie napędza czarnej adrenaliny jak świadomość, że się zostało wykiwanym bezczelnie i w żywe oczy.
Moim zdaniem może się to okazać jedyną siłą zdolną podnieść ludziom d..y z krzeseł w dniu wyborów i pokazać tym trutniom co to takiego jest suweren którego wciąż prowokują, nadużywają i przywołują nadaremnie...

Obyś miał racje,obyś. Życzę tego Tobie,sobie i Polsce...
Ale jakoś nie mogę z sobie wykrzesać ździebka optymimu ...
-Jadę ci ja autobusem z ok. 40- letnim pasażerem obok.Sympatyczny,rozmowny i wykształony -to się poznaje. Rozmawiamy o tym i o owym a on nagle zaczyna cytować Legutkę.
-Siedzę ci ja w restauracji a za przepierzeniem przy sąsiednim stole studentki - z dosyć głośnej ich rozmowy to wynikało . Rozmawiają o tym i o owym i naraz zaczyna się rozmowa o Trwam . Opinie pozytywne,ba.zaczyna się nucenie piosenek -na moje rozeznanie z tejże stacji.A ta stacja to wszak ostoja PiSu.
Powiesz,że jestem przewrażliwiony.Nie zaprzeczam. Z tej przyczyny zapamiętałem te i podobne tym zdarzenia a prawie zapomniałem o jednym taksówkarzu,który mnie wiózł a miał tak zdrowe POwskie poglądy,że nie chciało mi się wysiadać z taxi.

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 12 lut 2017, 17:25

Moim największym marzeniem jest doczekać dnia aż to wszystko praśnie tak skutecznie, że już się nie podniesie do końca świata...

Marian

Postautor: Marian » 12 lut 2017, 19:32

kruk pisze:Moim największym marzeniem jest doczekać dnia aż to wszystko praśnie tak skutecznie, że już się nie podniesie do końca świata...

Kruku :D , może nie aż tak,nie wszyscy na taki kres zasługują .

Awatar użytkownika
kruk

Postautor: kruk » 12 lut 2017, 21:00

Marian pisze:
kruk pisze:Moim największym marzeniem jest doczekać dnia aż to wszystko praśnie tak skutecznie, że już się nie podniesie do końca świata...

Kruku :D , może nie aż tak,nie wszyscy na taki kres zasługują .

- Miałem na myśli tą partię oraz porządki jakie w ciągu roku nam zaprowadziła...

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 17 lut 2017, 10:26

Zespół PO pyta Waszczykowskiego jak to jest naprawdę ze staraniami podkomisji smoleńskiej o wyjazd do Rosji oraz jakie działania podejmowano ws. zwrotu wraku.

16684231_741364622694372_401341852439983442_n.jpg
Lubię komentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 17 lut 2017, 15:40

Podkomisja, którą rok temu powołało MON do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej, w 2016 r. wydała na swoje funkcjonowanie 1,4 mln zł, choć początkowo miała zaplanowane 4 mln zł. Jej budżet zaplanowany na ten rok to 2 mln zł - dowiedziała się PAP.
http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2353997

Mój nastrój po przeczytaniu tej informacji najtrafniej oddaje poniższy mem. ;)

16807212_1934309006803118_4192498232476908794_n.png

Awatar użytkownika
proc

Postautor: proc » 19 lut 2017, 23:36

Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest łatwa. Im się wydaje, że im więcej pieniędzy dostaną, tym większy otoczy ich prestiż.
Nihil novi

Marian

Postautor: Marian » 20 lut 2017, 15:27

Zulus pisze:Podkomisja, którą rok temu powołało MON do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej, w 2016 r. wydała na swoje funkcjonowanie 1,4 mln zł, choć początkowo miała zaplanowane 4 mln zł. Jej budżet zaplanowany na ten rok to 2 mln zł - dowiedziała się PAP.
http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2353997

Mój nastrój po przeczytaniu tej informacji najtrafniej oddaje poniższy mem. ;)

16807212_1934309006803118_4192498232476908794_n.png

Jeśli o mnie chodzi to znam odpowiedź na postawione pytanie...Ale nie odpowiem bo ,qrva, musiałbym się b.brzydko,qrva, wyrażać... PARDON :!:

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 20 lut 2017, 19:19

Pinokio Macierewicz. :lol: :lol: I po co te kłamstwa Macierewicza, przecież łatwo je zweryfikować, a Macierewicz po raz kolejny na durnia wychodzi. :mrgreen:

W czwartek Antoni Macierewicz mówił, że NATO pomoże Polsce w wyjaśnieniu przyczyn katastrofy smoleńskiej. Polityk poinformował media, że podczas spotkania szefów MON państw Sojuszu dostał taką zapowiedź pomocy m.in. od dowódcy wojsk NATO w Europie gen. Curtisa Scaparrottiego. Spytaliśmy o to rzecznika Sojuszu. "Kwaterze głównej NATO nic nie wiadomo o tej prośbie" - napisał nam Daniele Riggio.

Sokołowski dowiedział się również nieoficjalnie, że według NATO gen. Scaparrotti na temat katastrofy wypowiadał się nie jako dowódca wojsk Sojuszu, a jedynie jako generał armii USA.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =FB_Gazeta

Awatar użytkownika
HarryBrown

Postautor: HarryBrown » 20 lut 2017, 20:17

A za 18 dni wierni religii smoleńskiej znowu usłyszą, że prawda jest już tuż tuż, a przeciwnicy znowu zostaną obrzuceni guanem ku uciesze wiernych. Pocieszające jest w tym to, że słabnie już wena twórcza u samych naczelnych religii smoleńskiej. Kiedyś to były mgły, egzekucje itp. itd. a teraz takie marne łżeprawdy, które nie mają już takiej siły rażenia jak kiedyś. Sądzę, że powoli dochodzą do punktu kulminacyjnego po którym zacznie się odpływ wiernych.
Homo erectus = jansen21

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 21 lut 2017, 8:25

HarryBrown pisze:A za 18 dni wierni religii smoleńskiej znowu usłyszą, że prawda jest już tuż tuż, a przeciwnicy znowu zostaną obrzuceni guanem ku uciesze wiernych. Pocieszające jest w tym to, że słabnie już wena twórcza u samych naczelnych religii smoleńskiej. Kiedyś to były mgły, egzekucje itp. itd. a teraz takie marne łżeprawdy, które nie mają już takiej siły rażenia jak kiedyś. Sądzę, że powoli dochodzą do punktu kulminacyjnego po którym zacznie się odpływ wiernych.

Harry To jest hit. Macierewicz teraz twierdzi że nie zwracał się do NATO o pomoc w wyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej. :lol:

Nie prosiłem, ani się z tym nie zwracałem, ani gen. Curtis Scaparotti nie mówił o tym, by NATO miało włączyć się w wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej - powiedział w poniedziałek wieczorem szef MON Antoni Macierewicz.

http://www.tvn24.pl/macierewicz-nato-ni ... 165,s.html

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 21 lut 2017, 8:36

Szef BBN-u jeszcze nie wie że Macierewicz swoją narrację zmienił. :lol:

Bez tytułu.png

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 03 mar 2017, 14:47

PO złożyła na Bartosza Kownackiego skargę do rzecznika dyscyplinarnego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Chodzi o słowa wiceszefa MON, że PO ma "krew na rękach" w związku z katastrofą smoleńską.

C5_Xf43WUAA5RyC.jpg

C5_Xf44WcAEH3HR.jpg

Marian

Postautor: Marian » 04 mar 2017, 15:16

Kolego Zulusie,
boję się /i to bardzo :!: /,że w czasach podłej zmiany żadne działania zgodne z Konstytucją RP nie osiągną wyniku odpowiadającego zapisom tejże Konstytucji.
Kogo za to mam winić?.
No kogo?...
Suweren milczy,czyli : suweren tak chce .
I tylko Polski i oPOzycji mi żal - walenie głową w PiSowski mur boli.

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 08 mar 2017, 10:52

Marian pisze:Kolego Zulusie,
boję się /i to bardzo :!: /,że w czasach podłej zmiany żadne działania zgodne z Konstytucją RP nie osiągną wyniku odpowiadającego zapisom tejże Konstytucji.
Kogo za to mam winić?.
No kogo?...
Suweren milczy,czyli : suweren tak chce .
I tylko Polski i oPOzycji mi żal - walenie głową w PiSowski mur boli.

Wcześniej czy później suwerenowi klapki z oczów spadną. ;)

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 08 mar 2017, 10:54

Posłowie PO domagają się uchylenia immunitetu Kownackiemu celem pociągnięcia go do odpowiedzialności karnej.

C6YXYK4WMAA1AAC.jpg

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 14 mar 2017, 15:18

Poseł Kierwiński pyta Szydło w czyim interesie działa A.Macierewicz? Doprowadził do tego że jedynym publicznie dostępnym raportem w sprawie katastrofy smoleńskiej jest raport MAK.

C63_tuMWoAAxMDl.jpg

C63_tt0WgAQSpV12.jpg

Awatar użytkownika
Zulus

Postautor: Zulus » 24 mar 2017, 11:23

Kierwiński szef zespołu PO ds. katastrofy smoleńskiej punktuje kolejne kłamstwa Antoniego Macierewicza.

Wniosek w sprawie tzw. zdrady dyplomatycznej Donalda Tuska to obrona przez atak. Tak działa Antoni Macierewicz - mówi w rozmowie z wiadomo.co poseł PO Marcin Kierwiński, szef zespołu Platformy do odkłamywania teorii ministra obrony narodowej. Po kolejnym spotkaniu zespołu udowadnia, że odpowiedzialność za katastrofę smoleńską ponosi m.in. gen. Andrzej Błasik, który nadzorował 36. specpułk. Rozmawiamy też o wraku tupolewa i kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Ta coraz bliżej.

https://wiadomo.co/kierwinski-urojenia- ... tra-fakty/

Wróć do „Platforma Obywatelska”